38447
  • Luciferkee
    #36044
    Hát ha nem okoz szórakozást az, hogy 3000m-rel feljebb kezd és lelő a gecibe, akkor kilépek.

    Ugyanez Tankos részen Kurskon is, 20x berak Kurskra, amikor 5v5 van. Van értelme 10-20 percig keresni egymást. Ha van 10+ játékos mindkét oldalon, akkor 90%-ban kis térképre teszt. (Kuban, Karelia)
  • gstup
    #36043
    Na jó.Ez most tényleg szánalmas volt.Yak-9.Reptéren van.Két társa jön.Elkerülöm őket.Rálövök a reptéren lévő yak-ra.Crited ad.Kigyullad.Abban a másodpercben eltűnik.Értem én hogy a javítás végén lehetett,de ha beadja a critet nekem és kigyullad,akkor igen is.Rohadjon ott meg és még vagy 1 percig égjen ott...
  • Cobra.
    #36042
    F7F ellen max valamelyik Yak vagy I-185. Nem igazán találták el a BR-jét annak a gépnek.
    gstup az én japán gépeim általában porrá égnek 5 sec alatt egyetlen API találattól. Az orosz más, azokban van beépített poroltó, de pl a P-47-et se lehet leégetni.
  • twi452
    #36041
    látom neked se a repülős rész se a tankos nem megy mert csak kilépkedsz a csatákból :D
  • Luciferkee
    #36040
    F7F ellen tipp?

    Lassan ottvagyok, ha USA ellen megyek, akkor autoquit, inkább várok 7 percet, mintsem hogy ezek a szarok ellen menjek.
  • gstup
    #36039
    Ami engem nagyon idegesít az hogy a ***** nem zuhan le,sőt még simán tovább megy és vígan lövöldözik az orosz és a japán gépek 99%-a miután kigyulladt???Ez most komolyan reális?Rohadt orosz csodák is.Yak-9.Kigyullad.Ok.Ott hagyom,mert egy társ segítséget kér.Kb. 15 km-re lehettünk az airfieldjüktől.Erre 8 perc múlva nem azt látom hogy a kigyújtott emberke jön szembe megint.
  • AIexx
    #36038
    az eredetire lennék kíváncsi, amit meglehet szerezni a játékban, a szovjet légierős azthiszem...
  • AnuluWork #36037
    Válogass!
  • AnuluWork #36036
    "szóval fullosan méltó ellenfele ag MiG-15bis -nek vagy egy F86-F2 -nek??"

    Nem. :)
  • AIexx
    #36035
    arra kérnék valakit, be tudná-e linkelni a MiG-15bis álcafestését? Még nemláttam sehol.. :S
  • AIexx
    #36034
    hát, a 6db 20 millis, az 6db 20 millis.. ez van sajnos.. :( :)

    a teamkill jogos volt, ő kezdte, én meg..

  • robgros
    #36033
    Na azért ne essünk túlzásokba, kérem.
    Csak annak szeretnék magukat beállítani és az a 40 évnyi itt nyaralás sem fér be a képbe.
  • Rev Hard
    #36032
    Én az La-174 -el repültem rövid ideig, de se a 23mm, se az FM nem jött be. Olyan mint ha egy nagy darab kővel repülnék, bár kifejlesztettem rá 1-2 modult ami minimálisan javított a helyzeten, fullosan nem tudom hogy használható lenne-e.
  • AIexx
    #36031
    valaki tudja, hogy La-15 milyen fullosan? Nekem még stock, de elképeszt mennyire jó gép, nem is gondoltam volna soha a büdös életbe.. vadászok 1-2 lövés, b17 -es kisebb sorozat, egyszerűen hihetetlen mennyire bejön.. sajnos nála is érződik a 23mm -es átka, nála 3db van az orr alján, tépi is lefele, de előbb-utóbb belejövök, ezzel a 23-assal sokkal könyebb célozni még így is, mint a La-9 -en.. szóval fullosan méltó ellenfele ag MiG-15bis -nek vagy egy F86-F2 -nek?? :)
  • vajakos21
    #36030
    Eventen nem biztos.Bár amúgy se vagyok biztos, pedig jól fel vannak " tierezve".Persze attól is függ mivel mi ellen mész.
  • gstup
    #36029
    :) .Viszont imádok a japók ellen menni.A legkönnyebben megölhető nemzet... :) Habár vetekszik a némettel. :)
  • vajakos21
    #36028
    A messzer német ( gonosz náci, ide soroljuk még a japókat) a játék meg ( a világ megmentője) orosz. Kérdés?
  • gstup
    #36027
    Egyébként abban mi a ráció hogy egy me-262-nek (a legelső) 7.7-es a br-je ,míg egy f80c-nek 6.7.Vagy egy meteor mk3-nak 6.7 vagy még egy sea meteornak is?Ennyivel nem érzem jobban a messert.Vagy csak engem zavar?
  • AnuluWork #36026
    Orosz-ukrán arc volt, úgyhogy bármi lehett. Skill, aimbot, hack, mondom Barney. :D
  • Rev Hard
    #36025
    Nem tudom hogy ki ő, még nem hallottam róla szerencsére.
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2014.10.24. 21:46:53
  • jocking
    #36024
    Ruszki varázslat nem lehet, mert német géppel ment. Mig-9-cel ilyet csinálni, na az a ruszki varázslat. :D
  • twi452
    #36023
    példa
    ugyanaz a helyzet, itt aztán tuti ha így célzok (gyakorlatilag mögé) akkor nem találom el a 37essel :)
    a valóságban az ellenség gépét kitakarta már a pilótafülke amikor lőttem
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.10.24. 20:07:48
  • twi452
    #36022
    a replay-nek nem szabad hinni
    az mindig is ilyen volt a kezdetek óta
    az összes replay videómon amiket csináltam ilyen a "célzás" úgyhogy ebből nem szabad következtetéseket levonni :)

  • gstup
    #36021
    Jó kérdés.Elhiheted hogy csak néztem...Név alapján orosz játékos.
  • JethroHUN
    #36020
    Elég érdekes. Még ezen a vacak minőségen is látszik, hogy jóval a géped mögé lő.
    Ennyire szar netkód, vagy ruszki varázslat.

    Utoljára szerkesztette: JethroHUN, 2014.10.24. 19:30:20
  • twi452
    #36019
    na Baron becsábította Vuxxy-t a wt-be
    teljesen hülye itt is szerencsére :D


  • gstup
    #36018
    És erre a találatra mit mondasz?
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2014.10.24. 18:59:46
  • AnuluWork #36017
    Hihető. :)
  • gstup
    #36016
    A replay-t amit a játék készít.Az mennyire hihető?Mármint amit ott lát az ember pl.: találatot?
  • AIexx
    #36015
    még, még, még, ennyi nem elég.. :)
  • Ry0K3N
    #36014
    Először azt hittem warthunder
    BF109
  • AIexx
    #36013
    kezdem megkedvelni... :)
  • AIexx
    #36012
    ez a 12-es Dora se rossz gép.. fullosan nagyon pontos.. :)
  • gstup
    #36011
    Ez legyen a legnagyobb baj...
  • AIexx
    #36010
    de nemlesz La-11.. :( :( :(
  • Rue East
    #36009
    Jól írod. Tervezték. Ez egy régi release tree. A hivatalos honlapon fent van az új. http://warthunder.com/en/game/releasetree/tree_ussr
  • vajakos21
    #36008
    Minden nemzetnél sok gép ki lett véve.Most az olasz fa lesz a következő elvileg.Lesz ott is pár êrdekes gép.
  • AIexx
    #36007
    a kiadásik ezeket a gépeket tervezték betenni szovjetekhez, na már most: a La-11 itt szerepel benne, de akkor hol van?

    Sőt, a jövőben sem tervezik betenni, forrás: WTHU, szovjet repülés jövője a WT -ben.. akkor ez hogy is van? Volt régebben La-11 ??? Vagy majd nagyon sokára lenne???
  • Rev Hard
    #36006
    Nyilván nem azért mert a lassan két évem alatt elfelejtettem lőni a 37 -essel, hanem sokszor meg tudja könnyíti a dolgod. Ha ráérzel a rakéták kezelésére akkor ha a cannon a bal kezed a rakéta lesz a jobb, ugyanis a rakétával akár lehetetlen helyzetekből is lehet kill -t csinálni. Lehetetlen helyzet pl amikor valamilyen okból nincs időd célozni és lőni, ám a rakétával egy kapáslövéssel reflexből elintézed a dolgot. Illetve az egyik videómon van egy kill -em kb 1400m -ről, a 37 -essel ilyen távból felejtős lőni, a rakétának pedig csak egy jó rátartás kell és az betalál. Ezenkívül is még sok más esetben hasznos tud lenni, nem véletlenül használom. Persze a hasznosság azt jelenti hogy nem lősz el mindent egy enemy -re amit ráadásul el sem találsz, hanem akár 1-2 rakétával már érzésből likvidálni tudod az ellenfeled. Ha a rakétát fő opciónak akarja valaki használni akkor ez fontos, ha csak arra koncentrál valaki hogy a rakétával kill -t csináljon akkor azt előbb utóbb lelövik. Az elején velem is előfordult hogy pl nagyon le akartam rakétázni egy bombázót, nem találtam el de addig erőlködtem amíg a lövészei le nem szedtek.
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2014.10.21. 23:24:48
  • vajakos21
    #36005
    +1 :-)