38447
  • bgabor
    #14074
    Nincs jelentősége, annak a típusnak rengeteg neve volt a különböző alváltozatoktól függően(pl:Tomahawk,Warhawk,Kittyhawk stb), mind valamilyen -hawk, mert maga a gép a P-38 hawk leszármazottja.

    Azt meg szerintem senki se tudja, hogy az oroszok hogyan nevezték a sajátjaikat, mert a Lend Lease program keretében kaptak ők is belőle, ahogy ugye Airacobrát is.
  • robi3
    #14073
    akkor menj frb-be
  • SovereignXY
    #14072
    ÖÖÖ... egy ideje nem játszottam. Hát.. sztem nem is fogok. EZ MI EZ LETT??? A gépek mint vmi kurva UFO ballra jobbra pöröghestz meg a tököm tudja...
  • robi3
    #14071
    bocs ha valakit érdekelne:p-40
  • robi3
    #14070
    most találtam egy cikket vagy inkább egy típus ismertetést ami alapján az amerikai ágban szereplő p40 semmiképp sem lehet kittyhawk mert úgy az angolok hívták hanem warhawk-nak kéne lennie.
  • Amaymon
    #14069
    "a bombák hatása nevetséges"

    A szándék érthető. Arcadeot tönkre vágta a sok bomber. A nem domination missziók arról szóltak, hogy kinek van több gyorsabb bombere. 5-10 perc és vége. Legalábbis az a kevés, amit mostanában játszottam.

    HB pedig tele volt nemtörődöm lícselő, lionfarmoló bomberekkel, akik 10-ed annyi energia/skill befektetéssel grindeltek annyit, mint egy jobb fighter. Nem zavar, ha döntő szerep jut nekik, mint a JAP bombernek. Egyébként csak a win esélyét rontják.

    Lehet túlcsavartak rajtuk, úgyis vissza veszik, ha a fórumon elegen sírnak, ezek még képesek rá :)
  • Amaymon
    #14068
    "Az új P-47 és új Mustang nem került be végül valamiért"

    Szerintem a következő nagy peccs US lesz, biztos vagyok benne, hogy azért nem tették bele, mert azt fogják következőleg átrendszerezni. Marketing szempontból is megfelelő választás lenne.

    Aztán az ENG végül JAP, ha nem találják ki hogy beraknak egy teljesen újat.
  • Amaymon
    #14067
    Ezt hogy csináltad? Anno GER és most RU-val is szinte free kill a P63-as. Azonnal rávetem magam ha kiszúrok egyet, mert nem tud lerázni, ha sikerül mögé kerülni.
  • RiCSi1234
    #14066
    A kis "geci" keresztfiam leszedett engem is mint a szart.. Úgy tapad rám mint légy a szarra.. Majdnem beleállítottam már a monitorba a klaviatúrát.. :D

    Öreg geci vagyok én már.. :( xD
  • Susarc
    #14065
  • Susarc
    #14064
    jaj ne is mond RL barátom folyamatosan WOT-ozni akar hívni minket.... "NO TANKS" al szoktuk megköszönni az inviteot:) emlékszem erre az Arty tankra....az elég szánalmas egy darab volt sok ész meg ügyesség kellett hozzá.....sosem tetszett az a játék

    amit az előbb írtam azok a játékosok azok akik kínkeserves teljesítményük után direkt azzal szórakoznak,hogy belédcsapják a gépet....
  • bgabor
    #14063
    Hát ők azok akik a World of Tanksban artyznak, csak itt ugye nincs arty.
  • robi3
    #14062
    lehet hogy műrepülők! :)
  • Susarc
    #14061
    szeretem mikor 15 emberből 12 srácnak NULLA killje van árkádban!! se földi se légi cél SEMMI!! és nem low tier hanem közepes 10-12-es csapat.....
    5-6 géppel egyetlen killre sem képes valaki az minek erőlteti a játékot?
  • twi452
    #14060
    utolsó 5 meccsből csak 3 replayt mentett el, jófej :)

    na mindegy a következő ilyennél majd elmentem külön :D
  • twi452
    #14059
    nincs meg a replay rohadt életbe :S
    elég bugos lett ez a rész, visszanéztem egyet másikat és bedobott a felénél chat ablakot meg gombokat a hang is elmegy és utána már nem is reagál egyik replay shortcut gombra sem

  • Susarc
    #14058
    yay 5 nap cset ban_D
  • Petyula79
    #14057
    Hát elég erős lett a HB a bomberek számára az biztos,egy két lövéstől ,szinte fekete az egész gépem ,persze azonnal zuhanok is,a gunnereim viszont hatékonyabbak lettek,hipp-hopp súlyos sebzést tudok vele okozni ,bár szomorú vagyok amiatt,hogy levették a fékező szárnykat a DO 217 emről :(. Az 50es Bomba nekem elég volt ,bár iszonyat pontosan kell célozni.Azt hiszem a 20 fölötti találatokat nyugodtam elfelejthetem ....
  • Susarc
    #14056
    hmm miért nincs ára egyes gépeknek BUG? ott a Yak 9P például...13-as orosz vagyok igaz az 14-es gép,de nincs ára....mondjuk az más kérdés,hogy az összes upgrade rá kb. 5.000.000 lion! hát normálisak ezek?DDDD
  • Susarc
    #14055
    jaja felnyomhatnád érdekesség képpen!
  • twi452
    #14054
    eggyel mellé ment a válasz gomb :D
  • Coral Springs
    #14053
  • robi3
    #14052
    videó rögzítésre a játékot használjátok vagy valami külső programot?
  • twi452
    #14051
    ha gondolod csinálok belőle videót, elvileg meg kell lennie :)
    és persze kell hozzá szerencse meg a végén egy jól játszó prémium spittes társsal maradtam 3 orosz ellen úgyhogy jó móka volt :)
  • Torzonborz
    #14050
    ???

    tegnap JU87 50es bombáival medium tankokat szedtem ki.

    az viszont tény hogy a raksikkal sokkal pontosabban kell célozni.
  • Coral Springs
    #14049
    Azért ne várjátok annyira ezt az új gazdasági rendszert, majd fogtok nézni hogy az alacsony gépárak mellett gyakorlatilag nem lesz bevétel.
  • Susarc
    #14048
    GRATU! de ezeket nem értem nekem a legtöbb 4 kill volt HB-ban ,de azt is ugy hogy óriási mákjaim voltak.....legtöbbször bemegyek 1-2 kill az átlag és 80% ban valaki úgyis leszed....hogyan lehet ilyet menni? elbújsz a mapen vagy hogy? engem valami kósza golyó úgyis betalál....az előbb mentem egy Hb-t tök jól ment erre egy mocsok bomber gunner 1 hitelte feketére a motort:P
  • bgabor
    #14047
    Hajónként egy is elég, próbáld ki. Ez a vicc benne. Egy hatvan tonnás heavy tankot nem is sebez, de egy 14.000 tonnás cargo shipet kivisz egy darab is.
  • vajakos21
    #14046
    hajònként 2.... eddig se kellett se több se kevesebb.ha belefutok ma heavybe 50 essel kipròbálom ma
  • bgabor
    #14045
    Hát pont ezaz, német 50kg-osal hajónként egy bombával kinyírod a Cargo Shipeket, a Heavy tankot meg még csak nem is sebzi.
  • robi3
    #14044
    én egy p47n-nek örülnék igazából, mert lehet, hogy csak alverzió de viszont erősebb a motorja (2700 LE), nagyobb a végsebessége illetve majdnem 10t a felszállótömege ami majdnem a d változat duplája
  • vajakos21
    #14043
    pedig ha 100 assal nem viszel ki heavyt rosszul csinálod.....de lehet én gondolom rosszul.van még itt pár " bomber" kolléga hátha van tippük/ tapasztalatuk
  • ikarus44
    #14042
    köszönöm, már azon aggódtam hogy tényleg nagyon rosszul csinálok valamit.
  • Kollati
    #14041
    Az 50kg-s eddig bugos volt.
    Us 50kg-os hatósugarai
    heavy: direct hit
    med és light pillbox: 3m
    egyéb soft: 40m

    Itt alul tudjátok nézni az amerikai bombák hatósugarát.

    http://wiki.warthunder.com/index.php?title=Ordnance

  • vajakos21
    #14040
    pedig én nem vettem észre változást.Német 50 es 2db viszi a cargot is mint eddig.A rakétákra psnadzkodtak de érdemes elolvasni a hatékonyságukròl szòló cikkeket( orosz szánalmas volt)lehet a többi is de arra emlékszem. 100 + rakéta és 1 találat.
  • bgabor
    #14039
    Nem csinálja rosszul, nagyon nagy balhé van belőle a hivatalos fórumon. Az még kérdés hogy csak bug e vagy szándékos, de hogy a jelenség létezik, az biztos, a német 50 kilós bombák is használhatatlanok. Szerintem hamar korrigálni fogják.
  • vajakos21
    #14038
    valami rosszul csinálsz.simán vitte a heavyt a 100as. és orosz ággal volt ;-)
  • ikarus44
    #14037
    most játszottam először az új patch-el, hát azt hiszem egy ideig hanyagolni fogom a játékot, a bombák hatása nevetséges 6X100 kilót dobtam 1 ismétlem 1 med tankra és nem vitte ki de még sebezni sem sebezte, pedig az előző patchben egy 50 kilóssal egy heavy tankot is kivittem. a vadászokkal nem is tudtam játszani sokat mert elég gyorsan vesztettünk. de talán jobb is. (és ez az orosz ág volt)
  • twi452
    #14036
    F4U-1c La killer :)
  • Torzonborz
    #14035
    hupsz gratula , ez elég szép. milyen géppel mentél ?