38447
  • levy668
    #13674
    Azért levegőt vegyél addig

    De az a tippem hogy war thunder-ben előbb lesz felfelé tüzelő ágyú ,mint wot-ban multi torony. Csak az a baj(vagy nem is annyira) hogy a wot-ot meg leszarom, a repcsis fényévekkel jobb, és ha a tankos része csak feleannyira lesz jó mint a repülős, akkor a wargaming komoly problémával fog szembe nézni, és nem lesz több sportkocsi, meg luxus.....És serb is csak a híd alatt fog iszogatni a rossz szagú ott élő kollégákkal
  • Glo
    #13673
    Az nem rossz, a prém D13-ban csövenként 250 van, és nem igen szokott elfogyni. Úgyfest lesz orosz oldalon is egy Musthave gép.
  • bgabor
    #13672
    Az alább belinkelt videó tanulsága szerint csövenként 130 lőszer.
  • Glo
    #13671
    Mennyi lőszer lesz a jobb La7 három 20-asában?
  • bgabor
    #13670
    Azta, milyen HB csatám volt!

    Német prém Wellingtonnal mentem be, pénzfarmolni. Bulgeon voltunk. Szépen haladt előre a kör, lenyomtam 15 földi célpontot, meg a védőgéppuskával két vadászgépet. Hazamentem, és mire feltankoltam elfogyott az összes földi cél, csak az AI B-17esekből maradt még. Na, goldtam, azért nem lépek ki, elmegyek az ellenséges reptérre, bombázgatni vagy zavarni kicsit. Nálunk két messzer, egy Do nehézvadász volt meg egy Ju-88, náluk négy vadász és egy A20. Sajnos a messszereinket kivégezték, és a Dornier is elhalálozott, nekik egy vadászuk bánta. Az elelnséges bázisra repülve így a maradék három vadászuk és az A-20 megtalált. Gázt lekaptam, féklapok ki, és az A-20 túlszaladt rajtam, az egyik támadó Spirfiret pedig szitává lőttem. De utána végül lelőttek.

    Hanem a kör nem ért véget. Az A20 addig bűvészkedett a földi célokkal, amíg lezuhant, maradt két brit vadász és a mi kis Ju-88unk, épp most szállt föl utántöltés után. Mondom neki, ne menjen neki egyedül a két vadásznak, hanem körözzön a mi kifutópályánk fölött, hadd dolgozzanak a saját AAA-ink. Ezt is tette. Próbálták persze provokálni, hogy jönnön ő hozzájuk, de mondtam hogy ez arról szól, hogy ki veszíti el a türemét először(ekkor már vagy fél órája ment a meccs). Emberünk tovább körözött a kifutónk felett, és meg is jelent a két türelmetlen szövetséges vadász. Az egyik egy prém Zero volt, ugyebár rizspapírból origamizva, így a légelhárító tűzben gyorsan szétesett. A másik egy Spitfire volt, amt többször rácsapott a mi Junkersünkre, de végül kivállt, és hazafelé indult. Gondolom komoly kaphatott, mert egy percen belül lezuhant, és nyertünk.

    Így hozta le egy Ju-88 a meccset két vadász és egy A20G ellenében, a saját AAA légvédelem (és az én szerény ötleteim) segítségével.
  • Amaymon
    #13669
    Jó az HB-n, arcadeban nem annyira hatékonyak. De HB-n LA5, LA7 nagyon veszélyes tud lenni teamtól függően.
  • vass17
    #13668
    Glo-nak igaza van, a La5 és főleg a La7ek már most is nagy fejfájást tudnak okozni, gyakorlatilag bármit leemelkednek,ha lesz még jobb La7 is....huh :)
    Félre ne értsetek, utóbbi időben elpártoltam a németektől a kihívás miatt és örülök, ha végre talán lesz esély megnehezíteni a dolgukat. Ez a mostani emelkedési verseny egyre szánalmasabb kezd lenni, hiába viszek be Corsairt vagy bármi mást és emelkedek vele mint a bolond, mindig lesz fölöttem 109, esetleg Dora. Majd aklor ráállok az oroszokra és körberöhögöm őket a La7essel, habár az orosz cannonokkal nem vagyok kibékülve..
  • Amaymon
    #13667
    Kár, a kevés lőszer miatt azt hittem tényleg beteszik.
  • bgabor
    #13666
    Megnéztem, én ettől a Yak-9P-től nem tartok, még a mostani LA5/LA7 párosnál is kevesebb a lőszerük, nem hiszem hogy HB-ba nagyon behoznák. Viszont az új LA-7B a három huszasával és sok lőszerével must have kategória, szerintem sokat fogunk belőle látni HB-n.

    Viszont a Bf-109esek történelemhű variálható fegyverzete hatalmas plusz.
  • bgabor
    #13665
    Egyenlőre nem fognak működni a felfelé tüzelő géppuskák, talán majd egyszer. Kb mint a WoTban a több tornyos tankok kis tornyai. :D
  • vajakos21
    #13664

    Vót mán. De ez csak éjszakai módban lenne használható FRB-ben. Máshogy nem igazán kerülsz lőhelyzetbe
    .http://www.youtube.com/watch?v=8gi6UOoKItY

    Gondolom 1.31 lesz a karácsonyi ajándék...ha ilyen tempóban dolgoznak
  • Amaymon
    #13663
    Hmm ma mentem életemben először a Málta map-on.
  • Amaymon
    #13662
    Nekem az új fura szögben lövő japán bomber killerek is bejönnek mint 5let. Majd meglátjuk hogy muzsikál élesben.
  • twi452
    #13661
    Ja tényleg :)
    Ideje volt tápolni az orosz ágat mert eddig olyan kis satnyák voltak xD

    Már csak élesben is ki kéne dobniuk "nagy" tesztelésre :)
  • Glo
    #13660
    Azon a La7-esen is 3x20mm van.
  • twi452
    #13659
    Ramjb rövid beszámoló


    Glo
    igen lesorolták őket alacsonyabbra és lett egy új la-7es verzió

    bgabor
    olyan mint a 9T csak gondolom a szinttel együtt a tulajdonságai is fel lettek tuningolva, árkádban meg végtelen lőszerrel elég csúnya lehet hiába vannak ott már megfelelő ellenfelek a számára
  • Glo
    #13658
    HA Yak9P akkor ugyanaz mint a Yak9T, csak a fegyverzete más. A kialakítása nem.
  • bgabor
    #13657
    De akkor ez még propelleres, nem? Tier14en tutira nem jet.
  • Glo
    #13656
    Leviszik a La5/La7-est?

    Bakker azok ha szembejönnek csak abban reménykedek hogy már nincs lőszerük, mert semmit se tudsz csinálni. Na jó, elmenekülni egyenes vonalban el lehet, de akkor is :)))
  • twi452
    #13655
    a-a :D
    ez egy tier 14-es vadász a yak-3 után, olyan mint a yak-9T csak ágyúkkal :D
    És állítólag elég komolyan megy, nagy árkádgyilkológép lesz ez is mint a 9T :D

    Ez az átrendezés is érdekessé teszi majd az erőviszonyokat, ugye La-5 lekerül 9be 11-12be 2 La-7es amik azért tudnak riadalmat okozni.

    Ramjb ki tudott próbálni pár gépet amíg volt teszt:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    -P47D: pure sweetness. No longer suffering from "wobbling whale" at speeds under 300kph, steady and firm, excellent in dive and zooms. A true powerhouse if it stays this way.

    -P38G: I managed to force a 109K guy to totally miss a bounce by barrel rolling pretty quickly, something previously impossible. Maneouvers much better. Actually usable now, not an impressive fighter but at least no longer a teethless one.

    -Bf109K4: A La7 outclimbed me at 8500m. Woohoo. Also, for what I can tell removing wing gondolas don't improve handling or performance or at least I didn't notice it any lighter than the one in live server atm.

    -Ki45tei: Useless, but quite maneouverable for a twin engine plane. 37mm gun but 16 rounds. The upwards firing cannons are currently not operative. Overall the Ki45 are underwhelming because, exception made of the first and the last, the weapons are not up to it.

    -Spit IX (test flight): accelerates better, didn't feel like it climbs any better, keeps energy better in turns. More powerful than what used to be, but nowhere near threatening for a Fw190A5.

  • Glo
    #13654
    Mármint Yak15P, nem?

    Elég impresszív :) Mit tud még amiben jó? Sebesség/emelkedés/fordulás?
  • twi452
    #13653
    lol lesz itt megint op-zás az oroszok miatt :D

    Yak-9P

    semmi extra csak 3x20 mm-es cannon alapból ami oké is

    csak fel lehet fejleszteni..:D

    első lépcsőben 2x20 és 1x23 mm
    második képcső 2x20 és 1x37 mm :D

    szóval lesz egy igen komoly orosz disznó nagyobb tierben is :D
  • Coral Springs
    #13652
    Hogy mikre nem jó a vízipisztoly... ettől függetlenül agyfaszt kapok attól, hogy mindig nagy tier -ben kell menjek vele.

  • Fulcrum11
    #13651
    kb. angol fordítás:
    Setup was unable to automatically close all applications. recommend uetsya close all applications that files before use to be updated to continue the installation.

    then repeat, to repeat the attempt, pass to ropustit to file, or refusal to cancel the installation.
  • robi3
    #13650
    nekem eddig nem jelentkezett
  • Coral Springs
    #13649
    Nekem tegnap ilyenkor még jó volt, de ahogy olvasom a hivatalos fórumon, ma javítottak valami launcher bug -ot. Vagyis inkább beletettek.
  • wollnerd #13648
    Aha, már tudom hogy mindenikek ilyen.
  • wollnerd #13647
    Másnak is orosz nyelvű a launcher telepítő, amikor letölti azt a játék indítója frissítéskor? Maga a jaték angol.
    És most az utóbbi 2 frissítés óta, amikor letölti ezt a telepítőt, vmi hibával indul (oroszul), de kattintok az ismétre akkor továbbmegy.

    Valaki mégis megtudná mondani hogy mit nyavalyog?
  • Coral Springs
    #13646
    Gondoltam felmegyek egy kicsit játszani. Elvileg a launcher -t akarta frissíteni, minden esetre leállítottam, mit kezdjek ezzel.

  • Glo
    #13645
    Thx :)
  • robi3
    #13644
    mc 202 26-al mászik fölfele!
  • plu604
    #13643
    enjoy your ban
  • Glo
    #13641
    11-ig a La5 fog nyerni valszeg :)
  • Susarc
    #13640
    játékfelhívás:P mindenki válasszon ki egy gépet 11 es szintig és mérje le mennyi idő alatt megy fel 2000 méterről 6000 méterre! thx)
  • Susarc
    #13639
    Bohemian eagles Jingles-t ismeritek?:)

    Ő is bírja azokat a srácokat akik miatt "sírtam" idéznél tőle:


    "in the past weeks the number of no skill small penis loosers who just ram you out from the sky because they don't have the skill to shoot you down and the number of pricks on your team who will drop in your tail and start shooting through you to get to the targets you attacking they just increased exponentially so many more of them":D:D

    úgy látom a 77-körül születettek hasonlóan gondolkoznak a föld bármely féltekén:D
  • jocking
    #13638
    Kérdésem lenne.
    A következőt produkálja a játék:
    Megyek a repülővel, és egyszer csak villan egyet a kép, és vagy megfagy teljesen, vagy a repülőgép kiterített textúráját látom villogni, mintha egy jpg lenne. Ilyenkor leteszem tálcára a játékot, felveszem, és újra jó.
    Mitől lehet ez?
    A videokártyám GeForce 9800GT, a legfrissebb driverekkel.
  • Fulcrum11
    #13637
    Vagy csak növény volt :D
  • Amaymon
    #13636
    Ahh, lehet a G miatt nem vett észre.
  • Fulcrum11
    #13635
    Betudtam annak, hogy nem számított rám, egyébként a földi célok elleni rácsapásból jött vissza. Mondjuk a P-40-est nem a manőverezhetőségéért szeretjük... :)
  • Coral Springs
    #13634
    Tegnap eltöltöttem néhány órát jelenetek megrendezésével, hatalmas lesz a videóm, alig várom már hogy kész legyen.