38447
  • Coral Springs
    #13914
    A játéknak ehhez semmi köze, olvasd el a hozzászólásaimat a linkelt topikban, nincs sok.
  • Madi92
    #13913
    Hát azért na... Hd6870 még mindig ütős. Max az igények magasak...:D
    Full Hdban is sima liba.
  • Conqvistador
    #13912
    Nehogy már ezért a játékért új vgat vegyél :D
    Nekem 6670es van és ha a Crysis 2 elfut rajta nehogy egy Wt ne menjen rendesen. Tuti nem a Vga tól akadgat a játék. Inkább a pocket lossok meg ki tudja milyen szolgáltató mahináció miatt.
  • Coral Springs
    #13911
    Lehet hogy nekem is új VGA -t kell vennem, most egy HD6870 -van ami egyébként gyönyörűen visz mindent max grafikán, de egyre inkább úgy néz ki hogy ennyi volt. Jelenleg úgy játszok hogy 1680x1050 helyett 1440x900 van kinyújtva a monitoromon, kicsit homályosabb de ideiglenesen elmegy.
  • CptYossarian
    #13910
    Igen jó lett. 18-20 fokon remekül emelkedik WEP nélkül is, az oldalkormánnyal ellenben nagyon taktikusan kell bánni mert kézifékként működik, viszont éppen emiatt pár A-D-A-D és már remegésmentesre lassítható a gép ha szükséges. Sebességmegtartó forduláshoz kissé japános stílust látok célszerűnek, nevezetesen oldalvást fordítgatni a vasat és inkább a csűrőkkel operálni. ShVAK-kal pedig CSvAK közvetlen közelről érdemes lőni.

    Jó hír ez, prém wellivel és prém La-5-el a német nemzetem újra szépen fog fejlődni HB-ben. \o/
  • Conqvistador
    #13909
    Hát úgy tűnik igazatok volt.
    Tényleg Zorall ez a La5Fn most.
    két gépet és 7 földi célt lőttem ki egyetlen tárral aztán elkaszáltam egy fát nagy sietségemben :D 2. lettem HB-n a pontlistán eddig vadászgéppel még sosem sikerült csak bomberrel.
    Egyetlen hátránya a gépnek hogy 600fölé nem szabad vinni már pedig az nem egy nagy sebesség zuhanásnál.
  • Fulcrum11
    #13908
    MiG-3-ast próbálta valaki? Az új LaGG-3-66 jobb valamiben, mint a 35-ös?
  • Glo
    #13907
    Bakker akkor én csak éjjeli képeket fogok látni a gépemről.. :/ :)
  • bgabor
    #13906
    A Biplánoknak nagyobb szárnyfelületük van, emiatt jobban fordulnak a monoplánoknál. Viszont sokkal lassabbak náluk.

    Ez nem a World of Tanks, itt ha ismered a géped előnyeit, lenyomhatod a nálad tíz tierrel magasabb gépet is. Külön medál ját érte amúgy, Herkules medál. A pilótatudás sokkal többet számít, mint a gép típusa.
  • bgabor
    #13905
    Hát ha más nem is, a "hangár" valami eszméletlenül profi lett az új peccsben, a gépek és az egész nagyon jól néz ki. Figyeltétek hogy a hangárban a nap állása a valós időhöz igazodik? Most beléptem, és reggel van a repülőtéren. Tök jó. :D
  • Torzonborz
    #13904
    na pecs kipróbálva , grafika szerintem szebb lett a gépek jobban néznek ki. szerencsére erős gépem van eddig is ment szépen max grafikán most sincs gond.
    németekkel mentem első kört így az olasz gépek kaptam meg.
    nem rossz kis dög , bementem vele HB-ba és lekaptam egy yak7et vele :D
    igaz közvetlen utána engem is atomjaimra robbantott egy lag5ös :D

    eddig tetszik .
  • Glo
    #13903
    12th of June is national holiday in Russia.

    It is known as Russia Day. We would like to invite you to join the celebration of this holiday of Freedom and Peace!

    From June 12th 6 am GMT (1 pm PDT) to June 13th 6 am GMT (1 pm PDT) War Thunder presents Special Event:

    x5 Experience for the first victory
    30% Special Discount for purchase, repair costs and modifications for the follwoing planes: Yak-7B, Yak-1B, MiG-3, LaGG-3-35, LaGG-3-66, La5-FN, Il2-M, AR-2
    30% Special discount for purchase of the following premium planes: P-40E, I-153P, P-39K-1, I-16 type 28, P-63A-5
    +30% Experienece on the following planes: Yak-15P, MiG-9, MiG9/Late
    20% Special discount for XP conversion.
  • twi452
    #13902
    ez volt az egyik új dolog a patch-ben most nyomatják a nagy tesztben
    én is utálom amikor egymás után csak szar időben jönnek a csaták :D
  • Nortai
    #13901
    Valamit az időjárás modellel kezdhetnének, mert szinte mindenhol csak köd van. Már kezd unalmas lenni. :/
  • vajakos21
    #13900
    miért lepödsz meg ha egy biplán lefordul?attòl meg hogy 7.7 es van rajta simán le is szed.
  • twi452
    #13899
    Ezek nem tankok, itt figyelni kell folyamatosan :D
  • Yag
    #13898
    Hát ... az 5-6 perces újratöltés bombára Arcade-ban elég fura ... el is ment a kedvem. Ki a fene fog 5 percig körözni míg újratölt a bombatár ?
    Másrészt meg röpködöm a Yak7-esemmel vadászgatok, és egy Gldiator simán lefordul rólam, mögémkerül, leszed. És ez ? ... hö.
  • robi3
    #13897
    minitor???
    20-30 én szinte állandóan ott vagyok, hidd el a legideálisabb vadászni XD
    30 fps fölött már nem is jó a játék :)
  • Susarc
    #13896
    valószinüleg alprogramoztak valamit nekem elég korrekt gépem van és a fix 60 fps/minitor miatt 60/ leesett 20-30 közé és bazira ingadozik...nem is nagyon tudtam ma rendesen lelőni senkit:S:((
  • robi3
    #13895
    nehezebb lett a torpedózás is, de nekem összességében eddig tetszik csak a gépigény növekedést sajnálom, meg a pénzt az új vga-ra (örülnék egy stabil 45fps-nek az ingadozó 22 helyett)
  • robi3
    #13894
    félelmetesen hamar törnek a gépek!
  • robi3
    #13893
    am jó ez a nagy köd mert szép meg látványos meg hangulatos csak bombázni nem lehet a hegyeket az utolsó pillanatban veszed észre meg egy erőmű kellene hozzá mert a fák nálam úgy néznek ki a ködtől mintha valaki odahányt volna. de szerintem ezt még sokat fogják javítani mert ahogy olvasom sokak nem tetszését váltotta ki és sokak gépe sem nagyon bírja
  • robi3
    #13892
    golden eagle-t mikor lehet szerezni?
  • robi3
    #13891
    Köszi! most már értem, és ezek után elgondolkozok a windows 7-en de csak ha lesz új vga-m. márpedig lesz mert az a 22 fps egy olyan beállítás mellet mint amit feldobtam képhost-ra nagyon kevés és a legtöbb új játékról vagyis szinte mindről lemondtam pedig volt egy pár ami felkeltette az érdeklődésemet. a WT meg mindenképpen szebb grafikán akarom játszani meg az a 3 kép a leendő tankos változatából... low-on leégeti a kártyámat :)
  • bardocz
    #13890
    De azt a vga memóriájával együtt. Én nagyon nem akartam váltani, de már inkább azt bánom, hogy nem csináltam meg korábban. Szerintem megéri.
  • robi3
    #13889
    minden pályán ekkore köd van?
  • robi3
    #13888
    beszélgettem több számítógépes figurával és mind azt mondta hogy az xp-nél 4 gb a határ és elvileg kezeli mindet csak nem írja ki.
  • robi3
    #13887
    valaki próbált rakétázni? borzalmas lett, semmi területsebzése nincs, a páncélkocsi mellet robbant kb 1 vagy 1,5 méterre és még hit-et sem írt
  • bardocz
    #13886
    Rakj fel 64 bit-es win7-et, az xp 32 bit-es, az nem kezel annyi memóriát. Eleinte kicsit szokatlan, de 15 perc átnézni mi hol van, és sokkal jobb, na meg kezeli a memóriádat mind.
  • robi3
    #13885
    az img-t nem tudom hogy került oda és bocs hogy nem jelöltem a linket :(
  • robi3
    #13884
    [IMG]játék közben sincs különösebb gondom, azt leszámítva hogy valamivel azért kevesebb fps-m van de nem sokkal. port-on felhős időben a legtöbb 32 a legkevesebb amikor átrepültem egy égő füstölő nem tudom min (valami égett a hajó fedélzetén) akkor leesett 9,6-ra az átlag amit lövéskor forduláskor meg mindenhogyan egész stabilan tartott 22 volt.
    op rendszerem xp, vga: nvidia geforce 9600 gso 512 (1gb), 4gb ram ebből valamiért mindenhol 2,96-ot ír, proc: intel core 2 duo e8400 3ghz 2 mag, felbontás 1680x1050. Videokártyát akarok majd venni a nyáron, valakinek valami javaslat kifizethető kártyára?
    én az orosz prémet csináltam meg. Ti hogyan szoktatok képet feltölteni, mondjuk spoilerbe?
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_6_12_iw68uslfvy.bmp ez a grafikai beállításom ha valakit érdekelne, illetve ezzel szeretném alátámasztani hogy miért is szeretnék új kártyát, mert valamilyen szinten szánalmasnak tartom ezt a beállítást (de lehet hogy maximalista vagyok és inkább örülnöm kéne hogy így is megy) :)
  • Conqvistador
    #13883
    Jó neked. Nálam néha akadozik főleg játék közben mikor kanyarodok.
  • robi3
    #13882
    lejött a peccs! játékban még nem voltam de nekem hangárban 5-10 fps-el több van illetve gyorsabb lett és stabilabb az fps-m
  • robi3
    #13881
    gépigény nem lett nagyobb?
  • Amaymon
    #13880
    Most szerintem jobban törnek a gépek, mint 1.29-ben. Lekaptak, úgy hogy azt sem láttam merről.
  • Amaymon
    #13879
    - LA7 még durvább, mert az MM nem igen rak, csak 1-2 low gépet mellé. Többször jó a roll, mint rossz.

    - Végre beárnyékolták a célkeresztet, látszik a felhő előtt.

    - Az orosz ferrari elég érdekesen néz ki élőben :)
  • twi452
    #13878
    Akkor ideje rágyúrni a precizitásra :D Általában 2 "pöttyintés" egy gép vele :)
    Igen az az egyetlen menekülés előlük zuhanás és 700 fölötti sebesség. De egyelőre simán leállnak fordulózgatni vele úgyhogy lehet aprítani a népet még :D
  • Conqvistador
    #13877
    Hát nekem azért van fenntartásom a La5 el szemben HB-n 620nál ráz, mint az istennyila viszont felveszi a dórákkal a fordulóharcot :D És az elöbb sikerült vele kilőnöm egy G8N1 nehézbombázót :D
    Viszont a lőszere nekem kevés HB-re. Arcadeba bőven elég a 20mp es utántöltéssel.
  • levy668
    #13876
    uhh az la-5 nagyon durva, még csak tesztrepültem vele, de holnap az akció keretében be is szerzem...

    Joy-al álomszinten irányítható, tuti op HB gép...

    Hiába dora ellen dora fű...izé la-5
  • Conqvistador
    #13875
    Én cska a mig3-15öst vettem meg 20K ért.
    Még jó hogy a Lagg 3 66 holnap olcsóbb lesz :D