38447
  • Torzonborz
    #13754
    Igen ki , elvileg már nem béta. Gyakorlatilag nem érdekel mert az idegeim simasága érdekében már jó ideje messzire kerülöm. :D
  • Her Laca
    #13753
    Elolvastam:)
    Ez nekem kínai.
    Nem értem mik ezek a skillek. Vagyis ,hogy minek kellenek.
    PL észlelési távolság. Az most hogy?
    Jó a szeme valakinek és figyel az észreveszi az enemit,ha nem akkor rábaxik.:)
    Vagy a Vitality. A levegőben gyógyul? Vagy hogy van ez?
    No meg ahogy nézem minél több pénzt tesz bele valaki annál könnyebb a dolga ,ergo az egyéni képességek így kicsit degradálódnak.
    Persze értem az üzleti modell részét. Érdekes na.
    Asszem maradok a hagyományos dolgoknál:) De köszke azért mesterem:) érdekes egy program az tény.
  • Coral Springs
    #13752
    Ez eddig oké, viszont látszik hogy a Gaijin fejlesztői törekednek, dolgoznak, erről a hivatalos fórum is tanúskodik, vagy akár a sűrűn kiadott fix -ek. De azt is megcsinálhatták volna, hogy majd két év múlva kiadják legalább 90% -osan a játékot, a 7 éves keretbe bőven belefér. Ehelyett játszhatsz egy a már korai, félkész szakaszában is minőségi játékkal, ingyen.
  • Glo
    #13751
    Az economy miatt ja, de a többi fejlesztés baró volt :)
  • Glo
    #13750
    A WoT is béta volt (ver: 0.6.x) még 1,5 éve is. Azóta kilépett belőle? :D
  • twi452
    #13749
    Gondolom a world war-ig nem lesz "kész" úgyhogy az még odébb van de csinálgassák szépen aztán legyen egy igazán fasza komplett játék belőle.
    Az eddigi minőségből kiindulva lehet reménykedni azért ebben.
  • Torzonborz
    #13748
    Azért azt továbbra se felejtsük el hogy még mindig béta státuszban van. Tudom majd erre páran elkezdenek huhogni hogy de hát ezért fizetni lehet szóval nem az de ettől függetlenül az . A fejlesztők azok akik tudják hogy milyen állapottól lehet már live-nak vagy akárminek nevezni, így amíg nem éri el azt az állapotot addig ez biza béta annak minden nyűgjével együtt.
  • bgabor
    #13747
    Sajnos ez mostanában (1.29) úgy nézett ki, hogy vártuk három hónapot, majd hánytunk három hónapig.
  • bgabor
    #13746
    Ez egy Free to play üzleti modellű MMO játék, érdmemes lenne ugyanilyen játékokkal összevetni. A pénzéhség amúgy nem csak a normál, dobozos játékok sajátja, MMO-knél is létezik ilyesmi. És azért lássuk meg, hogy bár a WT tényleg kiemelkedően jó minőségű játék, azért irreális ígérgetésekből itt sincs hiány. Pédául mikor lesz meg a release tech treekben jelzett több mint ötszáz repülőgép, amikor három-négy havonta jön egy peccs, ami behoz tíz új gépet? Vagy említhetném a játszható földi egységeket is, szerintem abból se lesz egyhamar semmi. Max év végére.
  • Glo
    #13745
    Én is úgy vagyok vele, hogy inkább várjunk egy hónapot, mint köpködjünk egy hónapig :)
  • Coral Springs
    #13744
    Nem a World of Tanks volt a mérce, lévén hogy azzal még egy percet sem játszottam. Ám tudok számos játékot, amit gyakorlatilag félkészen kiadtak, mondván hogy majd a márka hozza a zsetont. Sok ilyen játéka van például az EA -nak. Ez természetesen a pénzéhség, de ezenkívül számos játékot ölt meg a retardált elképzelések, a hibás meggyőződések, és nem utolsó sorban a közösség leszarása. A gáz pedig ott kezdődik, ha valaki kiad egy játékot, majd a legnyilvánvalóbb bug -ok akár több hónap, akár év múltán sincsenek javítva. Amikor valaki ígérget hogy ez lesz, az lesz, végül semmi se lesz, esetleg a fejlesztő cég még be is csődöl. Na akkor legyen ez az érem másik fele.
  • bgabor
    #13743
    Csakhogy nem a Wargaming féle WoT-os töketlenkedés a mérce, az vitán felól áll, hogy a War Thunder annál kategóriákkal jobb. Itt arról van szó, hogy ezt is lehetne jobban csinálni, mert ők is követnek el hibákat.

    Jó példa rá a gépbővítés, láthatóan semmiféle tervszerűség vagy koncepció nincsen az új gépek hozzáadásában, pedig kéne hogy legyen. Aztán ez olyan helyzetekhez vezet, hogy már két nemzetnek is öt sugárhajtású gépe van, másoknak pedig egy sincs. De számos mások példát említhetnénk még.

    Fontos peccs lesz ez, na.
  • Coral Springs
    #13742
    Ennyire fontos ez ? Nos, én elvagyok, herpeszt meg maximum az fog okozni, ha bug -osan adják ki a patch -et. Inkább teszteljék még, legalább nem szart fognak tálalni. Felőlem kiadhatják egy hónap múlva is, totál leszarom. Fejlesztés / support szempontjából ez a játék nálam még mindig jelesre vizsgázik, az eddigi, más játékoknál szerzett tapasztalataimhoz képest. Ennyi.
  • Pluskast
    #13741
    Az FRB az Full Real Battle-t jelent. Á la IL 2 teljesen szimulátor módban. Amúgy a játékot készítő csapat nagy része csinálta az IL2-t.
  • vajakos21
    #13740
    Nem is az xy SS hadosztályra gondoltam..Volt böven "egszerü" katona/alakulat akik feladatot kaptak és azt kiválòan vègrehajtották.Mondjuk pont leszarnám az "ajvékolást". Nehogy már én érezzem magam rosszul valami miatt ami 70 éve történt ...(jegyzem meg a németek töke is televan ezzel).Film..nem kötelezö megnézni. Mi lenne velünk ha az egyházra hallgatnak és nem lenne Brian élete...Na befejeztem..Majd ha hìres gazdag rendezö leszek,csinálok egy filmet :-)
    Örület határán.,ha már filmajánlò
  • Glo
    #13739
    Free to play MMO. De szerintem megéri azt a párezret rákölteni, pl a Dora starter pack-el jár egy csomó Golden Eagle, amit pl legénység képzésre érdemes ellőni.

    Olvass utána mindenképp a WT hivatalos fórumának magyar szekciójában :)
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/21362-kezd%C5%91knek/

    (asszem regelni kell, hogy elolvashasd, ugyanaz a reg mint amit a játék letöltésekor megadsz belépőnek, de lehet külön is regelni).
  • Her Laca
    #13738
    Lehet majd kipróbálom. Ezt meg kell venni?
  • Glo
    #13737
    Hja, meg itt ugye nem az van, hogy kiválasztod a legördülő menüből a gépet amivel menni akarsz, hanem meg kell küzdened érte, hogy mehess is vele :)

    Bár valljuk be nem volt annyi gyerekbetegsége, mint a ClOD-nak :)) Én amúgy nem ClOD-oztam, lehet ez a szerencsém :)))
  • Her Laca
    #13736
    Grafikailag nagyon szép ez amúgy. Tényleg le a kalappal.
    Csak ez olyan,hogy megszoksz egy jó kocsit aztán nem nagyon akarsz átülni kevesebbet tudóba. Jó múltkor újra kipróbáltam a jó öreg IL2 őt kb 2 percig bírtam:) Minden érdeme elismerése mellett:)
  • Glo
    #13735
    Szoktam nézegetni amiket repültök, élmény :)

    Tudom, hogy túlontúl szerettek gépészkedni, ez meg egy tömegsport. Az FRB amúgy a Full Real Battle rövidítése. Kb annyi a gépészkedés benne mint anno az il2-ben, a ClOD-ot meg se közelíti sajna.
  • Her Laca
    #13734
    Ezt láttad? Tegnap csináltam:)
  • Her Laca
    #13733
    Testvírem:) Nem lehet rá példa:)) Tudod jól,hogy vannak elvárásaim egy repülős programmal kapcsolatban:)
    Mondjuk azt se tudom mi az a FRB.
    Amúgy szép ez ,meg biztos jó szórakozás,de én a szimulátorosabb dolgokat kedvelem ugye.
  • Glo
    #13732
    Laca, nem próbáltad még a WT-t? :) Az FRB szerintem bejönne nektek, ha ráuntok az E4-es meszára :)
  • Pluskast
    #13731
    Sajna második vh-s film ami a német repülősökről szól nem igen van. Viszont ez egy elég jó film a Vörös Báróról. Érdemes megnézni :)
  • Her Laca
    #13730
    Egy jó pár olyan film is van.

    Vaskereszt pl.
    Sztálingrád
    U96 - Das Boot
    De ha repülős akkor ott van az Angliai csata is.
    Még sorolhatnám.
  • Torzonborz
    #13729
    Vazzeg ez az "ajvékolni" annyira jó és találó szó , mindig mosolygok mikor olvasom valahol . :D
  • plu604
    #13728
    Az tabu, egy bizonyos vallási csoport azonnal ajvékolni kezdene ha a németekről készülne olyan film ami nem mocskolja őket
  • Glo
    #13727
    Ha a németek nyertek volna akkor az amcsik meg az oroszok lennének a háborús bűnös gonoszok. A történelmet a győztesek írják. Ennyi :)
  • vajakos21
    #13726
    Akkor jòl gondoltam hogy ez egy tipikus ami hõsök sorozat..Sajnos a németekröl nem igazán készitenek.Pedig attòl hogy vesztettek még böven volt sok jò katona minden téren .Félrértés ne essék a másii oldalon is de azokkal a filmekkel dunát lehet rekeszteni...és ugye a hálivudi sztorik..
  • Her Laca
    #13725
    Duglas Badert is egyik társa segítette hozzá ,egy német üdülő táborba jutáshoz.
  • Glo
    #13724
    Sőt, kezdő Brit századok sokszer kerültek saját spit századokkal is légiharcba akkor, mikor német se volt a környéken
  • Glo
    #13723
    Jah, IRL az egyik (szégyen,d e meg nem mondom melyik) ászt konkrétan a saját oldali társa lőtte a Csatornába :)
  • flashpointer
    #13722
    Könnyebb így lelőni valakit, kis önigazolás:)
  • Glo
    #13721
    Az a baj ezekkel a sorozatokkal, hogy a készítőkl mindig hősök, bátrak, a legjobb gépeik vannak (vagy ha nem akkor rohadt taktikásak és lenyomják az ellent), az ellenség meg hitvány, az emberi jogok sárbatiprója és alapból háborús bűnös is.

    De a tömegeknek ez kell, nem a történelmi hűség :)
  • f24sg
    #13720
    Pl. elkezdten nézni a Párbaj az égen c. sorozatot (Dogfights), amiről ikarus44 beszélt.
    Az első pár rész kor(e)ai jet era, csak most jönnek a klÁszik WW2 dolgok.

    Az az érdekes, hogy a filmek alapján milyen g*cipontosan lő mindenki. (azért a target leading nem oly könnyű dolog).
    Másik tanulság, hogy IRL bizony nincsenek kék-piros szövegek a gépek felett, így sokan azt se tudják, ki lőtte őket seggbe. (ok, ezt tudtuk, menjek FRB-re)
    Az amcsi gépek nagyon strudy-k (P-40, Wildcat), a japók folyton robbannak szanaszét (Ki-43, Zéró). Az amcsi pilóták hősiesen vigyáznak a barátjuk seggére, de IRL is volt olyan, hogy az ellenfél mentőakciós letakartása közben majdnem kilőtték a mentendő gépet is. ("train")

    More on that later.
  • Pluskast
    #13719
    Ugyan már! Majd most a héten biztos kiadják de ha nem akkor is jön majd soon.
  • Glo
    #13718
    Akkor még június végéig lapos lesz a hangulat.

    Írjatok élménybeszámolókat :)
  • bgabor
    #13717
    Majd ha végre szíveskednek kiadni a peccset a tervezők, amire több mint 3 hónapja várunk mindannyian, akkor majd felpörög a topik.

    Fene hitte volna, hogy a tesztszerver időszak is vagy egy hónapig fog tartani.
  • Sith
    #13716
    Tudom ajánlani a warthunder.hu csoda oldalt van ts3 szerver is és járnak fel rendesen népek
  • robi3
    #13715
    nagyon lapos a hangulat!