38447
  • Conqvistador
    #13473
    Fent vagyok a Ts en csak most nagyon be voltam havazva.
  • Dragunow
    #13472
    Semmi akadálya! Keress meg játékban és megbeszéljük. PUMA_Dragunow néven játszom.
  • Conqvistador
    #13471
    Ati catalist van. Ha az csinált valamit lerúgom a fejét :D
  • Fulcrum11
    #13470
    Egy tippem van: a vga drivert frissítetted?
    Egyébként nekem is, az elmúlt pár napban minden meccsen előfordul 2-3 másodperces akadás, nem túl szórakoztató... Én valamikor a múlt héten frissítettem a laptop nvidia vga driverét, lehet az a ludas, de még nem próbáltam visszatenni a régit.
  • Conqvistador
    #13469
    Szia majd ha lehet és nem akad a játék a pumán belül szívesen részt vennék a kötelékben bombázásban. :D Remélem esténként és esetenként délután si rendeztek ilyen mókákat.
  • Conqvistador
    #13468
    Sziasztok van egy kis gondom.

    Az elmúlt másfél hét igen sűrű volt így nem is repülgettem a játékkal cska a menübe léptem be.
    Valamiért elképesztően akad a játék. tegnap este is és ma is, levettem a grafikát alacsonyabbra de nem segít. Nem állítottak valamit az elmúlt héten? Szeretnék majd újra játszani rendesen a játékkal amint lesz rá időm de jelenleg lehetetlen kategória olyan akadás szaggatáss/lag mellett amit most produkál.
  • Dragunow
    #13467
    Mi így megyünk HB-ban!

  • Dragunow
    #13466
    Bocs, hogy eddig nem válaszoltam de azt a kevés időt amivel szabadon rendelkezek szeretem repüléssel tölteni.

    A privát üzeneted tartalmát értem, és megértem, hogy szarul esik ha lelőnek mikor te nem lőttél ránk. Ezúton is bocsánatot kérek érte.
    Mentségemre legyen mondva fingom nem volt semmilyen meg nem támadási szerződésről és személy szerint baromságnak is tartom. Akivel ezt megbeszélted szerintem maximum magára gondolt, hogy nem lő rád és nem az egész klánra.
    Ezúton is szeretném megüzenni, hogy lövünk mindenkire aki az ellenséges csapatban van még saját klántársakra is. Gondolom ez így helyes.

    A PUMA klán nem gyűjtő klán. Kétség kívül sokan vagyunk és ez így van jól, viszont mindenkinek megvan a maga helye és szerepe a klánban, ráadásul jól is érezzük magunkat. A klán több századból áll 103. 102. és 101. vadászosztály és mindenki a tudása és eredménye alapján kerül majd egyre magasabb szintű vadász osztályba.

    Mivel sokan vagyunk, lehetőségünk van sokan együtt is játszani amit meg is teszünk. Esténként HB-ban nem ritka a 8-12 PUMA egy csatában. Mi találtuk ki és alkalmaztuk HB-ban a 8 bombázós kötelékrepüléses, bázis bombázást ami azonkívül, hogy komoly kötelékrepülési képességeket igényel( 100 méteren belül kell tudni repülni egymáshoz képest ellenséges támadás alatt és egymást fedezni a gunnerekkel) rendkívül látványos és egyedi hangulatot is teremt a csatában. Többször még az ellenséges csapat elismerését is kiváltottuk.

    Jó lenne ha inkább a pozitív oldalát néznénk a dolgoknak és nem a fikázás menne. Bárkinek bármi problémája van velünk jöjjön fel ts-re (ts3.foxhound.hu) és megbeszéljük. Ha jól tudom Glo téged is hívtunk de nem jöttél fel.
  • CptYossarian
    #13465
    prém welli topik
  • vajakos21
    #13464
    Valaki tudja mennyi most a KI61 Ic hien? (lev11) a teszt szerón?. És úgy álltalában mi a helyzet az árakkal?
  • vajakos21
    #13463

    Midway
    http://warthunder.com/en/news/164/current/
  • Susarc
    #13462
    szemétség stealth lőszeres csajkával tizesével farmolni low tieren?:P
  • Amaymon
    #13461
    "Gondolom a B-17-ek száma meg fog ugrani és nem tudom ki fogja őket levadászni."

    A 30mm-es 109 :)
  • vajakos21
    #13460
    Nekem az 50 mm jött be.Alig várom a több b17-et ;-)
    Illetve kedves mindenféle. bombázòk tessék jönni :-)
    Glo vidd az 50est nem bánod meg. Az ai ereje a tömegben van.Nagy számok törvénye hogy ennyi csöböl eltalálnak.De eggyet leszedsz már simán plusszos. És hát a látvány..;-)
  • ikarus44
    #13459
    rendben, igazad van. bocsánat!
  • plu604
    #13458
    Ott már komoly gondok vannak ha egy JÁTÉKON nem lehet viccelődni... No offense!
  • ikarus44
    #13457
    amikor ezt mondtam arra gondoltam, hogy a PUMA klán az első a játékban és ezt gondolom hogy nem azzal érdemelték ki, hogy egymást lőtték le.
    elnézést ha ez valakit sértett.
  • bgabor
    #13456
    Tömegklán több mint 200 taggal, így elég sokféle képességű és vérmérsékletű tag van benne, emiatt totál felesleges általánosítani, hogy a PUMÁsok nagyszájúak, vérprofik, amatőrök stb.
  • Glo
    #13455
    Az ai-kat le lehet szedni még kötelékből is. Az egyik mapon rendszeresen azt játsszák a bomberek, h bebújnak a B17 kötelékbe. De ott se sebezhetetlenek. Mondjuk h az ai gunnerjei mennyire jók azt nemtom, de túléltem úgy h lelőttem atagot meg még egy B17-t. Az orrát kell lőni, a pilot kill az egyik legnagyobb esélyed, mert amúgy szénné van páncélozva.
  • vass17
    #13454
    Nagyon furcsa lesz, ha így maradnak az árak az új patchben:) Gondolom a B-17-ek száma meg fog ugrani és nem tudom ki fogja őket levadászni. Nemrég megadatott, hogy egy ME410 R3-ban ültem (aminél talán nincs is jobb bombázó vadász) és az ellenfélnél 3 B-17 is volt. Az elsőt szerencsésen behúztam egy pilóta kill-el, a másodikat viszont le kellett szenvedni és mire sikerült, addig az én gépemet is atomjaira szedték a gunnerek. Nem tudom hogy lehetett volna elbánni mindhárommal és még élve is maradni :D
  • twi452
    #13453
    Ja nekem nincs különösebb bajom velük, elröhögcséltek de akkor ők húzták a rövidebbet a végén :D
  • Glo
    #13452
    Amíg Dragunov nem válaszol a privemre addig nem nyilatkozok róluk érdemben. Bár lehet ezután nem is fog válaszolni :))

    Mindenki kezelje őket saját belátása szerint :)
  • twi452
    #13451
    Múltkor bent voltak 3an német oldalon amikor teszteltem a b-17 + prémium számla kapcsoltát, viccelődtek rajta, hogy bementem b-17el meg hogy drága kör lesz stb stb :)
    aztán az egész német csapat is átvette az arcoskodást és a végén el lettek kenve rendesen :D
  • Coral Springs
    #13450
    Ez jó. Ezentúl ha látok PUMA tagot egy csatában, ő lesz a célpont.
  • Glo
    #13449
    Ikarust kérdezd, számára ez nagy dolog. De ha Pumás lennék akkor nekem is jól esne, hogy mást büszkeséggel tölt el ha lelő, mert ez azt jelenti h kihívás őket leküzdeni :)
  • stork13
    #13448
    Valaki elmondaná, hogy mi ez a puma mizéria?
  • Glo
    #13447
    Jaja. A corsair-nek nagyon nagy a szárnyfelülete, így ha élesen betéped akkor a "lap hatás" miatt kisebb sebességnél is lepattanhat. Képzeld el azt, mikor kiteszed a kezed a kocsiból, és lapjára fordítod a tenyered. Minél nagyobb a felület ugyanaz a sebesség négyzetesen nagyobb erővel tépi vissza a kezed. Ha nagyon betéped a magasságit attól még a sodródás miatt a géped előrefelé fog menni (a kis repgép sziluett a digitális hud-on), de a gép orra már felfelé mutat. Na eközött a két vektor között meg a szárnyfelület mérete közötti összefüggésből ki lehet számolni, hogy lepattan-e a szárnyad, vagy sem.
    Most lepattant.

    Ugyanez van a 400km/h-s blackoutnál is.

    De attól még lőttél egy Pumát :)
  • flashpointer
    #13446
    Ez valami mérce hogy lelősz egy pumaklánost? :D
  • vass17
    #13445
    Nagyon egyszerű, leszakítottad a szárnyát azzal, hogy túlterhelted. A Corsair olyan 950 körül esik szét egyenes vonalban, de egy erőteljesebb irányváltoztatás akár 600-700 körül is széttépi :)
  • ikarus44
    #13444
    ha neked is emiatt megy tönkre egy csatád amiben mellesleg egy PUMA klánost is lelőttél akkor viccelődj így.
  • plu604
    #13443
    Easter Egg, UFO-val találkoztál, csak olyan frekvencián rezonált, hogy nem érzékelhetted. Neki természetesen semmi baja nem lett, gyorsan elhúzott mielőtt mással is összeütközött volna.
  • ikarus44
    #13442
    tegnapi sztori: HB Korea map:az F4U-1d-mel lecsapásból támadtam egy csajkát, de nem jött össze, így felhúztam. Erre vagy (min.) 100 m-re a földtől egyszer csak leszakad a szárnyam. a csajka vagy másfél km-re volt (legalább), és a légvédelem sem volt, és a sebességem is 400 km/h lehetett. a játék ütközésnek írta ki, de könyörgöm mibe ütköztem?
    (replayból visszanéztem lassított felvételem, de ott sem mutatott semmit. egyszerűen leszakadt.)
    a reptérről érkeztem vissza, tehát a gép is kifogástalan volt.
  • Coral Springs
    #13441
    Passz. Nem gondolom hogy nekem itt másokhoz képest extra képességeim lennének, de már a tömegből kiszúrom hogy ki akar engem támadni. Az a ritka ha valaki egyáltalán megtud lepni, általában én vagyok az aki meglep. Kívülről az Arcade ugyan egy box fight -nak tűnik, ám számos taktika áll rendelkezésre akár a haditervet, akár a harcmodort illetően. A panaszkodó leírásokból én idáig mindig csak egy dolgot szűrtem le, az ötlet nélküli gondolatoktól mentes játékot. Talán egy kis fantázia sokat segítene az embereken.
  • bgabor
    #13440
    Mert amíg a HB egy leegyszerűsített repülőgépszimulátor, élvezetesre megcsinálva, addig az Arcade leginkább egy repülősnek álcázott FPS játék, mint ahogy a WoT is.
  • Susarc
    #13439
    nekem is ugyanez a problémám tök 8 mennyire figyelsz vagy mennyire vagy ügyes a zerghalomból vagy rádugranak 4en vagy bekapsz egy sorozatot ami szétszed....
    amikor meg magasan vagyok vagy a map szélén,hogy csipegessek akkor
    1: nem gyűjtök csak lófax pontot
    2: tutira 3 csapattárs kiszedi a célpontodat:P

    HB-ban kérni magad mellé egy wingman-t vagy csatlakozni valaki mellé ezerszer nagyobb élvezeti faktor...és nem töltögetik újra 15 secente a 4 db 20 mm-es gépágyúkat az emberek meg nem lövöldöznek vízsugár sűrűségben a kis kaliberrel 15 percen keresztül:))
  • Pluskast
    #13438
    Ez érdekes dolog amúgy. Én amióta klánban vagyok gyakorlatilag azóta HB-ek. Előtte csak arcade-ot toltam. A két móddal együtt van úgy kb 8 és fél ezer lelőtt gépem aminek a nagy része arcade. Akkor nagyon tetszett. Most meg már nem is bírnék vissza menni. A HB sokkal jobban bejön.
  • f24sg
    #13437
    Hanem ezt a hülye kamera ugrálást a csapatos felszálláskor megszüntethetnék már nem?!

    MÁS, arc vs. HB
    őszinte elismerésem annak, aki ott tud érvényesülni, mert én kikészülök attól, hogy a hömpölygő tömegből egyszercsak úgyis jön egy n+1. gép, aki végül megalázóan lelő, akrmennyiore figyelek mindenfelé. Akit én kilövök, annak a helyére másik ötszáz (sz)áll, az ammo count meg nem számít, G stukával is röhej dolgokat lehet művelni, mert reload és szevasz
  • vajakos21
    #13436
    Inkább lassan szálj fel de biztisan.Nem véletlen a sol orra àll gép a kigutòn.Padlògázzal mennek aztán csodálkoznak.Frb - n különösen igaz.( ott legalább ki se látsz és állt. rá kell fordulni a pályára.
  • Glo
    #13435
    Jah, nem is használok flaps-et, húzom le az orrát, de 220 felett már mintha kilépne a gravitációs erőtérből :D
  • twi452
    #13434
    meg amikor nem párhuzamosan tesz le a kifutóra azt is szokták szeretni :)

    főleg a corsair-el felnyomja tökig a fordulatot aztán észbe kap h nem erre van a kifutó és betép irányba viszont a corsair ilyen kb 140en már felkapja magát elég fura módon és bebillent a kanyar miatt és már oda is a szárnya :D