38447
  • vajakos21
    #13633
    "Ameddig a játékban nincs negatív XP, addig csak idő kérdése hogy ki jut el high tierbe. "
    A többire meg ott a a mastercard...
  • Amaymon
    #13632
    "Ameddig a játékban nincs negatív XP, addig csak idő kérdése hogy ki jut el high tierbe. "

    A brutál repair bill high levelen nagy visszatartó erő, ha sokat kell javítania inkább odébb áll.
  • Glo
    #13631
    Van ilyen :)

    Szeretem a zoomolva célzó enemy-t is, olyan fainul egyenesen tudnak repülni. Az imént esett 2 is áldozatul.

    Az éppen operáló csapattársakat békén szoktam hagyni, vagy legalább nem repülök nekik :)))
  • Amaymon
    #13630
    EgyéPként Glo egy alkalommal régebben majdnem lerammoltál HB-n, zoomolva céloztam. Hirtelen bumm valaki oda vágódik elém azt hittem nekem jössz, de hajszál híján elkerültél :))))
  • Amaymon
    #13629
    Érdekes volt az ellenfeled is ahogy ment nyílegyenesen :)

    Nem vett észre?
  • Glo
    #13628
    Nem pont a 163-ra gondoltam :)
  • Amaymon
    #13627
    "Pl ha majd egyszer lesz jetem akkor azt tuti csak Árkádba fogom bevinni, mert ott még elviselhető a javítási költsége :)"

    Néztem mit össze tudnak szenvedni a társak 163-al. Felmegy 6-7000-re, lő párat, talán talál, talán nem. Már mehet is haza, ott meg várja az állandó szárny letörés és 2 perc repair ha ügyes. Pedig annyira nem lenne rossz gép.
  • ikarus44
    #13626
    én is a lehető legnagyobb tiszteletet, igyekszem másnak adni.
    itt a fórumon sem volt még velem senkinek sem baja. legalábbis így gondolom, de ha tévedek akkor mondjátok meg nyugodtan, mert így is fejlődni tudok.
  • Coral Springs
    #13625
  • Torzonborz
    #13624
    "az ilyen embereket páros lábbal baxnám ki a játékból!"

    és akkor ki tartaná el a játékot ? hidd el szükség van ezekre. neked meg egy kis nyugira és kevesebb hisztire itt a fórumon. ;)
  • lammaer
    #13623
    "Régen minden jobb volt" :)
  • Glo
    #13622
    Ellenben ma..

    Amúgy pont az ilyen beszorított személyiségű emberek élik ki magukat a névtelen görénykedéssel. HB-ban nekik kevés babér jut, sokkal drágább fenntartani a gyökér-életmódot, szal oda nem járnak.
  • Susarc
    #13621
    hova züllött a világ.....én 12 évesen nem voltam ilyen:P:) ,mert kaptam egy nagy maflást ha tiszeteletlenűl beszéltem a tanárral vagy szülőkkel:D:D
  • bgabor
    #13620
    Tehát tiszteletet, empátiát és figyelmességet vársz el a tizenéves korosztálytól, akik még csak soha nem is hallottak soha ezekről a fogalmakról.
  • lammaer
    #13619
    Rég WOT-olhattál, ha szerinted nagy tierben nincsenek ott ugyanazok az emberek :D

    Ameddig a játékban nincs negatív XP, addig csak idő kérdése hogy ki jut el high tierbe.

    Az egyetlen ami javíthat az összképen az az, hogy kis tierben - ha kezdő vki - még lehet magyarázni a hozzá nem értést a tapasztalatlanság hiányával. És emiatt kicsit rosszabb lehet az ügyetlenek aránya.

    De én ezt a témát mindíg úgy nézem, hogy az éremnek két oldala van.... azért az nem olyan rossz dolog ha a célpontjaim sem hozzáértő egyének :D
    Igy születik a sok topgun meg a pool medal :D
  • Susarc
    #13618
    Szép!bár a járék ilyenfajta tudást azért nem igényel!:) Én csak ha leülök játszani szeretném azt úgy tenni,hogy a másik emberke legyen rám vagy a másik játékostársára is tisztelettel mint ahogy azt én is teszem a játékostársaimmal! Nem hiszem,hogy ez olyan nagy elvárás,DE sajnos az évtizedek alatt igen sokszor megtapasztaltam,hogy nagy az Isten állatkertje:(
  • ikarus44
    #13617
    pontosan, nekem is kis tierű gépeim vannak (legnagyobb egy amcsi P47, de az amcsi ágat abbahagytam) és én is inkább arcadet játszom.
    (őszintén beismerem, hogy 17 éves vagyok, de kiemelten foglalkozom a II. világháború előzményeivel, menetével, és haditechnikájával. ebbe a repülők is beletartoznak, továbbá számos repülős dokumentumfilmet is néztem [pl:a Párbaj az égen c. sorozat] és éppen ezért gondolom hogy értelemben, ismeretben ott tudok lenni ahol kell, hogy egy ilyen játékkal játszhassak.)
    A WOT-ot is éppen a kezdők miatt hagytam abba.
  • vajakos21
    #13616
    Nem hiszem hogy tier és kor között összefüggés lenne. Ahogy kor sem jelenti hogy valaki okosabb/kulturálltabb/értelmesebb lenne.Az arcade egyszerüen ilyen. Kis területen sok gép ha megdöglik jön a másikkal... És ugye nagy tömegben több a hülye is. De kezdölnek könnyebb ott fejlödni...és az nem kor függö.Aztán megszokja vagy otthagyja.Nem jobb/rosszabb aki ott megy csak ugye aki qrvának áll
  • Coral Springs
    #13615
    Ez ám szép kill volt.
  • Susarc
    #13614
    :D
  • bgabor
    #13613
    És ugye HB-ban ennek a korosztálynak szinte semmi sikerélménye nincs, így oda nem járnak. Így aztán könnyű elkerülni őket.
  • bgabor
    #13612
    Teljesen egyértelmű, Arcadeot, különösen kis tiert ugyanaz a réteg játszik, akik World of Tanksben kis és közepes tiert tolnak. Tehát zömében kis tizenéves, FPS-ekből odakerült kamaszok. Ettől a korosztálytól teljesen felesleges bármilyen értelmes viselkedést elvárni. Aki pedig úgy dönt, hogy mégis ezek között akar játszani, az jobb, ha felkészül a viselkedésükre.
  • Fulcrum11
    #13611
    Néha szoktam HB-zni, csak a legtöbbször a rossz oldalon, így kevés a sikerélmény (nincs nagy tierű németem meg COrsairem...)
    De én azt figyeltem meg, hogy HB-ban jóval magasabb a vérnyomásom, "ne cseszd el, ne cseszd el, szépen" aztán meg "ez hogy a fszba került ide???? "
    Na jó legújabban Hiennel már nem érnek nagy meglepetések

    Susarc kicsit talán túlreagálja a noobproblémát, de alapvetően egyetértek vele, kell a pörgős is, ahol csak hentelni kell
  • Glo
    #13610
    Én SOSE megyek árkádot, a HB-ban meg szerencsére elvétve fordulnak elő ezek a gyökerek :) Azokat le is szoktam cseszni >o]

    Aki meg korpa közé keveredik azt megeszik a disznók. Ennyi.
  • Susarc
    #13609
    add meg a nickeded én megyek veled egész nap és azzal fogok szórakozni,hogy a seggedben puttyugtatom az ellenfelet meg téged és ha majd elküldessz a fenébe beirom " árkádtól mit vársz komolyan?!"
  • Susarc
    #13608


    PONTOSAN! elég kicsinyesnek tartom azt a fajta "védekezést" ezekre a bosszantó játékosokra,hogy "jaj ez árkád mit vársz" nos néha szeretnék pörgősebb meccseket és olyankor árkádozom és ahogy Fulcrum11 is mondta elvárható lenne,hogy ne menjenek neked és megtudják különböztetni a kéket a pirostól!
  • Glo
    #13607
    Hidd el árkádban ezek már teljesíthetetlen követelmények :))

    Nem egy embernek váltott vissza normálisra a vérnyomása mikor elkezdett HB-zni :) Csak ajánlani tudom :)
  • Fulcrum11
    #13606
    Nincsenek nagy igényeim, csak annyi, hogy lásson el a képernyőig és tudjon értelmezni egy kék-piros pontegyüttest, hogy akkor oda nem megyünk :D
  • Glo
    #13605
    Árkádban nem tudom mit vártok, komolyan :)
  • Susarc
    #13604
    erről beszélek 2 napja....az ilyen embereket páros lábbal baxnám ki a játékból!
  • Fulcrum11
    #13603
    Na erre mondjatok valami okosat:

    Azt hittem felrobbanok, az volt az idióta csapattárs szerencséje, hogy nem volt érkezésem megnézni, hogy ki volt...
  • Fulcrum11
    #13602
    Ok, köszi, legközelebbre keresek valamit, a 46ról 8 fps tényleg nem az igazi :D
    de sikerült összeszenvedni végül a beépítettel is.
  • Susarc
    #13601
    tegnap kérdezte valaki,hogy megéri a német prémium Wellington! én is aztmondom,de megám! kb 2 millió!!!!! Liont szedtem vele össze 8-10 nap alatt és annyira nem is nyomattam durván! sacc/kb 35-60000 liont kiszedsz vele körönként és mivel csak 7-es szintű komolyabb gépek nem jönnek ellened! oké ha akarnak simán kiszednek,de nem vészes simán megéri!
    én azzal farmoltam össze a B17-et! már csak 1 amcsi szint kell:P
  • vajakos21
    #13600
    Dev serveres forumon elèg sok mindenre választ lehet kapni.2szer is beraktam az assist/hittel kapcsolatos infòkat.....de ha nem olvassák..
  • robi3
    #13599
    és milyen külső programra gondolsz vagy használsz? mert nekem a gyenge videokártyámat nagyon lefogja és élvezhetetlenül akad a videó.
  • Glo
    #13598
    Jaja, a fejlesztői TS-es kérdezz-felelek is nagyon szimpatikus.
  • Glo
    #13597
    Én is csak azt hallottam a dev szerveresektől h módosul és jó lesz, de részleteket nem tudok.
  • bgabor
    #13596
    Lehet már tudni pontosan, miképpen módosul a reward rendszer?
  • levy668
    #13595
    Jaja ezért tetszik ez a játék, mert itt hallgatnak a játékosokra, és próbálnak javítani a dolgokon, nem úgy mint a másik népszerű orosz tankos játékban, ahol a hibajavítás helyett kapsz plussz madarakat, meg motorhangokat
  • Glo
    #13594
    Csakhogy ez lehetetlen, mert a gépeknek nem HP csíkjuk van. Hiába szegelsz egy gépet 2 crittel is akár, ha az csak a ruddert meg mondjuk a hűtőt éri, azzal még simán hazamehetne, de jön egy mókus és kilövi belőle a pilótát. Akkor hogy mondod meg, hogy mennyi xp-t kapjon a másik az assistért?

    Az 1.31-ben amúgy is átírják a reward számolását, de már most is vannak fejlemények, pl a földi célért is jár assist :)