38447
  • Pluskast
    #14394
    Youtube. Máshol nagyon nincsen.
  • twi452
    #14393
    Én is kerülőkkel szoktam emelkedni mindig mert versenyezni esélytelen de legtöbbször az is kevés, általában ahogy az előbb is írtad mindig beszopja az ember a túlerőt :)
  • Glo
    #14392
    Youtube-on van fent ezer oktatóvideó, szemezgess :)
  • Glo
    #14391
    Azért annyi nem, de ki mondta, hogy nyíl egyenesen kell odamenni mindenhova? Én szoktam tekerni 1-2 kört a reptér felett, és máris 2K-val magasabban érek oda. Plusz addig a harc is kialakul, csóró németek meg csak lesnek mint a vett malac mikor megjelenek energiafölényben
  • ikarus44
    #14390
    van valami oldal ahol, tippeket adnak (magyarul) HB-re, nem csak manőverekre gondolok (pl:vízszintes forgó-olló, vagy yo-yo) hanem hogy ezeket hogy lehet a játékban megcsinálni, és egyéb tapasztalatból eredő tippeket.
    mert én az F4U-val sem vagyok valami hatékony, nagyon nagy boldogság ha 1 kilig eljutok.
  • twi452
    #14389
    De mindkettőnek 10 perc kéne hogy fel tudjon menni a magasságba :D
  • Glo
    #14388
    Mert a P-51 (akárcsak a Mig-3) nagy magassági vadász volt. Ha 7000 felett kéne harcolgatni akkor kijönne a nagyobb teljesítménye. De sajna a harc mindig 2-4k között zajlik...
  • Pluskast
    #14387
    Az F4U ott az egyetlen használható gép. A mustang még mindig ratyi, habár fordulékonyság tekintetében javítottak rajta valamit.
  • ikarus44
    #14386
    sajnos én az USA gépeinek semmilyen fölényét nem érzem.
  • Glo
    #14385
    Nemtom, szerintem bírja, csak nem huzamos ideig, és nagyon kis ívben kell kivenni nehogy otthagyd a szárnyadat félúton :)

    A Corsair elég fasza még mindig, vízszintben senki nem ért utól, még a D13 sem. Ment ám az anyázás rendesen :))

    Amúgy meg lehetne szorongatni a németeket is, csak az a gond hogy az USA oldal még mindig laposkúszásban vitézkedik. Tegnap sikerült magassági előnyre szert tennem egy P39-el az oldalamon, de mire rendet raktunk volna ott maradtunk 5v2-ben D13, G6, G2Trop ellen. 2-t sikerült meglőnöm, azok el is húztak, de végül győzött a túlerő. Viszont 5v4-ben esélyük nem lett volna.
  • ikarus44
    #14384
    mert ott többségében jetek vannak, ezért alsóbb tierű gépekkel nem mennek be, ill mert nincs mindenkinek joya, és mert az arcade, és a HB még annyira jó, hogy lekösse a játékosokat.
  • Pluskast
    #14383
    Mert a szimulátor játékok réteg játékok amit kb annyian (vagy még kevesebben) játszanak mint a paradoxos stratégiai játékokat.
  • antiqueA
    #14382
    Köszi. Eddig majdnem kizárólag HB-t mentem. Egyszer próbáltam Arcade-et, de vicc az egész. RB-t keveset mentem, pedig tetszett, csak sajnos rengeteget kell várni egy játékra. Nem is értem, hogy miért nem érdekli ez játékmód a játékosokat.
  • ikarus44
    #14381
    és HB-ban sem szerintem.
  • Pluskast
    #14380
    Ja amúgy egy hír. Az új gazdasági modell késik és nem tudni mikor fog kijönni (úgy tudtam).
  • Pluskast
    #14379
    Full Real Battle. Ott a joy előnyei kijönnek. HB-ban illetve Arcade mod-ban meg az egér+billentyűzet a nyerő jelenleg, bár szerintem ez arcade-ban nem fog változni.
  • ikarus44
    #14378
    FRB
  • antiqueA
    #14377
    Üdv!

    Kezdő lévén sok dolgot nem tudok, ezért kérdeznék egyet:

    Megfigyeltem, hogy van a játékban egy olyan irányítási mód (nem tudom a rövid nevét), amikor elég a kör alakú kurzort az ellenséges gépre tartani és a gép magától leköveti. Iszonyatosan illúzió romboló, ezért én inkább a mouse joy irányítással játszok. A gondom viszont az, hogy így iszonyatos előnyben van velem szemben az az ellenfél, aki az előbbi irányítással játszik. Repülési skill totális hiányával együtt.

    Nincs valami lehetőség, mód vagy akármi, ami csak olyanokat enged együtt játszani, akik joy-al vagy mouse joy-al játszanak?
  • ikarus44
    #14376
    ezt hogy a fenébe...
  • twi452
    #14375
    Megnéztem ezt az il-2 összehasonlító táblázatot
    Ebben az La-5FN minden német gépet lenyom emelkedésben. 1-2őt csak kicsit de a legtöbbet igencsak számottevően. Lehet az volt a közelebbi a valódihoz amit először raktak be a patch-el? :)
  • CptYossarian
    #14374
    Tegnap HB-ben 942km/h-s sebességből is ki tudtam venni az F4/tropi-t, ez normális dolog? Azt hittem 700-750 körül szét illene hullania.
  • Coral Springs
    #14373
    Olyan jelenetekbe szoktam belekeveredni hogy el se hiszem. Nem két hét egy nemzet kimaxolása, de minden csata energiafröccs a következőhöz.

  • Dragunow
    #14372
    Mit is lehetne erre válaszolni? Én egy kissé sértett ember bosszúját látom a dologban, ami számodra sajnos a kommentek alapján eléggé viszafelé sült el.
    Én nem fogok verbális háborúba bocsátkozni veled. A kép amit belinkeltél téged minősít. Elég sokat posztolgatsz ide a forumba és ezzel a megnyilvánulásoddal magadat hitelteleníted itt a forumon.
    Nem hiszem, hogy lenne olyan klán ahova felvennének, az általad megfogalmazott kritériumokkal.
    Részemről a dolgot lezártnak tekintem, nem haragszom azért mert a beszélgetésünket kiraktad ide a fórumba és további jó játékot kívánok.
  • Glo
    #14371
    Te Laca, van itt a WT-n egy Heer klán. Nincs neked ehhez véletlen valami közöd? :))
  • Susarc
    #14370
  • Amaymon
    #14369
    Magas burst értékkel meg lehet próbálni pontosan a szárnyat célozni, ha az sérül és nem esik le elfogni könnyebb utána.
  • R3nton
    #14368
    Nyilván státusz szimbolumnak szerette volna a PUMÁt. Mondjuk elég gáz. Miből tart feltelepíteni egy TS-3-t. 100-200 emberből pedig mindig akad 5-10 ember aki jó arc, lehet platoonozni, meg dumálni vele. A rosszarcokat meg el lehet kerülni.
  • vajakos21
    #14367
    g türés után életerö állóképesség.Tovább és jobban bírja a gyürödést.
    pontossánál lehetöleg akkor löj amikor a lövedékek egy csomòban vannak.ezt te állitod be.és a vertical targerimgre is figyelj.mert lehet egy helyrn vannak ha alá vagy fölé megy
  • Amaymon
    #14366
    Tüzelés pontosságához, elengedhetetlen a zoom. Sokat javított az új pecsben, hogy nincs akkora holtidő a gomb lenyomás után. Szinte azonnal ráközelít, kényelmesebb a használata, mint volt.
  • bardocz
    #14365
    Rise of flightban zuhantam le emiatt, repülő szárnydarab elvitte a motort. Mókás.
  • sikora
    #14364
    nekem bizony ugyanazzal a nettel és géppel a frissítés után lényegesen több idő egy csata kezdése. érezhetően lassabb!
  • Torzonborz
    #14363
    lassú betöltést ? ezt nem vettem észre.
  • Amaymon
    #14362
    A randomisten megbüntette a zergeket :)
  • Her Laca
    #14361
    Hartmann az az Eichmann.
  • levy668
    #14360
    Bocs Hartmann, nem Eichmann
  • levy668
    #14359
    No igen, olvastam ,hogy valamelyik német ace , lehet hogy Eichmann úgy nyilatkozott: addig nem nyit tüzet amíg a gép ki nem tölti a célzó optikát.

    utóirat: a gépe rengetegszer sérült a lehulló gépdaraboktól......
  • sikora
    #14358
    Lássuk be ez a frissítés eléggé lehúzta a játékot. Lassú betöltés, sok lagg, az mm-ről már ne is beszéljünk.
  • Susarc
    #14357
    jaja botrány
  • Knabb
    #14356
    íííha azért az állapotok odabasznak :D
  • ikarus44
    #14355
    szerintem a "keen vesion" (remélem jól írtam)