38447
  • vajakos21
    #13874
    Igen aki bevásárolt ma gyorsan ezekből az elmondhatja amit Gaben :"Ezzel speciel átb*sztak"

    From June 12th 6 am GMT (1 pm PDT) to June 13th 6 am GMT (1 pm PDT) War Thunder presents Special Event:


    •x5 Experience for the first victory
    •30% Special Discount for purchase, repair costs and modifications for the follwoing planes: Yak-7B, Yak-1B, MiG-3, LaGG-3-35, LaGG-3-66, La5-FN, Il2-M, AR-2
    •30% Special discount for purchase of the following premium planes: P-40E, I-153P, P-39K-1, I-16 type 28, P-63A-5
    •+30% Experinece on the following planes: Yak-15P, MiG-9, MiG9/Late
    •20% Special discount for XP conversion.



  • vajakos21
    #13873
    Ja és a német szép fekete :)- (a gladnak meg szép a kabinja :) )
    Meg event :
    http://warthunder.com/en/news/170/current/
  • vajakos21
    #13872
    tier1 német 2 12,7-es jòl kezelhetö
    orosz lézer 7,7-es 4 db nem annyira stabil.
    japo leggyengébb ágyu tüzgyorsaságra de jól repül
    angol 4 7.7 nem lézer de sok és jòl repûl
    ami..nem pròbáltam
    Ahogy a viccben is van válaszd amelyiknek a legnagyobb a melle :-)
  • Amaymon
    #13871
    Én nem raktam még félre a németet, szerencsére a régi időkből már magasra szinteztem a RU-t. Futok pár kört vele. Mindig a legopabb nemzettel akarok lenni, ha most a RU lesz a soros akkor azzal :)

    Egyébként ingame tényleg szebb lett a grafika.
  • RiCSi1234
    #13870
    Én azt tettem magamévá. :P
  • RiCSi1234
    #13869
    Hát én az USA Buffalójára voksolnék.. De kinek mi. :)
  • vass17
    #13868
    Egyáltalán nem bánom, még azt se, ha kicsit op lesz az orosz oldal :) Egyrészt lesz esély a németek ellen, másrészt lesz kihívás a németekkel, pont ezért tettem parkolópályára a német ágat az utóbbi időben, így akkor elő lehet venni.
  • twi452
    #13867
    Mutatja is a számláló a helyzetet amúgy. Oroszoknál 70-80 ember áll a sorban, németeknél 10-20 még az angoloknál vannak néha 30-40en.
  • Conqvistador
    #13866
    Amúgy újabb kis patch szaladt fel ma már a 3. :D
  • Conqvistador
    #13865
    Mért kell átképezni?

    Csak átrakosgatod a gépeket azt csá 20-30másodperc.
  • R3nton
    #13864
    És melyik a legjobb tier1-es ajándék gép? Orosz vonalon indultam el, úgyhogy, gondolom valmaelyik másikat érdemes megszerezni.

    Ez is az egyik bajom a játékkal, hogy nem tudok orosz ágon már a tier0-1-esekkel menni, pedig iszonyat jók. Mivel ugye, akkor állandóan át kéne képezni a legénységet.

    Kb az egész játékból csak a Mig15 érdekelne, de nem biztos, hogy el is érek oda egyszer.
  • twi452
    #13863
    Nagyon is életképesek lettek az oroszok. Kicsit túl is lőttek a célon :D
    Az la-5t gombokért javítják már és mindenki szidja aki ellenfél.
  • Conqvistador
    #13862
    Tényleg nem vicceltek? :D
    Most a LA sorozat végre mások szerint is használható? :D
    De jó volna már értelmes HB meccset vívni orosz oldalon.
    De eddig esélytelen volt T18alatt. Ott is csak a sok Jet Dórát győz alap miatt sikerült pár jó meccset összehozni :D
    Ha lesz orosz repkedés és lesz rá időm tuti mennék HB-zni.
  • twi452
    #13861
    Majd most próbáld ki milyen lett és meglátod mit csináltak vele :)
    Szerintem ilyen lehetett régen amíg le nem rontották erre a belassuló bólogatós dologra. Most meg mint az álom olyan.
  • vajakos21
    #13860
    Fighterre max arcadba kell basic/expert a reload miatt. Amúgy pénzkidobás...szerintem
  • Amaymon
    #13859
    Szerintem eddig is az volt, csak mindig ilyen 1-5 szintű gépeket rakott mellé az MM. Elvétve beesett pár yak3 vagy LAx. Nem lehetett amiatt érvényesülni.
  • twi452
    #13858
    a RU lett az új GER xD
  • twi452
    #13857
    Az la-5öt be kell tiltani.
    Még az én botkezem alatt is akkor cheater gép hogy az valami félelmetes :D

  • Amaymon
    #13856
    Nem játszottam még a gémmel jók a RU-k? Már idegesített a sok emberke GER oldalon. Mostanság muszájból HB-n is "véletlen" csapattársba lőttem :)
  • RiCSi1234
    #13855
    Keresztfiam írt, hogy végre megvette a Spitfire MK IX-t 620000 Lionért, bettenni a szlotba 120000 Lion, Basic csomagot megvenni Rá 620000 Lion, szinte ingyen van.. :DD És ez csak 10-es szintű..
  • vajakos21
    #13854
    Az Me410 új célzókája a teleszkóppal tetszik :) (persze lehet sose használom) De legalább nem takarja ki a fél fülkét.
  • Amaymon
    #13853
    Lesz még minor peccs biztosan, de már sokan ájvékoltak :), hogy jöjjön az 1.31
  • Amaymon
    #13852
    "Pedig a War Thunder (és offline elődje,a Wings of Prey) tisztán megmutatta, hogy lehet gy9nyörű repülőgépszimulátort csinálni alacsony gépigénnyel is."

    WT szerintem nem szim, még az FRB sem. Ha olyan részletes repmodellek lennének, mint egy valódi szimben akadozna ez is mid-low PC-n.

    Mindenesetre én nem bánom, hogy nem az. Megunnám századjára ugyanazokat a rutindolgokat, kötelező lépéseket végigzongorázni, mert túl élethű. Habár a WT-nek nem ártana még egy kicsit több realizmus, vagy inkább nehezítő elem.
  • Susarc
    #13851
    jaj a gazdasági rendzsert nem reformálták meg:((((((
  • Susarc
    #13850
    akkor elbasztam mert nem azzal akartam volna:D:D
  • RiCSi1234
    #13849
    Geci voltam, nem bírtam magammal, megnéztem milyen az új patch, regeltem egy újat.. Már nyertem 100 Golden Eagle-t.. :D Ha megosztod a faszbukkon a képet, kapsz ajándékot. :D
  • RiCSi1234
    #13848
    Azt megkapja mindenki, amelyik nemzettel az első meccsedet mented az új patchben, ahoz kaptál egy gépet. :) Amúgy vannak ilyenek, hogy Liont, meg Goldent is lehet nyerni.
  • vajakos21
    #13847
    A festési rendszer átláthatóbb lett.1 es tierü giftnél meg tök mindegy...nem?
  • Nortai
    #13846
    Nálam speciel a menüben szaggat, de játékban már a szokásos FPS szám fogadott. Nem rég maxoltam ki a LAGG-3-35-öst, gondoltam váltok 66-os társára akkor már... Hát ez Arcade-ban elég OP lett szerintem. :D
  • Susarc
    #13845
    hmmm random bedobál rewardokat? az első amcsi meccsem után a 200 goldos premium level 1 es gépet megkaptam ajándékba.....
  • bgabor
    #13844
    Hanem a meccsmékerrel sürgősen csinálhatnának valamit. Tier7 Wellington még mindig Dorákkal meg ágyú Typhoonokkal megy egy csatába.
  • twi452
    #13843
    Látszik h nem sokat játszottam német hb-t egy jó ideje :) Nem emlékeztem erre a térképre
  • bgabor
    #13842
    Viszont ezzel a HB gépválasztással kezdhetnének már valamit. Három különböző térkép van németeknél, és nekünk előre kell gépet választani. Pedig Sicilyre és Ruhra bomberrel mennék, Doverre viszont vadásszal.
  • Conqvistador
    #13841
    Dehogynem.
    Sicily régi jó HB pálya én szerettem amikor volt.
  • bgabor
    #13840
    De volt, az egyik legjobb bombázós map.
  • twi452
    #13839
    Sicily, ez sem volt még eddig ugye?
  • bgabor
    #13838
    Én megvárom a beszerzésekkel az új economyt, egy-két hét is kijön állításuk szerint, abban már barátságosabbak lesznek az árak. Addig farmolunk.

    Nem tudom néztétek e amúgy a magas tierű Messzerek átalakítási költségeit. Ilyenek vannak: 30mm-es gépágyú kinyitása egymillióegyszázhetevenezer XP, és hasonlók. :D
  • Conqvistador
    #13837
    Mentem vele egy Teszt repülést. hmm
    Viszont HB-n 710KM nél szétrobban a szárny.
    Nem rossz de a Yak 15re inkább kíváncsi volnék csak bevágtak elé egy Yak9K -t 910000 ért és addig nem tudom megnézni míg meg nem veszem azt :D
  • bgabor
    #13836
    Corsair C-vel mentem, aztán úgy ment el mellettem, mintha biplánom volna. Meg nagyon durva a fegyverzete, és sok a lőszer.
  • Conqvistador
    #13835
    JÓ gép?
    Érdemes lesz megvenni? :D