38447
  • kisokka
    #14554
    Ha a tűzerő összetartást állítgatom, akkor mindegyik gépnél arra az értékre áll be, amire az egyiknél állítottam. Másnál is így van ez?
    Tele van jó opciókkal ez a játék, csak nem mindegyik működik, remélem javítják majd ezeket
  • Coral Springs
    #14553
    Az Airacobra is visszaránt újabban ha lövök az ágyúval.
  • Amaymon
    #14552
    Hah lövök a 109-es 3 ágyújával, mint a rakéta elkezd gyorsulni hátrafelé az airfielden. :)
  • kisokka
    #14551
    Az utóbbira voltam kíváncsi, kösz
  • ikarus44
    #14550
    ezt én is tudom.
  • bgabor
    #14549
    Oda szállsz le, ahová akarsz, akár egy mezőre is, minél inkább egyben marad a gép, annál kevesebbet kell fizetned a javításért. De újratölteni és kijavítani csak az induló reptéren fogják.
  • twi452
    #14548
    Ha megvan a szint akkor test flight-ra el lehet vinni bármilyen repülőt, gondolom ez még nem változott meg :)
  • ikarus44
    #14547
    hát az biztos hogy nem néz ki rosszul, és én is kipróbálnám free flightben, de drága nagyon.
  • Susarc
    #14546
    már megvettem,de elfogyott a free repair:D azért,mert Istencsászárul néz ki és nagyon debasz:D
  • ikarus44
    #14545
    ha ennyi probléma van a B17-el, akkor miért akarsz azt venni?
  • Susarc
    #14544
    kilőttem 2 FW d190-et de leszedtek sajna:) úgyhogy most megint economy peccsvárás van a B17-el:D
  • Susarc
    #14543
    baszki kb 12 napja szerelik a B17 met....mi a rákfranc van? ok most már csak 4600 lion volt ,de bosszantó,hogy ennyi idő alatt nem csinálták meg mikor 4!! napot ir a repairre....vagy hülye vagyok?:)
  • kisokka
    #14542
    A Historical Battles-ben szoktak lenni valahol még közelebb is repülőterek, ahol le lehet szállni, vagy szigorúan csak az a jó, ahonnan indulunk?
  • ikarus44
    #14541
    nos ez csak az én véleményem. majd remélhetőleg más is ideír, akinek több tapasztalata van a játékról.
  • robi3
    #14540
    én 500-on használom, nekem jó úgy
  • Belkar
    #14539
    Szóval akkor sok értelme nincs a lőszerfajtáknak ezek szerint...

    Még az is feltűnt hogy a gun convergance is működik már arcade-ban azt érdemes variálni vagy jó az alap 500 méter?
  • ikarus44
    #14538
    nos, én légi célok ellen való összeállítást teszek be. ha ilyen nincs akkor hagyom alapon.
    de szerintem nincs nagy eltérés a lőszerfajták közt, ezért ha spórolni akarsz valamin akkor ezen lehet, mert felsőbb kategóriákban már elég drága.
  • Amaymon
    #14537
    Néha 3*30 mm-el sem sokat lát belőle :) (Nem bírtam ki, felszereltem)
    Sikeres "köpet" olyan mintha eltalálná egy yak9 3x + 2*13 mm.
  • levy668
    #14536
    Üdv!

    Arcade-ban mókás dolog a stealth ammo, azt sem tudja a kuncsaft ki lőtte le és honnan
  • vajakos21
    #14535
    Légi ellen air..földi ellen ground.
  • Belkar
    #14534
    Sziasztok hosszú kihagyás után visszatértem hogy megnézzem az újításokat és lenne pár kérdésem;

    Milyen lőszert érdemes rakni a német és amerikai ágyúkba/géppuskákba arcadeban?

    A decalok tükrözését még mindig nem csinálták meg normálisan vagy csak én nem értek hozzá? Úgy értem ha pl felrakok egy szájat a gép egyik oldalára az a másikon tükrözve az ellenkező irányba néz :\
  • vajakos21
    #14533
    Tán a Ruhr map autómata vesztést javítják....or not
  • levy668
    #14532
    Megint patchelt egy kicsit olyan 3 perce, azóta nem tudok játékba lépni HB-n
  • levy668
    #14531
    1.31.35.1 a legfrissebb...
  • levy668
    #14530
    Talán azért mert mögin van egy peccs....:)
  • CptYossarian
    #14529
    "Several game client's crashes fixed"
    Kész az ebéd, gondoltam kilépek a HB queue-ból, erre lefagy az egész.. remek.
  • stork13
    #14528
    Magyarok ők is, sőt igazi pumák.
    Hogy mi alapján kerül valaki a PUMA-ba és mi alapján a PUMA2-be azt meg megmondja majd valaki hozzáértő, ha akarja. :)
  • ikarus44
    #14527
    tudom mire gondolsz, nekem is gyakorta ez a bajom.
  • levy668
    #14526
    Bug in Fw-190D fixed. Aircraft had 600 kg less weight than historically correct.
    Separate leaderboard for Squadrons added: Arcade Battles, Historical Battles, Full Realistic Battles. Current leaderboards have been wiped.
    Several Fixes in HB missions
    Several game client's crashes fixed
  • jocking
    #14525
    Tudja valaki, mi volt ez a 30 mega, amit megint leszedett a játék?
  • kisokka
    #14524
    Azért, hogy biztosra menjünk, dobok róla egy printet.

    Sajnálnám, ha ez bug lenne, mert igen sok értelme lenne ennek az opciónak.
  • vajakos21
    #14523
    PUMA2 -t látott már valaki? Magyar "ellen" klán?Vagy későn érkeztek a névre? (persze lehet hogy nem is magyar)
  • antiqueA
    #14522
    Köszi a segítségeket!
  • antiqueA
    #14521
    Nincs ellentmondás, mindig gyorsan kilőnek, kezdő benga vagyok, mouse joy-al. Azt az egyszerű irányítást (nem is tudom mi a neve) nem vagyok hajlandó használni :) 1x-2x kifogyott már azért, de nem tudtam mit kell tenni, és nagy gondolkodásban le is lőttek gyorsan. Egyébként csak 2. szintű vagyok.
  • vajakos21
    #14520
    leszállsz. repair time lejárt! Leave the pleane. Ilyenkor beadja a kezdő képet a repülőddel és válthatsz fegyvert az adott gépen.Majd újra belépsz a csatába. De várd meg amíg megjavít először is.
  • CptYossarian
    #14519
    "HB-t és RB-t tolok csak. És ha leszálltam a kifutóra, mennyi idő míg újratölt? Elég megállni egy pillanatra és már lehet is felszállni? Vagy hogy?"

    Némi ellentmondás van a kijelentésed és a kérdésed között - vagy eddig mindig lelőttek mielőtt leszállhattál volna? Bal alsó sarokban mutatja hogy mennyi idő a javítás és az újratöltés. Amúgy ha pl. egy légigyőzelem után kilépsz akkor NEM ugyanannyi pontot kapsz mintha bent maradtál volna, számolja a csatában aktívan eltöltött időt is.
  • ikarus44
    #14518
    nos, ezt sajna nálam is csinálja. én ez ellen úgy védekezek, hogy külön tartok bombázó., és torpedóvető gépeket.
  • twi452
    #14517
    Megállsz és bal alsó sarokban kiírja, hogy mennyi ideig tart a javítás illetve újratöltés
    legénységtől és sérüléstől függően 30-60 mp kb.
  • kisokka
    #14516
    Tudom hol kell, mert a csatamenüben ott van a legördülő a fegyverzetnél, meg a lőszerfajtáknál is. Viszont nem működik. Hiába váltok át torpedóra, marad a bomba.
  • antiqueA
    #14515
    HB-t és RB-t tolok csak. És ha leszálltam a kifutóra, mennyi idő míg újratölt? Elég megállni egy pillanatra és már lehet is felszállni? Vagy hogy?