38447
  • levy668
    #13593
    Ez egy baromi szimpatikus, és jó ötlet, a sebzés/találatok utáni pénz/xp arány... ezt jelezni kellene a fejlesztőknek is, hátha belerakják.És nem lenne idegeskedés ha szépen lebontasz egy gépet más meg kilövi, mert a pénz/xp 70-80-90%át megkapnád:)
  • vass17
    #13592
    És nagyon gépigényes is, az FPS durván visszaesik tőle, szóval inkább keress külső programot, azok sokkal jobbak. Szerintem azt a beépítettet nem sokan használják. :)
  • Glo
    #13591
    PEdig most viszik majd le az 1.31-ben. A B17 repairje is kb harmada lesz, jönni is fog boldog boldogtalan vele.

    De a mindenki által utált D-13 is olcsóbb lesz, bár meg kell vallani most se túl drága.

    Pl ha majd egyszer lesz jetem akkor azt tuti csak Árkádba fogom bevinni, mert ott még elviselhető a javítási költsége :)
  • Susarc
    #13590
    nem lőtt az hidd el:P

    "sajnos" minden nemzettel /kivéve japó az csak 9/ 12-es vagyok:S ergó annyira nem túl magas a 24-es rangomhoz képest....biztos úgy van ahogy mondtad,hogy pl. egy 15-ös gépparkkal az emberek sokkal több ésszel játszanak:P ezért kéne a kisebb gépek repairját is feljebb lőni,hogy ne ezt szokják meg az emberek hanem épp azt,hogy manőverezni meg célozni kell és nem roncsderbizni:P:)
  • Glo
    #13589
    Ezért kell magas szintű gépekkel tolni, nem a kicsik között funolni. Egy 30-40K repair költségű géppel (T14 felett sűrűn előfordulnak) már nem mész bele szándékosan a másikba, max akkor ha szét vagy lőve és így is úgy is meghalnál.

    A headon-os sztoridnál lehetett az is, hogy Stealth ammoval lőtt a gyerek, mert azt nem látod, max érzed, de ha mellé lőtt akkor azt se :)

    Én tegnap 3 gépet is lerammoltam tök véletlen, abból 2 ai B17 volt, szal senki nem mondhatja, h direkt volt :)) Béna voltam, és fizettem mint a katonatiszt.
  • flashpointer
    #13588
    Na és hordtak a hatalmas dömperek?
  • Susarc
    #13587
    a repair costból? sajnos az emberek nagy %-a direkt rámegy arra,hogy lövés helyett szimplán belédrongyolják a gépet! van,hogy megse próbálnak lőni! csak nyílegyenesen nekedmennek! ezzel is kezdhetnének valamit.....kezdésnek mondjuk ha ütküzés van lehetne mondjuk -20000 lion:P pikkpakk megtanúlnának ám vezetni hidd el!

    [URL=http://indavideo.hu/video/aces_2013-06-07_09-58-02-10]meg se próbált lőni....csak a RAM érdekelte....kurvanagy szerencsém volt...még ugyanebben a körbenm egy bombert üldöztem mikor egy BF frontálisan lerammolt...ő sem lőtt....:((( ilyen emberek minek játszanak? az összes online játékban még a fizetősökben is rengeteg ember csak azélrt "játszik" hogy mások játékát szándéskoan elrontsa! olyan ez mint pl. egy MMO-ban a maximum szintü karakterrel órákon át öldösi a frissen készitett karaktereket....beteg[/URL]
  • Glo
    #13586
    Jah, lehetne több az assist, mondjuk a kill fele.

    Tegnap éjjel (na jó, majdnem hajnalban) nyomtam egy csatát, amikor kialakult egy kis hent. Üldöztem egy Mosquitot, jött szembe egy másik saját gép meg egy P47. A P47-est pofánlőttem, csak vánszorgott csóringer. A Mosquito úgy fordult mint az istennyila, cserébe gyors is volt. Én elkezdtem azt hajtani, a csapattársam meg ahelyett, hogy nekem segített volna elkezdte hajtani a P47-t a killemért. Hiába írtam neki felhúzás közben, hogy hagyja ott mert a Mosq rá fog menni nem rám, csak nem hagyta. Inkább 3 rácsapásból (o,O) leszedte a killemet. Na itt eldurrant az agyam ezen a harci-faszon, hagytam h megkergesse a Mosq. Ment ám a COVER ME! a rádióban, de beírtam h előbb kellett volna gondolkodnia.

    Végül sajnos nem halt meg, mert odaért a többi saját és leszedték a Mosq-t, de beírtam neki, hogy én hagytam volna megdögleni, ha már ilyen hülye. NCH oszt szeva! A repair cost-ból tanulnak ezek, másból nem.
  • Sith
    #13585
    Akkor is sok killopás lenne mert a sok hülyének nem az számit hogy a csapat nyerjen hanem a neve előtt minél nagyobb szám legyen
  • Susarc
    #13584


    én mindíg lebűnetem a killopót:P

    amúgy egy huszárvágással meglehetne oldani a problémát: az assistra majdnem ennyi pontot kéne adni mint magára a killre! nem arról beszélek,hogy mindenkit "taggelsz" a kis kaliberrel,DE találati szám vagy sebzés mérték vagy a bevitt sebzések aránya után lehetne sokkal többet kapni annak aki nem a gyilkos találatot viszi be "csak" supportolja a társat! így nem lenne mindenki annyira "killkúrva" ,mert ugye a legtöbb xp/pénzt erre adja a játék és mivel emberek vagyunk így nagyon sokan a másik támogatása helyett a másokon való átgázolást részesti előnyben...
  • Coral Springs
    #13583
    Amennyi csapattársat leszedtem már kill lopásért, engem már rég ban -olniuk kellett volna. Ráadásul az idiótákat a hangulatomtól függően én extra megbüntetem, így történt ez néhány órával ezelőtt is, amikor az egyik csata elején bázisfoglalásra szántam el magam. Már földön voltam, amikor egy idióta állat szinte elsodorván levágódott mellettem. Még javítható állapotban volt, amíg vissza nem fordultam hogy ráhajítsak egy 250lb -s csomagot. Ennek ellenére én nagyon segítőkész vagyok a csapattársakkal szemben, kill -t nem szokásom lopni, és kb innen indul ki nálam az egész történet.
  • Fulcrum11
    #13582
    Azt lehet valahol állítani, hogy ne 1,7 GB-os videódarabkákat csináljon a program? Majdnem kiköptem a teámat, amikor megláttam, hogy 20 mp ekkora helyet foglal
    a másik, hogy fejjel lefelé veszi fel, az WTF?
  • Glo
    #13581
    JAh, lehet. Esc -> "Leave plane" -> beállítod ami kell -> mész vissza :)
  • levy668
    #13580
    Aztaa ma sikerült beszerezni(éljen a leárazás) az f4u1a-t ami papíron nem jó....

    áámde kipróbáltam... az egy állat, olyan manővereket tud a gép, hogy 2 sörrel a fejecskémben már nem akartam vele repülni, mert ez a gép tiszta fejet kíván, és ez az a gép hogy az egérrel repülőket simán lehet lealázni.Egy kicsit ugrál joyyal, de kezelhető, nem olyan rossz mint a p39, ami borzasztó joyyal.
  • robi3
    #13579
    játék közbeni leszálláskor lehet valahogy állítani a fegyverzetet?
  • Glo
    #13578
    Na igen, T3-ban a 2x1 tonna bomba meg a 2x20mm védelem eléggé esélytelenné teszi az ellenséget. Max ha lerakétázzák akkor lehet lepucolni.
  • robi3
    #13577
    h6k érdemes repülni de csak és kizárólag 3-as szinten ahol megkapjuk, a többi bombázóval nem voltak még fele olyan sikereim sem
  • Glo
    #13576
    Az első elfogadható védelmű bomber a B17-es :) De azt is lekenik, szal..

    Mikor még a prém Catalynát lehetett Toer0-ban használni az még elfogadható volt, meg a H6K 2x20mm-e. De aztán elrontották, pedig sokan mentek a homokozóba pedofilkodni :))
  • robi3
    #13575
    ez heinkel bombázó elszomorít, nagyon gyenge a védelme, egyenesen jön mögöttem a lagg szünet nélkül lőttem végig találatom volt de semmi baja nem lett
  • robi3
    #13574
    korábban kérdeztétek hogy van-e még pacific hidden, engem most dobott be rá
  • robi3
    #13573
    köszi! ha goldenes akkor mindegy
  • Glo
    #13572
    Ace, de az Golden Eagle-ért megy és nem +30-at hanem +50-et ér. Sztem felesleges, annyit nem ad mint amennyibe kerül.
  • robi3
    #13571
    kifejlesztettem f4 messzát expertre utána mi a következő fokozat?
  • Glo
    #13570
    Épp a "Uriah Heep - July morning" ment egy fain kis légicsata után, repülök haza, élvezem a pillanatot, mikor kb 10km-ről 1shottol az AAA, pedig 500 felett hasíttottam. Aztán a youtube-on "Pink - So what?" (I'm still a rockstar) jött. EPIC
  • levy668
    #13569
    Gondolod ,hogy bannolnak ha az aktív tűzvonalamba beleesik egy gép arcade-ban és én véletlen megsorozom? Igazából ha replayt küldök a fejlesztőknek, ők sem fognak megszidni, aktívan nem fogok rámenni kill lopókra. de aki "véletlen" a célpont és a gépem közé egyvonalba toppan annak annyi, nem olyan jók ám a reflexeim, hogy észleljem olyan gyorsan a baráti jelenlétet előttem....:)

    Az öreges lassú reflexekért meg nem bannolnak ugyebár, meg a szemem is rossz, a monitor is kicsi.....
  • Kollati
    #13568
    Vagy rövid úton bannolva leszel.
  • levy668
    #13567
    Siránkozik a halál:)

    Én csak ténymegállapítottam, hogy ha pötyögtetek valakit 1 perce és beesik egy másik gép elém, hogy leszedje akkor én nem hagyom abba a tüzelést...sőőőőt... és pont.

    majd megyek egy kört a peshkával és máris jó a lion egyenleg... nincs itt idegeskedés, nincs rinya, majd megszokják a játékos társak...
  • Amaymon
    #13566
    Az lesz az igazi mikor az aktív játékosok tárcája telítődik és nem hajtanak annyira a lionra.
  • vajakos21
    #13565
    Jó kis videó :)
  • Luigi01
    #13564
    Kösz!
  • Glo
    #13563
    Akkor már ketten sírhattok utána mikor a harmadik szedi le :)

    Én ezért választok a csapatból kivált ellenfelet, vagy olyat amit sokáig tudok sorozni és valszeg meggebed valamilye amitől hamar lezuhan.

    Most is majdnem lenyúlták egy Yeremet, pont az a csávó amelyik hátulról keresztbelőtt mikor mögénk jött. Ha lenyúlja tuti lelövöm :) De elfoglalta magát mással, szerencsére.
  • bgabor
    #13562
    A legjobban jövedelmező prémium gép jelenleg. Sokkal jobban kereshetsz vele, mint a prémium vadászokkal.
  • Glo
    #13561
    Aszondják érdemes mert jól hozza a lóvét. Nemtom, nekem van, ugyanannyit hoz mint a 14-es Do217 K1, csak nem kerül össze Jetekkel, és gombokért javítják. Szal megéri Lion gyártásra.
  • Luigi01
    #13560
    Érdemes német Wellingtont venni?
  • robi3
    #13559
    reptéren mit érdemes bombázni? tehát az épületeket vagy az utat?
  • Sith
    #13558
    Egyébként a kill lopás és még néhány hasonló apróság nem a játék hibája hanem az emberi hülyeség, ezzel persze más formában szinte mindegyik multi játékban lehet találkozni, sajnos ez van ezt kell szeretni. Amivel ellensúlyozni lehet kicsit az hogy nem egyedül játszol.
  • f24sg
    #13557
    óbasszus, elfelejetetem írni, hogy az sg-s IL-2 fórumról van, tehát nem az én érdemem.
  • Glo
    #13556
    Én legalább nem ide járok sírni :) Persze, h felhúz, de max levezetem a chatben. Mondjuk a killstealt max megköszönni szoktam.

    Amúgy egy idő után nem az bosszant ha lenyúlják, mert istenem, vesztettem 3-4K liont, hanem az, ha megpusztulok, mert azzal 15-40K liont vesztek :)
  • f24sg
    #13555
    Na eresszétek el picit egymás torkát, és ha gondoljátok, nézzétek meg a linkelt oldalon lévő REAL DOGFIGHT videókat, érdekesch!
  • Susarc
    #13554
    most úgy teszel mintha nem bosszantottad volna fel magad még egyetlen egyszer sem online vagy akár sima játékban:P