38447
  • twi452
    #13193
    Értem szóval csak bullshit az egész és ahogy olvasom 1-2 javítás még drágább is lett :)
  • Pluskast
    #13192
    Már az van. A fórum dev server topikjában nagy anyázások mennek. Itt és itt lehet olvasgatni. Mondjuk a készítők nem mondanak semmit csak nagyban kussolnak de ez alapján úgy néz ki, hogy igazuk van azoknak akik anyáznak.
  • bgabor
    #13191
    Csak egy trükk lenne az eégsz, és a javítási árak nem is változtak? Nagy cirkusz lesz ebből, ha ez így van.

    Bár hajlamosak az ilyesmire. Régebben sok vita volt arról, hog hol vannak a FW-190A5-ről a történelmileg rajta lévő szárnygépágyúk? Csak ugye akkor már négy gépágyú lett volna rajta, és totál át kellett volna alakítani, balancolni az egészet. Megoldás: Átnevetzék a gépet FW-190A5/U3-ra, mondván hogy azon az alváltozaton nem voltak szárnygépágyúk. Kényelmes és gyors, mi?
  • Pluskast
    #13190
    Azért ne nagyon örüljünk. Úgy néz ki ez a repair dolog, hogy max-ból átmentek avarage-ba (átlagos) mint az 1.27-esnél. Azaz amit a gép alatt látsz javítási költséget az abban az esetben igaz ha géped sérülései kb az 50% környékén van. Szóval ez így nem kóser....
  • vajakos21
    #13189
    Lehet hogy a következö patchig Me410 B6 al megyek? :-)
  • Pares
    #13188
    Na, ma reggel kellemesen meglepődtem, mert az az üzenet várt, hogy 10k liont meg 20k xp-t kapok (Return to the ranks), mert második nap is visszatértem vagy mi. Így jó barátok leszünk, az biztos. Csak egy kérdésem van: A WoTban miért nincs ilyen?
  • twi452
    #13187
    Wow..
    29k javítás B-17 durván kevesebb a fele mint most.

    Lehet következő patchig csak a 17esekkel megyek?
  • Pluskast
    #13186
    Akkor erre már én emlékeztem rosszul. Sorry.
  • bgabor
    #13185
    Nincs jelentősége, de WoT-ban is 2500 Gold a klánalapítás.
  • Pluskast
    #13184
    Akit érdekel. Az 1.31 gazdasági része. A B-17-ek javítási költségeit elég keményen levitték. Szóval ismét elég sok lesz belőlük a levegőben.

  • vajakos21
    #13183
    Gondolom azért van hogy gonfolják meg akik klánt szeretnének.Valszeg ezt a befektetést makd ellensúlzozzák valamivel( lehet csak én vagyok optimista ;-) ). Amelyik csapat komolyan gondolja az nem esik kardjába ettöl az összegtöl.
  • Pluskast
    #13182
    Viszont ami számomra jó hír. A 109 G10 gépbe most már be lehet majd szerelni egy 30mm-es gépágyút a húszas helyére. Ez tetszik! Nagyon szeretem azt a gépet és pont a tűzerőt hiányoltam. Na ez jó hír:)
  • Pluskast
    #13181
    Tudtommal nem. Igen még jobb. A játék anyagi részével eddig semmi bajom nem volt. Minden hónapban veszek 30 nap prémiumot. De ez a lépés "félelmet ébreszt" bennem.
  • Torzonborz
    #13180
    Szerintem a WT ilyen szempontból sokkal de sokkal jobb , nem mellesleg wotban is goldba kerül klán alapítás ha jól emlékszem . :)
  • Pluskast
    #13179
    Pont ez volt az egyik ok amiért abba hagytam azt a játékot....
  • Torzonborz
    #13178
    Ha undorító pénzéhséget akarsz látni akkor menj wotozni :D
  • plu604
    #13177
    köszi :)
  • twi452
    #13176
    Ahány crew-od van annyi repülőt tudsz egyszerre rendszerbe állítani.

    Arcade-ra fordítva a jelentése az, hogy annyi géppel tudsz majd menni a csatában ahány crew-od van illetve van alájuk gép is rakva.
  • plu604
    #13175
    a crew mire jó? Belenéztem az enciklopédiába de ott csak a statjaikról van leírás. Érdemes toborozni?
  • Pluskast
    #13174
    Ez az első komoly eset amikor ki vagyok akadva a ganjinra. Ok, hogy kevés gépet raktak be még nehezen azt is elfogadom, hogy prémium gépként tették be a beharangozott 2 amcsi gépet. De az azért már a pofátlanság és az undorító pénz éhség netovábbja, hogy pénzt kell fizetni azért, hogy klánt alapíthass. Ilyen pofátlansággal még egy mmo játékban sem találkoztam.
  • vass17
    #13173
    Én is többre számítottam, mármint gépek tekintetében. A klán dolog természetes szerintem, viszont az új gazdasági rendszer, a gépek ára és a javításuk nagyon szimpatikus, ha így marad (kivéve az abszolút kedvenc gépem, az A-5, de talán ezért kárpótol a többi..)
  • Susarc
    #13172
    szép! csak tudnám,hogy vagytok ilyen mázlisták nekem átlagban 2-3 gépemet percek alatt lerammolják többnyire:S nem meglepő módon a csapattársak is simán nekemjönnek illetve szétlőnek...leszarják,hogy már füstöl/lángol az áldozatom még 3-an 500-al kurva fontosnak tartják,hogy odarepüljenek és elsodorjanak vagy megeresszenek egy sorozatot az áldozatomba és nem számít,hogy én a géppuskáik előtt vagyok:S:((
    lefekvés előtti uccsó körömben a 6 gépemből 5-nek mentek neki direkt:S és a bosszantó az,hogy egy csomóan direkt erre játszanak,mert hátulról/felülről úgy célozza meg a szárnyad,hogy te 4 felé szakadsz ő meg tovább játsszik,mert semmi baja nem lesz:(
  • marchizor
    #13171
    első kör aircobrával:

    crew szar, alap felszereltség, és még a 37-es cannont se ismerem igazán, de ez a gép már így is OP.. még az én noob kezemben is
  • Conqvistador
    #13170
    Jesszusom.
    Ez miez? Bejön pár gép és lesz valamiféle klán dolog ami egy vagyonba kerül?

    És mire lesz jó vagy csak lehúzás? :D
  • vajakos21
    #13169
    Grat! Sose rosszabbat :)
  • mabbak
    #13168
    Kép lemaradt:

  • mabbak
    #13167
    Életem első hb-ja, nem sok de én örülök neki :D


  • Kollati
    #13166
    A P51 FM-je sokkal jobb lett mint volt, különösen nagy magasságban, simán felveszi a versenyt a németekkel.
  • Coral Springs
    #13165
    Az egy április 8 -ai kép.
  • bgabor
    #13164
    Az, nagyon kedves módon, a Free XP-hez. Amit aranyért konvertálhatsz. Tehát semmit se érsz vele.
  • robi3
    #13163
    amikor megcsinálunk egy achievementet és kapunk érte 20k xp-t az hova megy?
  • robi3
    #13162
    a német rakéták és torpedók megint kimaradtak. :(
  • Glo
    #13161
    Ez mikori kép? El tudnék viselni vasárnap egy nap ingyen prémet :)
  • flashpointer
    #13160
    XP55 : O
  • bgabor
    #13159
    A 'new flight models added' résznél nincs feltüntetve, csak a P-51B, az az angol prém Mustang.
  • twi452
    #13158
    De ott külön ki is tértek rá meg a felsorolásban is benne van.
    Aztán, hogy milyen lett az majd kiderül.
  • bgabor
    #13157
    Nem változatattak az amcsi P-51 FM-jén, az új gép is megkapta a régi szar FM-et. Komolyan, vicc ez az egész. És mi három hónapig vártunk erre.
  • twi452
    #13156
    P-51
    Max climb rate: 15.8 m/sec

    és ez nem kamu szám ami csak ki van írva, erre állították be :D
    Lesz ebből még 10 perces kerülőút is a mostani 2-3 perces kerülés helyett, hogy felkússzon magasba :)
    na de majd meglátom hogy viselkednek az amerikai vasak
  • Torzonborz
    #13155
    mondjuk nem tudom mit akad ki egy f2p játéknál hogy a klán alapítás pénzbe kerül, máshol se megy ez másképp.
    ráadásul egy nagyobb klánnak még itt magyarisztánban is bakkfitty az a pénz.
  • bgabor
    #13154
    Hát ez egyszerűen szánalmas.
    Új, nem prémium gépek:
    - egy új P-51
    - egy új lagg-3
    - MiG-3
    - két új Yak-15, sugárhajtású cucc 16-os és 17-es tieren

    EZT heggesztették három hónapon keresztül?