38447
  • kisokka
    #14794
    Az az érdekes, hogy a H6K4 japó bombázónak is van futóműve a hangárban. Viszont ez nem igaz és egyszer majdnem leszálltam vele...Érdekes, a többi hidroplán ilyen gagyi állványon rostokol bent, ennek meg kerekei vannak
  • twi452
    #14793
    Ha odacsapod akkor számít zuhanásnak természetesen :D
    Ha simán leszállsz akkor azzal nincs gond, kényszerleszállás után oda is írja a listában neked, hogy volt 1 halálod :D Így lehet sokszor meghalni egy csatában csak mindig legyen valaki aki még ép amíg feljavítanak a kifutón :)
  • Nortai
    #14792
    Ja jó tudni, akkor ez miatt ment el egy HB-s meccsem. 4 maradt a végén + én ellenük. 3-at valahogy kiszedett a légi védelem a bázisunknál, próbáltam úgy körözgetni. :D (jobb ötletem nem volt akkor épp) Majd még szállni tudtam aránylag, de jobbnak láttam hogy leszállok megjavítani, mert utolsó aki maradt az épp ment visszafele. Erre leszállok és számol 15-től visszafele és vége. Mondom wtf?! :D
  • bgabor
    #14791
    Senki se visz hidroplánt HBra. Amúgy a nagyobbik Catalinának van futóműve. :D
  • twi452
    #14790
    Az... kellemetlen :)

    Annyit tehetsz, hogy amilyen finoman csak tudod úgy rakod le a pályára. Ha nem törik atomjaira akkor megjavítják egy kicsit hosszabb idő alatt mint normálisan. Viszont ha te vagy az utolsó a csapatban akkor ugye hiába mert ezt is lezuhanásnak számolja és vége lesz mielőtt összeraknának :)
  • kisokka
    #14789
    A hidroplánokat mégis hogy kellene HB-ben használni? Azt még el tudom képzelni, hogy egy hordozó mellé leszállok és feltölt, de mi van, ha egy csepp víz sincs a map-en?
  • Susarc
    #14788
    680KMH-T sajtoltam ki a prém wellibálnából és meg se rezzent:DD
  • bgabor
    #14787
    Nem erről van szó, hanem arról, hogy forduláskor jobbra ballra imbolyog, amúgy az FW is, és minimálisan a Corsairek is.
  • f24sg
    #14786
    Itt szeretném megjegyezni, hogy a Corsair után (helyett) a P-63 nekem nagyon bejött!
    Még csak az A5-nél tarok, de már ez is hatalmasat lép előre emelkdésben és manőverekben, valamint stabilitásban is (beleértve a célzás stabilságát)
    Egyedül ezzel a géppel értem el 3 killt HB-n, és azok a killek nem Wellingtonok voltak.
    A 37mm sem hazudik, a köv. cobra-n meg 30-ról 58-ra növekszik a tár.
  • XenHai
    #14785
    300hm/h sérülés mentesen úgy remeg mint 1 öreg ...
  • Amaymon
    #14784
    Szárnyletörés előtt mindegyik rázkódik. Corsair inkább kicsit bólogat vagy inog alapban.
  • XenHai
    #14783
    Lehet ,hogy én használom rosszul őket de nálam a 109-esek is rázkódnak mint a nyárfalevél.
  • bgabor
    #14782
    Nem indokolt sírni a Corsair miatt, lévén hogy az amerikaiaknak jelenleg az az egyetlen életképes gépe. Németeknek meg van egy csomó. Amúgy a mostani peccsben nerfeltek már rajta, azóta billeg egy kicsit forduláskor.
  • Amaymon
    #14781
    Én is beültetném az US pilóták nagy részét egy GER kiképzésre, hogy tanulják meg használni az átkozott corsair előnyét :D

  • Glo
    #14780
    Nem kell velük foglalkozni, múltkor én is noob voltam, mert egyedül nem álltam le harcolni 4 ellenséggel :)) Aztán a legnagyobb szájkaratés persze megdeglett, még a csapattársai is kiröhögték :)
  • twi452
    #14779
    na most elküldtem pár arcot a csába ingame :)

    japán-usa pálya, gondoltam leszállok utolsónak mert értelmetlen az egész már (én kettőt kiszedtem a többiek fordulózgattak a japókkal, boritékolható volt a végeredmény)

    vissza is értem aztán megjelentek egy tetű jól szét is lőtt de nem tudott leszedni az tovább állt, jött a következő szemből abba sikerült belelőnöm aztán leszedte egy hajó de közben végig ömlött az üzemanyag belőlem.. aztán írogatja egy gyökér orosz, hogy milyen gyáva vagyok ott körözgetek a hajók között
    lol mit kéne csinálnom ha nem hagynak leszállni aztán kifogyott a nafta és egy sima crash lett a vége nem kapott senki semmit utánam, rohadjanak meg mind :D
  • ikarus44
    #14778
    nagyon szívesen!
  • Amaymon
    #14777
    Hát nem tudom én régebben mikor néha nw lagoltam, ment tovább a gépem csak épp irányíthatatlanul, mint egy tégla. Még abban az időben mikor nem volt túl jó a szerverkapcsolatuk. Ha lagoltatja magát mit ér vele? Desync-el a szerverrel...Ha jó tudom itt server to client kapcsolat van és nem client to client. Utóbbinál működne.
  • Glo
    #14776
    How to use your wireless lag switch:

    In order for your lag switch to work, you must be the host.

    Emiatt sztem bukta a dolog, de biztos van más módszer is rá, hogy tudjanak késleltetést okozni.
  • CptYossarian
    #14775
    Ezzel csalnak a ruszkik, ráteszik a .bat-ot makrósprogival egy gombra és meneküléskor megnyomják. http://www.se7ensins.com/forums/threads/tut-how-to-create-a-wireless-lag-switch.707719/
  • MitsuMishi
    #14774
    Köszi szépen :)
  • ikarus44
    #14773
    bocs, az "ó"-t véletlenül írtam be.
  • ikarus44
    #14772
    óhttp://forum.warthunder.com/index.php?/topic/21362-kezd%C5%91knek/
  • MitsuMishi
    #14771
    Sziasztok!
    Van valami jó leírás kezdőknek? Pl. hogy milyen képességeket érdemes adni a pilótáknak?
  • Glo
    #14770
    Korea mapon ezt Corsair-el is el lehet játszani, a rakétákkal. Légiharc után ha van idő, és az utolsó ellenséges gépet kergetik 4-en, akkor szoktam rakétákkal irtani a tankokat, meg a maradék lőszerrel a puhákat. Kis farming a végén :)
  • Amaymon
    #14769
    ~3 általában b25-ök, az még jól is jöhet.

    "csak aztán nehogy lesújtson a nerfhammer rá :D"

    Bármi történhet velük a köv peccsben, ingém cseten írták. Néha a pletykák igazak.
  • twi452
    #14768
    És nem vagyok bombázó ellenes mielőtt még jönnek a vádak :) Csak az a baj, hogy az esetek 90%-ban semmit de tényleg semmit nem tesznek hozzá a csapathoz, bemennek "farmolni" 200 méteren kacsáznak a légvédelem között és megdöglenek ennyi. Nagyon ritka az olyan játékos aki nem arra megy, hogy kidob 3 tankot és quit.

    Tegnap volt egy kellemes meglepetés is. Korea térkép, felszálltunk és egy A-20 kért fedezetet. Mondtam neki jöjjön 4ezerre fel ott fogunk repkedni. Leokézta és jött velünk fel kicsit lemaradva hátul.
    Elkezdődött a "buli" 2 percen belül volt 3 darab halott b-25ünk odalent az A-20as srác fent a közelünkben támogatott minket, azért van rajta egy rakás lövész aztán ahogy alakultak a dolgok szépen le tudott ereszkedni biztosabb bombázáshoz és kidobálta a bombákat aztán elkezdte kiszedni a puha célokat, senki nem zavarta. Szerintem igencsak szép kört tudott végül zárni.
  • twi452
    #14767
    És általában rengeteg bombert kapsz amcsi oldalon magad mellé :)

    Mondjuk most nagyon sírnak a corsair miatt mindenhol, talán most ez lesz a divat aztán sokan fognak menni vele
    csak aztán nehogy lesújtson a nerfhammer rá :D
    Még 2.2 millió expem van a 3 gépben.. addig ki kéne húzni őket amíg lehet :)
  • Amaymon
    #14766
    Egy az egyben úgy kell menni vele, mint egy 109-el csak annál gyorsabb és nehezebb célra tartani. Ha olyan gépeket kapsz társnak, amik gyengék vagy bomberek "sok lúd disznót győz" elvén a Corsair is oda veszik.
  • ikarus44
    #14765
    ha kiveszed az automata javítást, de később visszateszed, akkor azokat a gépeket is megjavítja, amit akkor törtél össze amikor kivetted?
  • ikarus44
    #14764
    köszönöm!
  • Pluskast
    #14763
    Kép beszúrása menüben add meg a képed url címét. Azt pedig valamilyen képfeltöltő old segítségével éred el. Javaslom a kepkezelo.com oldalt.
  • ikarus44
    #14762
    hogy kell képet berakni a fórumba?
  • Pluskast
    #14761
    Igen!
  • Pluskast
    #14760
    Ok de én voltam zárt béta teszter. Nem global. Az még nagyon az eleje volt.
  • bgabor
    #14759
    De te a bétázásért kaptad, nem azért mert az egyik Starter Packot megvetted.
  • vajakos21
    #14758
    repgép adatok. La5 FwD...mai:
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/43538-data-sheetfw190d/#entry579813
  • vajakos21
    #14757
    tu2 öt kaptam...máig nem értem hogy számolták...de más sem...még jò hogy nem is használom
  • ikarus44
    #14756
    hogy kell képet beszúrni?
  • Susarc
    #14755
    namondomén:D akkor bugos:P:)