38447
  • plu604
    #13233
    köszi! :)
  • Amaymon
    #13232
    HB-ra német, passzióból JAP éri meg. JAP-nak a mostani mapon közel 80-90%-os win rátája van. A német tier 7 után bevadul.

    Arcade-ra USA nem rossz a sok lőszer miatt, RU pedig jó kezdésnek. US HB-n is jó lenne, ha nem vegyítené az MM más nemzetekkel.

    Az új patch miatt én nem tudnom megmondani melyiket éri meg fejleszteni. HB-n ENG és JAP talán még mindig kizárható jövőbeni alternatíva.
  • Fellner
    #13231
    A Orosz ferrari :D
  • stork13
    #13230
    Ha mögé kerül az ember biztos nem sűrűn lesz motor sérülése/leállása.
  • twi452
    #13229
    így ránézésre elég komolyan fordul az ufo de legalább nem gyors :)
  • plu604
    #13228
    Ti melyik nemzetet "fejlesztitek"? Gondolom nem érdemes mindet egyszerre mert sosem lesznek meg a legjobb gépek. Vagy érdemes? Ha nem, melyiket érdemes, melyiknél vannak a "legjobb" gépek? Bocs a noob kérdésért de komolyan érdekelne.
  • Susarc
    #13227
    elég kotványul néz ki_S
  • vajakos21
    #13226
    Az a gold ott vicc?
  • Amaymon
    #13225
    Melyik az eleje?

  • Amaymon
    #13224
    Az amcsi :)
  • Susarc
    #13223
    hehe melyik gépet hívjátok Millenium Flaconnak?
  • vajakos21
    #13222
    És azt hiszem sokakat meg is leptek. Nem igazán ezt
    vártuk...én biztos nem.Japán?..De a millenium falcont berakták prémre.
    Ez a bomber /vadász arány mindenhol bejöhet. Van pálya amit 10 bomberrel lehet vinni. Angol/német. pl.
    Néhány régi pálya bejöhetnee. Dover pl.
  • twi452
    #13221
    Ezt az mm-et kéne gatyába rázni. Legyen 5 perc várakozás de ne csináljon ilyen bomber vs fighter meccseket mert vicc az egész

    Nálunk 11 bomber volt és 5 vadász odaát német oldalon 3 bomber a többi vadász.
    Egy bf-et le tudtam szedni az egyik bombázóról egy másikat kigyújtottam de még mindig jött 3 fentről.. nagy élmény tényleg :D
  • Amaymon
    #13220
    Na mind1 korai megítélni a dolgokat látatlanul, de az új gépek nagyon idétlenek :)
  • Amaymon
    #13219
    Nem csodálkozom, mert nem volt jó wwii gépük sok. Eddig ahhoz képest, hogy orosz game nem teljesített fényesen a nemzet, kivéve arcade. Bár a mig 15 jó gép, viszont engem a jet nem mozgat nagyon. Németeknél se vettem meg.
  • Amaymon
    #13218
    "ahol még az átlag is emelkedést mutat (A5, G6, Dornierek), repülhetetlenek lesznek."

    Elég rossz, ha a németeket így akarják vissza tartani. Egyre inkább erősödik bennem a gyanú, hogy RU patch ez.
  • ikarus44
    #13217
    orosz a játék. csodálkozol hogy orosz oldlra raknak be több jetet?
  • Amaymon
    #13216
    "Ok, hogy kevés gépet raktak be még nehezen azt is elfogadom......"

    Nekem ez olyan RU patchnek tűnik. A két LA nagyon sovány volt és nagy a törés utánuk, valamint nincs alternatív repülhető fighter. Minden nemzet ága sokkal folytonosabbnak tűnik igaz nem mind teljes. A RU-t befoltozzák, de jetekkel?? O.o
  • Susarc
    #13215
    hát ha egy 7.7-es leszed akkor valamit naon elbaxtál:D
  • Kollati
    #13214
    Egy T1-et prémiumot mindenki fog kapni, ha kijön a patch, mégpedig olyat amivel az első(nyertes?) meccset lejátsza.
  • bgabor
    #13213
    Nem tudom ezt miből gondolod. Egyszerűen a videót készítő csávónak megvannak bizonyos prémium gépei, mert megvette őket.
  • ikarus44
    #13212
    a bombázók lövészei meg fegyverei egyáltalán nem rosszak, engem ma szinte csak azok szedtek le. most pl: 1 német well.
  • ikarus44
    #13211
    van olyan oldal (magyar nyelven) ahol tippeket adnak HB-re, mert sosem akar összejönni 1 meccs sem.
  • Susarc
    #13210
    Hmm ez mikor jön? Odaadnak egy csomó mostani premium gépet pusztán "szintért"?! az fasza lenne
  • toocha
    #13209
    Mintha láttam volna már ezt a képet....
  • Nortai
    #13208
    Én is imént mentem egy hasonlót, szinte majdnem ugyanaz a reward hasonló eredmény mellett. kép

    Bár ennyi idő alatt két arcade is lepörög, igaz fele annyit keresve együttvéve. Bár ahhoz hozzájár, hogy alacsony tierben szoktam ott hülyülni. :D
  • Coral Springs
    #13207
    Miért is ? Úgy gondoltad csinálsz majd egy "Pluskast" fan-klubbot poénból, azt majd játéktörténelmet írsz vele ? Meg majd minden harmadik kis tini is csinál ilyet, aztán fél év múlva telített lesz a lista használaton kívüli noname szarokkal. Nem, ez a klán opció ennél komolyabb jelentőséggel bír, és ezt pontosan tudják a fejlesztők is. Egy-egy jelenleg is létező, vagy később létrejövő komolyabb tömörülésnek hidd el hogy nem fog fájni az a néhány euró, egy színvonalasabb rendszerért cserébe.
  • ikarus44
    #13206
    akkor már értem. csak az ő gépe is T6-os. és az én csatám vesztes volt.
  • twi452
    #13205
    Az ő gépének 260% a reward-ja a tiednek 180%.

    És lehet h ti kikaptatok abban a csatában akkor nem ad Mission Reward-ot.
    Ha ők se nyertek volna akkor ő is csak 16k körül kapott volna.
  • vajakos21
    #13204
    9k-t kapott a két gépre...az csak a végösszeg
  • Pluskast
    #13203
    Sokféle oka lehet. Prémium, a játékba bevitt gép tier száma stb.
  • ikarus44
    #13202
    ezt hogy a fenébe hoztad össze?! nekem eddig a rekordom HB-ben 3 lelőtt gép F6F-el és kaptam 14000 liont.
    te meg 2-re 23420-at?
    (nem sértésből mondtam, de ezt akkor is igazságtalannak érzem)
  • Coral Springs
    #13201
    Sokan bebizonyítottuk már hogy Arcade -ban is lehet érvényesülni, ez játékstílustól, egyéni tapasztalatoktól függ leginkább. Hogy neked nem megy, az valószínűleg azért van, mert valamit másképen csinálsz mint mi. Ettől természetesen nem lesz egy szar az a játékmód, mi pedig még nem láttuk hogyan játszol, magam részéről pedig nem is akarom látni, lévén hogy nekem se mondta meg senki hogyan játsszak, mindenre magam jöttem rá. A letolt csatákhoz képest arányosan én többször voltam ram áldozata, többször lopták el a kill -jeimet Historical -ban, mint Arcade -ban. Nekem az a játékmód nem megy valamiért, ez van. Nem véletlenül lehet háromféle játékmód közül választani.
  • vass17
    #13200
    Igen, csak ezzel az a baj, hogy ha az új költségek nagyjából a réginek felelnek meg, ott ahol csökkenés látszik, akkor néhány gép, ahol még az átlag is emelkedést mutat (A5, G6, Dornierek), repülhetetlenek lesznek.

    Reméljük nem így lesz.
  • twi452
    #13199
    Hamarosan kiderül úgyis.
    Gondolom nagyjából hasonló lesz mint eddig, nagy csodára nincs kilátás ezek alapján.

    Az tuningolt repmodellekre meg a sebzésre kíváncsi leszek.
  • vass17
    #13198
    Kár, hogy nem megy a DEV szerver, hogy ezt kipróbáljuk, tegnap kellett volna. Ha igaz és tényleg beetetés az új kiírás, akkor lesz itt felháborodás..
  • bgabor
    #13197
    Ha széttörik a gép totál, mert lezuhasz, akkor max javítás. Ha leteszed valahová, és úgy ahogy egyben marad, akkor kevesebb.

    Tehát mondjuk a B-17nél az új ár úgy értendő, hogy leteszed a mező közepére, és mondjuk letörik az egyik szárnya, de a többi épségben marad.
    A "rámesik a Dóra, letépi a szárnyamat, a földbe csapódok pörögve és atomjaira robban a gép" jellegű szitukra továbbra is a régi ár lesz felszámolva javításra.
  • twi452
    #13196
    Igen hb-ben mindig nullára lemész ha lezuhantál.

    Talán valami változtatás lesz ebben is vagy csak egy kozmetika update ez az átlagos javítási költség és semmi értelme :D
  • vajakos21
    #13195
    Emlékszem nekem mindig valahogy a max javítás jött össze...természetesen :)
  • bgabor
    #13194
    Így van. Plusz a bevétel szorzót lecsökkentették a gépeknél, pl HB csatánál 360%-ról 330%-ra. Magyarul az Economy még rosszabb lett, mint amit az 1.29 hozott.