38447
  • SovereignXY
    #14154
    HBról fingom nincs nem nekem való. Arcad-ra gondoltam. az az 1.29 bevezetése után volt jó azóta csak zuhan zuhan egyre arcadosabb és arcadosabb
  • Susarc
    #14153
    tegnap írtam,hogy egy B17 szétesik 498 nál és 400 nál meg szarrá ráz / HB ofc/ a 7-es wellingtonnal meg 600 al!!!!!!! bombázok és orsókat csinálok vele......reális:S
  • Susarc
    #14152
    HB.......
  • bgabor
    #14151
    Miért, szerinted HB-ban mely gépek viselkednek pontosan UFO módjára, így hogy a LA-kat javították?
  • bgabor
    #14150
    Szerintem az angol Spitek jobban fordulnak mindenkinél a Japánokat kivéve, valami hihetetlen mészárlás szokott lenni az angol-japó pályán, szinte mindig a japó nyer.

    Érdekelne egyébként, hogyan fogják egyensúlyba hozni az összes nemzetet egyszerre. Mert egy angol-német viszonyt még meg lehet kiegyensúlyozottra csinálni, de így hogy az agolokat a japánokkal is egyensúlyba kell hozni, a németet meg a szovjettel, amcsival, meg az amcsi-szovjetet is a koreai idők miatt, ez így érdekes lesz.
  • SovereignXY
    #14149
    Ez abajom nekem is. A repülési modal csak szarabb és szarabb. Tele van UFO-val a játék... FOS lett.
  • bgabor
    #14148
    Ez arcadeban így van már a kezdetek óta SB-2bel arcadeban. Ha nem tetszik az arcade repülési modell, akkor nem az Arcade jázékmódot kell választani.
  • Susarc
    #14147
    *függőlegesbe
  • twi452
    #14146
    Az kezdetektől fogva ufóként repül. Orosz úgyhogy nem sietnek javítani :D
  • Susarc
    #14145
    nah mára elég lesz, megint felbosszantottam magam,hogy az SB2-es orosz bombázó 2x olyan jól fordul mint az aircobra....!!!!! szarrá szopatott arról nem is beszélve,.hogy még át is fordult egy kibaxott bomberral 800 méteren 250-280-as sebességgel és ez HB!!! egy ilyen manővernél mikor vizszintbe hozza a gépet már esnie is kéne lefele nemhogy átfordul baszki! hátmiezmár?!
  • twi452
    #14144
    2 Kill-es nyertes historical kör, 360% rewardos géppel.
    13k exp hmmm de fincsi :)
  • Amaymon
    #14143
    Mitől sárgul ki a nevem egy idő múlva a harcban, mikor írkálok?
  • Amaymon
    #14142
    Spittel nem mentem annyit, mert totál vesztes ág az angol. Szerintem a jap gépek bár nem orsóznak annyira jól, de az orsózás rásegítve vízszintes vezérsíkkal nagyon fürgévé teszi őket. A kettő kombinációjával lefordulja a szövetséges erők akármelyik gépét. Többnyire 1v1-ben a csajka és a hasonló kategóriájú társai sem probléma, mondjuk figyelni kell eléggé. Ha megjelenik a semmiből egy másik az letöri valamim.
  • Susarc
    #14141
    sztem is a Spitek jobbak
  • CptYossarian
    #14140
    "a japán után a legfordulékonyabb nemzet." azt hittem azok az angolok...
  • Amaymon
    #14139
    Nem szóltam. Ez a minor peccs beleszólt az MM-be, a túl nagy szórás legyengíti a ru-t. Nevetséges, hogy tier 12 mellé berak több tier 2-t is.
  • Amaymon
    #14138
    "sajnos az egész játék alap koncepciója szöges ellentétben áll bármiféle csapatjátékkal"

    Írjátok le a hivatalos fórumon és megtettem. Többek közt a bomberekre is panaszkodtam.
  • Amaymon
    #14137
    "Nem tudom mennyivel lettek jobbak a ruszkik HB -n, a csaták nagy részét vesztik ugyan úgy."

    Jobbak lettek, igazán LA7-től érezhető nagyon. A propelleresek közép gyors gépek, de nagyon nagy a tűzerő pontosan célozva és a japán után a legfordulékonyabb nemzet. A rettegett Dora, FW osztag nem jelent problémát, hasonló jó csapattal. 12-14 szint viszonylag balanced lett GER vs RU oldalon. Egyenlőre nagyon a RU dominál (80-85% win ratioval), mert a GER oldal felhígult. Boldog boldogtalan megvette a d13 packet. Sok olyan, aki minimális team munkára sem figyel, vagy 1000m-en kacsázik. Most ki is kapnak rendesen, szvsz nem a német gépek miatt.
  • ikarus44
    #14136
    köszönöm
  • gepPista
    #14135
    Teszteltem az új patchet a Korea-n. Egész játszható megint :) La7,La5-ből 2-2 jött. Mindegyik a P63A10-m alatt bukkant elő. Lőttem is kettőt emlékbe..
  • ikarus44
    #14134
    az amcsi gépekkel most már megéri menni? nagyon szívesen folytatnám.
  • RiCSi1234
    #14133
    Hát a rakétát is nyelik a tankok, még a pontos találat sem feltétlen jó, sőt. :D Pedig a nagyobb kaliberű rakétával lőttem. :D
  • bgabor
    #14132
    Ezért nem játszik senki most bombázóst.
  • ikarus44
    #14131
    nekem van F4F-4-es Wildcatem, nagyon jól repülhető a fegyverzet is egész jó. bár már rég repültem US gépekkel, ezért nem tudom változtattak-e rajta, de őszesegében nagyon jó kis gép azt is ajánlani tudom.
  • Susarc
    #14130
    18db 250-es bombát kidobtam az úton haladó 10 db harckocsira, az összes bomba közöttük csattant és 1db tank semmisűlt meg!:S széééép
  • robi3
    #14129
    ezt én is észre vettem hogy nagyon szakadósak lettek a farkak illetve a tail control nagyon sebezhető lett.

    ez igaz de attól függ mit értünk csapatjátékon. ha már csak figyelek másokra és ha szerencsétlen üvölt hogy szedd le róla a gépet akkor nem nagy-ívben szarok rá hanem odamegyek és leszedem róla és ugyanúgy enyém a kill. persze ez alatt nem azt értem hogy a pálya másik végéből repüljön oda hozzám meg ha valaki ennyire bemegy az ellen vonalaiba az vessen magára de ha már úgyis ott van mellettem akkor segíthetne.

    előző csata végén e-3-al bejön mellém egy f6f és félig meddig fordulásban voltam mert épp leszedtem egy gépet tehát a bal szárnyam volt a gép legmagasabb pontja. látom hogy jön felém és a jobb szárnyvége nagyon közel van az én szárnyvégemhez tehát az egyetlen megoldás a gép teljes bedöntése lett volna és úgy elkanyarodni. elkezdem nyomni a D-t de látom még mindig közeledik, lassan átszakad a billentyűzet erre nekem jön mindketten összetörünk és én lettem az idiot ****** . a nagy harcosok köztünk élnek! :)
  • Slewy
    #14128
    Engem megint megszopattak ezzel a peccsel. Felnyomtam a H6K4-et Ace-re, erre jön egy SB2M, csak turret van rajta két 7.62mm-es, erre rám lő kettőt és leszakad a farka a gépnek... ez mi?
  • Susarc
    #14127
    sajnos az egész játék alap koncepciója szöges ellentétben áll bármiféle csapatjátékkal mivel csőegyenes a cél: KILL=LION és LION = MINDEN tehát mindenki magasról tesz a teamplayre mivel csak magával cseszik ki.....

    valami szorzó az assziszton vagy teszem azt a wingmanad közelében maradsz arra valami szorzó, vagy a squadok kaphatnának még szorzót vagy ilyesmi kéne ,hogy minimális csapatjáték kialakulhasson! Mindezek hiányában sajnos selfish fraghunt van
  • robi3
    #14126
    mondjuk igazad van, jóval nagyobb csapatjáték kéne hozzá
  • twi452
    #14125
    Na most az La-5 úgy emelkedik mint a 109 F-4 vagy talán egy nagyon picivel rosszabbul így 2 hevenyészett tesztrepülés alapján.
  • bgabor
    #14124
    A játék jelenlegi rendszerében ez értelmezhetetlen. Majd ha lesznek földi egységek, akkor lehetne relevanciája, de ha lesznek is tankok, attól még gyalogság nem feltétlenül lesz. Szállító repülő meg akkor lenne, ha lenne a küldetésekben valamilyen konkrét célja, amit elképzelni se tudok. Plusz ha lenne is, miért ne AI repülné őket? A játékosok körében nem lenne népszerű feladat a lassú, védtelen bálnát repülni.
  • robi3
    #14123
    szállító gépeket nem terveznek? tehát hogy be tudsz vinni a csatába 30 ejtőernyőst pl. ez lehet hülyén hangzik elsőre de pl lenne egy korlát repterenként hogy ebbe a csatába mindkét fél 200 ejtőernyőst vihet be és oda rakják ahova akarják, ezután leszállnak felvesznek megint valamennyit és így tovább.
  • RiCSi1234
    #14122
    És be sem lehet lépni.. :)
  • twi452
    #14121
    Na egész gyorsak voltak :)
  • bgabor
    #14120
    Így van, új peccs:
    -La-5FN/La-7 climb rate fixed
    -textures on some planes were improved
    -Shadows were improved
    -Performance was improved
    -Squadron management improved
    -Landing on the carrier improved (hook work)
    -New loading screen images added
    -Blank icons for some awards fixed
  • RiCSi1234
    #14119
    Jön lefelé valami 320 Mb os patch.. :-O
  • twi452
    #14118
    http://youtu.be/w8XYZoR9ABE?t=5m

    Odaraktam az időzítőt 5 perchez, ott látszik, hogy ment ez élesben amikor vizet ért, igen sokat veszít az energiából :)
  • robi3
    #14117
    nem azt várom el hogy gyors legyen mint egy repülő, csak az eddigihez képest sokkal lassabb lett illetve ha 350-el bedobom a vízbe nem tartom reálisnak hogy egyből lelassuljon, tehát azért vegye már figyelembe az torpedó hogy én mennyivel dobtam le, magyarul a fokozatos lassulást hiányolom.
  • robi3
    #14116
    köszike! én is arra gondoltam és most megerősítettél. 9-es szintű amcsinál a felállásom b-25j1,f6f3, f4f3(ezt akarom cserélni),p39q5 p47d
  • vajakos21
    #14115

    Torpedo
    Pl: http://en.m.wikipedia.org/wiki/Type_91_torpedo
    miért várjátok el hogy egy torpedó gyord legyen mint egy repülö.