38447
  • twi452
    #14114


    kiképezheted magad torpedóvetésből :D
  • CptYossarian
    #14113
    P63-ra nagy reményeim voltak de nagyon bólogatós HB-ben, F4U könnyebben repülhető, F4F-em nincs. Meg ugye az F4U-1c nagyon jó gép lesz, szóval én az F4U vonalat javaslom.
  • CptYossarian
    #14112
    Torpit még nem teszteltem, mivel a német La-5 több mint 16k liont ad géplövésért HB-ban, abuzálom játékostársaimat UFO-val amíg lehet.
    Kell a lé mert alig több mint egy milkóm van és a G-6 viszi a zsetont ha bénázok, plusz ha tényleg imba marad a játék akkor veszek La-7-et is amit szintén sok pénz kistafírozni + fenntartani, német és orosz nemzetet viszem felfele, a többi fun.
  • robi3
    #14111
    f4f-4 vagy f4u 1a vagy p63 a5 melyiket érdemes megvenni? csak egyikre lesz pénzem.
  • robi3
    #14110
    de nem is a damage hanem a sebessége, azt nem figyelted? eddig ledobtál egy torpedót és majdnem megelőzte a gépet, most meg megalszik a tej a szájában mire odaér a hajóhoz.
  • CptYossarian
    #14109
    Tényleg nagyon lenerfelték a bombák splash-damagét, mozgó célpontot sokkal nehezebb vele kidobni, plusz jönnek az oroszok Lalalalákkal és 9T-kkel = prém Welli szopóágon van. Épp mikor elkezdtem vele húzni a germánt. Gyász..
  • robi3
    #14108
    bementem tutorialba és igencsak lelassultak a torpedók, eddig ha ledobtam a gép alatt úszott és mire megfordultam már be is csapódott most meg 350-el bedobom a vízbe és ahogy leér bekapcsolja fékszárnyakat, majdnem megáll a vízben. :)
  • csonttika72
    #14107
    Én tegnap HB-n szemből elsőre kiemeltem egy destroyer-t torpedóval, lehet hogy csak mákom volt, de semmi különbséget nem veszek észre.
  • robi3
    #14106
    azt mondjátok meg hogy hogyan lehet most torpedózni?! mert akárhogy dobom a torpedóim csak vánszorognak a vízben!
  • levy668
    #14105
    Tetszik :)

    Én azt vettem észre, hogy időnként szebb a WT mint egyik másik régebbi filmjelenet:)
  • RiCSi1234
    #14104
    Jóféle. :)
  • Coral Springs
    #14103
  • Coral Springs
    #14102
  • Coral Springs
    #14101
    Igen, valóban jó pálya, viszont az is domination. Az új nyerési rendszer miatt pedig inkább méreg, mint öröm ez a fajta játékmód.
  • Coral Springs
    #14100
    Nem tudom mennyivel lettek jobbak a ruszkik HB -n, a csaták nagy részét vesztik ugyan úgy. Ellenben a németek továbbra is fejtörést okoznak, most például volt egy komoly" menetem a Bulge -on. Én az F2A-3 -al voltam, azt egy Bf 109 -el küzdöttem percekig úgy 7km magasan. Többször átestem ugyan, ennek ellenére az ellenséges pilótának nem nagyon jött össze a szokásos BnZ műsor, többször találtam én el őt a stealt lövedékkel, mint ő engem. Majd az egy helyben toporgásnak egy társam vetett véget, van isten. A legvégén leszedtem az egyik társamról egy másik Bf 109 -et, továbbá megsebeztem egy Ju 87 -et, akinek aztán nem sikerült leszállni javítani, és így nyertünk. Volt még egy Ruhr győzelem is, a többi bukta.
  • robi3
    #14099
    megvettem p47-et és eddig nagyon bejön csak félek mi lesz ha lejár a free repair :)
  • robi3
    #14098
    a torpedókra lőnek a hajók?
  • Fulcrum11
    #14097
    *mármint saját csapatból nem lőttek le :)
  • Fulcrum11
    #14096
    Sajnos amíg mindenki a másik elől lopkodja a killt és 4 top tier vadász vonatozik egy szerencsétlen bombázón, addig ne várj tőlük sokat... mostanában nem lőttek le, de félpercenként összeütköznek, ez főleg akkor idegesítő, amikor azt kapja telibe, akit majdnem lelőttem...
    A dominationt viszont én sem értem, a csata közepén (5p után) egyszer csak eltűnt az ellenfél csíkja, úgy, hogy 1-1 bázisa volt mind2 oldalnak.
  • Kollati
    #14095
    A wellingtonnak placeholder fm-je van a b17 kapott rendeset ennyi.
  • robi3
    #14094
    arcade-ban találkoztatok már csapatjátékossal? mert kicsit bosszantó hogy én mindig először a csapattársról szedem le az ellenséget ha kéri ha nem, de most is elmegy egy beaufighter 3-an kergetik a csapatból én meg p39-el döcögök tőlük 300 méterre a seggemben egy e3-as messzával, kétszer kérek segítséget és mire leszed a német, ez jelen esetben egy félperces-egyperces kergetőzést jelentett, azt látom hogy senki sincs a németen mert még mindegyik a beaufightert kergeti tőlünk kb 300-500 méterre. ezután bemegyek p40-el 3-an vannak rajtam egyszer kérek segítséget a környéken persze megint ott vannak a csapattársak csak betévedt a játékba egy gladiátor és inkább mindenki szarik rám mert az könnyebb kill-nek tűnik egy messzánál vagy egy spitnél.
    És ezután hogy teljes legyen a boldogságom 3500 és 4000 méter között b-25 semmi légvédelmi tüzet nem kaptam, gondoltam talán valami másra lőnek bemegyek bombázó nézetbe egy durranást hallok és félbe szakadt a gép. Nekem sajnos még nincs b17 de megint rámozdultam.
  • Susarc
    #14093
    na ezt nem vágom Weillington ami 7-es gép és sztem szarabb anyagból van mint egy B17 600 nál sem ráZ és nem törik:P! a B17 pedig már 400 nál szinte kezelhetetlen és mint mondtam szétesik 500 nál....a wellington 250-es bombái sokkal messzebről is kiszedik a tankokat mint a B17 500as bombái! valaki ránézne a B17-re?
  • Susarc
    #14092
    csináltam egy gyorsa matekot:p ha megveszed az új yak9p-t és kimaxolod az kb 5.000.000 lion_:P egy jó kör prémiummal 60-80ezer ,de nincs mindig jó köröd ezért átlagoljunk mondjuk 30000 lion/meccs prémiummal ez elég jó még mindig ,mert inkébb 15-20000 az az átlag na mindegy legyen 30000
    szóval 5.000.000/30000=166 meccs!!!! átlagoljunk és egyszerüsitsunk 1 meccs legyen 10 perces tehát 166*10=1660 perc ez 27 óra hossza!! mondjuk ráérsz faszán ezért egy nap játszol 3 órát /de ez kurvasok ám/ szóval potom 9!!! nap alatt meg is tudsz venni EGY darab gépet kimaxolva.....ezt rohadtgyorsan rendbe kell tenni,mert ez igy nagyon sok:S oké ne legyen meg 1 óra alatt 1millió ,de egy átlagos játékos egy hónap alatt nem szed ki 5.000.000 liont:P_)))
  • robi3
    #14091
    a játékban 1000 liont lehet venni 3 madárért? vagy 3 madarat 1000 lionért?
  • Amaymon
    #14090
    Huh mentem egyet kíváncsiságból AB-n. Pacifig Hidden Base-t adta be, még eddig nem láttam, tökéletes arcade map lett. Vájatok, szűk tekergő barlangok, kiálló szirtek. Hatalmas fordulóharcokat lehet menni a sziklák közt tekeregve. Coral-nak való :)
  • Amaymon
    #14089
    Ha tényleg sok a nerf, gondolom statisztikázzák a csatákat, és figyelik a véleményeket, ha indokolt vissza fognak adni valamennyit.
  • Kollati
    #14088
    A bombák a valóságban is rosszak voltak tankok ellen, kivéve a telitalálatot. Nem véletlenül kezdték el a németek és mindnki más ágyúval felszerelni a gépeiket.
  • Susarc
    #14087
    most dobtamn rá 8 db 500 fontos bombát egy egyenesen haladó tanoszlop közepébe és 2 db medium tankot szedett ki....:S szép, azért ennyire faszság volt lenerfelni a területi dmg-t
  • Susarc
    #14086
    fegyverzete 2 ft ot ér
  • Susarc
    #14085
    :D:D:D
  • f24sg
    #14084
    Kipróbáltam a mig-3-ast test flighton, és hát elég gyéren emelkedik, sebessége sincs, de mintha jól fordulna.

    Ami csak azért érdekes, mert IL-2 sturmov.-os emlékeim szerint pont hogy egy lomha dög volt, cserébe nagy sebességgel és inkább energia harccal.
    Nem mintha tier 4-ben túl sokat számítana, csak furcsa.
  • Susarc
    #14083
    498 kmh/nál szétesik a B17!!! az szép b+! megérte megvenni:S:((
  • RiCSi1234
    #14082
    Ejj ha. :P
  • bgabor
    #14081
    Ha már Kittyhawk...
  • ikarus44
    #14080
    nekem ez még a játék kezdetekor feltűnt.
    (am jó az az oldal én is mindig azt olvasom)
  • bgabor
    #14079
    Így van, de vizsgaidőszak van, és én ilyenkor annak is örülök, hogy megtalálom a számat evés közben. :)
  • Her Laca
    #14078
    " mert maga a gép a P-38 hawk leszármazottja."

    Bocs hogy belevauzok de ha már írunk valamit akkor pontosan :)
    A P38 az a lighnight a P36 Hawk / Mohawk az amire te gondolsz :)
  • Pluskast
    #14077
    Ez egy jó kör volt :P

  • SovereignXY
    #14076
    LOL. Persze. Csak az arcade. Ami sztem túl arcade lett. 1.29 alap verziója. Kb 2 hete néztem rá először jó 1,5 hónap után már akkor érdekesen mentek a gépek de most...
    Nekem oylan WTF, hogy egy bombázó 300 méteres körben 180 fokot fordul meg én nem tudom de... ez nem iylen votl még vagy 2 hónapja.
  • Kollati
    #14075
    P40:
    USA: minden modell Warhawk
    USSR/UK: P-40B és P40C: Tomahawk, többi Kittyhawk