38447
  • Susarc
    #13994
    gyerekek ennek az ajándék Buffalónak nincs lemodellezve a fegyverzete vagy mi van? 5 kört mentem 3 ember birtam lelőni kb 10 ujrat9ltéssel....csattognak a golyók,de se találat se sebzés...hiába a zoomolva kilött stealth skulók....sokszor még becsapódás sincs:P:S

    a csajka egy Isten /10+ szedem vele az ellenséget/még magas tierben is frankón lehet vele gyepálni,de ez miez:_p
  • Amaymon
    #13993
    Kösz. Lehet bele írok, ha nem találok valami hasonló pinned topikot.
  • Amaymon
    #13992
    Élvezzük ki amíg lehet :)
  • Susarc
    #13991
    reptéren leszállok legközelebbi ellenség 8 km....elkezdik szerlni a gépet ami 15 sec....5 sec hátra mikor a semmiből egy enemi szarrá lő a reptéren:S....namost ő addig hol a rákban volt?:P:D
  • Amaymon
    #13990
    Én nem találkoztam ezzel. Mindegyik nemzet meg van kezdve tavaly óta :(
  • Torzonborz
    #13989
    nna azért ez most egy csöppet tényleg túlzás lett a fejlesztőktől mert ezek a ruszki gépek most tényleg kinyírják a játékot.
  • Avenger93
    #13988
    Helló
    Nem rég kezdtem a játékot. Az 1.31-es patch előtt minden nemzet nyitva volt de én csak a britekkel meg az amerikaiakkal mentem most viszont csak ezzel két nemzettel tudok menni a többi le van zárva erre nem tudtok valami megoldást?
  • Coral Springs
    #13987
    Van egy topik most ezzel kapcsolatban. Az én ötletem egy választási lehetőség volna, amit a beállításoknál lehetne belőni. Tehát aki egy hangárban akarja látni a gépeit az azt állítja be, aki meg egy kifutón az pedig azt. Szerintem beférne a te problémád is, írd meg ha gondolod.
  • Amaymon
    #13986
    Engem a forgás zavar, hogy nem lehet kikapcsolni.
  • Coral Springs
    #13985
    Titeket nem zavar hogy a reward -ok kiírása helyett, most medálokat tűz ki bal felül ? Szerintem az előző megoldást kellett volna továbbfejleszteniük. A másik dolog ami frusztrál, hogy a gépek kikerültek a kifutó közepére. Nagyobb feeling -je volt bent a hangárban babrálni.
  • twi452
    #13984
    papírbombázó mi? :)
  • Coral Springs
    #13983
    Nálam minden max -ra van állítva, minden ki van pipálva ahogy eddig, és a szokásos 50 és 80 fps között ingadozik.
  • Coral Springs
    #13982
    Én szeretem a szar időt, mert ott lehet rejtőzni. Mondjuk jelenleg túlzás a helyzet, volt olyan pálya ahol gyakorlatilag végig ködben mentem.
  • Amaymon
    #13981
    Na ja. Bár high end-ig nem vészes annyira. 17 körül már fájdalmas. Főleg, hogy ott még totál nincs egyensúly.

    HB-n szerintem megint lesz egy evolúció. A glass cannonok miatt nem lesz fejetlen diszkózás, csak addig amíg megy az örömködés. Rákényszerül mindenki a több taktikázásra. Sokszor előfordul, hogy mire leereszkedem magasról elfogy az ellenfél. Túl gyors és sok halállal a lion is elfogy. Olcsóbb lesz a javítás, ellenben most könnyebb odaveszni.

    Arcade reménytelen továbbra is. :)
  • Coral Springs
    #13980
    Úgy néz ki ezek szétbaszták a jó kis domination csatákat. Nagyjából 40% volt még a csíkból a saját, illetve az ellenséges team -nek, amikor spontán elkezdett villogni mindkettő. Mindkét oldal rendelkezett uralt bázisokkal, tehát ezt semmi sem indokolta. Ám valamiért a saját team csíkja nullázódott le teljesen, a másik oldalé pedig maradt ahol volt. WTF ?
  • Susarc
    #13979
    kb ez a szint:P

  • Conqvistador
    #13978
    Remélem economy ba is.
    Mondjuk a high tierű gépcsodák javítási költségeit mind arcade mind hb-n megfelezhetnék vagy a hb-t harmadolhatnák :D
  • Amaymon
    #13977
    Itt a fejlesztők reagálnak a kérésekre, a játékosok pedig általában túlreagálják :)

    A kényszer miatt a két nézőpont egyre közelít egymáshoz, így kialakul idővel egy balansz féleség.
  • Torzonborz
    #13976
    nincs ezzel gond. amilyen légvédelmük van nem csodálom de ezt eddig is csinálták .
  • sikora
    #13975
    A WOT az elején jó játék volt de aztán egy rakás szar lett. Remélem ez nem süllyed a szintjére.
  • f24sg
    #13974
    Hallod, most esik le, hogy ha mondjuk akár HB-n lerammolok egy Liberatort vagy B-17-est egy Meszával, akkor mondhatom, hogy nem is noob vagyok, hanem csak a történelmi hűség keretében alkalmazom a Sonderkommando Elbe taktikáját.
  • twi452
    #13973
    Azok eddig is csinálták :)
  • Susarc
    #13972
    a hajók is 1 shotolnak:S
  • bgabor
    #13971
    Ha annyira égbekiáltó, akkor majd javítják. HB-n még ennyire sincs matchmaking. Ha számodra nem elfogadható, vissza lehet menni a World of Tanksba arty lövedékeket kerülgetni, meg a random csapattársak miatt idegeskedni.
  • sikora
    #13970
    Én árkádban nyomtam eddig, de a patch óta égbekiáltó elkurás van az MM-ban. Egyszerűen szar. Ezt nem lehet finomabban megfogalmazni.
  • Torzonborz
    #13969
    hmm a azért van itt furmányosság kérem , ha elkezdek konvojt támadni az már nem megy eszetlenül tovább kacsasorban hanem jobbra balra kitérnek .
    ügyes , roppant ügyes. :D
  • Susarc
    #13968
    édes Istenem....39!!!!! hitem volt egy meccsen és egyetlen kúrva gépet se bírtam lelőni:S aztán meg bemegyek HB-ra és szinte 1 shotolom az ellenséget....eszem megáll ezeken az irdatlan különbségeken!

    la5badass
  • Avenger93
    #13967
    Helló
    1 hete kezdtem a játékot körülbelül. Az 1.31-es patch előtt minden nemzet nyitva volt de én csak a britekkel meg az amerikaiakkal mentem most viszont csak ezzel két nemzettel tudok menni a többi le van zárva erre nem tudtok valami megoldást?
  • ikarus44
    #13966
    az alábbi 2 hozzászólásomat (meg majd ezt is) törölje már majd moderátor.
    köszönöm!
  • Amaymon
    #13965
    Meghülyült kicsit az MM.

    29+17+25+24++34+4+13+6+1+1+3 vár HB-n ebben a pillanatban RU oldalon. Nincs algoritmus ami ezt ellensúlyozza.

    Viszonyításképp: GER: 6+4+5+8+3+2+0+1+1+0+0
  • ikarus44
    #13964
    elnézést ezt így akartam :)
  • ikarus44
    #13963
    de ha fordulóharcba kényszeríted nekik nem lesz üdítő érzés
  • RiCSi1234
    #13962
    hát azért nem épp üditő érzés Reserve géppel Yak 7-es, meg spitfire Mk 2-k közt flangálni. :)
  • RiCSi1234
    #13961
    Most hogy újrakezdtem én is azt tapasztalom, hogy sok olyan géppel vagyok együtt, ami nem lenne odavaló sztem.. De hát evvan, attól még néha megszopatom őket, csak idegesítő, hogy Tier 2-es géppel megyek, és Yak 7B, meg társai vannak ellenem..
  • Amaymon
    #13960
    Akkora szintkülönbség nem tragédia főleg low tieren. Magasabb szinten sokkal nagyobb a szórás.
  • bgabor
    #13959
    Melyik játékmódról van szó?
  • sikora
    #13958
    A 4-5 szintű gépeket nem a rendszerem varázsolja bele a csatába.
  • sikora
    #13957
    Eddig nem volt benne?
  • Amaymon
    #13956
    A rendszeredben lesz a hiba magának a játéknak nem kellene akadnia.
  • sikora
    #13955
    Borzasztóan el lett baszva a játék. A hang akadozik a szerver szaggat, azt, hogy 2-3 szintű gépek csatájában soha nem látott mennyiségű 4-5 szintű gép van az meg már tiszta röhely.