38447
  • Coral Springs
    #14714
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/40329-war-thunder-update-131/?p=576498
  • vajakos21
    #14713
    At the moment it was confirmed that gremlins are indeed something that is not bug. Developers are following this closely. So, thread will be closed

    uccsó hsz az oldalon
  • vajakos21
    #14712
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/39404-heavy-targets-self-destructing-in-ground-strike-games/page-4
    Ha nem bug..akkor?
  • Susarc
    #14711
    a heavy targetekről megvan a véleményem...:DD
  • Coral Springs
    #14710
    Ez pedig a fejlesztők hozzáállása. Valóban nem egy bug, hisz ők rakták bele.
  • Coral Springs
    #14709
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/36344-stop-to-dissapearing-heavy-targets/
  • Coral Springs
    #14708
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/39404-heavy-targets-self-destructing-in-ground-strike-games/?p=499952
  • Coral Springs
    #14707
    Olvastad te a #14498 -at ? Láttad a tegnapi videómat ? Beleolvastál a linkelt topikba ?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, valóban van ilyen, de a tegnapi videómon se egy ilyen történik, és a linkelt topikban irkáló emberek sem hülyék. Azt én is még számos történetet elmesélhetnék, például Africa Canyon -ban fedezzük az utolsó pillbox -ot, az összes arra közelítő gépet lelőjük, azt egyszer csak a pillbox megsemmisül. Se egy robbanás, se egy kiírás arról hogy mi történt, ellenséges gépek egy kilométeres körzeten kívül, egy ellenséges pillbox pedig a pálya másik felén. Láttam már teljesen épp destroyer flottát is megsemmisülni így, fél perc különbséggel sorban süllyedésnek indult az összes. Se egy ellenséges hajó a közelben, sem egy ellenséges repülő, sem egy kiírás arról hogy mi történt.
  • Coral Springs
    #14706
    Tegnap egy LaGG–3 -al fordulóztam míg végül egybe nem keltünk, az orosz szanaszét esett, nekem meg csak piros lett az egyik szárnyam.
  • CptYossarian
    #14705
    Van olyan hogy az orrom előtt lövi ki a tankot a tüzérségünk, miért ne történhetne hasonló hajókkal is? Az AI is irtja egymást, nem csak a játékosok.
  • Coral Springs
    #14704
    Folytatás a #14498 -ra, második rész.

    A videómat megosztottam az official -on is, és írja egy csávó hogy nem fedeztem fel semmi újat, ez egy ismert probléma. Itt a topikja a témának, és ahogy látom alfa teszterek is megszólaltak, hát ennyi.
  • Amaymon
    #14703
    Na meg is van az UFO1 :)
  • Amaymon
    #14702
    Nem csak szerencse, de az is kell. Ma életemben először megyek HB Airacobra-val, mert szeretnék Corsair-t. Egy win és megvan a leggyengébb változat.



    Lehetne jobb stat, de életszerű a ma délutánról.
  • Susarc
    #14701
    karcmentesen rammolnak a köcsög orosz gépekkel!!!
  • Susarc
    #14700
    neeeem vagyok 0 val első.....úgy értettem a mai első körömben 5 halálom volt és totál 0 pontom...ahová mentem azonnal leszedtek:D aztán a következő kötben amit mentem meg szarrálőttem mindenkit mindössze egyetlen gépvesztéssel azt is én basztam el ,mert lefogtam a kamerát és úgy forgólódtam a hegyek közt:_P
  • CptYossarian
    #14699
    Kuban pályán épp a heavy tankok sorát bombázgattam germán wellivel mikor egy 9T lelőtt, én meg leszaggatott szárnyakkal rácsúsztam a közeledő tankok útja mellé, úgy hogy gyakorlatilag csak a gép törzsének első fele volt egészben. A következő tíz percben az előttem óvatlanul elhaladó harckocsikat lőttem a welli géppuskáival, az aljukat és hátuljukat hittelve igen szép pénzt zsebeltem be pusztán a találatokért. :)
  • G8steve
    #14698
    Szevasztok. Erre a mai fan eseményre: a Dávid vs Góliát-ra,kell jelentkezni vagy ez hogy fog működni? Lehet már beszéltétek, de most nem keresném vissza. Választokokat előre is köszönöm
  • Fellner
    #14697
    Arcade-ban minden lehetséges, mert gondolom ott volt :D Az márcsak a csapattársak hülyesége vagy éppen balfaszsága ha nullával vagy első nem?
  • Susarc
    #14696
    nemcsak szerencse??? akkor hogy lehet,hogy a nulla teljesitményem után meg full első leszek....közben agyat meg kezet cseréltek bennem az ufók?:D

    a wellington meg az életben nem fog 680-al emelkedni....

    hiába mutatja az én sebességem szerintem valami szerveroldali ghost pocket loss van,mert olyan mintha nem is lenne sebességem...mással nemtudom magyarázni,hogy egyáltalán egy cm sem közeledek egy függőlegesen emelkedő bombázó irányába miközben én zuhanóban majdnem maxon suhanok....ez rengetegszer előfordul sima csatákban is a forgolódó dogfightoló ellen 2-3 km re van tőlem én meg nem közeledek vagy csak rohadt lassan pedig vagy zuhanok vagy vizszintesen zakatolok csőgázon:P
  • Fellner
    #14695
    Nem csak szerencse kell hozzá, a welli meg megy 680-al ha akar:D
  • Susarc
    #14694
    azt meg se emlitem hogy 680kmh val nem érem utól a tőlem 2 kilóméterre emelkedő wellingont csak mikor 180 fokban megfordul akkor kezd fogyni a távolság! WATTAFUKK?:
  • Susarc
    #14693
    első köröm 0 kill 5 halál....
    második köröm 7 kill 15 földi kill 1 halál....

    ebben a játékban CSAK a szerencsén múlik,hogy mit teljesítessz.....
  • ikarus44
    #14692
    ezt nem tagadhatom, de az hogy minden csatában (HB-ben is) legyen mindig nem is egy légi győzelme azért túlzás.
    az SBD dautlessel is arattak légi győzelmet a zero ellen, mégsem lövi halomra a népet.
    (ha kell az SBD-ről szóló filmet belinkelem.)
  • bgabor
    #14691
    HB-ban is sokszor volt, hogy IL-2vel mentem, és az ellenséges BF-109 úgy gondolta, hogy ő most szemtől szembe fog támadni(ez már önmagában az amatőrség csalhatatlan jele). Hát kiskanállal kellett összeszednie a darabjait utána. Egyszerűen az IL-2 23mm-eseit páncélozott járművek és tankok ellen tervezték, így elég jól megbirkózik holmi repülőgépekkel is.
  • bgabor
    #14690
    Nem feltétlenül, az IL-2 nek a valóságban is voltak légigyőzelmei. Bát nem egy jól manőverező gép, de ha valaki van olyan hülye, hogy elé kerül, akkor bizony a két 23mm-es gépágyú atomjaira szedi.
  • ikarus44
    #14689
    "Ahol el kell foglalni ott nem vagyok benne biztos de úgy rémlik régről, hogy ott is működik." ott is javítanak. a Bf110-semmel a "domination stalingrad" pályán szálltam le javítani. (a poén az hogy (megszámoltam) 4 repülőgép (köztük egy A20G) próbált meg kiszedni, de nem tudtak, és aztán felszállás után egyet ki is szedtem.
  • twi452
    #14688
    Ha van saját reptér / hordozó akkor pedig megjavítanak :)
    Ahol el kell foglalni ott nem vagyok benne biztos de úgy rémlik régről, hogy ott is működik.
  • SzirmosSzisza
    #14687
    Eddig játszottam kb 12-t, egyszer próbáltam meg leszállni, aztán szóltak, hogy felesleges, mert nem javítanak meg :D
  • ikarus44
    #14686
    azért van román címer az S79-sen, mert Olaszország Romániának is adott el a gépekből.

    Olaszország helyzete egész más volt mint Romániáé.
  • bgabor
    #14685
    Miért, román címer van az olasz S79 Sparvierokon?
    Amúgy nem vagyok nagy barátja a románoknak, de a közeledő szövetségesek okán az olaszok is oldalt váltottak, nem?
  • ikarus44
    #14684
    rendben.
  • CptYossarian
    #14683
    Ha nem irritál rajta a (szövetségeseiket, így minket is eláruló) románok címere akkor nem rossz.
  • ikarus44
    #14682
    az S79 jó gép?
  • ikarus44
    #14681
    szép!
    bár az a vicces és ez egyben utal a készítőkre is hogy az IL2-senek a valóságban kísérővadászokra volt szüksége, a játékban meg mindenkit lealáznak vele.
  • Nortai
    #14680
    Ma délelőtti arcade party elég jóra sikeredett, gondoltam lemegyek tier 5-be kicsit hülyülni egy kimaxolt IL2-vel. :D A végeredmény. Az egészben a legszebb, hogy vesztésre álltunk, már csak 1 kis csík kellett az ellenfélnek ledolgozni. Gondoltam gyors lemegyek C-re egyedül (a többi világért se) megvédeni, hátha összejön. C-re épp egy egész raj indult meg leszállási szándékkal, gondoltam na ez így szép lesz. Szerencsére egyik sem foglalkozott velem, mivel nekik tényleg nem sok kellett, hogy behúzzák a kört. De nem jártak sikerrel pechükre. :D Fel is raktam a replay-t az akcióról, ha már így alakult. :) YouTube Akadnak a videón érdekes találatok vagy nem találatok (pl.: 3:30-nál). Van mit javítani, vagy csak én vagyok vak. :D
  • twi452
    #14679
    Le lehet tenni nélküle is csak kicsit bonyolultabb :D
    Jobb ha alacsony sebességen még azért a levegőben marad a vas és lehet irányítani :)
    Ha 160-180as sebességget tartod kb akkor nem lesz gond.

    Arcade-ban meg nyilván még nagyobbak a határok ott annyira sem kell figyelni csak ne ilyen 300-as tempóval gurulj rá mert akkor nem fogsz megállni :)
  • SzirmosSzisza
    #14678
    Oh, kell F is, akkor tutorialban azért csúsztam ki bőven a leszálló pályáról :D
  • twi452
    #14677
    Kisebb tier-ben most a su-2 is kb a lelőhetetlen szintre lépett elő.
    Azt hiszem nem maradt egy négyzetcentiméter ép része mégis simán hazament vele lol
  • Amaymon
    #14676
    60-70 km/h-val csumára lehet nyomni az oldalkormányt befordulás után visszakorrigálni, 180°-ban befarol gép :)
  • CptYossarian
    #14675
    Futómű fékezése MELLETT billentgesd az oldalkormányt (Q,E) is jobbra-balra, a plusz légellenállástól hamarabb megáll a gép. Óvatosan, mert ha túlzásba viszed átfordul vagy bedől.