38447
  • Glo
    #13553
    Ha nagyon felhúz a játék menj ki a MArgit hídra aztán üvöltsd a Dunába, mert annak is kb ugyanannyi haszna van mint itt siránkozni :)

    Aztán ha még mindig túltelít az energia akkor lapátolhatsz homokzsákot is, minden segítség elkél :))
  • Susarc
    #13552
    [URL=http://indavideo.hu/video/aces_2013-06-06_20-59-46-91]na ez épp most történt! szóval már döglődik az IL amit hajszoltam,erre a csapattárs bejön majdnem ELÉM! és elkezdi ő is lőni.....no komment majd az atomprosztó srác az aircobnrával annyira kiakarja szedni a "tuti killt",hogy mindent leszarva szarráveri magát meg a másik okostojást....kicsit arrébb jön engem is széttör...namost ERRŐL A HOZZÁÁLLÁSRÓL beszéltem![/URL]
  • vajakos21
    #13551
    Volt már de csak most tán aktuális. Hit/reward
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/38604-awesome-new-hit-detection/
  • Amaymon
    #13550
    Az sem rossz módszer, ha a killek mellett pl. ligába lennének sorolva a játékosok, mint más PvP gamekben, ha megnyernek adott számú meccset ratio szerint feljebb kerülnek. Cserébe a magasabb ligások valahogy jutalmazásra kerülnek vagy bonusban részesülnek, akkor nem csak a kill+bevétel motiválná a legtöbb embert.
  • levy668
    #13549
    Üdv!

    ma volt pont egy ilyen meccsem, ahol az általam lebontott, és folyamatosan tűz alatt tartott is2 re felülről beesett elém egy gép, hogy ő majd jól leszedi..én csak annyit csináltam, hogy nem vettem le az ujjam a tűzgombról, aminek következtében a beeső gép kb mindkét szárnyának integetett elölről... a következő chat bejegyzéseket váltottuk:

    -thx noob
    - you welcome, next time dont try to steal....

    és utána síri csend a csata végéig:)


    ezentúl nem leszek szívbajos, minden ilyen próbálkozást meg fogok sorozni.
  • plu604
    #13548
    Azért - ha hozzászólhatok - valahol igaza van Susarc-nak, akkor is ha nem szalonképesen fogalmazta meg a mondanivalóját. Amikor benne vagytok egy csatában, a játékosok nagy része (nem mindenki, természetesen) egymással is versenyez, azt meg egyféleképpen lehet: pontokat gyűjtve. Mire adja a legtöbb pontot a játék? Player killekre. Ilyen szinten teljesen jogos a felháborodás arra, hogy nagy nehezen lelövöd az ellent, de nem semmisíted meg, viszont úgysem tud már magával mit kezdeni és tehetetlenül zuhan a föld felé - és a pontot már elkönyvelted magadnak, hiszen le fog zuhanni, tiéd a kill. Erre rárepül két másik csapattárs, mert a játék még nem veszi halottnak a zuhanó gépet, csak amikor már becsapódott, és ők lelövik (mielőtt becsapódna), és övék a kill... Na ez azért tényleg frusztráló, ha egy kicsit is érdekel a pontszámod/helyezésed. Én team fightként fogom fel a dolgot, örülök ha nyer a csapat, de azért jó érzés magamat az élvonalban látni.
    Zárszóként:
    "mert a bunkó proletár stílusod nap mint nap csípi a szemünket..."
    attól még, hogy nem bírjátok a srácot, nem feltétlenül beszél hülyeséget...
    részemről téma off, no offense senki irányába!
  • Sith
    #13547
    Srácok komolyan érdemes lenne a helyén kezelni a játékot, vagyis igen vannak rosszabb körök, van amikor hülye az MM van amikor ellopják a killt előled megvonod a vállad és mész tovább vagy hagyod az napra mert vannak olyan napok amikor nem kell erőltetni a dolgot :)
  • Amaymon
    #13546
    Néha érdekesen működik a kill. BnZ-vel kritelek, de nem semmisül meg, meredek szögben emelkedek és nézem, ahogy az utánam jövő kivégzi. Majd én kapom a Kill-t. Volt olyan is japán mapon sokszor, hogy lekritelte a társam én lőttem le, de csak Assist jött. Lehet valami szerver oldali bug, ami nagyon ritkán véletlen jól jön ki.
  • bgabor
    #13545
    Persze, Kolliati meg én csinálunk ilyeneket, és azért mondjuk ezt, a világért sem azért, mert a bunkó proletár stílusod nap mint nap csípi a szemünket.

    Kéne már egy moderátor ebbe a topikba, mert lenne mit törölgetni.
  • Susarc
    #13544
    most hülyeséget monassz ,ne keverd a szezont a fazonnal! természetesen ha budapest felett pilóták lennénk és támadnának az UFÓk leszarnám ki nyirja ki őket,hogy ne lőjjék szét a családunkat,DE ez egy játék és értékelném ha a korrektül teljesitő embereket jutalmazná és nem a prosztókat akik minden játékban azt keresik,hogy a legkisebb produktummal a legtöbbet szakitsák mások kárára! AZ az ovodás hozzáállás nem a mi "sirásunk2 akik KORREKT! IGAZSÁGOS rendszert szeretnénk!
  • Susarc
    #13543
    sajnos Kolliati meg a hozzád hasonló figurák cseszik el a játékélményt....
    most ahelyett,hogy engem mocskoltok inkább azon pörögnétek,hogy a program REALISAN itélné meg a pontokat,mert a mostani rendszer FOS!

    miután kilövöm valakinek a farokszárnyát vagy égő motorral 500-al megy a hegynek én nem érzek rá késztetést,hogy még beleüritsem a tárat,mert az már halott levan rendezve,de a hozzád hasonló "jófejgyerekek" ezekre a célokra zuhannak rá 600-al és soroznak rá PUSZTÁN CSAK AZÉRT,hogy BUNKÓ MÓDON LENYÚLJÁK A PONTOT! EZ EBBEN A FORMÁBAN ROMBOLÓAN hat a játék élvezeti fakrotára! rengeteg olyan játékos van aki erre speckózta rá magát...nos ezek tehetnek egy szivességet....
  • ikarus44
    #13542
    miért az igazságos elosztás senkinek sem jár?
  • bgabor
    #13541
    Írjál a fejlesztőknek a hivatalos topikban, van erre egy javaslatok topik, természetesen angol nyelven. Többet nem tehetsz. A caps lockos, káromkodós postokkal, amiket ide írsz, pláne csak mindket idegesítesz, a fejlesztők nem olvasnak magyar fórumokat.
  • csonttika72
    #13540
    Bakker, lelőtte! És????? Szerinted a valóságos légiharcban is azt nézték ki mennyit lőtt bele az ellenbe? Lexarták, örültek hogy túlélték, ez meg csak egy játék, be kellene fejezni az ovis hsz-eket-.
  • Susarc
    #13539
    hát most nem spemmelem tele a topikot videókkal,hogy miről beszélek.....,de a te hozzáálásod nem segíti elő a probléma megoldását úgyhiszem....

    nem arról beszélek,hogy mint a bagzó cibetmacska összehugyozom az egész dzsungelt és azáltal jogot formálok mindenre hanem arról,hogy a megérdemelt zuhanó vagy égő targetjeimbe még beleköpnek és egy makkeres találattal elhappolják a pontot!
  • bgabor
    #13538
    Mindenkit felidegesít néha a játék, mégsem emeljük a topik színvonalát ilyen caps lockos, káromkodós postokkal, szerintem te se tedd.

    És ahogy Kolliati is célzott rá, az "enyim, mert én láttam meg előbb" hozzáállás az óvoda után már nem működik.
  • ikarus44
    #13537
    félre ne érts:én nem erről az esetről beszélek.
    én arról hogy ha tényleg megszenvedsz vele esetleg a géped is megsérül benne, aztán nagy nehezen sikerül lelőni, és akkor valaki aki 5 km-ről repült oda leszedi a gépet, úgy hogy a játék neki adja oda az a killt amit te vért izzadva és minden tudásod beleadva harcoltál ki.
    erre te sem mondhatod azt hogy nem járt neked.
  • csonttika72
    #13536
  • vajakos21
    #13535
  • Kollati
    #13534
    Nem tudom mért hiszi bárki azt, hogy amibe belelőtt az az "övé" vagy "jár neki a kill". A francokat, ha annyira béna vagy hogy nem tudod lelőni az a te bajod, ne másokat hibáztass.
  • ikarus44
    #13533
    senki sem hibáztat.
    engem is és szerintem bárkit fel tud az ilyen bosszantani.
  • Glo
    #13532
    Menj HB-t, ott kevesebb az ilyen gyökér :) Bár sokszor alakulnak ki lemming vonatok, de azok később mind meg szoktak halni :)
  • Susarc
    #13531
    ha 3x lelősz egy csapattársat kidob a meccsből:P SORRY!!!!! de ELEGEM VAN A NYOMORONC GUSZTUSTALAN KIS HASZONLESŐ GYÖKEREKBŐL /meg a programból is,hogy ezeket a köcsögöknek kedvez!!!/ akik a fullosan lekövetet leharcolt égő zuhanó célpontodra rávetik magukat egy kibebaszott kósza nyomorék lövedékkel eltalálják ÉS ÖVÉK A KILL MEG A ZSIROS PONT!!!!!

    MIKOR FIXÁLJÁK MÁR EZT MEG!!! hogy ne ezekt a mocsokférgeknek kedvezzen a program?

    mégegyszer bocs,de annyira feltud bosszantani ez a gusztustalan játékstilus!!!!!!!
  • Susarc
    #13530
    rom 6th of June 4 pm GMT (9 am PDT) to 7th of June 8 pm GMT (1 pm PDT) War Thunder presents Special Event: +30% experience on the following planes:

    P-51D-5, P-47D, B-17G,
    Tempest Mk V, Spitfire Mk XVI, Wellington Mk III,
    Bf 109 G-2, Bf 109 G-6, Bf 109 G-10, Do 217K-1, Do 217M-1
  • vajakos21
    #13529
    Event light..
    http://warthunder.com/en/news/165/current/
  • ikarus44
    #13528
    látszik is :)
  • Fellner
    #13527
    A dev szerveren 1.31 van, minek adnák ki 2 részletben? :D Az oroszok nem így gondolkoznak :D
  • Sith
    #13526
    Először nem az 1.3(0) nak kéne kijönnie lassan..? :)
  • Fellner
    #13525
    Még vannak gondok az 1.31-el a fórumból ítélve, bár elvileg lesznek még új repülők lehet azt hegesztik még.
  • ikarus44
    #13524
    na igen..
  • flashpointer
    #13523
    Csak az a kurva peleliu mindig
  • flashpointer
    #13522
    3 hete beadta 2x előtte egyszersem azóta egyszersem
  • ikarus44
    #13521
    a "pacific hidden base" pálya megtalálható még a játékban?, mert már hónapok óta nem játszottam rajta.
  • Pluskast
    #13520
    Van rá hivatalos válasz. Soon.
  • Susarc
    #13519
    mikor jön az 1.3? megvan a lővé a B17-re ,de aztmondták nagy engedmények lesznek 1.3 ban szóval megkéne várni:P
  • robi3
    #13518
    bombaterheket fogják növelni?
    mert pl: a shinzan 12db 250 kg vagy pedig 2 vagy 3db 1tonnása szerintem nevetséges a majdnem 10 tonnás bombaterhe mellett.
  • Glo
    #13517
    Este tuti kipróbálom mostmár elfogónak :)

    Arról van infó, hogy a Free flight-ban lehet-e majd ellenséges gépeket betenni, amiken lehet gyakorolni? Vagy ti hogy oldjátok meg?
  • Susarc
    #13516
    jaja nagyon nagy intervallumokban mennek a körök a negatív és pozitív skálán:)
  • Coral Springs
    #13515
    Szerintem pihentesd a játékot most már, nehogy megártson. Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Én is kihagytam most egy hetet, mert agyfaszt kaptam a P-26 -osok kimaxolása közben. Ellentétben az orosz reserve gépekkel, az amerikai társaikkal nem fun repülni.
  • vajakos21
    #13514
    Az 50 essel valszeg pontosabban célzol mert ritkán lö ès meggondolod kétszer is. Meg ugye mi ellen mész. A b6 se vadász csak tüzereje van.
    Pár kép az ùj fülkéröl
    forum.warthunder.com/index.php?/topic/39207-me-410-u4-sight-fixed-3/#entry495079
    Mondjuk ha külsöböl mész tök mindegy :-)