38447
  • ikarus44
    #14434
    a bombák hatósugarának javításáról nem írnak?
  • jocking
    #14433
    Hmm, nem enged be a játék, azt írja, hogy karbantartás van...
  • CptYossarian
    #14432
    nem is olvastam de akkor ezek szerint jól láttam XD
  • vajakos21
    #14431
    DM for bombers was fixed
    Gunner shooting was improved for player control mode
    Damage by rockets was increased by 15%
    New update notes would be added
  • CptYossarian
    #14430
    Mai peccsel kicsit fixáltak a bombázókon, nem szaggatja szét őket egy kósza golyó, plusz a gunnerek is táposabbak lettek, előbb egy Yer két P-63-at is kigyújtott seperc alatt HB-ban.
  • csonttika72
    #14429
    http://kepkezelo.com/viewer.php?file=bjob54z59fenqu4k43f1.jpg
    Igaz csak két kill, de pár acsit azért összeszedtem.
  • twi452
    #14428
    És persze ahogy javítják úgy csökken a javítása ha meg akarod javítani, szóval nem kötelező végigvárni :)
    Nekem így van 5 naponta egy ingyen köröm Historicalban a B-17el illetve a drága gépeket is benthagyom aztán ha játszom rá tudok nyomni a javítás gombra, ha meg nem játszom akkor kalapálják csak ki nekem másnapra :)
  • bardocz
    #14427
    Jaja. Ha pl annyi időd van játszani, hogy egy kört menj egy nemzettel minden nap, akkor érdemes használni.
  • robi3
    #14426
    ja és akkor ez gondolom ingyenes ha kivárom
  • bardocz
    #14425
    Az automatic repair elől ha kiveszed a pipát, akkor egy bizonyos idő után megjavul magától a gép. És természetesen ha valamiért nagyobb a javítási költség, akkor ez a folyamat tovább tart.
  • robi3
    #14424
    mi ez a repair idő? azt láttam hogy ki van írva de az mi célt szolgál?
  • ikarus44
    #14423
    én konkrétan azért játszom arcadeot, mert a HB számomra szinte élvezhetetlen.
    a US ágat is azért hagytam abba, mert arcadeba értelmetlen vinni T8 fölött. csak veszteséges körök jönnek, és többségében HB-ben is, ez ellen gyakorlatilag csak akkor van lehetőség ha Korea, vagy Iwo Dzsimán vagyunk, bár többségében ugyanaz szokott lenni ezeken a mapokon is.
  • CptYossarian
    #14422
    G6-al sokat lehet így spórolni.
  • Amaymon
    #14421
    Ha látod, 10-15 perc után, hogy nagyon rossz a teamed és kifejezetten vesztésre álltok szállj le leave plane, quit és nincs repair költség. Csak presztízsveszteség ér és defeat. Viszont az elején beleszaladni valami rosszba az csak a te hibád lehet. Dehát ettől minőségibbek a middle-high tier HB meccsek már ha jók a gépek. Visszatartó erő nélkül ugyanaz lenne, mint AB-n. Én személy szerint csak akkor fordulok azonnal vissza, ha jetek vannak és nálunk nincs.
  • Amaymon
    #14420
    RU vissza esett oda ahol volt. Peccs napján nagyon jól mentek pedig (ok tudom hogy lecsavarták őket).

    Ha már egy darab yak1 vagy yak7 lenne azt mondanám, hogy rossz az MM, de tömegesen tele vannak low tierrel egy 12-es mellett. Teljesen US szindróma, ahol szintén az MM miatt nem lehet nyerni. Be kellene áldozniuk a várakozási időt, inkább mint eleve esélytelen felállással indulni. Le szoktam írni a WT fórumon is, hátha olvassák.
  • ikarus44
    #14419
    nekem is nagy pillanataim közé szokott tartozni amikor HB-ben a buffalommal egy F4U-1d után szállok fel.
  • twi452
    #14418
    screenshotnál beáll 1 pillanatra és azt kapta le amúgy 50 körül megy :)

    viszont ez volt a következő kör..annyira nem volt vicces :D


    egy mig-9et valami szerencsés találattal le tudta szedni a srác de a többi.. agyaggalambok voltunk kb.
    nem nagyon értem hogy hozta össze a max lvl 13as csapatunkat egy rakás mig 15-el meg mig 9-el, na mindegy van ilyen
  • CptYossarian
    #14417
    Nem tűnt fel, kösz hogy felnyitottad a szemem. Esetleg van még hasznos tipped-tanácsod? Mindig örömmel veszem a segítséget olyan profi játékosoktól akik cseppet sem lekezelő stílusukkal pillanatok alatt szimpátiát ébresztenek maguk iránt.
  • Susarc
    #14416
    15 fps-el hogyan tudsz játszani??
  • twi452
    #14415
    azt a kis genyót se hozza többet be historical-ba szegény :D
  • bardocz
    #14414
    És az feltűnt, hogy a javítási költség is több? Meg így már sikerül megérteni, hogy az ingyen javítás miért tart tovább?
  • CptYossarian
    #14413
    nettó köcsögség
  • ikarus44
    #14412
    a sok más igazságtalanság mellett nekem ez már nem is kirívó.
  • bardocz
    #14411
    Eddig is ilyen volt, legalábbis én az új patchet még nem telepítettem, és már az előzőben is ez volt.
  • CptYossarian
    #14410
    Nagyon aljas húzás a Gaijin részéről hogy különbözik a játékmódok meccsei utáni repair ideje. Eddig ilyen nem volt. Kétszer annyi ideig tart kijavítani ugyanazt a gépet ha HB-ben lőtték le mintha árkádban pukkant volna el.
  • twi452
    #14409
    Egy átlagos kör.. :)
  • Susarc
    #14408
    bhazdmeg! HB meccs Oroszok vs németek /én la7/ 1 db !!! gépet sem vesztettek a németek és mi 1db németet se lőttünk le úgy nyertek! 16 vs 16 random ebmer!! ezmiez??
  • ikarus44
    #14407
    ne is mond...
  • ikarus44
    #14406
    időarányos.
  • Coral Springs
    #14405
    Ez a bandából kiszólogatás nekem is a herótom, rühes kutya az összes. Amikor meg egyedül vannak elfogy a tudomány és elvéreznek.
  • twi452
    #14404
    És ha rámész a javítás ikonra akkor mennyibe kerül a javítás még? Néha bugos a cucc.
  • Susarc
    #14403
    már rég lejárt a javítási idő és még mindig nem javították meg:P
  • twi452
    #14402
    A hőség lehet az oka :D
    Vagy csak nagyon lassan javítják :P
  • Susarc
    #14401
    a mónyók miért nem javítják a slotba berakott gépemet? /igen megvan a repair rank /
  • robi3
    #14400
    elfelejtettem játszani a németekkel, egyszerűen nem jön össze, úgy döntöttem hanyagolom őket. :(
  • Glo
    #14399
    Igen, az mindig gyanús ha odaértek és 10mp múlva még sehol senki. Akkor kell visszafordulni és emelkedni mint az állat :D

    Ez a csalizós módszer amúgy sokszor bejön. Megjelenik az első gép alacsonyan, és a banda 90%-a már rongyol is lefele a fragért.

    A tegnapi Corsair-es csatámban is menekülök szintben, vidáman jön mögöttem az ellenséges vonat (a 4 gépes különítmény). Persze nem értek utól, meg is indult a chat-fight h milyen noob vagyok, gyerünk harcoljak. Én fél óra benyát vittem, a németeknek meg van 20 perces opció. Ekkor nekem még volt 13 percnyim, szal nekik kezdett sietőssé válni a hazaút. BEvittem őket a repterünk fölé, ki is vált a 4-ből 3, elmentek haza. Na, a legnagyobb szájút ekkor megkergettem istenesen, a P38 meg lelőtte. Be is írtam neki: "Say noob again, MF! I dare you, I double dare you!"

    Aztán a történet úgy folytatódott ahogy alább leírtam. De az érzés felbecsülhetetlen volt :))
  • f24sg
    #14398
    Egyszer tanúja voltam egy igencsak összefogó enemy oldalnak HB-n. (pont az az érdekes, hogy nem full klántagos volt az egész, 1-2 ember volt csak klánból)

    Orosz-USA meccs volt (Korea?), ahol szvsz a Yankee-k nincsenek durva emelkedési fölényben. Magabiztosan mentem én is előre a Yak-1b-vel, már ott voltunk a központi aréna fölött 3500-4000m körül...aztán csak néztünk körbe...sehol senki. Mindenki írogatta, "hol vannak?", percek teltek el, alacsonyan megjelent 1-2 bomber... aztán megjelent az egész piros góc jó 2-3 kilométerrel felettünk.

    Nagyon durván megerőszakoltak mindenkit: "Your team has lost all aircraft..."

  • vajakos21
    #14397
    Ha lassan is de lesz olyan opciò HB- n hogy joyosok ellen mész ha akarsz.( persze joyyal) .FRB be nincs sok jet. Válaszd az any opciòt és nem kell többet várnod mint hb- n. max egy perccel.
  • ikarus44
    #14396
    mert nem nagyon találok.
  • ikarus44
    #14395
    de magyarul?