38447
  • ikarus44
    #13393
    nálam tegnap arcadeban rammolt le egy JU-87-est(!?) vezető csapattársam forduló közben, mialatt a Bf110-semmel akartam lelőni egy másik bombert, és ő is fighterkedett.
    aztán a chatben fel is világítottam a géptípusok közti különbségről. de ez még a jobbik eset mert úgy tűnik felfogta.
  • Amaymon
    #13392
    "többnyire be is tartom, bár lehet pont ezért nem kifejezetten nekem való..."

    Mindenkinek ez az első benyomása a németekről. Sokan a dogfighot vagy turnfight-ot szeretik és csalódás, amikor a "lomha" gépekbe beülnek. Mondjuk ez relatív, hogy mennyire lomha, mert pár nemzet gépével fordulózni is tud a 109, ha nem is a szó szoros értelmében. Az E típus kifejezetten fürge a többi 109-hez képest bár az a belépőszint.
  • Susarc
    #13391
    a Wellingtont 2 nap alatt kimaxoltam O_O :D hihi

    most az amcsi spittel akarom meglőni a 13-as szintet aztán végre megcsipem a B-17emet:D
  • CptYossarian
    #13390
    10-ből 3 AB meccsen complainel-ni akad okom, pedig nem vagyok alapjáraton árulkodós. Hétvégén kikalimpáltam egy milkót a Wellivel, két hete nem ültem vadászgépbe, igaz hogy most akad más elfoglaltság (tyúkól építés, annak legalább értelme van. :) )
  • Susarc
    #13389
    Toltam Arcade-ot,mert pörögni akartam.....3 meccsből átlagosan 10-12! embernek se légi se földi killje nincs / 9-11-es amcsival mentem tehát nem kezdők/ vagyunk 3-4en akiknek 3-4-5-6 killje van és van 1-2 makkolós gyerek aki 6-7+ ban van....amúgy a t9bbség beleszarik,hogy kit lő vagy kinek megy neki:S GIGANTIKUS bűntetést adnék aki csapattársat ver telibe vagy lő meg! ,mert semmilyen komoly hatással nincs a bűnetés a jelenlegi formában....
    ha jobb géppel vagy Bomberral mész be kanyar nélkül verik telibe a gépet szándékosan! sokszor még lőni sem lőnek csak lerongyolnak....ha szólsz röh9gnek, ha anyázol röhögnek....volt olyan is,hogy kezdésnél belémjött a csappattárs a Spit MK IX-nek majd röhögés és "fuck your premium plane hahaha".....

    elég hígfos a community....
  • Susarc
    #13388
    őőőőőőőő:D

    nagyon UFO ez is:P:) de abban igazad van az amcsihoz képest Istenes:D
  • Pares
    #13387
    Ahogy gondolod, de ennek legalább az alakja hasonlít egy vadászrepülőre...
  • Susarc
    #13386
    az is rusnya mint a bűn:_D
  • Pares
    #13385
    Ha már kísérleti fesjlesztés, akkor ne olyan ótvar rondaságot tegyenek be a játékba, mint az XP-55, hanem olyan szépséget, mint a Do-335! Szerintem.
  • Susarc
    #13384
    Most lőttem meg 8 hit-el egy BF-et HB ben 6 db stealthes fegyvercsőből és semmi baja nem lett/ 11 es amcsi Spitfire-el/....engem elsőre kicrittelnek vagy ellönek valami fontos alkatrészt:P nekem 8 HIT-re a legdurvább lőszerrel semmilyen kárt nem sikerűlt okozni:P FAILED:) a nyomorék haverja pedig aki meg képtelen volt eltalálni a seggemet megunta és belémtolta a gépét........az ilyen kis arkád 12 éves majom gyerekek miért nem takarodnak ki HB ból?
  • ikarus44
    #13383
    amúgy még én is csak egyszer voltam teszt szerón, a WOT-ban, de hát a WG és a Gaijin ég és föld.
  • vadbill
    #13382
    Csak kérdem? én még sosem voltam tesztszerveren. Ennyire nehéz ott is feljebb lépni?
  • vadbill
    #13381
    Csak nem azt akarod mondani hogy tesztszeron is ilyen lassú a fejlődés?
    Én azt hittem minden gépet hamar ellehet érni, hogy kipróbáld :)
  • Susarc
    #13380
    édesIstenemb+
  • vajakos21
    #13379
    Valamit változtathattak a hit/crit hit javqdalmazáson?
    forum.warthunder.com/index.php?/topic/38604-awesome-new-hit-detection/#entry483327
  • twi452
    #13378
    a konkurencia elindult a szokásos irányba xD
  • ikarus44
    #13377
    köszönöm!
  • bgabor
    #13376
    Minden online játékban így van, a tesztszerver azért van hogy teszeld az új tartalmakat, nem azért hogy degeszre keresd magad. Amúgy a WoT-al ellentétben itt nincs pénz/XP szorzó a tesztszerón.
  • ikarus44
    #13375
    kedves vagy.
    csak azért kérdeztem mert ha meg lehet(ne) tartani a jutalmakat akkor nyilván nem lenne +szorzó.
  • Glo
    #13374
    Neki a 3x-os szorzó kéne. Komolyan nem értem az ilyen embereket :))

    A "gazdasági javítás"-on meg azt érti, hogy minden lelőtt gépért 10x annyi liont kapjon, meg 20x annyi xp-t. Minimum :)
  • Pluskast
    #13373
    Jól is nézne ki. Ember az teszt szerver! Tesztelésre van nem arra, hogy azon játsszál!
  • Pluskast
    #13372
    Mire gondolsz? Lejjebb viszik elég komolyan a javítási költségeket, illetve a gépek árait is. A jutalmazási rendszerről nem tudok semmi infót (mármint, hogy változik vagy sem).
  • ikarus44
    #13371
    a teszt szerón elért eredményeket (főleg a pénzt) át lehet vinni a normál játékra, vagy itt is a WG-s trend van?
  • ikarus44
    #13370
    az 1.31-es pach-ben megcsinálják végre a gazdasági rendszert?
    (főleg vadászokra)
  • Pluskast
    #13369
    Már közben megtudtam. 19k AB-ban és 38K HB-ban. Nos a Sabre 9100/18000 javítási költségéhez képest még mindig aránytalan, de azért így már be fogom vinni párszor HB-ba :)
  • bgabor
    #13368
    Szerintem napokon belül kiderül.
  • Pluskast
    #13367
    Az avarage/max változást tudom az nagyon jó hír (van remény, hogy mégsem wg-s trendet követik a fejlesztők). De az me-262 új repair cost-ról nem tudok semmit, illetve azt, hogy legutóbb még 62-k volt HB esetén. Jó lenne tudni, hogy ez most hogy áll
  • bgabor
    #13366
    Ég és föld a különbség a tesztszeró előző verziója és a mostani között. Megváltozak az árak, lettek még plsuz prémium gépek, meg az average is max pricera változott.

    Az XP-55nek pedig annyi értelme van, hogy repüléstörténeti kuriózum, ezért került be, prémium gépként. Engem nem zavar, abból még sosem lett baj, hogy több használható lehetőség nyílt meg.
  • Glo
    #13365
    A 4 darab X4-es rakétával. Lenne ám rinyacunami a fórumokon :D
  • Pluskast
    #13364
    Igen de a vadászoknak meg baromi könnyű célpont. Amúgy végig nézve a videot tök jó, hogy levitték az árakat és mégsem avarage repair cost van hanem max. Viszont ami kérdésként merült fel bennem. A jetek javítási költségét levitték. Ez nem baj mert legalább lesznek jet vs jet csaták is szép számmal. Ami viszont "szöget ütött a fejembe", hogy az előző videóban az Me-262 javítási költsége 62k-ra lett levéve. Na most ha ez így marad az eléggé aránytalan, ha csak azt nézem, hogy a sabre javítása (HB-ra vonatkozik) nem éri el a 20k-t a mig-15-é pedig 46k. Mind a 2 gépnél rosszabb de mégis drágább? Remélem, hogy azt is levitték mert sok német jet nem lesz hisztóban. Egyébként ez felveti azt a dolgot is, hogy a következő patchben ideje lenne a Ta-182-t kiadni, mert jelenleg a német jetek max az angolokkal veszik fel a versenyt.
  • CptYossarian
    #13363
    Faroklövészek ellen hasznos ha hátul van a motor.
  • twi452
    #13362
    ígért a srác gameplay videót is úgyhogy gondolom azért megreptette azt is :)

    majd kiderül milyen, de tuti megveszik jópáran mert, hogy milyen cool :D
  • Pluskast
    #13361
    XP-55 akart lenni bocsánat.
  • Pluskast
    #13360
    Ezt az XP-51-et már most kész öngyilkosság megvenni. Hátul van a motorja olyan könnyű lesz leszedni, hogy csak na. Nem is értem, hogy mi a francnak tesznek be egy farmotoros gépet....
  • Glo
    #13359
    Hogy ezt elkerüljük írtam privet.
  • vass17
    #13358
    Az a gond, hogy ez egy használhatatlan gép, hb-n csak a gyors bombázók lehetnek életképesek. Szóval az van, hogy vagy ezt választod jobb védelemmel, de rosszabb eséllyel a bombázáshoz, vagy a Dorniert, ami egyébként sokkal jobb, viszont elég gyenge védelemmel.
    Ehhez viszont grat, nem semmi 3-at leszedni tail gunnerrel :)
  • twi452
    #13357
    egy kicsit részletesebb áttekintés a patch-ről

  • mabbak
    #13356
    Méghogy gyenge a német bomberek védelme. -.-
    Egy Beau, egy spit, egy valamilyen két fedeles gép:

  • Pares
    #13355
    Hidd el nekem, tökéletesen megértem a gondod. Nemrég én is ilyen dolgok miatt szenvedtem a németekkel. Annyit tudok mondani, hogy kitartás!
  • V43 1105
    #13354
    BnZ = Boom and Zoom