38447
  • Conqvistador
    #13794
    Már működik?
    Nekem még tölti.
  • Conqvistador
    #13793
    Remélem azért az economyt is finomítják egy picit.
    Jó lenne.
    Na meg kíváncsi vagyok az új orosz gépekre.
  • levy668
    #13792
    Nekem már letöltötte, a loader azt írja ki:1.31.26.1

    belépni még nem lehet...
  • Conqvistador
    #13791
    Akkor ez most az 1.31 es patch lesz?
  • levy668
    #13790
    LOL, eléggé kevesen játszanának vele ha egy 80k-ba kerülő joy lenne a gépigény

    meg trackir4...az sem 2 fillér....
  • plu604
    #13789
    Félreértetted, ez nem az IL-2 CoD gépigénye, hanem a gép, amin Her Laca játszik.
  • Pluskast
    #13788
    Na végreee :)
  • twi452
    #13787
    De-de egy 3 gigás csomagot töltöget épp :)
  • Pluskast
    #13786
    Nem mondod??? Ezt el sem hiszem :)
  • Her Laca
    #13785
    Még mindig nem értesz:)
    Ez nem szim:) Vagyis szerintem nem az. Mások szerint se:)
    Egy jó kis levegőben lövöldözős játék. Nem több ,nem kevesebb. És lévén valóban komoly közönsége van így biztos ,hogy sokáig is foglalkoznak vele,ebben igazat adok neked.
    Félre ne értsd amúgy ! Nem degradálom le!!! Eszemben sincs.
  • bgabor
    #13784
    Éppen ezért zseniális a War Thunder, hogy egy játékban ötvözte a szimulátort(FRB) az arcadeal, így sosem fog elfogyni a játék mögül a pénz és a támogatás.
  • twi452
    #13783
    Patchel mint az állat valamit úgyhogy valószínűleg mától éles lesz a .31 :)
  • Her Laca
    #13782
    Ezt nem értem.
    Szerintem nem lehet összehasonlítani a két dolgot.
    Nem tudom emlékszel e arra amikor anno az IL2 megjelent.
    Nem volt PC az országban amin elfutott volna rendesen.
    Ráadásul sokat javult már ez is ,egy közepes gépen abszolúte korrekten fut ,pl egy gtx 560 on egy négymagos AMD procival.
    Másrészt azért sem lehet összehasonlítani ezeket,mert azért lássuk be az általad felsoroltak egy Il2 feltupírozott változatai,grafikailag egy lapon sem lehet említeni őket a ClOD al ,FM,DM ,stb ről meg szó se essék.Szimulátornak meg nagyon nem is nevezhetők,legalábbis repülő szimnek nem. Harci szimnek igen,taktikát pl azt jól lehet vele szimulálni.
    Még a Clod is csak kezd a repüléshez odaszagolni,lenne még mit fejleszteni,de pl a repmodell része az (kevés tapasztalatomra hagyatkozva és olyanokéra is akik többel rendelkeznek) már már közelít a valósághoz. De csak közelít!.
    A szimulátorok világa nagyon kevés embert vonz ,így inkább az a baj,hogy nem tömegek veszik,akik meg megveszik azok ismereteim szerint nem sajnálják a hardverre sem a pénzt ,igaz ezen emberek nem is nagyon játszanak mással.
    Csak azt akartam evvel mondani,hogy nem lehet ezt így leegyszerűsíteni.
  • flashpointer
    #13781
    Jaa itt is a szokásos hogy mennyi tank frontálisan egymásnak megy meg milyen pörgős , aztán ha valaki kipróbálja csodálkozik hogy ki sem dugja senki az orrát mert oneshotolja egy arti!
  • bgabor
    #13780
    Részben az ilyen irreális gépigény elvárásokba nuknak bele a vérszimulátorok. Pedig a War Thunder (és offline elődje,a Wings of Prey) tisztán megmutatta, hogy lehet gy9nyörű repülőgépszimulátort csinálni alacsony gépigénnyel is. Nem véletlen, hogy a CoD bezárta a boltot.
  • Glo
    #13779
    Jah, páran már írták az EU szerveren h mára tervezik.
  • Her Laca
    #13778
    Cliffs Of Dover

    Logi G940
    Track IR 4 pro
    GTX 680 lightning
    I5 2500K 4.5 Ghz
    8 giga ram
    meg az apró
  • levy668
    #13777
    Gyün a patch?

    War Thunder servers maintenance 06:00 — 10:00 GMT (11:00pm — 03:00 am PDT).

  • Susarc
    #13776
    jesszus! ez milyen játék? milyen joyyal nyomod te ezt?
  • Coral Springs
    #13775
    Egy haveromtól kaptam a képeket. Tetszik az új eredmény tábla.

  • robi3
    #13774
    köszi!
  • Amaymon
    #13773
    Csak azért nyer, mert op 109-el megy :)
    (De élvezet nézni)
  • Her Laca
    #13772
    Tessék. Tőlük vannak.
  • Glo
    #13771
    Köszi Laca, egyszer élni fogok vele, de most nem Pesten tengetem napjaimat hanem vidéken.
    (Elmegyek és majd nézek mint hal a szatyorban asszem)
  • robi3
    #13770
    tetszik ez a magas fokú gépkezelés, annak amit állogattál felét azt sem tudom mi az, a lényeg hogy ügyesen csinálod és a látottak alapján nem lennék ellenfeled. :)
    a zenék mik voltak? mert tetszett
  • Her Laca
    #13769
    Ez a gyerek az egyik legügyesebb azt jegyezzük meg.
    Ha lőhetett volna akkor lett volna lövés. A Clodban felejtsd el az Il2 es lövészkedést ,a repülés is teljesen más,itt úgy billegnek a gépek ha nincs meg a sebesség ,hogy szinte lehetetlen célozni. A ráhúzás se megy úgy egyáltalán semmi sem olyan:) Nem véletlen,hogy ha megnézed a legfontosabb az energia megtartása,nem rángatjuk a gépeket ,mint annó:) Próbáld ki és meglepődsz. Ha akarod a vendégem vagy :) Van itt minden ami szükséges egy jó repkedéshez:)
  • Glo
    #13768
    Értem én Laca, értem :)

    Amúgy a csávó mit nézett? Mert legalább 2x ő is keresztüllőhetett volna Téged.
  • Her Laca
    #13767
    Ezt most repültem:) Az a baj ,hogy ezután.... ,szóval érted ,hogy értem:)
  • Glo
    #13766
    Mekkora lesz mikor garanciális szervízt hívják majd:

    - Jó napot kívánok. Igen, annyi történt, hogy az Xbox controllert átdobtam a TV-n
  • twi452
    #13765
    Összedobtak egy csinos trailer-t néhány másodperc ingame felvétellel vegyítve itt-ott aztán jelenleg ennyi meg béta tesztelés van. Trailer készítésben ügyesek azt meg kell hagyni, ez is hangulatos lett :D

  • vajakos21
    #13764
    Mondjuk ha ugyanazok a pályák,játékmenet és MM lesz....nem sokat ér.
  • robi3
    #13763
    csinos lett nagyon, az én gépem ilyen grafika mellet elégne :)
  • twi452
    #13762
    félig off
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem tudom néztétek-e a MS E3 showját, bemutatták a WoT 360 Edition-t
    Ha nekik sikerül akkor a WT csodálatos lesz PS4-en majd :D
  • Glo
    #13761
  • Her Laca
    #13760
    Lófaxt:) Lelövöm és kész.Lévén qrva ügyes vagyok:)))Tudod ,hogy nem szerénykedünk:)
  • Glo
    #13759
    Ha Lacát betenné a kis E3-jával egy Corsair ellen ki is térne a hitéből :)))
  • vass17
    #13758
    FRBn nyilván nincs olyan nagy szükség a skillekre, főleg az első 2re, de még hbn is el lehet játszani akár low skillekkel is, mert főleg a pilótán mulik. Ami a pénzt illeti, a propelleres gépek többségét ki lehet fejleszteni és játszani mindenféle beruházás nélkül, a nagy szintű német propelleresek és a jetek fenntartása már húzósabb, de elképzelhető, hogy a következő patch ezen enyhít.
    A harcban viszont tényleg a képességed számít, nyugodt lehetsz, hogy az egyéni sikert nem lehet megvenni :) kivéve, ha a match making megtréfál és a bf109edet mig15ök ellen rakja, gondolom mivel frbben viszonylag szűkebb a választási lehetősége, még előfordulhat.
  • levy668
    #13757
    FBR-re király lenne:http://www.oculusvr.com/ majd olyan 10 év múlva bele is férne a költségvetésembe.

    Olvasgattam a hozzászólásokat mondjuk a wot-ot és a wt-t össze is lehet hasonlítani, meg nem is...

    pl még nincs kész és lehet érte fizetni: ez egy opció nem kötelező, valaki csak szeretne repkedni és nincs ideje

    farmolni, ekkor jön jól egy prem gép...

    1 kör wellingtonnal, és mehet is a hb a többivel kb 5-6 körön keresztül(közepes tierben) (tekintsd annak hogy ezzel

    támogatod a játék fejlesztését, vagy nem támogatod nem kötelező, bár sokkal barátibbak az árak mint a wotnál, próbálj

    meg egy jó prem tankot venni 20 euróért.

    olvasgatom a hivatalos fórumot, az a szimpatikus hogy a wt-ben nincsenek a játékosok annyira torkon fos***a mint a

    wotban.(realitás kell lépj be a hadseregbe ala serb), és a fejlesztők dolgoznak rajta.(nem csak új repkedő

    madarakat/pálya, 3 új artyt, meg más motorhangokat tesznek bele javításként.)

    Én azt mondom ki kell várni mi lesz, hogy fejlődik a játék, és ha fél év múlva sem oldják meg ugyanazokat a problémákat,

    akkor pápá, de addig is a közepes tierek élvezhetőek majdnem minden nemzetnél.

    A nagy fejlesztőkről, és az elszart játékokról meg annyit: Battlefield 2 8 évet játszottam vele, Bad company 2 2-3 évet

    játszottam vele, battlefield 3 18 órát játszottam vele és kuka( a másik kettővel mai napig szívesen játszom), és az ea

    arra mérget vehet hogy a bf4-et baromira nem fogom megvenni.(wot 2 év játék és kuka...én türelmes voltam, de minden

    egyre szarabb lett,és meguntam)
  • Sith
    #13756
    Skilleknél a látótávolság annyiban számít hogy milyen mesziről teszi rá a kis piros ikont a gépre (egyébként szemmel már messziről láthatók a kis pöttyök)
    Vitality nekem pld kínai :)
    Amúgy a szemmel látható cuccoknál ami kb a ground cuccokban van ahol látszik hogy ha teszel a reamra akkor gyorsabban töltik újra a gépet a többi szerintem kicsit misztikus. (vagyis amennyire tudom nincs hivatalos infó hogy konkrétan hogy is működnek)
    A több pénzt valamilyen szinten aláírom, de szerintem túl sok értelme nincs... vagyis oké gyorsabban fejlődhetsz, viszont a játékos skillejit nem pótolja pld a premium gépek általában nem csodák (persze kicsit jobbak mint a simák)

  • vajakos21
    #13755
    Skilek nagy része arcade/ HB ban kell.Fullnál azt látod amit a szemed/ monitorod enged.Esetleg ránézel egy FRB videóra.