38447
  • vajakos21
    #13954
    Sicily egy simán hozható német pálya. Erre a vadászok földit támadnak és mennek a spotter gépekre...
  • vajakos21
    #13953
    Ezt mondtam én is. Ikarusnak szólt :)
  • Amaymon
    #13952
    Nem romlott a GER, csak a viszonyítási rendszer eltolódott. Az LA 7 felett minden RU gép jobb, vagy legalább felveszi a versenyt egy FW190-el. Valamint mivel átsoroltak pár gépet erősebb a RU MM teamroll.
  • levy668
    #13951
    atyaisten ez a wt arcade-ja, csak sokkal szarabb....... és ez a pálya már fél éve benn volt a beta-n, és mivel repül a koma? az op fűrész i16-al....
  • twi452
    #13950
    Még a "fejlesztő" is rammol direkt lol
    vicces a WG :D
  • Amaymon
    #13949
    HP csík egy járműnek...ez soha nem fog lemenni a torkomon. Valamit eltalálok 1-2x az szakadjon törjön le.
  • twi452
    #13948
    Előbb mesélte lelkesen az ember, hogy csomóan írtak neki, hogy bombázóval repült a való életben és ez a legközelebbi élmény ami hozzá hasonlítható. LOL

    akkor gondoltam h meg kell osztanom veletek hátha még mondanak ilyeneket xD
  • levy668
    #13947
    muhahaa, milyen konkurencia?

    én csak egy gagyi repülős light shootert látok.
  • twi452
    #13946
    Off:
    épp most megy E3-on a konkurencia bullshitgenerátor-bemutató ha érdekel valakit :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.twitch.tv/worldoftanks
  • vajakos21
    #13945
    Ez hogy függ össze? Orosz jobb lett. Nem a németen rontottak
  • ikarus44
    #13944
    az jó lenne, eléggé rájuk férne.
    nekem legalábbis nem voltak nagy sikerélményeim az USA ággal.
  • Amaymon
    #13943
    "most a németek helyett az oroszok nyerik meg az összes HB meccset"

    Már a peccs előtt lehetett tudni, hogy ez lesz. 2-3 héttel ezelőtt leírtam a sejtésem ide anélkül, hogy egy sec-et mentem volna vele: RU peccs. Tudatosan emelnek ki szerintem mindig egy nemzetet a béta alatt. A következő kiváltságos op szerintem az amcsi lesz. Már szuggerálják a népet a login képpel. Kár hogy az az egy nemzet elég low nekem.
  • Amaymon
    #13942
    "LaGG-3-66"

    Az új LaGG szvsz HB-n egész jól megy a tierjében, aki ott tart annak megérheti. Nem mentem vele csak néztem.
  • BaleniX
    #13941
    hát ez a peccs.... Összekavarták megint a beállításokat, nehezebben lehet célozni mint eddig, ráadásul észrevettem az SU-2-n, hogy ide-oda rázza a farát a gép, és lehetetlen pontosan bombázni, lőni vele...
  • Amaymon
    #13940
    "hogy az xp-nél 4 gb a határ és elvileg kezeli mindet csak nem írja ki. "

    Kerekítve 3.5 giga a max, ami a proggik rendelkezésére áll xp alatt.
  • Conqvistador
    #13939
    Én inkább azt valószínűsítem, hogy pechedre belerepültél egy kósza lövedékébe. Nem hiszem hogy direkt shot volt ellened olyan távolról :D
  • Coral Springs
    #13938
    Most az utóbbi csatámban épp zuhantam rá egy gépre 2km -ről, majd lelőtt egy destroyer, közel 8km -ről.
  • Coral Springs
    #13937
    Közbe nem vettem észre, de 5x -ös szorzó volt az első győzelemre.
  • Conqvistador
    #13936
    Hát azért nem pillanatok alatt :D
    A kis Miggel fele annyi idő alatt felérek.

    Csak azt nem értem mért esik 650körül atomjaira a gép az még nem egy olyan tempó, hogy darabokra hulljon. Sok ellen gép még vígan tovább gyorsul/menekül.
  • bgabor
    #13935
    Bezzeg az orosz oldalon egyből ment a duplázás. La-5 úgy megy fel az égbe, mint egy rakéta. Pillanatok alatt fent vannak 5-7 ezer méteren.
  • R3nton
    #13934
    2-t ráküldök il-2vel bármilyen tankra vagy AA-ra annak tuti annyi!
  • bgabor
    #13933
    Talán a legnagyobb változtatás, amit a peccs hozott, hogy most a németek helyett az oroszok nyerik meg az összes HB meccset. Lámák ezek a fejlesztők.
  • XenHai
    #13932
    Lassítottak a torpedó sebességén úgy vette észre.
  • twi452
    #13931
    inkább az xp-t csavarták le egy kicsit, legalábbis én így vettem észre
  • robi3
    #13930
    torpedózni próbált valaki? én 3-at dobtam 1km-en belül voltam, a magasságra nem emlékszem már de találatom sem volt. a fizetést megint mintha visszafogták volna, vagy csak nekem tűnik úgy?
  • Conqvistador
    #13929
    Az lol.

    Mondjuk én tegnap este Peshkával nem tudtam Med tankokat kiütni pedig 100kg s bombák voltak nálam. Bár lehet nem pont ráesett de régebben akkor is berobbant a tank. Ha ez tendencia lesz akkor szívás.
  • robi3
    #13928
    rakétának sincs semmi sebzése, armored car-t nem vitte szét.
  • bgabor
    #13927
    Jó ez az új peccs!
    Eljutottunk oda a nagy bombanerfelésben, hogy 50kg-os bombával nem lehet elpusztítani egy heavy tankot. Rávágom alacsonyról, figyelem a röptét a kamerával, odaesik közvetlenül a lánctalpa mellé, no damage.
    Amúgy a néhány ezer tonnás Cargo Shipet még mindig kiviszi egy, szóval nagyon logikus a rendszer.
  • robi3
    #13926
    még mindig nagy a köd
  • twi452
    #13925
    hmm fincsi első kör az ágyús corsair-el, szeretem az ilyet :)
    az La-k ellen talán ez a gép az igazán jó ellenszer csak hát el is kérik az árát ha rosszul sikerül valami :D

  • Nortai
    #13924
    De ez az új törés modell Arcade-ot szinte halálra teszi. Én is sokszor azon kapom magam, hogy ez nem szórakoztat hanem csak felidegesít. ^^ Főleg mikor megjelenik egy LA5 vagy valamilyen BF109 és istenért se döglene meg, de mindenki más 1 hitel a semmiből tök random módon. Vicc. :D
  • CptYossarian
    #13923
    Prém La-5 max javítási költsége 4600 HB-ben, ehhez képest simán 4608-ra lövettem.. nyilván a matricák, ugye, nyolc pénzért. :)
  • Fellner
    #13922
    Még nem 1-2 hét múlva jön ez egy op kör volt :D
  • Coral Springs
    #13921
    Változtattak a gazdaságon ?

  • robi3
    #13920
    ja bocs elolvastam még egyszer, most már értelek. :)
  • Coral Springs
    #13919
    Háth ezt nem hiszem el... Nem akarok új videokártyát, de mivel előfordulhat hogy tönkrement, muszáj leszek újat venni.
  • robi3
    #13918
    jobbat akarsz a hd 6870-nél!? akkor én mit mondjak? a legboldogabb ember lennék egy olyannal.nvidia vs radeon
  • Coral Springs
    #13917
    Neked is leírom, hogy a problémámnak semmi köze a játékhoz. Egyszerűen arról van szó, hogy egyik nap még tökéletes volt minden, a következő nap pedig már 1024x768 -ban indult a gépem. De a linkelt topikban mindent leírtam.
  • CptYossarian
    #13916
    24"-os monitoron 1600x900-ban játszom, GTX 650-em van, ráadásul félgőzön megy mert továbbra is lusta vagyok előkeresni a második erőkábelt hozzá. Úgy állítottam be hogy kikapcsolgattam a jobb oldali oszlopban mindent (kiv. JPG screenshots), aztán 2x-2x-None-medium-low-medium beállításról (ami hoz egy 50fps-t) lehet szépíteni. Háttéralkalmazásokat pedig levadászom mielőtt WT-znék. Összes, kliens által igényelt portforwardot beállítottam (simple port forwarding 3-al), jobb lett a pingem pedig mikrós netem van itt a tanyavilágban (mert másféle nincs, azért).
  • Conqvistador
    #13915
    Sőt hagyjuk a Crysist.
    A 6670es lényegesen visszafogottabb a 6870eshez képest.
    És High beállításon 1280*1024ben 110moddal (abból kb 15-20 grafikai tunning) fut a Skyrim.
    Ez a WT negyede annyira nem kidolgozott hogy akadnia kéne.