38447
  • ikarus44
    #14234
    istenem de jó film... !
  • toocha
    #14233
    Ha valakit érdekel most megy a Film+-on a Tora! Tora! Tora!
  • robi3
    #14232
    xp alatt látod hogy milyen nemzet, am igen amcsi volt
  • Conqvistador
    #14231
    Megint átmentél állatba mi? :D
    halálhozó... Amcsi gép volt?
  • robi3
    #14230
    ezt mégis milyen géppel csináltad?
  • Coral Springs
    #14229
    Csak megtört az a jég.

  • Amaymon
    #14228
    "a ShVak inkább "pöttyintgetős" mint "csíkot ráhúzós" tüzelésű szerintem."

    Szerintem is, délelőtt 3 hitből kivitt egy P63-at, páncéltörő lövedékkel.

    Stealth, bár látom az óriási előnyét én nem tudom használni. Látnom kell tisztán hova megy az első. Félig vakon nem tudok lőni, sajna ezért mindenütt nyomjelzőssel lövök.
  • Glo
    #14227
    Mustang az csak nagy magasságban jó, olyan mint a Mig3.

    Valaki kérdezte múltkor, hogy volt-e már olyan, mint a PearlHarbour című filmben, hogy jött szembe a koma, mögötte az ellen, én meg pofánlőttem az ellenséget. Jelentem ma megesett ez is, Ruhron menekült a saját mesza, mögötte az amcsi Spit, én meg a 410 R6-ban (30mm és 20mm is Air targetre). No, ennél pofásabban meg se lehetett volna oldani, saját gép elhúzott alattam, én meg pofánvertem a Spitet de úgy, hogy csóringer konkrétan elpárolgott a levegőben :))

    Epic volt :)
  • Susarc
    #14226
    " Stealth lőszert használok, eleget arcade-oztam ahhoz hogy tudjam milyen távnál milyen irányban merre kell lőni, a tracer csak zavar, eleve nem lesz ott a gép amerre a tracer mutatja mire másodszándékból rádurrantok, másfelől a traceres és normális lövedék sebessége között különbség van, harmadrészt sajnálom a DPS-veszteséget is, annyit nekem nem ér."


    STEALTH FTW!

    azt aláírom,hogy előbb megkell tanúlni lőni! /nekem is volt legalább 2 hónap/ de mostmár az összes gépemen azt használom ha lehet!
  • robi3
    #14225
    ma én is fordulóztam egy amcsi mustanggal bár én messával voltam de nem tudott lefordulni bár én se őt úgyhogy segítséget kértem, jött egy másik messza de csak bezavart neki, ráadásul besokalt és a mustang elé került de utána már könnyen leszedtem a mustangot.
  • twi452
    #14224
    La-5ben ülve nem hiba fordulózni, sőt :) Alacsony magasságon mustang ellen meg főleg nem hiba :D
    Legalábbis az amcsi mustang még mindig nem az igazi, persze olcsó a tierhez mérve.
  • vajakos21
    #14223
    japonál tier 4 en megyek a ki45 miatt...12 es vagyok. de bejön az kis 2 motoros.mostanában nem is viszek mást japonál.kár hogy nincs fûlke nézet
  • CptYossarian
    #14222
    Elmebeteg repair-árak vannak, már a G-6 is iszonyú. Annyira ésszel kell repülni hogy ihaj, leginkább safemode, bomberek ellen, aztán ha valaki akar valamit majd felvergődik és próbálkozzon. De azért annál a gépnél már erősen fáj ha lelőnek. Szerintem pihentetem a G-6-ot amíg megtanulok Messerekkel HB-ben tisztességesen zúzni.

    La-5 viszont bejövős, ma volt több köröm is amikor kettő gépet lelőttem, az imént épp egy Mustangot sikerült pedig belementem a hülyeségbe és lementem földközelbe fordulózni vele. Stealth lőszert használok, eleget arcade-oztam ahhoz hogy tudjam milyen távnál milyen irányban merre kell lőni, a tracer csak zavar, eleve nem lesz ott a gép amerre a tracer mutatja mire másodszándékból rádurrantok, másfelől a traceres és normális lövedék sebessége között különbség van, harmadrészt sajnálom a DPS-veszteséget is, annyit nekem nem ér. Nagyobb tűzgyorsaságú gépeknél biztos hasznos (Spiteknél pl.) de a ShVak inkább "pöttyintgetős" mint "csíkot ráhúzós" tüzelésű szerintem.
  • stork13
    #14221
    Legyen looping vagy hurok. :)
  • bgabor
    #14220
    A repülésben az orsózás hosszanti irányú(Z tengely) mozgást jelent, tehát amikor átfordulsz balról jobbra. Mondjuk azt amit belinkeltél, nem tudom hogyan lehetne nevezni, talán hátrabukfencnek. :D
  • twi452
    #14219
    Vissza is álltak megint 20-30 ember vár dora tierben németnél a többi haldoklik :)
  • Amaymon
    #14218
    "A La7 az új D13"

    Nem repülik tömegesen, mert drága :(
    Egymagában pedig semmit nem tud tenni. Talán az economy peccs után. Pedig az örömködő napon LA5-LA7-YAK9P összeállítással nem maradtak fent a dora teamek.
  • Amaymon
    #14217
    Ehh, ma azon törtem a fejem, hogy rápakolom, mert csak 20k a repair. A K-4 60k :o
  • Amaymon
    #14216
    "a kimaxolódás alatt az XP bart érted?"

    Igen, sokan ott hagyják a repült gépeket, amint megvehetik a következőt. Aztán nincs kedv vissza ülni, bár szerintem van 1-2 kivétel amibe érdemes.
    Pl. JAP-nál 4 szinttel feljebb vagyok, mint a tier amivel megyek.
  • Susarc
    #14215
    na akkor baba lesz! azért sajnálom,mert a messerek formája jön be a legjobban az egész játékban:P
  • voros12
    #14214
    Ez a yak9-t egy vicc...
  • CptYossarian
    #14213
    Sose bánd a G10-et, olvastam hogy sokan rínak mert a szárnyágyúk igen erősen rontanak a FM-jén, többen visszatették defaultra.. a LA7-B20 igazi vadállatnak tűnik, arra gyurmázok most egy ideig. 9P is nagyon baba...
  • Susarc
    #14212
    a B17 ért meg legszivesebben kiosztanék egy sallert a készitőknek,hogy horror áron van pofájuk árulni azt a fostalicskát ami szétesik meg szétráz nevetséges sebességnél....annyi pénzből amit tegnap elbaxtam rá most ott mosolyognék a LA7-B20 ban:P
  • Susarc
    #14211
    jaja nagy szívfájadlom nekem is hogy nem G10 lett az Mk108-ak a szárnyon nagyon csábítóak,de nem bántam meg...különben is ott a 9P ami durva lesz aupgradelt ágyukkal meg a kövi LA7 is durva a 3x 20 mm-el....
  • CptYossarian
    #14210
    Gratula a három killért, azt hiszem La-7-et veszem meg én is a G-10 helyett legközelebb.
  • Glo
    #14209
    A La7 az új D13
  • Susarc
    #14208
    megvettem a LA7-et....első körben 3 légi kill /HB ofc.../ kicsit kevés talána lőszer,de inkább túl hamar tüzelek izgalmamban:P mocskos kis geci gép ez!
  • Susarc
    #14207
    az is kemény,hogy szinte alig lassultam a manőver alatt....vicc
  • Susarc
    #14206
    kb mindkettő jaja....
  • bardocz
    #14205
    Szét kellett volna esnie, vagy csak szimplán felfele menet egy átesés, és zuhanás?
  • levy668
    #14204
    Hehe szép:) Lehet hogy kapsz egy hívást Göring-től, hogy szeretettel várnak berepülő pilóta munkára
  • Susarc
    #14203
    látom neked nem jött át mi is volt a lényeg....
  • bardocz
    #14202
    Miért, tán ugyan annyival kéne mennie? Nem.
  • Susarc
    #14201
    500kmh nál csinálok egy pár másodperces orsót és röpülök is tova 370kmh val.....WELLINGTON HB!!! szép mi?
  • ikarus44
    #14200
    a kimaxolódás alatt az XP bart érted?
    am én is inkább fighterkedem.
  • ikarus44
    #14199
    jó hogy mondtad, el is felejtettem le írni, kösz!
  • CptYossarian
    #14198
    Inkább az F-23 ha már Genius-t választasz, kell a négy tengely. Ugyanakkor sokak egybehangzó véleménye szerint HB-ben könnyebb egér+billentyűzettel vezetni a gépet mint joyyal. Mielőtt joysticket vennél szerintem érdemes menned jópár kört HB-n... Vannak olyan hasznos trükkök amiket nem is tudom hogyan csinálnék joyyal, ilyen pl. amikor ereszkedés közben lassítok az oldalkormány ide-oda lengetésével (Q-E-Q-E) és kieresztett fékszárnyakkal. Szerintem simán derékba törném a gépet ha joyyal próbálnék hasonlót.
  • levy668
    #14197
    FBR-re a külföldi fórumok szerint a következőket használják a játékosok:

    http://www.thrustmaster.com/en_UK/products/hotas-warthog

    http://www.saitek.com/uk/prod/x52pro.html

    http://www.naturalpoint.com/trackir/02-products/product-TrackIR-4-PRO.html

    HB-re szintén a hivatalos fórumok szerint tökéletes a következő:

    http://www.thrustmaster.com/en_UK/products/t16000m

    http://www.logitech.com/hu-hu/support/attack-3-joystick?crid=411&osid=14&bit=64

    http://www.saitek.com/uk/prod/fly5.html
  • bardocz
    #14196
    HB-re se vegyél. Tényleg fölösleges, én vettem. Viszont a Rise of Flight nagyon jó játék, és abban hasznos. Érdemes kipróbálni, ha már vettél joy-t. Amúgy ugyan ilyenem van, az elsőnél a jobbra-balra mozgást nem érzékelte rendesen, ugrándozott, kicseréltél gariban, ez a mostani jó.
  • plu604
    #14195
    mennyire kell pro joystick FRB-re? Egy ilyen mondjuk megfelelne? Nem nagyon tervezek FRB-t játszani mert nagyon kevesen nyomják, csak kíváncsiságból kérdezem. Inkább HB-re használnám.