38447
  • Susarc
    #13273
    igen 1..........édes Istenem valami késztetésed van,hogy fórumon is kötözködnöd kell??
  • flashpointer
    #13272
    Könnyű bombázók ellen jóak, IL-ek, JU87-ek ilyesmik ellen
  • twi452
    #13271
    én pl semmire :D
  • ikarus44
    #13270
    ti a heavyy fightert mire használjátok, mert a bombázóvadász szerepkör nem jön össze, mert vagy az ellen egyik vadásza, vagy pedig a bombázók lövészei szednek ki.
  • ikarus44
    #13269
    ne aggódj én is ilyen vagyok mint te, pedig én már jóval több ideje játszom. úgyhogy nem vagy egyedül.
  • Pares
    #13268
    Nem, ma először bekapcsoltam, és a Launcher mutatott vmi olyat, hogy downloading update 0/5,7GB, aztán kaptam egy hibaüzenetet, újraindítottam, de nem mutatta többé. Nem tudom mi volt ez.
  • Pares
    #13267
    Ja, hogy Te amióta játszol, minden egyes meccsen volt legalább egy killed? Jó nagy ász lehetsz.
  • ikarus44
    #13266
    abszolút.
  • Susarc
    #13265
    utálom amúgy az ilyen 0 killes kis nyomoroncokat akik azt lesik az egész kúrva kör alatt,hogy kinek a killjébe tudnak belenyúlni,mert egyedül képtelenek lelőni egy gépet!:S
  • Susarc
    #13264
    :D
  • ikarus44
    #13263
    nem baj, nálam a ház zeng a szitkoktól, szinte minden meccs után.
  • Susarc
    #13262
    aha:P
  • ikarus44
    #13261
    a játék chat-jén?
  • Susarc
    #13260
    nem beszélhetek 4 napig,mert 3 gépemet verték szét SAJÁT csapattársak! kettőt szétlőttek/a lángoló zuhanó targetemre még kúrvára fontos volt rásorozniuk úgy,hogy még én is ott voltam:S/ egyet lerammoltak és elgurúlt a gyógyszerem a cseten...._P:))
  • bgabor
    #13259
    Teszt szerveren, gondolom?
  • Pares
    #13258
    Na mégse volt az több mint öt giga...
  • Susarc
    #13257
    köszönöm a leckét! mondjuk beszartam volna ha egy ilyen 7.7-es lövészeként kellett volna szolgálatot teljesitenem vagy egy olyan gépen lettem volna pilóta ahol ilyenekkel "védtek":(( azért eltalálni egy vadász motorját ami 300-600-al manőverez cikázva igencsak faszmák faktor:)

    Egy dupla 12.7-es/13 mm-es géppuska azért már barátibb......

    vadászokon is kb jelzésértékű a 7.7-es vagy a 7.92-es
  • Pares
    #13256
    Atyagatya, milyen frissítés ez, 5,7gb?
  • twi452
    #13255
    már már túl szép, hogy így legyen élesben is
    hol a csavar? :)
  • bgabor
    #13254
    Nem vágom akkor mi volt az előző változata a teszt szerónak, az első képek. Fel akartak csak idegesíteni minket?
  • vass17
    #13253
    Pl. FW-A-5 javítása 14000, D-12 és TA-152 egyaránt 18000. A jetek is csökkentek.

    Japán tech tree:


    Orosz: LA-5 és YAK-3 úgy tűnik helyet cserél:


    Amcsi: az első P47 hb javítása 5100, a másodiké ennyi:


    Ez a mostani állapot, nem biztos, hogy ilyen is lesz, de azért remélni lehet :)
  • bgabor
    #13252
    Screen shotot tudsz adni a japán tech treeről? Vagy a lement javítási árakról?
  • vass17
    #13251
    Az Invader is többek között kapott új FM-et. Most az Arado után tényleg az egyik leggyorsabb, egyenes vonalban wep nélkül is ment nekem 570 felett, wep-pel pedig tovább gyorsult 580 fölé. A javítási költsége egyelőre nagyon alacsony, kérdés, hogy milyen lesz a végső patchben, de ha így marad, még a végén használható gép lesz belőle is :)
  • vajakos21
    #13250
    ki45. Na ez már jò hìr ;-)
  • vass17
    #13249
    Huhhh...Sikerült megint belépni a dev szerverre és a javítási költségek most valami hihetetlen módon lementek, ráadásul a MAX. Megjelentek új japán attackerek is, na ez ám a meglepetés.
  • bgabor
    #13248
    Egyfelől egy egymotoros vadászgép szemből teljesen páncélozatlan, a motorja nagyon sérülékeny, így kárt lehet tenni benne kisseb fegyverekkel is. Másrészről mindenkinek egyértelmű volt a háború kezdetétől, hogy a 12.7mm-es alatti űrméretű fegyverek nem elegendők a repülőgépkre. Ezért én szerintem azért használták ezt az angolok, mert egyszerűen nem volt nekik más, ennek az ipari szintű gyártására álltak rá, ebből állt sok rendelkezésre. A gépágyúkból pedig (20mm felett) kevés volt, azok kellettek a vadászgépekre.

    Valamilyen szinten németeknél is megfigyelhető ugyanez a jelenség. A háború első felében a bombázóik védőfegyverzete mind a kis 7.92-es kaliberű MG15 vagy MG81 géppuskákból állt. Csak akkor kezdtek megjelenni a védőfegyverzetben a 20mm-es MG FF gépágyúk, amikor a vadászgépek fegyverzetáből már kiszorította őket a modernebb MG151, így sok felesleges gépágyú állt rendelkezésre. Persze a németeknek volt annyi eszük, hogy kifejlesszenek a 7.92-esnél nagyobb kaliberű géppuskát ilyen védelmi célokra, ez lett a 13mm-es kaliber. Az angolok a 7.7-esről egyből a 20mm-esre váltottak.
  • bgabor
    #13247
    Sok értelmük jelenleg nincs a nagy bombáknak a játékban. Arcadeon bedobsz a tankoszlopba egy egytonnás bombát, azt két tankot üt ki a tízből.
  • Susarc
    #13246
    Ahoz az is kéne,hogy a bombáknak értelmes területi sebzése legyen:P ne pontlövészetet kelljen velük produkálni a megsemmísítéshez:P
  • Hunor88
    #13245
    a


    http://magyarcsajok.com


    fddddddddddddddddddsddddddddddddddddddddddddddddddddeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Susarc
    #13244
    Real Life-ban amúgy mi a rák értelme volt azokkal a 7.7 mm-es puskákkal lövöldözni egyáltalán??
  • Susarc
    #13243
    nagyon jó fej vagy:))
  • vass17
    #13242
    Az lenne az erőssége, ha tényleg tudna akkora bombát vinni, mint a valóságban vitt. A Tirpitz-et is ilyen Lancesterek süllyesztették el, két 12000 fontos (5400 kg) bomba telibe találta és egy közvetlenül mellette robbant. És ha jól tudom még ennél is nagyobb bombát tudott vinni, 10000 kg-osat.
  • bgabor
    #13241
    Az is egy érdekes gép lehet top tier környékén 7.7-es védelmi célú papírgalacsinvetőkkel. :d
  • vass17
    #13240
    Talán 3 gép van, amit eddig nem láttam HB csatában, a japán rakétagép, a G8-as japán bombázó és a Lancester. Az utóbbival tegnap találkoztam, elég ritka látvány, megjelent tőlem 3 km-re, de szándékosan nem mentem rá, mivel elég rosszul állt a csapatuk. Gondoltam fel lehetne ajánlani neki, hogy szálljon le és lépjen ki, hogy ne fizessen 68k javítást, de a többiek nem így gondolták:
  • Susarc
    #13239
    ezt meg is építették anno vagy csak terv volt?
  • robi3
    #13238
    most hogy mondod, hát biztos nem fázott a pilóta :)
  • LeWyTy
    #13237
    Ebbe se kellett padlófűtés mi?
  • stork13
    #13236
    Nos, jelen pillanatban T7 alatt HB játszhatatlan USA részről. 7 Buffalo és 5 Kittyhawk meccs, nálunk Typhon, Beau a max, tele Buffaloval, szemben F-4, 410 és 190-ek. Kb céllövölde, ahol USA a cél a hurkapálcán.
    Kicsit faragni kellene még a srácoknak az MM-en a balansz érdekében.
  • ikarus44
    #13235
    nos én az amcsit T9-es szinten felfüggesztettem, a folyamatos veszteséges körök miatt, néha HB-be beviszek egy F4U-1a-t, de elég gyorsan leszednek, így az sem szokott igazán nyereséges lenni. (am a HB-al már volt 1 kérdésem, arra még mindig választ várok #13211) így most az oroszt, meg a németet folytatom, még egyelőre árkádban.
  • CptYossarian
    #13234
    Én mindet fejlesztem egyszerre, nem érdekelnek a "legjobb" gépek. Van két remek Fókám, Messerek G-6-ig bezárólag, Zero-k, stb. stb. Pompás választék, az kell nekem, jetekre és az ahhoz vezető célzott grindre nem vágyom.