38447
  • CptYossarian
    #14834
    Fw190 D-12 HB javítása 22k és a Ta-152 is csak 23k.
  • Amaymon
    #14833
    Éreztem, hogy túl OP a G10 3x30mm-el 20k-ért :)
  • CptYossarian
    #14832
    Hasonló ez az econ ahhoz amit fórumon ajánlottam (mondjuk le is vezettem logikusan):
    - alkalmanként dinamikusan változó repair-ár, statból lekérhető hogy melyik géppel milyen eredményeket érnek el a játékosok, na ott meg lehet nyomni a cerkát
    - olcsóbb gépek, olcsóbb kiképzés és felszerelés
    - így kevesebbet fognak javításra költeni az emberek, inkább kivárják, plusz esélyesen több eagle-t költenek repair skillre
    Jó lesz ez. Aki viszont eddig nem kapcsolta ki az auto-repairt az most majd ki fogja. :)
  • Amaymon
    #14831
    Jézus mitcsináltak a kedvenc gépemmel. azt hittem rosszul látok, hogy 20k helyett 46K a repair :o
  • bgabor
    #14830
    Cserébe a gépek ára és fejlesztései nagyságrendekkel alacsonyabbak lettek. Lásd tier 11 KingCobra 370.000 pénzért és hasonlók.
  • Amaymon
    #14829
    Nekem is FRB lesz a végcél. Csak még fejlődjön a játék pár peccsig.
  • vajakos21
    #14828
    vagy olcsò repülö drága javitás. vagy forditva. én a másodiknak jobban örültem volna....de ez van.
  • vajakos21
    #14827
    Lehet idézöjelet kellett volna tennem...gondoltam átmegy az irònia.(nem tom mennyire olvastad eddig a fòrumot de nem én vagyok az aki egu kill nélküli meccs után kettéfejeli a monitort. Valszeg egérrel mennék külsö nézetböl ha az érdekelne.) Mondjuk pontot arra kapsz ha lelösz valakit,kiütöd a földi/vizi célokat...szòval pacifistáknak inkább a farmszimulátort szánnám( persze disznòvágás nélkül...az a rengeteg vér..).Viccet fèltrtéve.Kell az egér és minden irányitás ha jòl mûködö üzletet szeretnének...mert ez is csak a pénzröl szòl. Más kérdés hogy vannak igények joy-joy ellen pl. amit szerintem figyelembe vesznek majd de elöször azoknak kedveznek akik többen vannak. Bár sokan vannak akik joyoznának de a lent emlitett okok m9att egereznek.Mondhatni nem fejlesztik a joyt mert egereznek miközben azért egereznek mert nem fejlesztik a joyt...
  • CptYossarian
    #14826
    (Azoknak írom akik nem tudják most megnézni a kliensben):
    P-47 rep. HB 5300, F4U-1a 5200, 1d 5700, 1c 44k.
    Airacobrák 4600-4700, Kingcobrák 6500/11k/12k, P-38 8300.

    Spit Mk IX 24k, Mk Vb 6k, Beau 3900/4400 (Beaukat még jobban spammolni fogják a britet repülők, bravo Gaijin, idióták vagytok.)

    Hienek: 3600/4400/17k, A6M2: 5700, A6M3: 6100, mod22: 7300, A6M5: 22k, Shiden-Kai 41k mindkettő.

    Sabre 51k, Me163 80k, Me262 91k, Mig-15 94k.



  • twi452
    #14825
    Mondták, hogy azt is nézik, hogy eddig mivel mennyit és milyen eredményesen játszottak. A drága nagy dögöket amikkel senki nem ment most "jóárasítják".
    B-17ekkel sem ment kb senki most ha ez igaz lesz akkor harmadolják a javítási költségüket. A corsairekkel sokan mennek azok drágulnak is a lista szerint, főleg a C verzió.

    Németeknél is ez a helyzet. Oroszoknál meg.. hát ott semmi sem ilyen egyértelmű ugye xD
  • CptYossarian
    #14824
    Bedurvított német repair árak HB-ben: G-10 46k, G-6 37k, G-2 11k, A-5 23k, F-4 9600...
    Szivacs. Prém Welli 4200, prém La-5 6600. :(

    Oroszok: La-5 6600, La-7 19k, La-7-B20 24k, 9T 6400, 9P 25k, Yak-3 6600..
    Kb. orosz peccs.

    A gépek olcsóbbak, upgrade-ket még nem néztem.


  • antiqueA
    #14823
    A fő problémát abban látom, hogy egyáltalán beletették egy repülős játékba ezt az irányítási módot. Az emberek el vannak kényelmesedve, mindenben a könnyebb, egyszerűbb megoldást keresik, kihívás pedig ne is legyen semmiben. Ha egyáltalán nem tették volna bele a mouse aim-et, akkor megtanulták volna az emberek használni a mouse joy-t, mert maga a játék van annyira jó. És szimulátornak még messziről sem nevezhető így sem.

    vajakos: én úgy gondolom, ebben a játékban pont nem az ellenség bugyuta mészárlása a lényeg.
  • CptYossarian
    #14822
    o//*
    *\\o
    *\o/*
    Economy Patch: http://gaijin.ru/upload/files/new_prices.html
  • vajakos21
    #14821
    Tervben van egy joy/egér választási lehetöség.Remélhetöleg mihamarabb.Persze mindenki mondja hogy menjenek FRB re. ( nem tudom hányan pròbállták ki ezek közül hogy lássák a különbséget). Igen csak célozni könnyebb...ami nem egy hátrány egy olyan játéknál ahol egymás lemészárlása a cél.( bár ezt már ìrtam).Persze joyyal is meg lehet élni...legfeljebb nem posztolsz naponta 5-6 killes meccseket..
  • Glo
    #14820
    Ki lehet próbálni a prémium gépeket Test flightban. Nekem az a csirke egyáltalán nem jött be. Emel mint az állat, aztán ennyiben ki is fújt szegény.
  • Glo
    #14819
    Az lenne jó, ha lehetne váltani Joy meg Mouse között. Pl földi célokra egyértelműen az egér a jobb, harcolni meg a joy, mert egérrel soha nem fogsz olyan manővereket lenyomni. Persze lövöldözésben az egér a jobb.
  • Glo
    #14818
    Pedig sajnos szerintem már kialakultak az "erőviszonyok" a 3 játékmódban, ennél sokkal többen nem fognak játszani. A hardcore játékosok már 90%-ban felfedezték a játékot. Az FRB réteg nagyjából ez marad, az Árkád - HB fluktuáció lehet még jelentősebb.
  • bgabor
    #14817
    Na látod, éppen ezért nem kötelező HB-re a joystick. Akkor azzal is alig játszanának, és negyedórákat kéne várni.
  • antiqueA
    #14816
    Gondolom többek közt azért is van FRB, igen. Csak jó volna, ha nem 10 percet kéne egy menetre várni. :(
  • Fellner
    #14815
    Azért van az FRB nem? Hb-n nem lehetne mouse-aim opciót használni elég kevesen lennének, és ez elég rossz üzlet, de amúgy lehetne rá külön opció, irány a fórum hátha :D
  • Antimat
    #14814
    Opsz, közben megtaláltam ezt, na majd holnap olvasgatok, nézelődök :)
  • Antimat
    #14813
    Sziasztok!

    Létezik valami magyar nyelvű FAQ-ja a játéknak? Elkezdtem kipróbálni, és felmerült pár kérdés, illetve gondjaim vannak a Thrustmaster TopGun Afterburner joyom (régebben repszimeztem amatőr szinten) konfigolásával.
  • CptYossarian
    #14812
    És ennél még gyengébb lesz amint elkészül a FM-je, most placeholder (UFO) FM-el repül. Hibázott a pilóta (felemelte a gépet én meg rálőttem lapjára), nekem meg szerencsém volt hogy kigyulladt. Egyébként elég ritkán jön össze hogy érezhetően skillel lövök le valakit, de akkor nagyon nagy élmény ami tucatnyi bűnhődésért is kárpótol. Hetek óta nem árkádoztam, a wallet meg csak telik, telik... XD
  • antiqueA
    #14811
    Elöljáróban: HB-n játszok. Gondoltam kipróbálom, milyen ez a mouse aim. Úgy elkezdtem szedni a gépeket, meg földi egységeket, hogy rossz volt nézni. Ez a mouse aim egy vicc. Komolyan ezzel játszanak az emberek? Most már értem miért lő mindenki szarrá, mikor én mouse joy-al tolom. Nagyon sajnálom, hogy nem lehet olyan HB-ra menni, ahol nincs mouse aim. Nem bírom felfogni, hogy mi ebben a jó. Hol van így a kihívás és tudás?
  • Amaymon
    #14810
    Mikor kilőttek engem néztem egyet mit tud. Nem tudom miért annyi gold amennyiért adják. Valódi UFO amíg gyors, amint földközelbe ér és elfogy az energiája csirkelábbal egyenlő, mint az ikonja :)
  • ikarus44
    #14809
    a futó nélküli gépekre ún. vendég futóművet raknak. ennek az a lényege, hogy mint egy tartozékot rászerelik, majd felszállás előtt leveszik. (a vendég futós gépek csak a vízen szoktak landolni, de néha azért [pl:karbantartás miatt] ki kell vontatni, ezek erre szolgálnak.)
    egyszóval a hangárban álló hidroplánokon vendég futókat lehet látni.
  • CptYossarian
    #14808
    Muhahaha, lelőttem egy XP-55-öt az először repült Lagg3-66-al HB-ben, volt nagy öröm csapattársaknál és fogaknak csikorgatása az ellennél.
  • kisokka
    #14807
    Na majd egyszer kipróba.
    Viszont öröm látni, hogy ebben a játékban is vannak ilyen csapattársakra lövöldöző idióták. Az még oké, ha véletlen belémver egyet, mert üldözés van, de ha HB-n felszállok a kifutóról és már kapom is hátulról a skulókat, na az már nem vicces. Sebaj, HB-re úgyis olyan hamar be lehet kerülni...
  • vajakos21
    #14806
    Vagy anyahajó mellé szállsz le vagy szárazföldre ha más nincs...csak javítható legyen.
  • Glo
    #14805
    Leszállsz, újratölt és a levegőben respawnolsz.
  • kisokka
    #14804
    Láttam már én is HB-n, de hogyan tölt újra? Azt nemigen volt időm megfigyelni.
  • vajakos21
    #14803
    Sokan visznek hidroplánt HB-ra ..más kérdés megéri-e.Bár a kis vadész jól működik.Bombázót azért nem vinnék...hacsak nem lenne tier besorolás.
  • Slewy
    #14802
    Jertek a BLB squadron-ba
  • Amaymon
    #14801
    FW-vel legalább lehet korrigálni gyorsan, mert villám gyorsan orsózik. Corsairrel én túlmegyek a célon és ahogy ráhúzok az emelés erősségével próbálom a célon tartani pár mp-ig, ha nincs krit go tovább. Ameddig feszített, terhelt állapotban van nem kóvályog.
  • stork13
    #14800
    Esetleg megpróbálod az újratöltési időt csökkenteni a crew fülön, ground service, reloading speed értékét növelve (árkádban).
    HB-n és FRB-n go to base. :)
  • SzirmosSzisza
    #14799
    Héjj, bombázóval, hogy kéne játszani? Megyek ledobom a cuccot és utána 2 percit malmozni és reménykedni, hogy nem halok meg ? (vagy HB esetén gondolom vissza a bázisra tölteni)
  • kisokka
    #14798
    Jó tudni, de ez azért megzavart elsőre:
  • Susarc
    #14797
    mit izéltek leszállni nem nagy kunszt HANEM a felszállás már problémásabb lehet egy hidroplánnal a betonról:D
  • bgabor
    #14796
    Az összesnek csak kerekes állványa van a hangárban, csak a nagyobb Catalinának van igazi, kiengedhető futóműve.
  • kisokka
    #14795
    Nem vittem még egy hidroplánt se HB-be, úgyhogy annyira nem kellemetlen, csak gondoltam előbb itt megkérdezem, mielőtt pofára esnék a kifutón