38447
  • ikarus44
    #14514
    de most azt nem tudod, hogy a csata menüjében hol kell, vagy azt hogy hogy kell?
  • twi452
    #14513
    Ha megvetted a bombát és a torpedót is rá akkor mielőtt beviszed ki kell tudnod választani mit akarsz rárakni. Ha nincs ott a legördülő menüben akkor valami nem oké :)
  • kisokka
    #14512
    A hangárban oké. De a csata előtt van lehetőség átváltani bombáról torpedóra, vagy akármilyen más fegyverzetre(ha ki van fejlesztve és meg van véve). Ha pl. már elkezdtem a csatát, de kilövik a vadászom, ekkor úgy döntök, hogy most a bombázóval megyek, még ilyenkor is van lehetőség a cserére, csak nem igazán akar működni. Ennek firtatnám a miértjét.
    Mert ugyebár ahol egy csepp víz sincs, oda felesleges a torpedó.
  • Amaymon
    #14511
    AB: Z gomb; HB, FRB: a reptéren.
  • jocking
    #14510
    Arcade-ban magától újratölt, Historical Battles-ben pedig vissza kell menni a repteretekre és leszállni.
  • antiqueA
    #14509
    Bocs a balfasz kérdésekért, de.... ;)

    Ha kifogy a lőszerem, hogyan tudom újratölteni?
  • vajakos21
    #14508
    a reptéren állva javitás után (gondolom felszállás előtt is startnál) leave the plane és akkor újra tudod választani a fegyvert. Vagy mielőtt belépsz a játékba a géped alatt látod a fegyvereket felsorolva.Rákattintasz és kiválasztod a neked megfelelőt. Már ha ki van fejlesztve.Mindkettőt nem tudod egyszerre vinni
  • levy668
    #14507
    A kör kezdete előtt is simán be tudod állítani a fegyverzetet, csak arra figyelj, hogy a gépedre fel legyen szerelve a megfelelő pylon a cucchoz, ezt viszont a hangárban kell megcsinálni.
  • kisokka
    #14506
    De ott hogy? Mert oké, hogy az egyiket beállítom, de mindkettőt hogy lehet vinni? Meg elvileg csak a csata előtt derül ki, hogy kell -e nekem torpedó, vagy jobban járok a bombákkal.
  • ikarus44
    #14505
    ezt már velem is megcsinálta.
    állítsd be a hangárban is azt amit vinni akarsz.
  • ikarus44
    #14504
    igen
  • antiqueA
    #14503
    Ha kilőnek a csatában és egyből kilépek, ugyan annyi xp-t és egyéb pontot kapok, mintha bent maradok és megvárom a csata végeredményét?
  • kisokka
    #14502
    Elvileg a csata előtt(ha jól értelmezem), lehet változtatni a lőszerfajtákon, pl nem bombát akarok dobálni, hanem torpedót. Mitől lehet, hogy megváltoztattam, de mégsem a torpedót adta be, hanem a bombákat?
  • ikarus44
    #14501
    nagyon jó!
    (csak azt sajnálom, hogy érdekes módon megint a németeket alázták, pedig a valóságban pont fordítva volt.)
  • Amaymon
    #14500
    Bug in Fw-190D fixed. Aircraft had 600 kg less weight than historically correct.

    Separate leaderboard for Squadrons added: Arcade Battles, Historical

    Battles, Full Realistic Battles. Current leaderboards have been wiped.

    Several Fixes in HB missions

    Several game client's crashes fixed
  • Coral Springs
    #14499
    Nyavalygok pedig nem kéne, a csaták kb 70% -ában a nyertes oldalon vagyok.

  • Coral Springs
    #14498
    Még hogy nem csal a gép. Nem hallucináltam amikor írtam anno, hogy a destroyer -ek csak úgy eltűntek előlem.

    Pearl Harbor (az öböl volt a miénk), 12 perce megy a csata. A felállás 1 carrier mindkét oldalon, és egyetlen ellenséges player.
    Ez utóbbival küzdöttünk túlerőben, az ellenséges carrier felett. Miután vele is végeztünk, egyszer csak kiírás nélkül megsemmisült az anyahajónk is. Mi van ? Általában elfogadom a vereséget, de itt olyan mérges lettem, hogy majdnem levertem a monitort. És igen, ez is egy bomber vs fighter csata volt, 10 kill -emből 9 volt bomber. Az ember kidolgozza a belét hogy nyerjen, de mindezt hiába, ugyan is a gép már eldönti a műsort az elején.
    A domination volt az egyetlen tiszta játszma, az 1.31 óta csaláson alapul az is.
  • vajakos21
    #14497
    Igen aki nem szokot fülkéből játszani az meglepődik milyen esőben/éjszaka/felhőben játszani.Néha a levegőbenmaradásra megy el a figyelmem 99 % a :)..És van aki ilyenkor is könnyedén mészárol.
  • bardocz
    #14496
    Most először húztam fel a grafikát, és a felhők között így nem picit rosszabb a kilátás, de tény, hogy nagyon jól néz ki. Még ez is hátráltatott:D
  • aKosa
    #14495
    Ja és nincs pm, nehogy meg oszd!
  • aKosa
    #14494
    Továbbra is szánalmas vagy.Vajon miért is írogatsz?
  • vajakos21
    #14493
    Ha elég közel vagy akkor van kék szöveg /illetve pont az ai-nál.Olyan 700 m körül. Ez szívás ha elkezdesz üldözni német oldalon egy P47est aztán kiderül hogy "captured" gép és veled van.Minden gépet úgy kell megközelíteni hogy ellened van (hacsak nem olyan felépítésü amit felismersz és tudod hogy veled van)Én először onnan tudtam meg hogy hol az ellenfél hogy lelövésem után megmutatta a gyilkost :). Nehéz és szokni kell de itt itt egy kill jóval többet ér...nekem. Persze vannak profik akik minden mecssen vagy 2-őt leszednek...na az nem én vagyok.
  • bardocz
    #14492
    Kipróbáltam, pikkpakk kilőtték a pilótám. A játék tök faszán kezeli, ha a gázt tengelyre rakom. Leginkább sehogy, késik, nem ott áll meg, ahol hagyom, rossz. Amúgy jó móka lenne. Ha jól látom a társak fölött ott a kék pont, az ellenfélnél meg semmi, szóval tudom kit kell lőni.
  • vajakos21
    #14491
    Tessék kérem videózni! Kicsit jobb mint a wot videói...szerintem :)http://warthunder.com/en/news/178/current/
  • vajakos21
    #14490
    Olyan mint HB-ban. Az irányítás nehezebb...meg minden :)
  • Fellner
    #14489
    Kövi héten biztos ki kell jönnie, ez a második hét és két hét volt a határidő, ja amugy marha jó lenne már veszek vagy 20 gépet:D
  • CptYossarian
    #14488
    Még szintem sincs meg hozzá, de alapvetően semmit nem veszek az eco peccsig.
  • ikarus44
    #14487
    ja, az jó lenne. kénem most már normális kereset is unom hogy a jéáték kezdete óta 6000-7000 lionos köreim vannak.
  • bardocz
    #14486
    FRB-ben milyen a DM?
  • Amaymon
    #14485
    Lesz eco peccs vagy nem? Elég sok lionon ülök, RU-ból és GER-ből is lenne még vásárolni való Pl. TA :)
  • Amaymon
    #14484
    Ha 1 km körül van és úgy fordul mint te vissza veszi a gázt, benyomja a flapset és agyonlő, ha tud célozni. 1,50-nél már ok lehet.
  • CptYossarian
    #14483
    Régebben gyakran leszaggattam a 109-eseim szárnyait, azért is kamilláztam nagyon hogy F-4-el 940 km/h-val tudtam zuhanni és ki is sikerült venni belőle sérülés nélkül. A Ta nekem még nagyon távoli, de annyira meseszép repcsi hogy na, kell majd. XD
  • ikarus44
    #14482
    általában minden géppel erre törekszem (kivéve persze a bombázókat [legalábbis B17-el nem biztos hogy összehoznám :)]
  • Amaymon
    #14481
    "nagyjából szembe fordulni velük."

    LA-val, illetve jól forduló géppel az simán jó taktika.
  • Amaymon
    #14480
    Valószínű ott buktam el. Mindenesetre olyan hiba után általában a nyakába sikerül mászni, amikor teljesen más irányba fordult. Az elején még nem nagyon veszett energia.
  • ikarus44
    #14479
    "bár a belassulást..."
    nos én igyekszem mindig szembe vagy legalábbis nagyjából szembe fordulni velük.
  • ikarus44
    #14478
    nincs
  • kisokka
    #14477
    Igen, most közben rájöttem, mert a hátsó lövészt a V gombbal kezelem, csak ehhez előre kell forgatnom az egeret, hogy az elsővel is tudjak lőni, de elég körülményes. Nincs erre valami jobb mód, hogy egyből az elsőhöz kerüljek?
  • twi452
    #14476
    Egyszerűsítve, ha pilótaként vagy a gépben akkor azzal tudsz lőni amit a pilóta kezel (néhány bombázón van ilyen fegyver)
    Az összes többi védőfegyverzetet külön személyzet kezel amire te is át tudsz váltani (F6) de akkor a pilótát nem te kezeled.
  • gepPista
    #14475
    A sárga még csak a P63A-10, ennél jóval erősebb motorral jön a P63C-5. (ha jól rémlik az a tier11-es)
    A video alapján szerintem te több energiát vesztettél el mint ő, az erőteljesebb manőverezéssel, ezért tudott beérni.