38447
  • bgabor
    #14314
    Akkor úgy tűnik, neked kell létrehozni egy ilyen vérpró klánt, és egyenként behozni a megfelelő embereket. Amúgy is van már egy egyszemélyes klánod, nem?

    Egyébként nem lenne hülyeség egy kis létszámú magyar WT klánt szervezni a legprofibbakból. Kár hogy én nem vagyok az.
  • bgabor
    #14313
    Pedig többre mentél volna vele ha valaki másnak válaszolsz, mert én a hozzád hasonló személyiségű emberekre egy mondatot sem vesztegetek.
  • plu604
    #14312
    Pontosan azt akartam mondani amit #14309 .
    Tehát a pumások nem vettek be téged amikor te csak azt akartad hogy tag lehess és szerepeljen a neved előtt a jelző, de se TS, se közös repülés, se semmi, ergo a pumások ök... Engem ez egy dologra enged következtetni.
  • Glo
    #14311
    S lőn
  • Pluskast
    #14310
    Nézd. Ez egy mmo játék ezt te is tudod és a rendszer eléggé hasonló lesz a wothoz (pláne ha a tankos illetve a hajós rész megjelenik). Ergo itt a klánok pont azért alakulnak, hogy csapatban játszanak, és - ugye tudjuk, hogy itt is lesz terület foglalósdi - eredményeket érjenek el. Lehet, hogy lesz olyan klán aki csak úgy funból játszik majd, de úgy is mindegyik azért fog majd játszani, hogy lehessen majd területe. Szóval véleményem szerint nehezen fogsz így klánt találni magadnak.
  • Pares
    #14309
    Szóval akkor csak azért, hogy a neved mellett legyen a klán neve, de semmi több? És még csodálkozol, hogy visszautasítanak? Nem igazán értem, hogy neked mi is a problémád?!
  • Coral Springs
    #14308
    Mivel te nagyjából összefoglaltad az emberek véleményét, ezért csak erre válaszolok. Én kizárólag egy magyar klubba akartam volna tartozni, ahhoz hozzátenni az eredményeimmel, semmi extra. Nem akartam én közös repülésekben sem részt venni, aki ismer a fórumról az tudja, hogy számomra úgy képtelenség ez a játék. De nem tudtam hogy "vannak követelmények" egy olyan klikkben, ahova csak úgy gyűlnek az emberek. Márpedig biztos vagyok abban, hogy több mint 200 emberből a fele azt se tudja hogy ki kicsoda, az inaktív emberekről nem is beszélve. Ha egy szűk csoportról lenne szó még azt mondom oké, minden esetre majd én eldöntöm hogy kivel állok szóba és kit mellőzök, olyan nincs hogy ezt mást dönti el helyettem. De nem is ez a lényeg, a témát én már lezártam tegnap a privátban, ám mivel viccesnek találtam megosztottam. Fel lehet érte jelenteni, ha gondoljátok idevésem a címem, bár gyanús hogy az illetékes rendőr ám azt fogja megbaszni, aki lopja az idejét ilyen hülyeségekkel. Hogy ki mit gondol rólam az szintúgy nem érdekel, a vélemény tudod olyan mint a segglyuk, mindenkinek van. A külföldiekről röviden. Az online ismerőseim 99% -a (!) amerikai, angol, német, van akivel szorosabb kapcsolatot is ápolok több éves ismeretség után. Szerinted ez véletlen ? A magyar az egyetlen akivel megtartom a néhány lépés távolságot, sajnos rengeteg a negatív tapasztalat ami felgyűlt az évek során. Az angol tudás pedig nálam alap, lévén hogy külföldre is kijárok melózni. Van egyéb kérdés ?
  • Glo
    #14307
    A légi részből kiindulva remélhetőleg a WG lehúzhatja majd a rolót, annyira odaver neki.
  • joceruza
    #14306
    Most szedem a gammát lefelé. Ha bejön,mehetünk szakaszban orrvérzésig!
  • ikarus44
    #14305
    remélem nem olyan lesz mint a WOT, hogy 6 hónaponta játszok rajta 1-2 hetet.
  • Glo
    #14304
    Állítólag még idén bejönnek. Voltak a fejlesztők a Kubinkai tankmúzeumban, meg már elvileg megy a "nagyonzárt" alfa tesztelés igazi tankos tapasztalattal rendelkező emberekkel. Szal kalapálják a srácok, messze még a december. Addig pár teaser videó biztosan kijön még :)
  • Glo
    #14303
    Én is szívesen nyomnám pl klánban, de azt a fajta szervezettséget, fegyelmezettséget és tudást mint amihez a Dongóknál voltam szokva sajnos nem tudja magyar WT-s klán prezentálni. szóval marad a magányos farkaskodás magányos anyázással :)
  • ikarus44
    #14302
    csak az a baj, hogy nincs se TS-em, sem mikrofonom ezért nem is lehetne velem hatékonyan játszani.
  • Madi92
    #14301
    Dettó, de nehéz úgy, ha más nem akarja..:D Én már pl nem egyszer beírtam a nickem, hogy akinek van kedve, vegyen fel, ts van, és csapatjuk. De eddig senki.
    Na még egyszer..:D
    Madi92
  • Atikah
    #14300
    Földi egységekről lehet valamit tudni, hogy mikor lesznek elérhetőek a játékosok számára?
  • ikarus44
    #14299
    nos, én is egyedül szoktam játszani, de csapatjátékot én is szívesen próbálnák ki, csak nem klán formájában, hanem szakaszban.
  • Glo
    #14298
    Anno nálunk a V4-ben is ilyesmi volt. Ha jött egy jelentkező, és komolyan gondolta, akkor kapott egy _T utótagot, azaz "Tanuló" státuszt. Pár hónap közös repkedés és egy adott túlélési arány elérése után volt egy nagyon komoly szóbeli vizsga, le kellett vezetnie egy online századköteléket (ahol minden gépben a vezetés ült, ellenségnek meg ai-k voltak), és ha ezt is sikeresen vette akkor került le róla a _T utótag. Ezután már teljes jogú tagként jöhetett velünk, igaz ekkor is általában kísérőnek. Pedig az il2 ingyen volt :) De a rendszer kiválóan működött.
  • CptYossarian
    #14297
    Szerintem is evidens hogy csapatjátékban csapatban játszani nagyobb élmény mint egyedül, de csapatban nem lehet játszani kommunikáció nélkül, az pedig a TS. Logikus.

    Anno az EvE-ben igen komoly, több napig tartó, a jelentkező számára szerencsés esetben próbaidővel végződő beléptetési rendszert tartottunk és simán eltelt egy-másfél év (!) amíg teljes jogú taggá válhatott valaki - addig igen sokat le kellett tenni a közösség asztalára. Még három-négy év, ÉS néhány személyes találkozás után juthatott el a tag odáig hogy a kapitális hajókhoz is hozzáférése legyen, ekkor már név-lakcím-telefonszám is ismert volt a vezetőség előtt. Mondjuk ott forintban is többszázezres tételek lapultak egy-egy corphangárban.

    Én pl. tudom magamról hogy szeretném kipróbálni a csapatban röpdösést, de régebbi MMO-s tapasztalatok alapján tudom hogy milyen kötöttségekkel jár, azokra pedig nincs szükségem. Így aztán városi szamurájként továbbra is egyedül szelem az eget, esetleg ad hoc módon párban vagy kiskötelékben, HA hívnak, akkor sem mindig.
  • levy668
    #14296
    Már csak Korall borítékolható válaszát várjuk, azaz itt mindenki hüje (direkt a j), csak ő a helikopter
  • bgabor
    #14295
    Biztos vagyok benne, hogy nem alacsonyodik le a Korall szintjére.
  • Pluskast
    #14294
    Nem hiszem, hogy ide fog írni. Legalábbis tegnapi beszélgetésünk alapján nem hinném.
  • levy668
    #14293
    Ami lehet hogy nem jön, úgy láttam ő elegánsan kezeli az ilyen "játékosokat"
  • ikarus44
    #14292
    már várom dragunow kommentjét...
  • Pluskast
    #14291
    Ez nem volt szép. A többi meg. A "Stílus maga az ember".
  • bgabor
    #14290
    Láttuk őt itt már egyszer is nem úgy viselkedni?
  • Susarc
    #14289
    ezt hülyeség volt betenni,mert ne is haragudj,de nagyon bunkón viselkedtél....
  • plu604
    #14288
    no offense bro, de miért nem hagyod a pumásokat lógni? Gyűjtőklán vagy sem, ilyenek vagy olyanok, mit számít az neked? Ha nem szimpatikusak, lődd le őket és kész. :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem vagyok pumás, közöm sincs hozzájuk.
  • stork13
    #14287
    Ezt már nem akartam ide citálni. Csak pénz kérdés lenne, mint minden polgári peres eljárás és viszonylag biztos kimenetellel. :)
  • Glo
    #14286
    Mindemellett büntetőjogi felelősséget is meg lehetne állapítani, láttam én már polgári pert ilyen miatt :) De persze Dragunovot nem ebből a fából faragták :)
  • stork13
    #14285
    Maradjunk annyiban , hogy egy magánlevelezés nyilvánosságra hozása (akár email, akár pm, akár bármi más, bármilyen tartalommal) a másik fél beleegyezése nélkül etikátlan és gusztustalan.
    A többi csak hab a tortán és maximum téged minősít, de engem nagyon nem izgat.
  • bgabor
    #14284
    Szép. Remélem azt tudod hogy most nem Draguékat, hanem egyedül magadat tüntetted fel rossz színben.

    - magánbeszélgetést kiposztolni a másik fél beleegyezése nélkül a legnagyobb bunkó parasztság. De őszintén szólva, olvasva a hozzászólásaidat itt az előző két-három hónapban, szerintem nyugodtan mondhatjuk, hogy ezen a téren nem ért minket meglepetés veled kapcsolatban.

    - A "külföldi klánok" szóba sem fognak állni veled TS használat és decens angoltudás nélkül. A TS amúgy ma már minden online játék minden klánjában alapkövetelmény. Egy nemzetközi klánban pláne.

    - Ha ebben a stílusban keresel meg egy klánt vagy egy embert, akkor nem is fognak tolongani azért hogy bevehessenek maguk közé. Alakíthatsz te akármekkorákat egyedül, a klánozás az közösségi tevékenység. Nem is tűnsz amúgy olyan személynek, aki egy komoly klánnál szó nélkül elfoganá például, hogy az adott körben HB-ban skalpvadászat helyett bizony wingmant fog alakítani, és ellenséges gépek lelövése helyett a vezérgépet kell kísérnie, és a hátát védenie.
  • levy668
    #14283
    No nézzük csak, egy csapatjátékban te megtagadod a csapatoddal a verbális kommunikációt.Maajd az egész klánt noname embereknek hívod eléggé magas lóról...Hát sok sikert más klánoknál, lehet hogy ilyen stílussal a többi klántól nem ilyen udvarias válaszokat fogsz kapni... ennyi.
  • Glo
    #14282
    Majd ha a freemail is kiposztolja a "nincs benne semmi privát" leveleidet a wikipédiára, akkor is ugyanezt mondanád? A levéltitok mint olyan látom nem ismerős :)

    Aki meg csak a logóért akar klánba lépni, azt jobb is ha nem veszik be.. Alapíts sajátot, oszt szevasz :)
  • Máté94
    #14281
    Hát szépet trollkodtál... :D
  • Coral Springs
    #14280
    Valakit látsz sírni ? Ellenben ahogy látom te felkaptad a vizet. Nem szorulok rá hogy bevegyenek, engem igazából a poén mozgatott meg, sokan vannak de nem gyűjtőklán. Arról nem is beszélve, nem egy csatában láttam hogy volt belőlük team és enemy oldalon is egyaránt, szervezettek a fiúk. A pm -ről pedig annyit, nem mondott semmi olyat ami egyébként nem nyilvános.
  • stork13
    #14279
    Nézd, azért mert fújsz rájuk:
    1. nem kell egy privát beszélgetést (pláne a másik fél tudta/beleegyezése nélkül) kiposztolni bárhová
    2. Ha egy klán szabályzata/vezetősége megköveteli a TS használatát akkor vagy elfogadod, vagy nem. Ha nem, akkor nem leszel tag és ennyi a sztori. Mész ahová akarsz (akárcsak WOT-ban).

    Nem kell tele sírni a netet, mint......
  • Coral Springs
    #14278
    Vannak több mint 200 -an, de ezek szerint mától (egy ideje) már nem gyűjtőklán.

  • robi3
    #14277
    azóta képtelen vagyok rendes statisztikára messzerekkel
  • Pares
    #14276
    Milyen fő változásokra számíthatok az 1.31-es javítással? A changelogot olvastam, de a benyomásotokra vagyok kíváncsi.
  • CptYossarian
    #14275
    Gratula, ez igen szép teljesítmény!