38447
  • twi452
    #14034
    sikerült megmennem a rekordomat azthiszem hb-ben
    de az xp-t pofátlanul lecsavarták a tetvek :)
  • bgabor
    #14033
    Az új P-47 és új Mustang nem került be végül valamiért, (annyira nem nagy baj, mert a jelenlegi 'D' modellek alverziói voltak, egy P-47A nak vagy P-51A-nak lett volna értelme) de az új gazdasági rendszerben előreláthatólag olcsóbb lesz a gépek vételára és szervízelése is, így a P-47D-t se lesz többet egy anyagi romlás HB-ra vinni.
  • robi3
    #14032
    azt nem tudom hogy gazdasági rendszer-e de hogy ígértek még egy p47-t és hogy akkor majd olcsóbb lesz, a gazdasági rendszer részét nem tudom.
  • bgabor
    #14031
    Ha ez alatt az izé alatt az új gazdasági rendszert érted, ahol várhatóan csökkennek majd a gépek árai, azt egy két héten belül ígérik.
  • robi3
    #14030
    a p47-es peccs mikor jön? Mert úgy emlékszem hogy akkor majd olcsóbb lesz és már szeretném megvenni.
  • robi3
    #14029
    igen, nekem állandóan. amikor elkezdtem a játékot még működtek a missziók rendesen aztán még 1.29-ben újrapróbáltam de ha jól emlékszek nekem nem megy föl a ping egyszerűen csak bad connection (mindenféle előjel nélkül) és kidob és ezt az összes missziónál eljátssza tehát egyet sem tudok csinálni.
  • twi452
    #14028
    azért ennek az új orosz ellenállásnak van gyenge pontja :)
  • stork13
    #14027
    Ha ez mond valamit: szerettem S79-cel levadászni őket. :)

    Ellenben HB-n az SBD-t és TBF-et imádtam (már fullos az xp csíkjuk). Kevés bomba az igaz, de a fegyverükkel lehet aprítani.
  • Susarc
    #14026
    La5 410 kmh:P
  • Susarc
    #14025
    hmm most bementem másik meccsre ugyanaz a szög és gép és most 345 kmh/val megy a gép.....valami elvan baszcsizva
  • Susarc
    #14024
    mi ez a gyík sebesség és climb rate a Spit MkIX-el? 10 fokos szögben??
  • vajakos21
    #14023
    Hozd csak nyugodtan....imádják az 50 mm- t :-)
  • Slewy
    #14022
    Vajon a 3-as Catalinával van értelme Historicalozni, vagy a matchmaker már teljesen a múlté?
  • vajakos21
    #14021
    Az unlockhoz
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/39931-j%C3%A1t%C3%A9kbeli-hib%C3%A1k/#entry525693
  • stork13
    #14020
    Véleményem szerint a 109-ek és Corsairek eddig is egálban voltak (bár Corsair egy hajszállal talán jobb). Most csatlakozott hozzájuk a La-5 és 7 páros.
    Jelenleg 3 nemzetnek vannak potens gépei (bár tegnap a Beau invázió is leradírozta az égről az F4 és G6 tömeget). Akik meddig megszokták a német fölényt most majd sűrűbben kell, hogy figyeljenek hátra és felfelé is.
    Kb ennyi történt.
    Az emberek kihasználják ezt, ezért lett sok orosz gép, több orosz győzelemmel.
    Mintha eddig nem lett volna kiábrándító a Messerek és Fókák tömege?! Most kaptál választási lehetőséget 3 nemzet körül. Ha nem megy a német váltsál oroszra vagy amcsira.

    De ha szereted a kihívását az amcsi UFO-val vadászol La-ra és Messerre. :)
  • bgabor
    #14019
    Most például britekkel érdemes menni HB-ban, mert többnyire a németek ellen mennek, és az angol-német végre nagyjából ki van egyensúlyozva. A japánt is érdemes lenne megpróbálni most.
    Amcsik, németek nem jók most, mert az oroszokkal mennek szembe, akik nevetségesen OP-ok most. Konkrétan a tier9-es La-5ös emelkedik úgy mint más nemzetek kezdő jetei.
  • bgabor
    #14018
    Nyilván, a belinkelt képedre az volt írva, hogy játszál, és idővel kinyílik mind.
  • Avenger93
    #14017
    most 3 csata után megkaptam a németeket :D
  • Torzonborz
    #14016
    Messze van azért ez még attól hogy a WoT "útjára" lépjen . Plusz ez még béta és én továbbra is így állok hozzá. Fog ez még változni bőven.
  • Pluskast
    #14015
    Ja :) Ezen röhögtem én is :) Jobban emelkedik az La-7 mint az Me - 262, sőt még a sebesség megtartásában is jobb.
  • Pluskast
    #14014
    Teljesen kinyírták. Tegnap nálam ott telt be a pohár amikor a hatos tier-ü Laag 3 képes volt követni a 14-es tier-ü 109-G tízesemet. Zuhanóban kb 750-el mentem ez meg vígan lekövetett és egy darabban megúszta és persze lelőtt. Őszintén szólva nagyon kezd elmenni a kedvem a játéktól. Ez is szépen gyalogol a WOT irányába. Hiába kutyából nem lesz szalonna.
  • Avenger93
    #14013
    értem :D hát pedig max egy napot nem játszottam vele... mondjuk én sem vagyok túlzottan profi még másfél hét után :D
  • vajakos21
    #14012
    Valakinek volt olyan hogy custom battle- ben ping felmegy majd bad net connect és visszadom menübe? Ezt missionál is csinálta.Amùgy meg megy a játék normálisan.
  • Coral Springs
    #14011
    Remélem kibaszott gyorsasággal kiszedik a domination csatákból, hogy gyakorlatilag a gép dönti el ki nyerjen. Hogy a faszba képzelték ezt egyáltalán ? A másik dolog, hogy a ground attack pályákon bomber vs fighter csatákat rak össze a match maker. Háth a jó édes kúrva anyjukat, nem mentem még ennyi defeat -et mint ma. Megölték az Arcade -ot, a gép dönti el a csatákat.
  • robi3
    #14010
    megnéztem egy ismerősöm accját aki abszolút nem használja mert nem tud benne érvényesülni (semmit sem talál el stb) angoloknál volt 1-es szinten és nála is le volt zárva az összes nemzet kivéve az angol amivel korábban azt a másfél szintet elérte, bementem játszottam meglett a 2-es szint bár a többi nemzetnél nem történt változás a tiltást illetően. megnéztem a leveleit és közte volt egy olyan welcome back illetve egy country will be unlocked: Britain, ezzel arra akartam kilyukadni hogy ez egyfajta büntetés lehet azért mert te régóta nem játszottál és ahogy a tiltás is mondja fel lesz oldva ha más játékosok ellen harcolsz (bocs ha rossz a fordítás, németet tanultam az angolt csak számítógép által) tehát játssz és idővel fel fogja oldani a többi nemzetet is.
  • robi3
    #14009
    de úgy értem hogy árkád vagy hb vagy missions?
  • Avenger93
    #14008
    ez akkor nagyon jó :D brit és amerikai ágba vagyok belemélyedve, de most már másba nem is tudok úgy látszik...
  • Fulcrum11
    #14007
    visszaültem a spit II-be és nézem, hogy miért nem fordul???
    sok volt a csajka mára
  • robi3
    #14006
    igazából még nem láttam ilyet. mit szoktál játszani?
  • robi3
    #14005
    nekem is ez a taktikám :)
  • Susarc
    #14004
    ha nagyon sikerélmény kell én is bemegyek a tier 0-2-es oroszokhoz a csajkával meg i 16-al és a SU-kkal alázni:D
  • Fulcrum11
    #14003
    Arcade nekem is elvette a kedvemet, folyton leszakad a gépem farka egy lövésből...
    Úgyhogy visszamentem tier 1-be a ruszkikhoz :D
    A Csajka szerencsére jobb, mint valaha, a kis fűnyírókat kaszabolja (12 kill csak vele), HB-n is hatásos, pedig Corsairt is berakott ellenem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    TBF, F4F és A6M2 Reisen volt a listámon :)



    Amit viszont nem értek: Ground Attack mapon max. tier 2 mellett heavy tankok?
  • Avenger93
    #14002
    már sikerült :) látod?
  • robi3
    #14001
    http://www.kephost.com/
    próbáld ezt!
  • Avenger93
    #14000
    [IMG][/IMG]

    na sikerült
  • Avenger93
    #13999
    hát csináltam képet de sehogy sem engedi belinkelni,nem régóta vagyok ott itt fórumon és nem értek hozzá túl jól :S nem engedi a képfeltötlés.hu-ról belinkelni, pedig ahogy néztem más is onnan szokta
  • robi3
    #13998
    csinálnál róla egy képet, kíváncsi vagyok erre.
  • Avenger93
    #13997
    nem az összeset azt hiszem... de 1.31 es patch előtt nem volt ilyen probléma ezért nem értem teljesen de végülis lehet az a baja mert vannak más egyéb bosszantó dolgok patch óta
  • Kollati
    #13996
    Oktató küldiket letoltad?
  • Avenger93
    #13995
    hát nem tudom én sem hogy mi történt de usa és brit nemzet kívül konkrétan le van zárva még rámenni se enged.... valamit ír hogy lehet unlockolni de eddig nem jöttem rá sajnos :S és nem egyedül álló a probléma mert haverom is akkor kezdte el mint én és ő is így járt csak ő neki 2 van ugyanígy lezárva...