38447
  • Susarc
    #13513
    milyen köreim vannak ,nem hiszem el....mentem párat alacson németekkel 3 db 410-es messzerrel....az 50 milissel 6-8 légi killt csinálok majd mikor kiverik alólam a 4 géppuskás 4 ágyus /DO/ vagy a 2 géppuskás 4 ágyus verzióval ami lézercsikot varázsol az égre egy rohadt kill nem jön össze:D ,de a lajhár lassú 50-es egyes lövéssel meg simán kisinperelem a delikvenseket....pffffff
  • robi3
    #13512
    ne válaszoljatok rájöttem! :)
  • robi3
    #13511
    helyesbítek: ANR roundel-t miért nem tudok feltenni hurricane 2-re?
    egy lucky strike-os csaj van már a szárnyon, kitakarja a felség jelzést, de akármi mást akarok festeni azt tudok.
  • robi3
    #13510
    miért nem tudom festeni a gépeimet? fölrakom rá a jelzést megnézek egy másik gépet és mikor visszanézek már nincs rajta.
  • robi3
    #13509
    köszi! ne is folytasd illetve ne vesződj a sshottal, megtaláltam a problémám gyökerét:http://www.hwcompare.com/13266/geforce-9600-gso-512mb-vs-geforce-gtx-660-ti/
    ebből ugye enyém a rövidebb zöld csík :(
  • Amaymon
    #13508
    A beállítást nem tudom pontosan leírni az állítható csuszkák miatt, majd berakok egy sshotot róla. Minden be van kapcsolva 1920*1080-on, kivéve a motion blur és a vsync. Rendkívül jól optimalizált az engine, egy középkategóriás kártyám van: NV 660ti.
  • robi3
    #13507
    te milyen beállítással érsz el annyi fps-t, vagy milyen géped van?
  • Susarc
    #13506
    wtf this kicsi peccs?
  • vajakos21
    #13505
    Nekem 3 ra adott 11400at. De a pénz 23000. Vesztes meccs.XP-t bomberrel lehet keresni.Ez az uccsó meccs volt. Sicily 50mm.. 1 bau (1.2 km ről ). 1 wellington meg 1 nimród. Élveztem pedig kikaptunk :)
  • Susarc
    #13504
  • vajakos21
    #13503
    Van sicily map megen...jó
  • ikarus44
    #13502
    ha nem tudnám, akkor is tisztára kilehetne venni hogy a P47-ről mintázták.
  • twi452
    #13501
    Azt én sem tudom, hogy sikerült összehozni.
    2 gép + kikaptunk = 9230xp
  • Coral Springs
    #13500
  • ikarus44
    #13499
    A1 Skyraider?
  • Coral Springs
    #13498
    Az ilyen kiírások helyett inkább egy screenshot -ot tegyél be. Amit írsz az lehetetlen, amennyiben HB volt amit toltál.
  • bgabor
    #13497
    Höhö, gépágyús Corsairrel lenyomtam 3 Dorát, eredmény: 6400 XP.
    Ezek az orosz fejlesztők nem százasok, az már biztos.
  • Coral Springs
    #13496
  • vajakos21
    #13495
    Sok mindent nem. Csak baktatnak. Múltkor kiszedtük az öszes szövetséges földit de nem lett vége. (csak bomber maradt)Mondom most szedjük le az ellen vadászait vagy elég ha a B17eseket öljük le...vesztettünk
  • ikarus44
    #13494
    nekem már volt olyan hosszú csatám hogy a B17 kötelék odaért Bastogne fölé, és a kötelékükön is végigmentem, de szerintem dísznél nem többet érnek, legalábbis a földi célok nem nullázódottak, és gondolom hogy normál esetben az történne hogyha valami értelmet adnának neki, de szerintem az egész kötelék csak dísz.
  • Amaymon
    #13493
    "Nem állítottak valamit az elmúlt héten?"

    Én sem érzékelek változást maradt a 140-160 FPS.
  • Amaymon
    #13492
    Bulge egy érdekes map, mintha azt nem teljesen bomber map lenne terv szerint, mert egy brutál nagy b-17 kötelék jön a szövetséges oldalon. Nem tudom mit csinálnak, rövidek a meccsek. Néha bugosnak tűnik, mert össze tömörülnek egy csomóba és mennek le a térképről valahova.
  • Susarc
    #13491
    elég BADASS!v gondolom be is rosálnak az ellenfelek:D tudjék itt nekik ma GÉGÉ:)
  • csonttika72
    #13490
    Pontosan, gyakorlatilag 90 fokot kell fordulni é már lehet is leszállni a következő csomagért. Rém bonyolult.
  • vass17
    #13489
    Nekem ott van egy útvonalam, először elindulok a legdélebbi oszlop felé, ott kiszedem az 5-6 tankot egy nekifutásból és pontosan merőlegesen, 3km-re van egy másik oszlop is ugyanilyen tankokkal, szóval a maradék bombákkal azt dobom ki, aztán reménykedek, hogy közben szállnak rám :) Ruhr után talán ott vannak még jó bombázó köreim, szóval annyira nem rossz :)
  • stork13
    #13488
    Na ja, nem egy Ruhr. De ez adja a kihívást a pályán, nem lehet mindig easy mode, nem?
    A vadászkíséret meg majd clanwar-ba jár vagy squad-ba kapsz ha visztek (és lesz olyan mód, pálya ahol számít).
    Bár squad-ban ha bombázóval megyek (többiek vadásszal) akkor is bombázgatok vagy csalit játszom a vadászoknak. Nem várom el, hogy engem pátyolgassanak mert nem az a feladatuk (itt a játékban legalábbis nem az. Általában többször nyer vagy veszít a csapat a gépek lelövése miatt, mint a földi célok kiszórásával. Így többet ér a vadász ha vadászik, mint engem óv).
  • bgabor
    #13487
    Na, egy hét után elindítottam az 5x szorzó miatt. Dornierrel bombáznék. Persze Bulge map, ahol az a kevés tank, ami van, egy folymatosan emelkedő-süllyedő, kanyargó úton megy, nem libasorban, aztán dobjad ki. Saját vadászok kisujjukat se mozdítják a bomberekért. Szerintem újjabb néhány hétre elég volt a játékból. Remélem hogy sürgősen kezdenek vele valamit. Persze ki tudja, teljesen inkompetensek, a peccset is három hónapja várjuk már, lol.
  • robi3
    #13486
    ez a srác repülésben ott törne ketté ahol a legvastagabb vagyok :)
  • lammaer
    #13485
    Nekem is ez jutott eszembe mint a srácnak....

    Jó lenne már vmi infó erről a részről.
  • Coral Springs
    #13484
  • flashpointer
    #13483
    fákk, jobban nyomja mint én :D
  • Glo
    #13482
    Még ilyenebbek :)

    Nem semmi képek, gratula :)
  • RiCSi1234
    #13481
    Na, végül lett helye az accomnak. Keresztfiam szeli az eget vele, nem is akárhogy, és csak 11 éves, ezek az ő képei. :) Csak Arcadeozik. :)

    A másik inkább elkeserítő, mint szép. Tényleg ennyire ilyenek Arcadeban? :)
  • twi452
    #13480
    Én sem fedeztem fel semmi különbséget.
    általában kb naponta 2 kört szoktam menni és ugyanolyan mint régen azt leszámítva h mostanában nem szokott fagyni és kidobálni a hibajelentő ablakot :) de ezt le is kopogom gyorsan
  • robi3
    #13479
    nem, teljesen hibátlanul fut.
  • Conqvistador
    #13478
    Ha egész nap repülgetnél a zérettségin is repülnél egy Szubszónikus Jet gyorsaságával. Nem lenne kafa? :D
    Nálad nem akadozik a játék?
  • robi3
    #13477
    mióta készülök az érettségire ez az egy örömöm maradt, ez az 1-2 óra repülés így hajnaltájt :)
  • Fulcrum11
    #13476
    A WT fejlesztői gárda Kubinkába látogatott!
    készülget itt valami :D
  • Coral Springs
    #13475
    Félig már azt olvastam hogy "nagyon be voltam baszva".
  • Conqvistador
    #13474
    A driver se segít. Istentelenül akad a menü is ha belépek.
    A netkapcsolat jó pedig.
    Nagyon bosszant játszhatatlan lett.