38447
  • CptYossarian
    #14674
    A düh, amit akkor érzel mikor G-2-es Messerrel 780-al száguldva egy oldalazó IL-2 felé oneshottolja a pilótádat a faroklövésze...
  • Amaymon
    #14673
    A dora nerf óta a keverék szövetségek is eltűntek. Megint tesztelik a balanszot. Hiába keverték meg a GER dominátor volt bármi ellen, kellett a nerf.
  • marcellalex
    #14672
    Köszönöm szépen a választ :)
  • Amaymon
    #14671
    Ty. Ezek szerint kő-papír-olló szerűen most körbeütik egymást a nemzetek.

    A britek szerencsére nem használják tömegesen a tempestet, pedig az is túl emelkedi a németet.
  • Nortai
    #14670
    Tutorial-t csináld végig, abban benne van minden. Az is, hogy hogyan tudsz szárazföldre vagy anyahajóra leszállni. (plusz Gold és Pénz is jár érte) :)

    Párszóban pedig: elkezdesz ereszkedni, sebességed lecsökkented 200 körülire (gyors leszállás :D), előtte kiengeded G betűvel a futóművet majd F betűvel átállítod a flaps-et landing-re ezzel is csökkentve a sebességet folyamatosan, mikor földet ér a futómű nyomod folyamatosan a fékezést. (CTRL vagy S billentyű attól függően melyik beállítás) De ezek a lehetőségek már gép függők. Lényeg, hogy árkádban foglaláshoz nem kell leszállni csak futóműnek kell érintenie talajt, míg el nem foglalod.
  • twi452
    #14669
    viszont a japók ellen nincs mit tenni :)

    most p-47el felmentem 7500méterre kényelmesen..akkor láttam h a csapat fele az Ai bombázókat támadja.. mondom fasza élből bukta kör legalább megnézem mi a helyzet. Láttam is 5-6ezer méteren az egész japán csapatot kivétel 2 N1K-t jóval fölöttem és zuhantak is már rám xD

    Na most ezekkel tényleg nem tudom mit lehet csinálni. Rohadtul emelkednek, jól fordulnak, ahogy eddig tapasztaltam 750es zuhanás sebességet simán tartják és utána se nagyon lassulnak vissza, és hát a fegyverzet sem piskóta :)
    Ezek tényleg ilyen na és most mi a ****? xD
  • twi452
    #14668
    a D és a C mindenképp
    a C-t szokták leufózni a "németek" :)

    az A-val nem repültem sokat de nagyon úgysincs sok alternatíva.
  • twi452
    #14667
    p-47el ne használjatok WEP-et mert bugos. Kisebb teljesítményt ad le azzal mint alapjáraton :)
    elvileg a p-38nál és a b-17nél is ilyen, majd kipróbálom
  • marcellalex
    #14666
    Jónapot kezdő vagyok és szeretném ha valaki elmondaná ,hogy kell leszálni egy reptéren előre is köszönöm
  • Amaymon
    #14665
    Melyik corsair az életképes? Fél szintre vagyok az elsőtől. US-t jól felerősítették GER ellen a dora nerf-el. Tegnap jó párszor G10-ek miatt nyertük, ha az nincs... Necces nagyon, ha corsair és p51-et spammelnek.
  • bgabor
    #14664
    Nana, a Konteóblogot ne keverjük bele az ügybe, az egy remek blog, és pláne ne említsük egy lapon a Korallal.

  • Coral Springs
    #14663
    Hegyezd még egy kicsit a trollgépet, biztos sokan kíváncsiak rá.
  • vajakos21
    #14662
    Hùù az jò lenne! A Bismarck megvan? Vagy nem is inkább olyan monacoi kikötös jachtosat.Tudod ahol qrvák vannak a fedélzeten ....de látszanak is! :-)
  • Susarc
    #14661
    bombák rádiusa megint elvan kókányolva vagy én vagyok láma,hogy a 250-es 2-3 méterről nem szedi ki a tankokat? /med+heavy/
  • Coral Springs
    #14660
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "de mindez lényegtelen, mert érintetlen tárgyakkal is ugyan ez a helyzet"

    De külön neked felveszek majd egy olyan videót is, ahol nem ég a hajó.
  • vajakos21
    #14659
    Annak a hajònak már volt baja rendesen.Lehet simán leégett. Hivatalos forumon kérdezz rá van e ilyen bépitve ai ba is
  • Amaymon
    #14658
    Nem szeret mindenki HB-ban menni sőt, per pill az a különc aki ott megy, ha a játékosok számát nézem. Nagyságrendekkel.

    Jelenleg az arcade játékosok tartják el a WT-t ott is kell a bugmentesség. Itt nem az FM, DM-re gondolok, hanem a játékmenetre.

    (Szerencsére eléggé a szívükön viselik a devek a HB sorsát.)
  • Glo
    #14657
    Az E. Fi. mit takar?
  • Glo
    #14656
    HB-n nincs ilyen, csak mondom :))

    Árkádba meg tegyél be egy bombázót valamelyik slotba, oszt le is győzted a nagy és láthatatlan ellenséget, a szétalgoritmizált MM-et :))
  • Coral Springs
    #14655
    Nincs ebben semmi konteó, vagy látod a dolgokat vagy nem. A #14653 -at se hittétek el, most ott a videó róla.
  • Glo
    #14654
    Te a konteó blog nagy kommentelője lehetsz
  • Coral Springs
    #14653
    Ez pedig a #14498 -ra a folytatás. Ezt se hitte el nekem senki, de most itt egy videó róla. Valami ötlet arról, mi a franc likvidálta az utolsó hajónkat ? Valami zörej ugyan hallható, ám se egy torpedó, se egy bomba nem csapódott be, de még egy kiírás sincs az esetről. Egy perccel a felvétel előtt egy vadászgép belezuhant, de mindez lényegtelen, mert érintetlen tárgyakkal is ugyan ez a helyzet.

  • vajakos21
    #14652
    Akkor élvezd a free killeket. Max a győzelemre járó jutalmat nem kapod meg..
  • Coral Springs
    #14651
    Persze hogy nem a match maker mondja meg, érdekes módon mindig csak az egyik team -nek jut eszébe hogy bombázóval kell menniük, a másik team meg túl hülye hozzá. Ugye ezt te sem hiszed el ? Ragaszkodhatsz a rögeszmédhez, ettől függetlenül a játék így van megírva.

    Nekem meg csak vadászgépeim vannak, adsz valami ötletet hogy választhatnák ki egy bombázót ? Túl hülye vagyok hozzá.
  • vajakos21
    #14650
    Én HE112 A0 viszek legtöbbször FRB-be. Jól repülhető.Tanulni olcsó . És a 20 as ágyu elég majd minden ellen.
  • vajakos21
    #14649
    De nem az MM mondja meg mit vigyél be (lehet még le kell írnom párszor mert látom nem érted de a kedvedért megteszem )...ki is léphetsz ....
  • Amaymon
    #14648
    Annyiban nem hülyeség a mid tier HB-n, hogy az még túl árkádos és nagyon könnyű kihasználni a gépek előnyeit, így a low lvl hatalmas hátrányban van.

    FRB-n ahogy nézem a streameket simán elboldogulnak low tierrel, mert pl. nem tudnak rá 10km-ről BnZ-zni.
  • Coral Springs
    #14647
    Minden második ground strike csata ilyen (az 1.31 óta), hagyjuk már hogy ezt nem a match maker dobja ki. Ilyen véletlenek nincsenek.
  • Coral Springs
    #14646
    Mert számomra az az egyetlen játszható alternatíva. Inkább megküzdök egy-két LaGG-3 -al, mint egyedül bohóckodni a Corsair -el egy Bf falka ellen.
  • Glo
    #14645
    Továbbá ha kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye.. Bármennyire is állítja :))
  • Glo
    #14644
    Nem nem. Fogalmazzunk úgy: Az egyik csapatban nem olyanok vannak, akinek KIZÁRÓLAG vadász gépeik vannak a slotokban :) Vagy nem olyan stupidok, hogy egy Ground Strike pályára vadászt hozzanak be :)

    Ha HB-ra 2-es tierű gépet viszel, mert ahhoz szottyan kedved az még nem jelenti azt, hogy alanyi jogon 2-es tierű gépeket fogsz ellenségnek kapni :) Amíg vársz szépen láthatod, hogy milyen tierű gépek várnak még csatára, ez alapján előre jelezhető, hogy miket fogsz ellenségnek kapni..
  • vajakos21
    #14643
    Mindenki azt választ arcadban amit akar. Ez nem az MM választása volt.
  • Coral Springs
    #14642
    Tehát te szerinted az a normális, ha egy ground strike pályán nem vegyes a felosztás, hanem az egyik csapat szinte bombázókból áll, míg a másik vadászokból. Értem, akkor nincs miről beszélnünk. Ha pedig épp HB -ra támad kedvem, akkor olyan géppel fogok bemenni amihez kedvem van, és nem azzal amivel érdemes. Hogy mindenki magas tier -ben játszik egy hülyeség.
  • Glo
    #14641
    Különben is, minek mész HB-ra Buffaloval? Komolyan érdekel :)
  • Glo
    #14640
    JA, hát ha egy Ground strike pályán bomber hadak fognak megjelenni és NEked ez nem tetszik.. o,O ??
    Nyerni akarnak, vagy nem? :)) Te is Cobrával mentél, ha jól látom. Fogd fel úgy, hogy nyugisan szemezgethettél az ellenség közül egészen addig míg vesztettetek.

    HB-ra meg ne Buffaloval menj, mert oda senki nem megy T2-es géppel, naná, hogy az MM a nagyok közé tesz :))
  • Coral Springs
    #14639
    Nekem nem az Arcade -al van bajom, nekem a match maker -el van bajom. Ez pedig tudtommal jelen van mindhárom játékmódban. De ugyan úgy azt is ideírhattam volna, hogy a 2 -es szintű Buffalo -val 10 -es szintű gépek ellen kell menjek HB -n. Ez már megállná a helyét ? Akkor most döntsük el hogy ez a HB / FRB -nek a topikja, vagy a játéknak a topikja.

    Amúgy a képeken bomber vs fighter csatát lehet látni, jelenleg minden második csata az.
  • Glo
    #14638
    Mit is kéne látni? :)

    Az árkád miatti sírás-rívást komolyan betiltanám a fórumon. Járhatna érte 2 nap bann :D
  • Coral Springs
    #14637
    Napi agyfasz.

  • Coral Springs
    #14636
    Hagyjad már. De nem akarok beleszólni, majd te eldöntöd hogy neked mi a jó.
  • ikarus44
    #14635
    nem dohányzom, és nem iszom.
    nem ezért nem akarok fizetni még a játékba, hanem azért mert még nem tartom elég kiforrottnak ehhez.