38447
  • sulyid
    #36004
    Teljesen mindegy, ha lángolva zuhansz akkor nem ment meg semmilyen titulus, legrosszabb esetben még fel is vidíthatja a másik oldalt...
  • AIexx
    #36003
    title..
    szerintetek melyik bír nagyobb ,,presztízzsel,, , mármint, értitek... az alábbiak közül: (de tényleg csak az alábbiak közül)
    - hero of dover
    - hero of midway
    - hero of stalingrad
    - hero of kursk
  • Overburner
    #36002
    Egy sikeres sikertelen leszállás


    #36001 Arcade-n nem csak 1 kell ráadás bombázokat is egy rakétával szétkapja így nem kell feleslegesen tartózkodni a dangerzone-ba
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2014.10.21. 12:46:47
  • jocking
    #36001
    Egy P-39/P-63-on minek kell egyáltalán a rakéta? Egy találat a 37-essel, és bármi esik szétfele azonnal. :)
  • a.carkey
    #36000
    Az a rocketman chal?
  • Rev Hard
    #35999
    Nyilván nem minden rakétás lövésem talál, ez attól függ mikor milyen hangulatban vagyok, de nem is erről szól a videóm. Ám a számláló szerint kb 2200 rakétás kill -em van már, körönként leszedek akár 7-8 gépet is rakétával, mint írtam ez nálam hangulatfüggő.

  • JethroHUN
    #35998
    Komolyan neki akarsz tanácsot adni?
    Utoljára szerkesztette: JethroHUN, 2014.10.20. 15:41:48
  • AIexx
    #35997
    áhá, értem már.. viszont az előző tutorial videódba 3 rakétát lőttél a b25 -re, minimális elé célzással, egyik se talált.. próbálj meg mégjobban elé célozni, és tudd, hogy mekkora rakétád van.. nyilván az i-16 80 akárhány milliméteres rakétája közelsem tudja majd követni azt az irányt amit ki adsz neki, mint pl. egy fw 190 218mm -es rakétája.. és a fordításban volt egy mondat a játékban: ,,A rakéták bármerre mehetnek, csak arra nem, amerre te szeretnéd!,, ezt jó inkább betartani.. a manőverek pedig érdekesek, jók is, de én speciel egyiket se használom.. :D
  • jocking
    #35996
    Szeritnem ahhoz, hogy valami (még jobban) kifingott a dm-ben, semmi köze annak, hogy ki hogy teljesít. Nekem egyik nap még hullottak a 262-től, mint a legyek, másnap meg örültem, ha le tudtam lőni vele legalább 1 gépet, mielőtt kinyírták...
  • Rev Hard
    #35995
    Mások a beállítások és az eszközök, mások a reflexek, más a tapasztalati szint és a játékba fektetett idő mindenkinél. Soroljam még ? Én két hónapja kicseréltem az egerem, át kellett variálnom a beállítást, és egy ideig lőni nem tudtam, körbelőttem mindenkit. Nagyjából mostanra kaptam vissza a régi önmagam, kellett hozzá két hónap pedig csak az egeret cseréltem ki.
  • Rev Hard
    #35994
    Örülök hogy bevált. Annyi ennek a lényege hogy miközben az enemy azon erőlködik hogy téged lelőjön, te az elkerülésen túl gyakorlatilag már megkezded az utánafordulást is. Mire ő észbe kap hogy mi van te már jelentős előnyben vagy hozzá képest, ő pedig még csak akkor kezdene fordulni, ami számára már késő ha mindent jól csináltál.

    Gyakorlásképp itt van még egy videó, benne hagytam az előzményt is. Tököm tele van már amúgy a köcsög felhős műsorral, amikor elkezdtem lőni a bombázókat sehol nem volt rajtuk kívül senki, aztán a felhőből csak előkerült valaki. Kiszedték az éjszakai csatákat mert hogy az nem kell, helyette viszont tolják a full felhős szarokat. Kedvencem amikor 1km -en van az alja, a teteje meg valahol 4-5km -en azt addig lehet tapogatózni.

  • Eagle16
    #35993
    Na ilyet se láttam még, hogy egy Mig-9 kétszer egymás után eloltja a tüzet. Ezek a szovjet gépek aztán nagyon tudnak...
  • AIexx
    #35992
    milyen jó hogy nekem nincsenek ilyen gondjaim.. :D nincs csillogás, 2 motoros repcsi hiba, törős szárny.. :D akit kiszemelek az döglik.. :) biztos másik játékkal játszom.. nem is értem ezt a sok problémát.. nekem akkor miért nincs??? :O
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2014.10.19. 18:36:46
  • tmbtrial
    #35991
    Ezzel megnyitottál előttem egy új világot :D Korábban én is gyakran gondban voltam, ha mögém kerültek, de mióta elkezdtem ezeket próbálgatni, már szinte örülök, ha valaki mögém kerül... a legtöbb esetben nagyon jól beválik a dolog :D

    Head on csatákat, hogyan szoktátok megoldani? Pl. nyíl egyenesen jön velünk szemben valaki, kb. azonos magasságon, a gépünk pedig nem kifejezetten jó az ilyen csatákban (pl. spitfire). Merre és hogyan érdemes kitérni?
  • Cobra.
    #35990
    Nekem tegnap a P-51 re a B17 ikonját rakta be sérüléskor... Viszont az nálam is állandóan van, hogy a vadászom egy találattól vagy széthullik vagy leég, míg az ellenfél gépbe lángolva is simán lefordul majd megöl és megy tovább.
  • a.carkey
    #35989
    Nincs fent a testszerveres csomag?
  • Luciferkee
    #35988
    Én abba is hagytam ezen a ponton. Eleinte azt hittem nincs szerencsém, de ez már túllő azon.
  • jocking
    #35987
    Nálam ma jött elő ez a gond. 2 motoros gép damage ikonok bal oldalt az 1 motoros gépeknél is. Ráadásul a 262-es négy 30 mm-esével is bele kell tolnom a fél tárat valakibe, ha ki akarom nyírni.

    Nem tudom, mit csináltak már megint, de kurva jól sikerült...
    Utoljára szerkesztette: jocking, 2014.10.19. 14:59:29
  • Luciferkee
    #35986
    Mindegy, leszarom már, úgy szar ez az egész ahogy van, csak az idegeimet teszi tönkre. De köszi a segítséget.

    Mindig 2 propos gép damage modelljét kapom, akármivel vagyok 1 hittel leszakad a szárnyam. Reinstall megvolt, semmi.

    Előbb egy LA7-et nembírt G6 utolérni, vicc az egész. Damage modell szar, csak csillog minden.
  • vajakos21
    #35985
    A zeroknak nem azért van annyi killjük mert annyira jók, hanem mert leállnak velüj forgolódni.Az nem a zero " hibája" ha az ellenfél belemegy..
  • vajakos21
    #35984
    Melyik map/ event.Melyik "B"?
    Az f8 as fóka is kezd levegőben néha...de csak az a fóka
  • Luciferkee
    #35983
    Megint egy érdekes tény:

    Ha USA-val játszok, akkor az összes ellenséges ME410B a levegőben kezd. Meguntam, gondoltam megyek akkor én is ME410B-vel.

    Eddig 5ből 5x a földről kezdtem míg a többi ME a levegőben. Csak airfieldet enged kiválasztani.

    Pretty Fair.
  • gstup
    #35982
    500 km/h felett ha csinálsz egy nagy G-s kanyart úgy törik mindkét szárny mint a ropi.Kéne menni velük egy picit és akkor nem állítanál ilyen valótlan dolgokat.(RB)
  • a.carkey
    #35981
    A WTben a vasárnap=Nemzetközi Hugyagyú Seggbuta Paraszt Csúcstalálkozó. A klánok kikapcsolják az aimbotjaikat, még a legértelmesebb arcok közül is átlagban egyszerre hárman üldöznek egy fingfuknyi repcsit valahol a map szélén, miközben az ellen simán szétkapja a célpontjainkat.
  • Torzonborz
    #35980
    Mutass már erről egy visszajátszást mert ez így biztos hogy történik meg. Már 700nál úgy remegnek hogy egy erősebb húzásra is törik a szárnyuk.
  • JethroHUN
    #35979
    RB-ben... Jó is lenne ha igaz lenne és az A6M5-vagy miknek nem 2-3 kill-je lenne minium. Mert rohad gáz h tök mind1 milyen magasból mekkora sebességgel repülsz rá, csak rántanak az egéren és máris mögötted vannak.. Nevetséges
  • Torzonborz
    #35978
    Hol , AB-ban ? Mert RB/SB-n azok tuti hogy szétesnek ennyinél.
  • JethroHUN
    #35977
    Nerfeljék már a büdös francba a jápánokat... ne jöjjön már 800-zal után a pöcs resisen és ne lehessen már 30G-vel felhúzni.... Senkinek nem tűnik fel, hogy 1:10 a KDR minden japán faszlow gépeppel...
  • a.carkey
    #35976
    Jött egy új patch, és rá javítások. :)
  • Luciferkee
    #35975
    410-en próbáltam a omnit, stealthot és a ground/air targetet.

    FW190-en pedig stealthal megyek.

    Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy mi lehet. Ha nem a pilotot ölöm meg akkor esélyem sincs megölni, csak csillagszóró effektus van.

    Előbb Renzant soroztam meg a 30mm-es ME-vel, égett mind a 4 motorja, a gunnere egyszer talált el, leszakadt a szárnyam... lol? Aztán neki elaludt mind a 4 motorja és bombázott tovább nyugodtan. És akkor az ilyeneken ne húzza fel magát az ember... :(

    Szerk: teszek majd fel valami Replay programot és megmutatom mi a helyzet. Hátha többet tudtok segíteni. Sajnos eddig nem ilyen volt ez, kb 2-3 napja lett ilyen fos.
    Utoljára szerkesztette: Luciferkee, 2014.10.19. 11:09:28
  • Torzonborz
    #35974
    Kétlem hogy nálad lenne bug , sebzés serveren számolódik. Amúgy meg ja szikrázás még mindig megmaradt bár nem annyira mint régen.
  • a.carkey
    #35973
    Milyen lőszert használsz? Nem lehet, hogy az bugos, vagy csak sima default lőszer?
  • Luciferkee
    #35972
    ME 410 B-6/R3 30 + 20 mm mint a csillagszóró. Pattog le mindenkiről.

    FW 190 A-5 - Szintén csillagszóró.

    Szerintem nálam valami baromi nagy bug lehet, a .5-s többet sebez szerintem mint a német 20mm-es.
  • Torzonborz
    #35971
    .50-essel is lehet szárnyat szaggatni pontosabban az már inkább fűrészelés. :D
  • AIexx
    #35970
    ugye, ugye, azok a német 20-asok.. most csak egy prémium Spitfire jött szembe, esélye nemvolt.. :)
  • AIexx
    #35969
    amcsi 12.7 -essel ne is akarjál szárnyat szaggatni.. arra ott a 20-as.. a gépfegyver csak gyújtani tud általában, nincs tömeg, de a 20-as már más tészta.. menj fw 190 -el, vagy me 410 -el, és ki leszel elégítve..
  • Luciferkee
    #35968
    Jó nem csak én vagyok egyedül

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/184978-one-motor-planes-damaged-as-two-motor-planes/
  • Luciferkee
    #35967
    Bug Thunder:

    Engem mindig vagy 1 hitelnek, vagy leszakad a szárnyam, vagy ha meggyulladok addig égek még szét nem esek.

    Bezzeg mások: Ha nem pilot koncked outtal hal meg akkor sehogy. Ha esetleg meggyullad, akkor 1 mp alatt elalszik. Szárnyat széttörni még nem sikerült. Esetleg Reinstall segítene?

    Spiolerben: Minden gépem 2 motoros lett.

    Utoljára szerkesztette: Luciferkee, 2014.10.19. 00:45:59
  • a.carkey
    #35966
    Fullosan:

    758 km/h, 19,7 m/s, 29,5 sec. :D
  • a.carkey
    #35965
    Pár meccs után kijelenthetem, hogy a J7W1 szerintem a játék mindenképpen legrosszabb vadász/repülőgépe. Már a felszállásnál gondok vannak vele, bár ebben van bug is, és ez repülés közben SEM változik.

    Az ok, hogy az ágyúi tényleg szuperek, sőt, atompontosak, sőt, remekül lehet velük célozni, magyarul tényleg van valami, ami miatt T4be került, de egyszerűen ez a gép annyira, de annyira nem repülésre való, mintha egy űrsiklóval akarnál vadászgépet játszani. Olyan, mintha a G5N1el akarnál dogfightozni. :D Ha nem 4x30 mm lenne rajta, még T1ben is kiröhögnék. :D
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.10.18. 18:44:14