38447
  • vajakos21
    #14594
    Ok. De ki a PUMA2?
  • Dragunow
    #14593
    Itt mindent megtudhattok.

    https://docs.google.com/document/d/1yqwYkgUGJsfR3G-xa_B4uVwye9yg09_BTVzqrciXHxI/edit?pli=1
  • bgabor
    #14592
    Pedig nem kell hányni. Nincs elitizmus, nem vagyunk nagyképűek, egyszerűen mindenki a statja alapján van besorolva. Aki akar, repül velünk, aki meg nem akar, az nem. Nem kényszer.

    Nyilván vannak/lesznek más klánok is.
  • Dragunow
    #14591
    Ennek semmi köze az elitizmushoz. Nem lehet 100+ embert egy században koordinálni. Pont azért van 3 század, hogy a kezdő is bekerülhessen a PUMA századba még akkor is ha éppen 3 napja repül és max lvl 2-3 gépe van.
    Szerinted, eredményesen tudna egy tapasztalatlan lvl 2-3 ember együtt repülni azzal aki mondjuk egy lvl 14-es gépet vezet? Ugye, hogy nem. Pont azért van több század, hogy mindenkinek legyen ideje és alkalma megismerni a játékot és azonos szintű playerekkel csapatban együtt repülni.
    Minél magasabb szintű és tapasztalatú lesz úgy kerül egyre feljebb a századokban és rangfokozatokban is. tizedestől az ezredesig
  • Fellner
    #14590
    Prémmel lehet , hogy kellene de f6f az valami szar meg gondolom a hellcat is , de mivel prém ezért kéne:D
  • CptYossarian
    #14589
    Belem kihányom az elitizmustól :)
    Pláne hogy (még) mérhető előnnyel sem jár.
  • stork13
    #14588
    Ezek szerint ők a közepes képességű század.

    Dragunow:
    Van átjárás? Tehát ha valaki jó a 103-ban az felkerülhet a 101-be? Illetve ha rosszabbul teljesít megy 101-ből 102-be?
  • vajakos21
    #14587
    a PUMA2 az ki?
  • Dragunow
    #14586
    Van 101. 102. és 103. PUMA vadász század. Mindeki PUMA de külön századokban. Mindenki a repülési képessége szerint kerül be a századokba. A kezdők a 103.-ba a legjobbak a 101.-be.
  • Fulcrum11
    #14585
    Repül még valaki HB-t Hellcattel? Egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele, rémesen gyenge a fejlesztett motorral is, ráadásul rosszul fordul. Az alap Corsair, a 109F, a Hien mind sokkal jobbak, jobban is megy velük.
    Azt valakinek sikerült kitapasztalni, hogy ha pirosra lőtték a motort és villog, lehet-e valahogy hazavánszorogni, vagy mindenképpen leáll? Nekem eddig mindig átváltott feketére és elszállt.
  • stork13
    #14584
    Olyat vigyél amivel szeretsz és tudsz játszani (fák szintjén repülni és bombázni, élesen fordulni abban a magasságban).
  • ikarus44
    #14583
    HB-be milyen nem prémium bombert lehet vinni?
  • levy668
    #14582
    Semmi extra nincs benne, van célkereszted wellingtonnál bombázásra, csak a kedves vadászok fűrészelnek el előbb mint arcade-ban....
  • bgabor
    #14581
    Ezért lenne érdemes kitanulni a HB bombázást.
  • ikarus44
    #14580
    sajna nem igen szeretem, nincs is hozzá érzékem, no meg sajna arcadeba is átlagban csak 2-3 gépet tudok leszedni HB-ben meg általában én vagyok az első akit lelőnek.
  • levy668
    #14579
    No igen sokat keres, de ha sok körön át farmolsz, és neadja az ég nálam tegnap egész nap sicily volt....... egy kicsit unalmas lett a végére....

    de meglett a g-2 nagynehezen(csak a gunnerek ne lennének olyan puhapöcsűek):)
  • levy668
    #14578
    Hehe, nekem ma az összes duplázó köröm az lett, hogy minden HB játék elején valami zoomolós egérhuszár 800 méterről 1 shotolt:) asszem csak a ruszkikkal volt tisztességes duplázós csatám.....
  • bgabor
    #14577
    HB-ban a bombázást a prém Wellingtonnal nem nevezném sem egyszerűnek, sem unalmasnak. Amúgy még mindig az a legjobb pénzfarm gép a játékban.
  • twi452
    #14576
    na oroszokat ne is mond..:D
    tier 4 amcsi..(már mindennek próbálkozok xD)
    amiről múltkor beszéltünk az ellenfél csapatának a fele chaika 7000 méteren mint a szúnyogok..annak se lett szép vége mondanom sem kell :D
  • levy668
    #14575
    Jaja ha nem szereted a bombázást , meg az unalmat, akkor a wellington nem neked való....
  • Amaymon
    #14574
    "bedobott japán térképet 4 N1K "

    Az RU-val is gigantikus szopás :D
  • Amaymon
    #14573
    Mindenkinek magának kell kifejleszteni a stílusát, nem lehet bele látni a másik fejébe :)

    Itt már írtunk párat. Ha megtalálod jönni fog a lion.
  • twi452
    #14572
    Én most egyszerűen nem tudok mivel menni mindennel csak szopóágon vagyok ma :)

    Előbb p-63al mentem bedobott japán térképet 4 N1K 8ezer méteren jött szembe velünk mi csak 6ezerig tudtunk felmenni addigra :D aztán mészárszék
  • ikarus44
    #14571
    köszönöm!
  • levy668
    #14570
    A leg-költséghatékonyabban? német wellingtonnal......

    Tudod, a free to play játékok kerülnek a legtöbbe

    40-50-80k lion egy kör (prem-el) a javítása meg 1500 lion.
  • twi452
    #14569
    Nem veszel semmit és nem löveted le a gépeidet. :D
  • ikarus44
    #14568
    azt valaki eltudná mondani, hogy kereshetek normálisan, mert a 950.000 lion készletem 12 szinten nem valami jó.
    köszönöm!
  • levy668
    #14567
    Semmi extra: kell hozzá paypal, meg jó euro árfolyam

    a játékban fönt jobbra kicsi kosár, store, kiválasztod a pack-ot, megnyílik egy böngésző ablak, kifizeted, élvezed:)

  • levy668
    #14566
    Ejj lebuktam, ahhoz külön vettem eaglet....... kövezzetek meg
  • ikarus44
    #14565
    számomra is elég jónak tűnik a játék hogy fizessek, de a WOT-ban is csak kétszer fizettem.
    +nem is nagyon tudom hogy a pack vásárlás hogy megy.
  • Susarc
    #14564
    mé nem wellingtont vettél?:P
  • kisokka
    #14563
    Jó, persze így is lehet, hogy csata közben gépváltáskor beállítgatom mindegyiknek, csak nekem ilyen nagy igényeim voltak, mert azt hittem külön menti ezeket a beállításokat.
  • levy668
    #14562
    Nu én meg az aktuális wot pénzt(amit játékra szánok egy hónapban) annó befektettem egy peshka starter pack-ba, és a hozzáadott eagle-ből pedig megvettem az amcsi bf-et....

    Én úgy fogom fel, hogy támogatom a fejlesztést, nem bántam meg, ez a játék eddigi tapasztalatom szerint meg megérdemli.

    És nincs ideg mint a wotban... a vérnyomásom tartósan helyre állt
  • levy668
    #14561
    Na wazzeg okos akartam lenni, és linkeltelek saját magadhoz

    LOL
  • kisokka
    #14560
    Biztos az én hozzászólásom akartad linkelni? Egyébként tudom hol lehet állítani, csak mindegyik gépre beáll ugyanaz az érték. Ez az, ami zavar.
  • ikarus44
    #14559
    nem fizetek a játékba, és nem is tervezem. mondjuk lehet hogy ezért nincs a tieremhez képest kicsi vagyonom.
  • levy668
    #14558
    hehe az us ágban a legjobb a bf109f4:) a többit hanyagolom:)
  • ikarus44
    #14557
    komolyan mondom, ez az US ág elveszi minden életkedvem.
  • levy668
    #14556
    lásd ezt a posztot: #14524

    na itt lehet állítani(ő éppen a fegyverzetet választja)
  • levy668
    #14555
    Ha a game options-ban állítod, akkor az lesz mindegyik gépre, de HB-n (lehet, hogy arcade-ban is) mielőtt belépsz a csatába lehet állítani igény szerint géphez és az adott pályához.