38447
  • bgabor
    #13834
    Na, meg is van a HB új UFÓja, a LA-7B képében. Naccerű.
  • Glo
    #13833
    Nemtom mi a bajotok, majd lesz egy "WT" nevű 500Gb meghajtó a gépben, oszt csókolom
  • twi452
    #13832
    az könnyen lehet
    most az "aircrafts" mappa már majdnem 2 és fél giga és csak gyarapodni fog
    aztán még jönnek tankok meg hajók úgyhogy ez a helyzet :)
  • jocking
    #13831
    Szent sz@r... Mire kijön a végleges verzió, lesz vagy 15-20 giga...
  • gepPista
    #13830
    Szép munka :) Végre egy map ahol ki tud bontakozni a ki49. A Guadalcanal-on mentem most egyet vele, nekem az is új volt. Viszont ott nincs bázis, anyahajóra landolni sérült bomberrel meg elég kihívás, oda is verte mindenki.
  • twi452
    #13829
    7,5 giga nálam az egész most :)
  • jocking
    #13828
    Nekem most jön a frissítés. Nem voltam itt, amikor elkezdte, így nem láttam, mennyiről indult. Most úgy félúton van, és még 3 giga vissza van. Vagyis kb. 5 giga környékén szed... Ezt nevezik ezek frissítésnek, hogy újra letöltetik a játékot? Aki már leszedte, nyugtasson meg, hogy ezután a 4.5 gigás játék nem lesz 10 gigás...
  • plu604
    #13827
    Hű, nem rossz, én semmit sem állítottam a grafikán, most valahogy mégis sokkal szebb lett, és az fps ugyanott van. Ja meg mintha reálisabbá tették volna HB-t - landolni akartam a megszokott módon a bomberemmel, most viszont úgy összetörtem mint annak a rendje (reptéren).
    Pár dologra kíváncsi leszek, mint például:
    - Improved collision detection on contact with the surfaces of the aircraft;
    - Added modification for the bomber crews of the United States and Britain: splinter-proof vests;
    - Improved behavior of bombs, rockets and torpedoes in the air, they now behave more realistically;
    - Refined ballistics, loss of penetration and damage to the caliber of the bullets and shells 7.5-7.92 mm, 12.7-13 mm and 20-23 mm;
    - Reworked dynamic damage model of aircraft;
    - Reworked damage system: Liquid and air cooling;

    Meg úgy nagy átlagban a nemzetek erősségére - aki stabilan érzi hogy valamely gépek nagyon tápok lettek, írjon, mert nagyon kíváncsi vagyok :)
  • twi452
    #13826
    az új pálya japán bomberrel(Ki-49)
    egy rakás light pillbox amik körül aaa és arti, egy 250 kilós kiüti mindet a pillboxal együtt ha jó helyre sikerül ledobni
    meg van pár kemény pillbox azzal nincs mit tenni ki kell hagyni a francba :)
  • csonttika72
    #13825
    Közben megkaptam a választ, bocs.
  • csonttika72
    #13824
    Csak arcade? Vagy más játékmód is?
    Nálam nem esett az fps, sőt olyan 15% körüli javulást tapasztaltam.
  • Conqvistador
    #13823
    Elvileg igen.
    De a tier mindegy nem kell azért 1es szintűvel menned mehetsz t11el is csak menj :D
  • Madi92
    #13822
    Rájöttem, semmi! :D
  • Madi92
    #13821
    Na várjunk, most akkor kell menni egy arcade csatát azzal a géppel amit prémnek akarunk? (T1 ofc)
  • twi452
    #13820
    Még egy apróságot betettek. Berepülsz az ellenséges reptér felé és felbőg a sziréna :)
  • Pluskast
    #13819
    Tök mindegy mert mindig van egy nemzet aki az aktuális patch után ultra tápos. Mostanáig ment a sírás a D-13-ak miatt. Előtte meg az Angol Spitek voltak az über brutálisok, most meg a ruszki LA-5,7. Gondolom majd jön az amcsi is meg a japó is.
  • Conqvistador
    #13818
    Hát az attól függ.
    Most hogy az Oroszoknak is van 6db Tier 1 es gépük a 4 helyett így az oroszokkal fogok ott bohóckodni az eddigi japán t1es helyett.

    Csak tudnám mitől szaggat a játék? 25/12,5 es netkapcsolat és egy 4magos proci tűrehtő vga val amin még a Crysis 2 is elmegy magas felbontáson 1280*1024ben és ez a szutyok meg akad. Nem vágom.
  • CptYossarian
    #13817
    Ráfért. No akkor a prém La-5FN-el fogok HB-zni, csudijó lesz.
  • twi452
    #13816
    Szerintem tök mindegy amelyik tetszik neked. Úgysem fogod használni 2-3 körnél többet valószínűleg :)
  • Madi92
    #13815
    Melyikkel érdemes?
  • Pluskast
    #13814
    Igen de csak egyet kapsz ajándékba, szóval érdemes eldönteni, hogy melyik nemzettel kezded az első csatádat.
  • twi452
    #13813
    Háááát.. azt kell mondjam, hogy az la5ös mocsokdurvakegyetlen jó gép lett
    el tudom képzelni milyen lehet akkor a nagytesója most.
    Egyetlen baj van vele, hogy 650nél kezd remegni mint az állat aztán gondolom nem sokkal később szét is esik ha nem figyelsz oda de amúgy egy álom a gép. Alig "bólogat" és brutálisan emelkedik.

  • gepPista
    #13812
    Az ajándék T1 prémium gép az első mission után jár. Célszerű így nekikezdeni. Bukott csatára is odadták Zhukovsky i15-ösét :)
  • Pluskast
    #13811
    Na az jó lehet :) Bár a történelemhez nem sok köze van :)
  • Glo
    #13810
    Yess, lesz végre a fordulóharcban is ellenfele az amcsi/orosz ágnak :D
  • twi452
    #13809
    ó nem is japán.. japán és német a többiek ellen
    na ez érdekes :D
  • Conqvistador
    #13808
    Na ez jó hír :D

    Ráfért már egy jó orosz HB-s széria a népre :D
  • twi452
    #13807
    van 1 új japán vs szövetségesek historical csata Zhengzhou

    középen szövetséges állások és japán tankoszlopok akarják bevenni
  • twi452
    #13806
    Historical-ban meg eljött az orosz korszak a német után most :D

    p-51el felkűzdöttem magam 6ezerre egy másik srác mellett
    erre úgy 7 és 8 ezer magasságban megjelent 4 la5, 1 la7 és 3 yak3 lol
  • Conqvistador
    #13805
    Hát mentem egy kanyart T11 es szinten mit is mondjak?
    A játék akad a harcrendszer botrányos :D
    A földi egységek irgalmatlanul erősen és pontosan lőnek a gépek meg mint valami papírmasé figurák.
    Az Arcade harc egy hatalmas mészárszékre emlékeztet.
    Egyetlen pozitívum, hogy ingyen megkaptam bónuszba a Zhukovsky gépet T1es 250goldba került volna :D
    Remélem grafika butítás után nem fog akadni a játék :D
  • Pluskast
    #13804
    De fog csak pár nap múlva rakják be!
  • bgabor
    #13803
    Ahogy látom a gazdasági rendszer semmit sem változott, és jónéhány új gép nem érte meg a végleges verziót(új P-47,P-51 típus).
  • twi452
    #13802
    És már találkoztam is xp-55el :D
    test-ben megnéztem, elég komolyan fordul az ufo és tartja is a sebességet szépen 350-400 körül historical beállításon
  • twi452
    #13801
    A menüben kb 10-et esett de játék közben nálam ugyanúgy 50-60 között van mint eddig.
  • Conqvistador
    #13800
    Az jó :D
    Mert nálam jó ha 25-28votl eddig ha ebből is lemegy ennyi sok értelme lesz :D
  • flashpointer
    #13799
    Vagy 10 FPS-t esett a játék :(
  • twi452
    #13798
    B-17 rajra ne számítsatok továbbra sem..
    64-78k max javítás van rajtuk hb-re :)
  • twi452
    #13797
    Na hivatalosan is kint van :)
  • Conqvistador
    #13796
    Ohh
  • twi452
    #13795
    Majd ebéd után :)
    Délig karbantartás van.