38447
  • Madi92
    #13714
    Valakinek egy kis arcade móka? Ts, meg mindennel. Nem vagyok profi, de azért elvagyogatok! :)
    Jó lenne már olyan valakivel játszani, aki tud is, hátha ellesek valamit!
  • robi3
    #13713
    engem ez váratlanul ért! Nem értem hogyan történhetett! :)
  • Coral Springs
    #13712
    Mission failed.

  • Coral Springs
    #13711
    Sehol, véletlenül beszúrtam egy utolsó noname köcsög videóját. Szóljatok az illetékes moderátornak hogy törölje.
  • Coral Springs
    #13710
    Amikor még én is P-39 -el HB -ztam, sokáig alkalmaztam ezt a taktikát a németek ellen, de leginkább veszteséges köreim származtak belőle. Ugyan is az amerikai oldalon, a földi célok mellett többnyire a bomber -eket szeretik lőni a csapattársak is, az assist pedig nem kifizetődő. A másik variáció, hogy előbb kerülsz szembe 3-4 német vadásszal, mint hogy egy bomber -hez is odaférnél. Ettől független jó gép lehetne HB -n a P-39, ha 10/9 -szer oroszok lennének a frontvonal másik oldalán. Mivel ez nincs így, az én belátásom szerint a P-39 alkalmatlan a HB -ra. Hatalmas hátránya a gyenge motor, a hosszú fordulási idő, az erős fegyverzet pedig mit sem ér, ha nem tudod a cél felé fordítani. Mindezt mondom úgy, hogy nagy kedvencem ez a gép, Arcade -ban nagyon semmit se tud velem kezdeni senki, ha P-39 -el vagyok. Egy-két lövésből leszedek vele egy B-17 -est, az emberek pedig ott sírnak általában a chat -en hogy op.
  • Fellner
    #13709
    Nem én sem láttam benne semmit, hol a skill?
  • vajakos21
    #13708
    Csak belepörgettem de semmi extrát nem láttam...bennem van a hiba?
  • Coral Springs
    #13707
    Azért neki nincs túl sok problémája a játékkal, aki skill -esebb player az ott is megállja a helyét, szerintem. Két nagyon jó csatát ment.

  • bgabor
    #13706
    Hehe, ezek az orosz fejlesztők hülyék. 24 órás "event", aminél még azt se írják ki, hogy mit ad.

    Valószínűleg az az event, hogy megismerkedhettünk egy újabb szovjet hős életettörténetével. Hogy törte volna ki a nyavaja őket.
  • Her Laca
    #13705
    Kurt Rieder nek asszem nem volt még egy önálló gondolata sem,a netről összeollóz dolgokat és könyv formájában kiadja,ami mellesleg üzletileg igen sikeres,de a történelemhez,pláne a történelmi hitelességhez annyi köze van ,mint Győzikének a quantum fizikához. Arra jó ,hogy esetleg felkeltse az ifjú korosztály érdeklődését .
  • Sith
    #13704
    Nem mintha biztos lennék benne hogy az ez, de láttam akciós orosz gépeket
  • vajakos21
    #13703
    warthunder.com/en/news/167/current/
    Erröl valakinek egyéb info?
    Vagy az a speciál hogy nincs semmi?
  • bgabor
    #13702
    Pedig ha jól tudom, Kurt Rieder könyvei és a mesekönyvek között sokak szerint elég nagy a hasonlóság. Nem mintha nekem nem lenne tőle könyvem, csak mondom. :)
  • levy668
    #13701
    Hmm tök mind1 milyen cobra, én csak azt vettem észre ha HB-n mögém kerül, akkor a bombázóm igen gyorsan vált át vakond üzemmódra
  • Coral Springs
    #13700
    Én a kezdetektől helyesen írtam le ide, persze nem foglalkoztat kinek hogy esik jól leírni.
  • robi3
    #13699
    szerintem így fórumon vagy akárhol egymás között belefér, de az hogy egy könyvben (nem mesekönyv mert ott még elfogadnám) és nem is egyszer, az már nem fér bele. Én sem értem ezt az "aira" szót.
  • Sith
    #13698
    Most belefér vagy sem... én is szoktam rá figyelni de a harc hevében simán aircobárank hívom én is amugyis annak hogy aira mi értelme?
  • Glo
    #13697
    Kurt Reider írt csuda dolgokat, dinamikusan kezelve a történelmet. Az az A betű simán belefér :)
  • robi3
    #13696
    ez így van, többek között Kurt Rieder-nek sem. Biztos többen olvastátok már A legyőzhetetlen Messerschmitt című könyvét amiben ő is Aircobrának nevezi és nem gondolom hogy figyelmetlenségből mert úgy írja a tartalomjegyzékben, a 192. oldalon a címben és abban a majdnem másfél oldalnyi szövegrészletben még 5-ször. Szerintem ez gáz
  • Glo
    #13695
    Ne aggódj szerintem sokaknak nem tűnt ez még fel :)))
  • f24sg
    #13694
    Pff...tényleg... faszán diszlexiás vagyok én is! airAcobra, for the win, akkor!
    A!
  • Glo
    #13693
    Jah, és 10 év után feltűnt, hogy a P-39 az AirAcobra
  • Glo
    #13692
    A Yak9T-vel ugyanezt játsszák, lent cirkálnak h jöjjenek a bomberek alacsonyan tankokat bombázni. Meg kell mondanom hatékonyak azok is :)
  • f24sg
    #13691
    Megkövetem magam az aircobrak HB-s használhatatlanságát illetően.
    Megszerettem őket:
    felszállás után nem is emelkedek sokat, hanem a 300-800m között sunnyogva előre megyek a saját gépjármű-oszlopokhoz. Legtöbbször sikerrel összetalálkozom azt ellenfél prem. Wellingtonjaival (+egyéb bombázóival), akiket a nyugodt célzás lehetősége miatt 3-6 db 37mm-es lövedékkel el lehet takarítani. (Érdemes "ground attack" ammot használni, ez jobban bontja a sárkány erős részeit, motorokat).
    Mire ez kész, az ellenség bf109 és fw190 gépei gyakran már az alacsonyra került gócban forgolódnak, és akkor lehet menni besegíteni az elkeseredett dogfightokba. A kis fightereknek elég egy véletlen suhintás is a cannon-ból, hogy pl. ne tudjanak normálisan fordulni, stb.

    Persze ez nem mindig alakul ilyen ideálisan, de kill/match viszonyban kb. nem vagyok rosszabb a cobrakkal, mint egy D corsair-el (ami lehet, hogy noobságomat igazolja, de a "sirályszárnyas csodát" még mindig nem érzem megváltásnak, pl. emelkedésben az új motorral sem kötök ki magasabban, jó esetben egy szinten a Fókákkal)
  • levy668
    #13690
    Nekem a WT-ben az is tetszik, hogy nem vagy rákényszerítve a folyamatos felesztésre.Örök kedvencem marad a p40 ami még 7-8-9-es csatában is megállja a helyét ha okosan használod. Próbálj meg egy pz3-ast okosan használni egy tier 9 es meccsben nem mint felderítő. pl egy low tier 20mm ágyú akkorát üt mint egy tier 10+ 20mm ágyú. A WT-ben low tierrel is okosan játszva nagy tiereket lehet cumiztatni...... nekem a megalol az volt amikor HB-ban egy peashooter lőtte le a wellingtonomat
  • bgabor
    #13689
    Én azt bírom, amikor az átgondolatlan döntéseiket hozzák a WG-s pancser fejlesztők egymás után. Lehessen venni kreditért aranylőszert! Nade akkor mindeki azzal fog lőni, és a páncélzatra építő tankok egy csapásra semmire se lesznek jók! Nem baj, akkor is megcsináljuk, mert ha több kreditet fogyasztanak a játékosok, majd több prémiumot vesznek. Az, hogy közben tönkretesszük a játékot, kit érdekel?

    Úgyhogy azóta jön a Maus, a szembe jövő T-54 átvált aranylőszerre, és rögtön 210-ről 350-re nő az átütése. Idióta ruszkik.
  • levy668
    #13688
    Egyébként aki ezzel a játékkal játszik annak muszáj elolvasnia Tobak Tibor(rip) Pumák földön égen c. könyvét..... eszméletlen. Pl il2-nek kifejezetten a hűtőjébe kellet lőni, mert jól volt páncélozva a lelkem...

    Meg a B-17-re zuhanóba kellet lecsapni, majdnem max sebességen, mert ha nem szétcincáltak a lövészek, vagy a vadászvédelem....

    A valóság sokkal rosszabb volt mint amit ez a játék mutat, de a játék lényege, hogy játékélményt adjon....
  • robi3
    #13687
    bocs tudom hogy nem ide kéne írni de itt ismerem a társaság nagyját, leszedtem egy programot és ha rányomok a plusz jelre hogy még egy oldalt nyisson nem gógli jön hanem delta search, hogy lehet visszarakni a góglit?
  • levy668
    #13686
    Na jah vagy amikor az e100 eltalálja szintén batmobile-t és pattog a seggéről, vagy benyeli.... hmm egy olyan kályhacső nem kuwaitig, hanem kb a mars-ig küldené, aztán az opportunity küldené vissza a batchat roncsairól a felvételeket.
  • Fellner
    #13685
    Nem szimulátor akar lenni, de azért egy kis realitás nem ártana, mint pl amikor egy batmobilt eltalálok egy 210mm-s skulóval, mi történik a életben= A batmobil darabjait még kuvaitban is találnának, ehelyett mi van a játékban, levesz 400 hp-t és telitalálatról beszélünk, azért na.
  • levy668
    #13684
    Nekem az tetszik, hogy ebben a játékban gondolkozni kell: milyen géped van, mit tud, szintharc , vagy forduló harc, ha belemész egy szituációba van e kiutad tudsz e menekülni, folyamatosan figyelni ki van körülötted, azok mit tudnak, mire számíthatsz tőlük. NInCS ARTY!

    Szóval ez sokkal jobban agyjáték mint a wot(hb-ban természetesen, az arcade egy fasza hentelés, ami kell, én is szívesen arcadozom, ha le akarom vezetni a feszültséget).

    Már most sokkal több lehetőség van béta állapotban a wt-ben mint a wotban összesen lenne ha kijózanodnának a fejlesztők ( nem csak az alkoholból, hanem a könnyen jött sikerből és pénzből is)









    4
  • Glo
    #13683
    Nem feltétlen az intelligenciájuktól függ (bár itt nem 95%, csak olyan 10),. Nekem amiatt jön be jobban, hogy itt a játékos képessége sokkal többet számít, mint a szerencse, és mindenki lelőhető ha béna.
  • bgabor
    #13682
    Engem egyetlen kör alatt fel tud húzni annyira, mint a WT soha.
    Egyszerűen a WoTban túl sok minden múlik a random csapattársak játékán.
    És hát ne szépítsük, WT HB-ban érezhetően nagyságrendekkel intelligensebb emberek játszanak, na.
  • bgabor
    #13681
    Igen, amit itt felsoroltatok, azok a komoly hibák tették tönkre a World of Tanksot. Erre mondtam én egy évvel ezelőtt, hogy lehet hogy jól megy most a WoTnak, de innen már csak lefelé vezet az út, mivel hogy képtelenek a játék alapvető hibáinak kijavítására. Artyk, reward rendszer, nulla sebzések, véletlenszerűség. Évek óta megvannak, és semmi változás.

    Szerintem ha a WT-nek kijön a tankos része, Wargamingnél komor napok köszöntenek majd be.
  • Glo
    #13680
    Na ja, itt nem kell egy lövés után reménykedned, hogy :
    1, Oda menjen ahova akartad;
    2, Ne valami 0-s critical legyen amit 10 mp alatt megjavítanak a mágikus láthatatlan manusok;
    3, Miután spottolódtál a lövésnél ne repüljön feléd épp 4 arty lövedék a semmiből :D
  • levy668
    #13679
    De azért az minősíti a war thundert, hogy kb fél nap alatt(a hétvégi dömpingben) negyed annyira sem tud felidegesíteni arcade-ban vagy hb-ban, mint a wot 3! pálya alatt......

    Számszerűsítve wot 50 kör 1 jó játékélmény, wt 10 kör 7-8 jó játékélmény....

    ehhh....
  • Glo
    #13678
    Ezért várom már én is a WT tankos részét :)
  • Madi92
    #13677
    még jó, hogy a wot nem szimulátor akar lenni....
  • Glo
    #13676
    A WoT-ot akkor hagytam abba mikor a havas pályán a kis PzIV-el úgy nyírtam kii a lapuló Tiger2-t, hogy kb 20-szor kémlelőnyíláson lőttem. Nekem ott elég volt a "realitásból" :)
  • bgabor
    #13675
    Úgy legyen!

    Annál a Serb fazonnál kevés unszimpatikusabb ember dolgozik ebben az iparágban.