38447
  • sikora
    #14354
    Vadászoknál a Gtolerancia után melyik a legfontosabb képesség?
  • ikarus44
    #14353
    ...vagy inkább réz
  • ikarus44
    #14352
    nos én (többek közt) úgy próbálom javítani a pontosságot hogy vadászokra nem 700 m-ről nyitok tüzet hanem 400-500 m-ről, így kevesebb töltény vész oda, és több csapódik a célpontba.
  • CptYossarian
    #14351
    Saját skilled: ha sokat gyakorolsz pontosabb leszel. Árkádban a célzókör géptől irányban távolabb levő szélére lőjj, persze lehetőleg olyan távolságban ahova beállítottad az ágyúid összetartását. HB-ben ugyanez célzókör nélkül.
  • sikora
    #14350
    Valaki meg tudja mondani, hogy vadászgépeknél hogyan lehet a tüzelés pontosságán javítani? Melyik képességet fejlesszem? Mert van lövész de szerintem az csak faroklövész vagy egyéb tornyokban elhelyezett lövészre vonatkozik.
  • levy668
    #14349
    Jaja nagyon is lehet(most néztem meg) ezért akarnak a komák pénzügyigyleg módosítani a játékon, kb 2 hét múlva( azt mondták:))

    Lehet hogy a p47-ben több állumínium van?
  • ikarus44
    #14348
    az hogy lehet, hogy a thunderbolt javítási ára 6000/19000, a kingcobráé meg 1400/4000?
  • bgabor
    #14347
    Meg nem is kezdik el a kör elején a szokásos törzsi köszöntéseiket. :D
  • stork13
    #14346
    Itt a sok piroskára gondolok természetesen.
  • stork13
    #14345
    Vannak, de szerencsére nem azon a szinten játszanak, mint WOT-ban. :)
  • vajakos21
    #14344
    bombát meg nem viszünk vadásszal...ugye? :)
  • RiCSi1234
    #14343
    Meg a Typhoonnak magas a rewardja, amúgy egy szar, szerintem. :)
  • RiCSi1234
    #14342
    ki-61-t vedd, pont a typhoon az a gép, ami csak a bomba miatt jó a britteknél, amúgy kaka, hiába a sok lőszar, ha nem fordul rendesen.. :D
  • ikarus44
    #14341
    de azt is hozzátenném hogy az amcsi ág hamarosan veszteséges lesz.
  • vajakos21
    #14340
    japò +1 :-) .Ki 45- t is érdemes.
  • ikarus44
    #14339
    szia!
    nekem eddig csak hellcatem volt: kicsit szokni kell az irányítást, de jó kis gép az is, és HB-ben is használható. energia- és manőverező harcra is lehet használni (szándékosan nem fordulót mondtam)
  • jocking
    #14338
    Igen, én is inkább afelé orientálódok, jónak tűnik a manőverezhetőség és a fegyverzet is. Viszont a Typhoon se semmi a 12 db Browningjával, ráadásul HA hasonló repülési tulajdonságokkal bír, mint a Spitfire, akkor az lenne a másik választás.
  • levy668
    #14337
    Üdv, a typhoon mk 1a-ról tudok nyilatkozni. Olyan energiaharcos szerű gép amivel lehet picit fordulózni is...HB-re nagyon gyengucik a 7mm géppuskák, bár sok van belőle, és sok lőszer hozzá...
  • Glo
    #14336
    A Ki61B HB-n nagyon ütős, a 4x 12,7mm eléggé veret :)
  • Pluskast
    #14335
    Ha én a helyedben lennék akkor Typhon-t vennék. Az angolok most amúgy is elég jók lettek (ismét).
  • jocking
    #14334
    Gazdasági kérdés.
    Jelenleg 3 nemzetet húzok felfelé, az usa-t, az angolokat és a japókat.
    Van 3 lehetséges gép, amit valszeg majd mind megveszek, de jelenleg a 3 közül csak egyre lenne keret.
    Az lenne a kérdésem, hogy a tapasztalatok szerint melyik érné meg legjobban?
    A három lehetséges jelölt:
    - Ki-61-Ib
    - Typhoon Mk 1a
    - F6F-3 Hellcat
  • Glo
    #14333
    A 3xy nevűek szinte mindig lengyelek. 303, 317 stb stb.
  • Wlanseraf
    #14332
    Hogy lehet részt venni egy klán munkájában ha...
    1: Nem repülök együtt velük....
    2: Nem megyek fel TS-re...

    Az a segítség hogy lonewolfban lövöldözök a gaméban?.. ez a nem megyek fel TS-re mindig a 11 éves cérna hangú teenágerek fixa ideája.....:D
  • Torzonborz
    #14331
    nem engem "vertél pofán" hanem mást de ez a lényegen nem változtat.
  • Pluskast
    #14330
    HB-ben azért van csak érdekes módon itt kevesebbszer írogatják be:) Pl ha 303-as játékost látsz az tuti lengyel :)
  • levy668
    #14329
    Ó Glo nem érted a lényeget... számára mindenki noname szar aki:
    -nem ért vele egyet.
    -naponta 3x az imaszőnyeget nem felé borítja le, és nem hozzá imádkozik
    -elmondása alapján aki magyar

    Noss sajnálom, hogy eltörölték a sorkatonaságot, ott sok noname emberrel találkozott volna, akik nem szeretik ha nonamnek hívják őket.

    És kár vele vitatkozni úgy sem lesz igazad, én hagynám a témát, hadd repkedjen ahogy akar, akivel akar , szabad ország, free to play játék , őt is free to shot down...
    A feljebb felsorolt pontok miatt meg kár bármilyen kritikával illetni, nem is érdemes.
  • stork13
    #14328
    Azonban annyi eszük volt, hogy a játék "nehezítése" miatt HB-ben és FRB-ben szinte nincs is "siemanko". :D
    Lássuk be, ez jó ötlet volt.
  • Coral Springs
    #14327
    Ha valaki pofán ver az utcán, jogodban áll kihívni a rendőröket. Ha sértve érzed magad itt a fórumon, jogodban áll értesíteni a moderátorokat. Hajrá.
  • Pluskast
    #14326
    Mivel ez egy mmo játék igencsak hasonló vonásokkal mint a wot óhatatlanul előjönnek a viták és az anyázások. De ebben semmi meglepő nincs. Ez egy "természetes folyamat" :)
  • Ry0K3N
    #14325
    Jó hogy nem megy neked a beilleszkedés ha a legalapvetőbb kommunikációs eszközt nem használod amihez csak egy 300 ft os mikrofon kell a tescoból. A legjobb közösségek TS-en kovácsolódnak össze, amíg nincs TS nem igazán lehetett tudni egy klánba hogy ki az az igazi mások vérét szívó parazita. Ha ez nem rád illik akkor nem látom semmi értelmét hogy ne használd a TS-t.
  • Glo
    #14324
    Most már csak azt nem értem, hogy miért akartál "Noname szar emberek" klánjába tartozni..

    Különben is, 200 embernél a Te eredményeid pont nem számítottak volna :) Esetleg hőböröghettél volna sokszor sokat, hogy a többiek milyen bénák hozzád képest és így sehol se vagytok :))
  • Torzonborz
    #14323
    " úgy gondoltam részt vennék a magyarok munkájában."

    pusztán csak a stat növelés az egyéni teljesítményeddel - legyen akármilyen jó is - nem egyenértékű a közös munkával.
    ez az amit nem akarsz megérteni.

    az utolsó mondatodért meg lazán repülhetne egy pár napos bann , had pihenj egy kicsit.
  • stork13
    #14322
    Nos, úgy látom itt is, mint a WOT-ban, megjelennek szépen lassan a félistenek, különböző téveszmékkel felruházva...

    De sebaj, legalább vidám a napom.

    Amúgy meg semmi esélyed:

  • Coral Springs
    #14321
    Mert mi az a [PUMA] tag a nicknév előtt ? A kis orosz hülyegyerek leszopja magát ha meglátja ? Na ne viccelj. Pont hogy azért nem akartam eddig tag lenni, mert a nevemet meg kellett volna változtassam hozzá. Viszont ez most megszűnt, lett egy squadron opció a játékban, és úgy gondoltam én is részt vennék a magyarok munkájában. Esedezem elnézésetekért. Minden esetre ez egy meddő vita, csak elpazarlom néhány noname szar emberre az időmet itt a fórumon, úgyhogy részemről a téma lezárva.
  • Glo
    #14320
    Nemtom mit vergődtök, megártott a nap? Vagy a hűvös borospince hiánya? :)

    Coral, itt 2 dologról van szó: A Pumásoknak van egy elvük, hogy kit vesznek fel. Magányosan repkedő egyéneket nem. Elutasítottak mert ez szívük joga. Te "vérprofi" repülőként ezt személyes sértésnek élted meg, és bunkó módon kiposztoltad a privát beszélgetést. Ez meg mondjuk Téged minősít.

    De ettől még lehetsz helikopter, csak olyan Don Quixote féle harcot vívsz.
  • Pluskast
    #14319
    Na de a puma (és még gondolom más klánok is) nem azért jöttek létre elsősorban, hogy ellegyünk mint a befőt és növeljük a statisztikai átlagunkat, hanem azért hogy a játék majdani foglalós részében kivegyük a részünket. Szóval a Ts használata és ezzel együtt az a kívánalom, hogy fent legyenek nem azért van mert szekálni akarunk bárkit is hanem azért, mert szükséges ahhoz, hogy a jövőben "sikeresek legyünk". Csapatjáték. Márpedig itt mindenki ki fogja venni a részét a foglalásokban. Ha nem jársz ts-re ha nem akarsz "érintkezni" a tagokkal akkor már bocsi de nincs helyed a klánban mert nem vagy és nem akarsz csapatjátékos lenni. Értékes tag pedig az lesz aki hozzájárul a klán győzelmeihez. Hosszú távon ez pedig messze nem a statisztikai átlag növeléséről fog szólni, és hozzá tenném, hogy nem csak nálunk, hanem bármely más klánban sem.
    Amit te mondsz az - már bocsi - önző duma és nem klánba való.
  • Coral Springs
    #14318
    Voltam már néhány klánnak tagja így az évek során, de biztos úgy van ahogy ti írjátok. Bazdmeg.
  • csonttika72
    #14317
    Bazdmeg elég!!!!!! Pont az a klán tagság lényege amit elutasítasz!
  • Coral Springs
    #14316
    Azt nem neked írtam, hanem neked is, mindenkinek válaszoltam.

    Amúgy jól teszed, nem fogok hátast dobni hogyha nem írsz nekem akár 20 évig egy kommentet sem.
  • Coral Springs
    #14315
    A rendszer viszont két dolgot számol: a win / loss arányt, és a kill -ek számát. A véleményed pedig hibázik, az nekem soha nem okozott problémát, számomra mindig is a magyarok közé beilleszkedés volt a probléma. Ennek ellenére most is próbálkoztam, én hülye értelemszerűen előbb a saját nemzetiségemre gondolok. Ettől függetlenül nem fog származni nekem semmi plusz abból, ha csatlakozok egy group -hoz, tehát ilyen szempontból totál leszarom hogy leszek-e valahol tag, vagy sem. Annál több haszna származhat viszont egy klánnak, ha értékes tagokkal bővül annak létszáma. Értékes tag pedig nem hiszem hogy az lesz, aki mond egy jó viccet a TS -en, hanem eredményesen játszik. Én pedig akkor játszok eredményesen, ha nem mondják meg hogy mit csináljak.