38447
  • vajakos21
    #13313
    Nézd pozitivan a HE 111 is leszedhetett volna:-). Nem Oo ok egyébként szerintem.Mondom ugy hogy minden nemzettel játszom...köztük F4 et is viszem.Más kérdés mekkora volt a sebességed mikor találkoztatok( gondolom te memelkedtél) .Vízszintesen is jól fel lehet gyorsulni.De egyszerübb volna custom battleben tesztelgetni a gépeket egymás ellen ( milyen nemes és szép feladat lenne ugye ..Puma század? :-) ). És persze egy õnvizsgálat nem árt soha.Nem- e te hibáztál.Sokszor magamnak intézem a halált én is.( kapkodok, figyelmerlen vagyok, akkor is rámegyek ha nem kéne stb...és persze van hogy simán jonb az ellen.....és még joyal is játszom:-) (Ne add fel Holtmaro!:-) ).
  • ikarus44
    #13312
    az árkádozást már abbahagytam az amcsikkal a rossz gazdasági rendszerük miatt, most már a HB-t is abba kell hagyni?
  • ikarus44
    #13311
    HB Bulge:olyan 2000 m-es magassági előnyből lecsapok 1 HE 111-re ki lövöm.
    azután teljes gázzal emelkedni kezdek, a kísérő BF 109 G még nem tud követni, másodjára lecsapok 1 másik bomberre, erre ugyanaz a BF aki maradt ugyanazon a magasságon amin volt, hirtelen elkezd közeledni és lelő, pedig sebességi előnnyel ugyanúgy emelkedtem. jó mi?

    ui: most már a németeknél már nem csak a gépeik op-k hanem az FM-jük is?
    (az én gépem F4U-1d)
  • bgabor
    #13310
    Annó én is döbbenten néztem, hogy amíg arcadeban kis tierben három mapon játszottunk (ugye, stalingrad domination fél napon kersztül :)), addig a játékban több mint 80 térkép van.
  • bgabor
    #13309
    Wotz Dat?
  • vajakos21
    #13308
    Igen.Sajnos sok mapot kivettek.Hogy javìtják e öket vagy miért ki tudja.Uj patchal talán lesz ùj map is
  • ikarus44
    #13307
    megnéztem a játékban található mapokat, de szomorúan tapasztaltam hogy kb:a felén nem is játszottam még, vagy már nagyon régen nem. ez másnál is így van, hogy 6-7 térképen játszik állandóan?
    (arcadra, és HB-re is vonatkozik)
  • vajakos21
    #13306
    Legfeljebb a bomber lövész nem lövi ki a motort....hanem a pilótát.Meg majd kiderül mennyire lehet mögé kerülni.
    Rakétát Doveren vittem hurrival.Cargo shipre jò volt.Ma már nem igazán.Amùgy birom mikor vadász géppuskázza a földit miközben a másik gépet 3 an ölik...de övé a first shot....juhéjj 500xp
  • twi452
    #13305
    Kb mindegy hol van a motor szerintem. Ha már benyelsz valamit utána nagy eséllyel csak agyaggalamb leszel.


    Arcade-ban persze nem biztos de az meg külön állatfaj :)
  • ikarus44
    #13304
    kb senki
  • Siskafinuccsi86
    #13303
    Tudom,hogy nem témához kapcsolódik, de ezt az Xp-55-öst ki fogja erőltetni?!Csak mert hátul van a Rotor 2x olyan könnyű kipipálni a meghajtást az ellen-nek!Vagy tévedek?
  • Glo
    #13302
    Nem teszteltem ki, de valóban a rakéták is rontanak az FM-en, de szerintem nem elviselhetetlen mértékben. Való igaz ritkán teszem fel, inkább csak a Korea mapon, ahol az oroszok nem annyira legyőzhetetlen ellefelek mint a németek Ruhr-on. Berlinen meg alapból felesleges, nincsenek is tankok.
  • vass17
    #13301
    Tudod, hogy értem, első felszállásból emelkedni kell, főleg bombák nélkül, de a rakéták is rontanak a gép mozgékonyságán. Később, ha úgy alakul a helyzet, hogy kell, vagy lehet földi egységeket ölni, akkor utólag nyilván fel lehet tenni a reptéren, de egy vadász számára alapvetően nem az a prioritás.
  • Coral Springs
    #13300
  • robi3
    #13299
    melyik szerveren játszotok?
  • robi3
    #13298
    frb-n gondoltam hogy joy mert próbáltam egérrel de 4-ből ha 1-szer föltudok szállni pár másodpercre és már csapódok is a földbe. én historicalban nem használnék joyt, szerintem oda csak fölösleges nehezítés, legtöbben szerintem hátsónézetet használnak az instructor meg amúgy is egyenesbe hozza a gépet. de hát ahogy mondtad: ízlések és pofonok
  • Sith
    #13297
    ARcadeban kerülendő a joy, historicalban talán izlések és pofonok alapján életképes FRB ben szinte kötelező :)

    Tény hogy újra kell tanulni vele a játékot.
  • robi3
    #13296
    Holmatro, ha tényleg joyyal nyomod akkor minden elismerésem, régebben én is próbáltam, bár csak arcade-ban, és a repüléssel nem is voltak gondok de mikor célra kellett lőni, hát az e/3-as messer teljes tára 1-2 találatra volt elég. szóval csak azt akarom mondani hogy ha te így killeket tudsz csinálni és ennyire amatőrnek tartod magad akkor te nagyon szerény ember vagy :)
    a feleséges szöveg tetszett:)
  • ikarus44
    #13295
    köszönöm a válaszokat!
  • Glo
    #13294
    ? Nem tilos, csak célszerűtlen bombázni vele. A raketták sokkal hasznosabbak pl tankok ellen :)
  • vass17
    #13293
    Tudni, tud, de tilos :)
  • bgabor
    #13292
    A D verzió jelenleg a legjobb amerikai gép tier10 alatt HBra. Kérdés, mit hoz majd az új peccs a témában.
  • Glo
    #13291
    A d elég ütős, a C meg messzire van, az 12-es. De a D-t is valami 4K-ért javítják, szal megéri eléggé.
  • ikarus44
    #13290
    F4U-1a-m van csak, azzal meg nincsenek nagy sikerélményeim.
    ennyire jobb lenne a másik két gép?
  • Glo
    #13289
    drága :)

    Menj F4U -val, azzal lefordulsz bárkit, tud vinni 2x1000 font bombát vagy 8 rakétát.
  • ikarus44
    #13288
    P47 milyen gép HB-ben?
  • Glo
    #13287
    Tényleg, ezt az efficiency dolgot számszerűsíti valahol a game? Mert csak azt látom, hogy a németekkel amikkel relatív jól megy a game mindig jók és értelmesek az ellenfelek is, más nemzetekkel meg 95%-ban gyökereket kapok. Szal működik, de utána lehet nézni? :)
  • bgabor
    #13286
    Sokszor mondtuk már, hogy az adatlapon kíírt adatok nem tükrözik a valóságot jelenleg. Majd csak a béta végén fogják frissíteni őket.
    Így lehet, hogy a Corsair kivállóan kanyarodik.
  • Coral Springs
    #13285
    Tesztelik a reakciókat, bár az egy kérdés hogy miért. Lehet hogy felhasználó centrikusak, lehet hogy faragják a csavart.
  • Pares
    #13284
  • Holmatro
    #13283
    Pares segitek...

    Magyarországon divat a surmóság(vagyis az irigység).
    Ász csak az lehet aki:
    - proli, nincs pénze, minden második szava angol, minden negyedig szava szleng,
    - van 4000 "barátja" a facebook-on, vagy épp ellenkezőleg nincs még egy ismerőse sem,
    - általános/középiskolás,
    - jól tudja használni a google keresőt, és így minden technikai adatot 1 másodperc alatt publikálni tud,
    - fotel harcos, mindenkinél jobbnak érzi magát és ennek burkoltan hangot is ad,
    - 7/24-be nyomja így csak ő lehet a bölcs,
    - élete fő célja a win/death ratio maximalizálása, és az embereket is eszerint rangsorolja,
    - iszonyat sértődékeny, a prémiummal játszó(esetleg a játékra pénzt áldozó)embereket már élből lenéző,
    - kritikát elviselni nem tudó blablabla...

    Én is megkaptam már hogy kuss a nevem, mert nem elégséges az "effim", de hát magyarázkodjak hogy joysick? Tudom hogy WT effiben mérik a kiló kenyeret, meg a feleségem is csak azért van velem, mert megvan hozzá a szükséges XP-m. A lányomhoz meg gyűjtöttem elég lion-t, de hát itt a fórumon van egy-két ász, akiknek mindig is csak az árnyékukban lehetünk.

    Iszom szavaitok nagymesterek, és azt szeretném még kérdezni, hogyha balra akarok fordulni, akkor mit kell csinálnom... meg azt hallottam, hogy lőni is lehet valahogy a gépekkel? Tisztelettel várom egy ász válaszát.

    Egy nagyon-nagyon-nagyon kezdő és brutálisan amatőr játékos.
  • Susarc
    #13282
    levágtuk a bálna farkát:P:)
  • Susarc
    #13281
    HB úgylátszik ma szivat:) 800-1000 méteren menekül a gyerek Beaufighterrel egy I16 elől:P csóri I16 nem éri el és lefordul róla.....én 5000 méteren mondom akkor megnézem én is azt a Beaut....elkezdek bukórepüléssel szép korrekt 600-630-as tempóval rámenni a gyerekre aki majdnem 3 km-re van és a repterük felé húzza a csikot....most jön a meglepi:P a távolság nyögvenyelősen közeledik csak:P majdnem 3 percig megyek utánna mire lőtávba ér ,de már a repterük szélén birok elereszteni 1 sorozatot amit kidodgeol:P majd BAMM sniper AAA 1 lövéssel hazavág:D ez még okés:P ,DE aki elmondja,hogy egy Beau ami kamionnyikat fordúlva indul meg 1000 méteren az ,hogyamanóba gyorsul fel 500-600 közé,hogy én 600+al csak a sarkában loholok? ,mert nekem nagy forduló után alacsonyan vizszintben még az életben nem sikerűlt úgy felgyorsulnom:P:) mondtam már pár napja is,de olyan mintha a kiírt sebességed nem lenne valós hatással a történésekre a játékban
  • vajakos21
    #13280
    Tegnap épp 50mm-es estét tartottam. Meglepöen jòl ment.És ahogy a b17es szárnya egy találattòl leszakad az gyönyörü:-). Egy katalelövös képet akartam is rakni de elmaradt. ( igaz elbeim feladva külsö nézetböl harcoltam ,ert miòta az cérnaszál van a szálkereszt helyén....). De ezt most javìtják is.
  • Susarc
    #13279
    folyamatosan cinukuskodsz....,de akkor jó játékot a kis sunyi köcsögökkel akik körbe körbe repkednek és ledogfightolt szétlőtt targetedre hiénaként vetik magukat közben húzzák a géppuskának és leszarják,hogy téged is eltalálnak....!! sok ilyen haverod lehet ha ennyire véded őket....
  • Pares
    #13278
    Attól hogy valaki nem lő ki senkit egy HB meccsen, még nem biztos hogy nyomorék. Bár elhiszem, hogy a magadfajta Ászoknak ezt nehéz elhinni...
    És ezt nem kötözködésből mondtam, de ha annak vetted, akkor egészségedre.
  • Susarc
    #13277
    karcolás mentes állapotban kezdtük a fordulózást:)
  • flashpointer
    #13276
    úgy hogy a 18.5-ös szét van lőve a 38-ast meg féltették :D
  • Susarc
    #13275
    HB!ofc nem árkád
  • Susarc
    #13274
    magyarázza el valaki,hogy a 38.5 seces fórduló idős gép,hogyan fordúlja le a 18.5-öst?:P