38447
  • Pares
    #13353
    Én is drasztikus javulást kezdek érezni most, hogy megvan a 7-es szint.
  • robi3
    #13352
    én rengeteget szenvedtem a német ággal korábbi bejegyzésekben rengeteget panaszkodtam a többieknek, most 9-es szinten vagyok 7-en bejönnek a f-4-es messerek és szerintem onnantól lesz erős a nemzet.
    igen energy fighternek hívják őket de szerintem csak idő kell neked is hogy ráérezz nekem 8 szint kellett a németeknél hogy feladjam mert nem éreztem rá aztán 8 szintet nyomtam az amcsikkal és próbaképen visszanéztem a németekre, azóta volt hogy f4 messerrel 0-0-11 lett a statom, tehát szerintem csak gyakorlás kérdése, jó helyzetfelismerés kell hozzá és semmiképp se roncs az ellenfélre én legtöbb messer killemet úgy szerzem hogy csapattársról szedem le az ellenséget vagy úgy kezdem a játékot hogy nagy magasságba repülök és bombázókra megyek aztán hogyha bajban a csapattárs leszedem róla, szerintem ez jó taktika.
  • plu604
    #13351
    igen ezt már hallottam, még azt is hogy a fighterek is inkább abban jók, hogy gyorsan felkapaszkodnak és fentről csapnak le (nem tudom mi volt ennek a neve, angol fórumon olvastam... energy fighting talán?) többnyire be is tartom, bár lehet pont ezért nem kifejezetten nekem való...
    van olyan nemzet ami nem kifejezetten erre gyúr, hanem konkrétan izmosak a fegyverei (a fightereknek), vagy a németeknek is faszább lesz x. szint elérése után?
  • robi3
    #13350
    németnél ne számíts nagy bombázós élményekre vagy sikerekre mert nagyon gyenge a védelmük, a legjobb védekezés hogy minél magasabbra mész
  • plu604
    #13349
    kb. minden szintlépésnél eddig 1 gépet vettem, amit a legalkalmasabbnak találtam... De most már szívesen vennék valami bombázót is, meg heavy fightert. Kíváncsi vagyok rájuk.
  • robi3
    #13348
    hát a németek 6-7-es szintig nem sok sz*** érnek.
    bf110 nem rossz gép csak arra kell figyelni hogy mindig legyen a védi a hátsódat, aránylag nagy, gyengén fordul tehát közkedvelt célpont de semmiképp sem szeretnék elé kerülni.
  • vajakos21
    #13347
    112-ből az A0-át vidd .Erősebb mint a V5...még ha kevésnek is tűnik az egy 20as.Egy szint még aztán válogathatsz :)
  • plu604
    #13346
    M.C. 200-asok, vagy He 112 V-5. Tualjdonképpen mindegy, mert mindegyikkel ezt tapasztalom. 3-as szinten vagyok a németeknél, 4-esen beruházok egy heavy fighterre és megnézem az mit tud, mert ezek nem sokat érnek a 12.7 mm-es fegyvereikkel. Konkrétan semmit. Assistra jók, mása nem...
    Egyszer sikerült nekem is majdnem a reptérig vitorlázni, de csak majdnem, útközben elfogyott a sebesség úgyhogy csak egy soft landingre tellett. De legalább nem volt olyan drága a javítás.
  • robi3
    #13345
    én olyankor reptérig vitorlázok, ha tudok.
    milyen géppel mentél?
  • plu604
    #13344
    Ez... Ez mi a p*cs hogy lóf*szt nem ér a fegyverzetem? Agyrákot kapok hogy üldözöm öt perce a csókát, hitet hitre halmozok, de még csak nem is füstöl a mocsok. Aztán jön valaki más és egy találattal leszedi, én meg kapom a kill assistot. Olyan érzés mintha borsóval soroznám az ellenfelet. Engem bezzeg két lövésből leszed bárki, mert rittig el tudják találni a szárnyamon az irányítókát, aztán már kormányozni sem lehet és szépen lezuhanok. Vagy rögtön lángra kap/robban az egész...
    Apropó, motorhibával lehet valamit kezdeni vagy ilyenkor vitorlázás van?
  • robi3
    #13343
    szerintem is fontos, de ha nem lenne előbb vagy utóbb úgy is kiderül mit tud a játékos.
    arcade-ban reptéren lehet változtatni a gép fegyverzetét?
  • Coral Springs
    #13342
    Hogy ki mit mond az egy dolog, én a legtöbb online játéknál azt tapasztaltam, hogy bizony fontos az a leaderboard a klánoknak.
  • Dragunow
    #13341
    Véleményem szerint jobb lenne el sem kezdeni a fikázást ezen a fórumon. Eddig ha jól emlékszem békén hagytuk egymást és jó lenne ha nem arról szólna majd minden 3. poszt hogy ez milyen köcsög meg az milyen bunkó.

    Ami téged illet Glo veled egyszer találkoztam HB-ban( már ha te vagy 4v Glo) és miután lelőttelek teles spammelted a chatet, hogy te eddig nem lőttél rá Pumásra, de mostantól vége és mindenkit le fogsz darálni amit eddig is megtehettél volna de te inkább megmentetted az életünket azáltal, hogy nem löttél ránk.
    Nem értem ugyan, hogy miért hiszen mi is lövünk egymásra, ha összerak enemybe a játék és ebből még soha nem volt sírás.
    Ez egy játék nem pedig a való élet.

    Ha valami problémád van valamelyik PUMA taggal akkor írd le konkrétan vagy linkelj egy képet amin meg lettél bántva de jó lenne ha befejeznéd ezt a burkolt fikázást mert nem sok értelme van.
  • Amaymon
    #13340
    Már frankón megmondta valaki itt, a leaderboard idiótáknak számít egy PvP játékban :) (irony off)
  • Susarc
    #13339
    ahoz ,hogy hiteles legyen az is kéne,hogy a sunyi killopókkal csináljanak valamit!!! meg azokkal akik szándékosan kárt tesznek csapattársban!

    Most csináltam egy kört 5 légi győzelmem lett és 9!! assist-om úgy,hogy mind a 9-et én tettem roncsra csak rendre lerabolták:S
    átlag 4-5 célpontot tutira leszed valaki hiába én "szenvedek" vele....

    én nem is megyek olyan célra akit valaki üldöz és látom,hogy fölényben van....nem fair és bosszantó

  • Coral Springs
    #13338
    Hát erre lesz majd a klán opció, a leaderboard majd hozza a megítélést.
  • bgabor
    #13337
    Hagyjuk már a megítélésüket. Boldog boldogtalant bevesznek, (köztük engem is :D), így persze hogy nagyon nagy a szórár az emberek képességei között.
  • twi452
    #13336
    arra az átkozott 190-esre igen :)
  • robi3
    #13335
    mindig olvasom hogy írjátok ezt a fókát de nem vagyok benne biztos hogy melyik gépre értitek, talán Focke-Wulf?
  • csonttika72
    #13334
    Megnyugtató.., pedig a fegyverzetét nagyon kedvelem, de célozni a billegése miatt szinte csak zuhanásból tudok vele. Így a légiharc kicsit esetleges.
  • ikarus44
    #13333
    nem, mert az tényleg repülhetetlen, pedig az a vicces hogy mivel itt a játékban valszeg a középütt elhelyezett motor a hibás, addig a valóságban pont hogy ez adott neki kiváló egyensúlyt.
  • Susarc
    #13332
    node álljunk meg egy szóra! a lendületből 650kmh az is 650kmh:P és mint mondtam fordulózás után egy Beau 1000 méteren ne menjen már tartósan 650-el,mert megeszem a kalapom:P:)
  • Glo
    #13331
    Jah, sajnos elég rossz tierben van jelenleg, de ha vinni fogja az 580-at akkor oké lesz. Mire odaér az ellenség én már hazafele fogok repülni :)
  • vass17
    #13330
    Az oké, én is tudok menni 900-at vízszintesen, de az a lendület miatt van. Itt arról van szó, hogy melyik mit visz tiszta motorerőből, amikor már nem játszik közre a lendület.
    Éppen tegnap írtam, hogy a dev szerveren milyen jónak tűnt az Invader, mert tiszta motorerőből már viszi az 570-580-at, lendületből még 700 fölé is ment, ami jelentős védelmet fog nyújtani a propelleres gépek ellen. Más kérdés, hogy valószínűleg gyakran lát jeteket :)
  • Glo
    #13329
    Jobb ha nem tudod, sokat rontana a megítélésükön :))
  • vajakos21
    #13328
    Pesig nem is iròniábòl mondtam csak gondoltam ott van összekovácsolás. :-) (igaz mi azt kocsmában szoktuk). De most már kiváncsi volnék miröl szólt a beszélgetés :-)
  • Glo
    #13327
    Csapd fel őket a bug fórumra replay-el, log fájllal, majd a devek meglesik. De megnézheted Te is az ő szemszögéből h mi történt. Aki 600-al emelkedik az gyanús :)
  • Glo
    #13326
    Mindennek megvan az oka, de észrevételeim szerint ha nem érsz utol egy gépet akkor ő is nagy energiával repül, csak nem olyan gyorsan fogy neki mint Neked :) A Beau az 1.29 óta különben is olyan mint egy féltégla..
  • Susarc
    #13325
    tegnap vagy előtte raktam be a videót az ominózius esetről...,de napi szinten tehetném fel tucatjával...

    mésik kedvencem mikor optimális 15 20 fokos szögben max sebességgel emelkedek egy bomberra majd a csapattárs vizszinten fordulóharc után kiszúrja ugyanazt a bombert felkapja a gépe orrát és pár másodperc alatt felpakolódik 4-5000 méterre.....én meg nézek ki a fejemből,hogy miafax van?
  • Glo
    #13324
    A Pumákról én is tudnék mesélni :))) Főként az egyik nagy vezérükkel folytattam tegnap nagyon tartalmas beszélgetést. Tiszta jó volt :)))
  • Susarc
    #13323
    ki árkádozik?
  • Susarc
    #13322
    egy halálommal 2 kill:P egy G Bf meg egy A fóka:D mindenmindegy alapon behúztam a féket élesen ki...ami nem jött be,de mivel mind a kettővel már dogoltam korábban megkaptam a 2 killt....a fóka is lezuhant:)
  • Glo
    #13321
    A másik meg, hogy a sebességed az INDICATED AIR SPEED, azaz amit a műszer mutat. És ez a szám már 1000m-en se mutatja a REAL AIR SPEED-et. Pl 5000m-en ha 180-at mutata műszer akkor is simán 450-et repülsz, csak olyan ritka a levegő hogy a pitot csövet nem tudja eléggé benyomni :)
  • Glo
    #13320
    HB-ról beszélünk, nem az árkádról :)
  • Susarc
    #13319
    nem sok minden viszi? tegnap írtam hogy 650-el! nem értem utól egy Beaufightert aki vízszinten repűlt....

    OK szar az FM,DE nem győzöm leírni,hogy a kiírt sebességed csak egy szám! a játék 1001% hogy nem minden esetben úgy kezeli a gépedet a játékon belül mint amilyen sebességet te látsz!
  • vajakos21
    #13318
    Na ezéry Joy instructor nélkül :-). A 8 szintû spitek is ilyenek.Alacsony sebességnél katasztròfa. Gyanitom egérrel nem veszik észre.De javitsatol ki ha tévedek.
    Más.Valaki memondaná mi ez a még jetet sírás a hib.fòrumon.?Gondolom 1vh- s játékba b17et akarnának.( föleg amiknál megy ez.( Miközben á tech tree ben van lyuk minden nemzetnél böven.
  • Glo
    #13317
    A prém fóka tudja, azt viszont lefordulja, nehogy jó legyen neki :) Egyedül leemelkedni lehet, mert abban szerencsére nem olyan májer.
  • vass17
    #13316
    Nemrég úgy "tolt" le 2 Corsair, hogy hihetetlen. Egy polírozott, upgradelt motoros A-5-el voltam és a 2 km-es előnyömet ugyanolyan energiaszintről indulva simán ledolgozták.. Az egyik felháborodott, hogy eljátszottam a return to battlefield respawn-t, de hát így se volt esélyem a túlerő ellen, egyszerűen utolértek és nem tudtam ellene mit tenni. És az 580 feletti vízszintes sebességet tényleg nem sok minden viszi, a Corsair az egyik..
  • csonttika72
    #13315
    Emberek! Csak én érzem, hogy a P-39-ek egyszerűen repülhetetlenek? 500 m alatt már nem is merek 180 foknáltöbbet fordulni, azt is csak finoman, mert téglaként viselkedik. A landolásról nem is beszélve. Egyik géppel sem szenvedek ennyit, persze lehet hogy béna vagyok. Természetesen HB, joy-al értendő.
  • Glo
    #13314
    Ha nem követett a G messzer akkor simán lehet, mert Te a rácsapásokkal is energiát vesztesz (kanyarodás, korrigálás, felhúzás), míg ő fent maradt és sebességet (ezzel energiát) gyűjtött.

    Amúgy a jobb motorral simán ott lehet hagyni őket vízszintben, olyan jó 20-30km/h-val gyorsabb az F4U.