38447
  • Coral Springs
    #14634
    Premium -al a 7000 Lion már dupla lé. Az a havi 1-2 ezer Ft nem hiszem hogy lehúzza a családi kasszát, maximum eldobod a cigit néhány napra.
  • Coral Springs
    #14633


    Te ezt regényt most minek, vagy mire írtad ? Ha "nem haragszol" az első mondatnál nem olvastam tovább.
  • bardocz
    #14632
    Értem, köszi!
  • bgabor
    #14631
    A propeller forgómozgása okozza az állandó lassú döntést oldalirányban, ki kell trimmelni hogy megszűnjön.
  • bardocz
    #14630
    Ezt a motor tengelyének a forgása okozza, ugye?
  • vajakos21
    #14629
    igen
  • bardocz
    #14628
    FRB-n normális, hogy a gép folyamatosan fordulni akar az egyik irányba?
  • ikarus44
    #14627
    arra én is kíváncsi vagyok.
  • SovereignXY
    #14626
    Én a tankos részt várom.
  • ikarus44
    #14625
    rendben, bár még szerintem lesz a játék még jobb.
  • SovereignXY
    #14624
    ha nem akarok semmit venni akkor nem :)
    És ha ez sokáig így marad megyek napi 2 kört vagy rá sem nézek csak havi 1szer...
  • ikarus44
    #14623
    pedig hidd ell hogy majd kell, a pénz.
  • SovereignXY
    #14622
    HB-n mentem vagy 8-10et össz vissz de nagyon nem nekem való.
    Lóvét meg leszarom. Nincs sok de meg sem próbálok farmolni csak vinné el a maradék kedvemet is.
  • robi3
    #14621
    megjelent az első counter strike-os hülye gyerek a wt-ben, a "camper" szóval illette az egyik csapattársamat. :)
  • Amaymon
    #14620
    Más. Mondtak valami értelmeset a dev Q&A-ban tegnap?
  • stork13
    #14619
    Szerintem azon a tieren/tiereken nincs a Beau-nál jobb alternatíva, ezért viszik. Még az F4 Messzernek is meggyűlik a baja vele.
  • Amaymon
    #14618
    "Baun állítottak valamit? Majd mindenki azt viszi angoloknál."

    Viszik, mert lő hátra. Én azóta tapasztalom, mióta a peccsben javítottak a bomberek manuál gunnerének a pontosságán.
  • vajakos21
    #14617
    Baufighteren 10 hit KI45-ből...le se lassult..
    A20 -on szintén csak KI61...legalább füstölne a qrva életbe..
    (HB mindkettő) Baun állítottak valamit? Majd mindenki azt viszi angoloknál.
  • Susarc
    #14616
    az árkádon én is húznék amiket leírtál valóban már túl nevetségessé teszik a játékot...akár lehetne szimpla FPS-is minek vannak benne repülők amik úgy viselkednek mint egy gyalogos katona:P:O
  • ikarus44
    #14615
    én azért arcadezom, mert a HB-ben sem tudok egy lionnal sem többet keresni, SŐT. úgyhogy nem igen éri most meg nekem.
  • ikarus44
    #14614
    a bombák legyilkolásáról nem is beszélve...
    am én sem sokszor játszom már a játékkal, egyre kevesebb örömöm lelem benne. (bár erről nem a játékélmény tehet, hanem az hogy nem tudok keresni a játékban. jó ha 6-7000 liont kapok csatánként, és ez HB-ben is.)
  • SovereignXY
    #14613
    ÖÖÖ.. az 1.29 körül jéátszottam úgy huzamosabban azóta vagy 3szor mentem fel. most megint bepróbáltam és... az arcade egyszuerűen túl arcade. Csak én érzem ezt vagy tényleg lebutították az 1.29 óta az FM-et és minden kurva UFO-skopdik. Mert, hogy sztem nem normális hogy 200 méterees körben megfordulok 600 mellett meg a bombűázó 300 méteren belül fordul körbe, kimanőverezi a vadászt a vadász 120nál is a levegőben marad meg forog össze vissza még hát...
  • ikarus44
    #14612
    basszus. peleiu map :egy M.C2000-sel mentem egy A20G ellen és NÉGY tárból nem tudtam kilőni, pedig már minden létező modulját sebeztem is. erre mióta már vagy 2 perce vesződök jön egy SU2 és egy sorozatból lelövi.
  • twi452
    #14611
    Én most kilőttem egy SB-2M összes lövészét meg mindent lőttem amit tudtam 12.7es puskákkal de nem nagyon hatotta meg :)
    Közben végig kísért egy p-39, hagyta hogy ha már megcsináltam a nehezét akkor enyém legyen. De nem bírtam lelőni pedig nem nagyon lőttem mellé viszont kifogytam :D
    Szóltam neki h köszi de nyírja ki erre még az assist-ot sem adta oda rendszer xD
  • ikarus44
    #14610
    na igen annak én is örülnék.
  • kisokka
    #14609
    Pfejj, valami MSI videokártyát kéne venni hozzá. Legalább ezt is tudom, kösz!
  • kisokka
    #14608
    Akkor csak belefutottam egy mézesmadzagba
  • Susarc
    #14607
    nah sztem ma is kapok csetbant:P annyira kiakasztott megint ,hogy lángolva zuhan tehetetlenűl az általam szarrálőtt repülő erre a semmiből egy fáskamra /faszkalap/ belesoroz és nekem már írja is,hogy ASSIST!! meg a lópikulát az az assist az!! naponta többtízezer lion-t szednek ki ezek a gyökerek a zsebemből! miért nem lehet rendesen megcsinálni a pontozást!!
  • twi452
    #14606
    Ezt valami akció mellé adták és csak úgy lehet megszerezni azért ajándék (gift) repülő.
    Pl az amerikai Invader-t csak valami laptop vásárlós akcióval lehetett megszerezni anno. Aztán később osztogattak kódokat hozzá de ez már más történet :)
    A lényeg, hogy ajándék gép valamilyen csomag mellé amit megveszel.
  • kisokka
    #14605
    Üdv! A brit ágon van egy D.521 nevű fighter, ami elvileg prém, de "gift"-ként van feltüntetve. Tesztrepülésre tudok menni vele, de szolgálatba nem tudom állítani. Vajon miért?

    Előfordulhat, hogy az előtte lévőket kellene előbb megvenni?
  • levy668
    #14604
    Coral láthatólag te még mindig nem érted, de ez nem meglepő ,na még 1x majd lassan írok, hogy biztosan felfogjad:

    Egy csapat játékban te láthatólag nem akarsz csapatban játszani, és te tudsz mindent a legjobban, te értesz mindenhez, és aki ennek ellent mond az hülye.Hidd el ha nekem lenne klánom a közelébe nem engednélek.Egyébként is minek neked klán?Elmondásod szerint mindig egyedül játszol, és mindig arcade-ban.Gondolod hogy a komoly későbbi kláncsatákat a játszótéren(arcade) fogják tartani? Mert én nem hiszem.
    Szóval miért is akarsz te klánba lépni? És miért nem tudod feldolgozni agyilag, hogy valahova egyszerűen nem ütöd meg a mércét(mondjuk emberileg?)?Tudod, az e- pénisz himbálása nem minden esetben elég, valamikor csak azt mutatja, hogy milyen baromi sok szabad időd van, meg hogy türelmesen tudod az egeret terelgetni...

    uff, én szóltam, és most várom tőled a sértegető válaszokat a hozzá nem értésemmel kapcsolatban, egy kis e-pénisz himbálást(esetlegesen az adatlapom kielemzésével), és végszóként a mindenki hülye csak te vagy helikopter zárósorokat.
  • bgabor
    #14603
    Barátok miatt, akik tolják még. Néha velük tartok néhány kör erejéig.
  • CptYossarian
    #14602
    Ráadásul a legújabb peccsben a beadott KILENC új artira veri magát a WG, miközben a játékosok nagy többsége utálja az artikat.
  • Kollati
    #14601
    Csak egy kérdés:

    Mért nem törölted már le az egészet a francba? :D
  • bgabor
    #14600
    World of Tanks... az imént mentem egy csatát tier8ban, egyzászlós ensk pályán. Én egyedül harcoltam a városban a zászlónál, leosztottam 1700+ damaget, persze gyorsan legyűrtek. A Siemanoob csapatom pedig a mezőn kempingezett. Persze vesztettünk, és így kaptam az erőfeszítéseimért 300XP-t. A következő tankot 168.700 XP-be kerül kifejleszteni. Van még kérdés?

    Egy rossz vicc az a játék a War Thunderhez képest, mind technikai, mind gazdasági, mind élvezeti szempontból. Plusz rohadt idegesítő.
  • Coral Springs
    #14599
    Ha TS helyett ezt akkor a játékban is megosztottad volna velem, ha rendesen kitértél volna további részletekre is amikről nem tudok, elkerülhető lett volna a felesleges vita. Akkor teljesen mást szűrtem volna le, és nem azt hogy egy nem túl jelentős fanklubba nem vesznek be csak azért, mert játék közben inkább meghallgatok néhány jó zenét, mint hogy másokkal pofázzak a semmiről. Viszont ha ilyen szinten toljátok, minden tiszteletem, és sok sikert.
  • Coral Springs
    #14598
    Ma eléggé szopóágon vagyok, ennek ellenére nem egy lucky shot összejött. Utolsó töltény a cannon -ban, az ellenséges gép ~700 méterre, nem is láttam hogy hova de ellőttem, aircraft destroyed. Mondom jól van, anyámat épp emlegetik.
  • CptYossarian
    #14597
    jó ez, rendesen felépített rendszernek tűnik
  • Dragunow
    #14596
    Egy játékos akit PUMA2-nek hívnak.
  • vajakos21
    #14595
    +Jegyzem meg kérdésemre azt mondta ők a profik a PUMA meg a gyakorló...
    Persze lehet csak vicc volt és nem is magyarok...de kiváncsi vagyok