38447
  • twi452
    #14874
    Ezeket a trófeákat vajon bevezették már vagy csak igen szűkmarkúan osztja mert nem láttam még semmi pluszt :D
  • Glo
    #14873
    EPIC lenne a 4 reload HB-n, az életemet elunnám ennyiszer leszállni :D Főleg 2 hit-ért :))
  • ikarus44
    #14872
    poénból írhattál volna HB-t
  • Susarc
    #14871
    hahaha:) árkád reload:P
  • ikarus44
    #14870
    :)
  • ikarus44
    #14869
    nem neki B36-os van.
  • Glo
    #14868
    52 db 500-as? Neked B52-es századod is van? :D
  • twi452
    #14867
    nem homokzsákokat kell dobálni xD
  • Susarc
    #14866
    --->14838:P én 52db 500-as bombával kaptam 2 hit-et reggel:D:D:D
  • ikarus44
    #14865
    mi az úristent csináltak már megint a bombákkal?! 8X250 kilót dobtam egy med tankoszlopra de semmi kill nem jött. + agyonlőttem egy gépet amit persze a kill-lesők ki is szedtek de még az assistot sem kaptam meg.
  • Susarc
    #14864
    végre amikor élvezkednék a 16db 500-as bombával a sündisznón:D ami most ócsó:D
  • Susarc
    #14863
    nem akartam még reportolni,mert ezidáig nemsokan írtátok ,hogy lenne hasonló effekt! azaz no effekt:P:)
  • Glo
    #14862
    Vedd fel, nézd meg, küldd el reportban. Szvsz elég nagy a lag a bombázás sebzésben, és egy csomó damage "elveszik".
  • Susarc
    #14861
    gyerekek nézzetek meg pls egy szőnyegbombázást! van-e rendesen sebzés! thanks
  • twi452
    #14860
    ilyen nekem is volt egy ideig viszonylag sűrűn de akkor ilyen 10-15 mp volt és egy freeze detected ablakot kaptam egy hibakóddal amire nincs hivatalos leírás a support oldalon :D fórumon is csak kísérletezgetés volt h mi okozhatja.

    aztán pár patch-el később elmúlt szerencsére
  • ikarus44
    #14859
    HB:földközelben harcoltam egy IL2-vel erre a játék megállt kb. 5 másodpercre, és mire újraindult már földbe is csapódtam. nagyszerű!
  • Amaymon
    #14858
    Remélem folyamatosan változik majd és soha nem dermed be egy állapotba a metagame. A Blizzard attól nyerte el a hírnevét, hogy rengeteget balanszolnak a megjelenés után is. Néha durván bele nyúlnak a játékba, pedig e-sportolók megélhetése függ rajta. Hallgatnak a community-re. Ezek is megtették op GER, op D13, B17 sucks mindennapos volt a fórumon stb.
  • twi452
    #14857
    Pedig folyamatosan változni fog, itt nem lehet megadni egy arany középutat és annyi.
  • CptYossarian
    #14856
    Luftwaffe La5-ről is levették a bónuszt 240+240%-ról 220+220%-ra. Kurvák.
  • vajakos21
    #14855
    Hiv fòrumon ahogy az lenni szokott megoszlanak a vélemények.Irták jogy Pe-2 levették a bonuszát.Lehet ha igy van ez máshol is történhetett.Azt nem értem miért fáj nekik a d13 rep.cost. Azért prém.Ahogy minden online játékban ha valamiért pénzt kérnek annak oka van....
  • Pluskast
    #14854
    A megoldás biztos nem az, hogy havonta változtatom a javítási költségeket csak azért mert x vagy y vasat többen használnak. Állítólag ez még béta (bár szerintem rég nem az de ez másik sztori) itt még elfogadható de elvileg eljön majd az idő amikor nem az lesz és majd akkor is minden hónapban változtatgatnak?
    Ami meg a többit illeti: Engem a jetek meg érdekelnek szóval egy ide egy oda, és igen mentem ellenük ruszkival és amikkal egyaránt nem is egyszer. De elmondom a Zérók szerintem sokkal jobban teljesítenek mint a 2 N1K2 típus. Ráadásul tier 14 15 gép irreálisan magas javítási költséggel.
  • Amaymon
    #14853
    Hogyan balanszolnál? A valóságtól még inkább eltérő, vagy nemlétező gépekkel? Ráadásul az hogy valaki kitermeli-e egy gép javítási költségét majdnem csak az ő teljesítményén múlik. Feketén-fehéren leírták a filozófiájukat:

    "the better you play, the more you get."

    262: A jet-ek engem nem érdekelnek csak a propelleresek. Kár volt bele rakni egy darabot is a játékba.

    Japó N1K2 spam: mentél már ellenük US, vagy RU-val?

    Na mind1 ez csak az én véleményem.
  • Pluskast
    #14852
    A németekkel mindig sokan fognak játszani, egyszerűen azért mert az embereknek tetszenek a német gépek. Az egyensúly eloszlás ilyen módon történő megoldása zsákutca. Egyébként hozzá tenném, hogy a 262-es olyan ritka mint a fehér holló szóval a logika, hogy emneljük fel még jobban értelmetlen és nem hiszem, hogy a balancee-ot segítette egy cseppet is. De említhetném a Japó N1K2 javítási költségének a megemelését is ami még értelmezhetetlenebb a számomra. Persze látszik az igyekezet és az is, hogy más nemzetek gépeinek javítási költségeit megemelték, de itt megint az jön elő, hogy nem megoldás az ha emelem a sűrűn használt gépek árát. Tudod mi lesz most? A németeknél még mindig sokan lesznek, csak most több lest a Ta-152-ből a D-12-ből és persze ismételten a D-13-ból. Most a 15.16-os szinten lesznek sokan, nos és a 14-en még mindig. Akkor most megoldották a balance-ot? Nem.
  • Amaymon
    #14851
    "azért teszik tönkre a németeket mert a fejlesztők oroszok. "

    Nem tették tönkre, RU még mindig rosszabb performanciájú nemzet a WT-ben GER-hez képest. A G-10 egy meccs alatt kitermelheti az árát. A változás csak, hogy nem fogják spammelni.
  • Amaymon
    #14850
    Valamivel ki kell egyensúlyozni a népek eloszlását jó a logikájuk. A gépek képességeihez nem nyúlhatnak drasztikusan, mert akkor azért vinnyognak. Szerintem abszolút smart két lépés, hogy letörjék a hónapok óta tartó D13-op GER-op szövegelést.
  • ikarus44
    #14849
    szerintem az egér+billentyűzetben is van bonyolultság.
  • ikarus44
    #14848
    azért teszik tönkre a németeket mert a fejlesztők oroszok. ez ilyen egyszerű. (de ha az az állítás valóban igaz, hogy hallgatnak a játékosokra, akkor nem fog sokáig így maradni.)
  • Pluskast
    #14847
    Igen nekem is ez a bajom. Ta-152 nagyrészt jetes csatákba kerül ott meg cseszheti. A németek meg amúgy sem ellenfelek a szöviknek jet csatákban. A szomorú az, hogy nem az alapján dolgozzák ki a javítást, hogy kapjanak egy kiegyensúlyozott gazdaságot, hanem aszerint, hogy adott gépet mennyien használnak. A g-10 erre tökéletes példa. Egy rakás ember használta, ezért felvitték az árárt. Most majd több lesz a Ta-ból meg a D-12-ből és ennek az eredménye az lesz, hogy a következő patchel azt viszik fel a 109-et meg majd megint le. Nem hiszem, hogy ez a föl - le liftezés bármiféle megoldást is jelentene. Nagyon rossz a logikájuk.
  • Fellner
    #14846
    Viszont ha ügyi vagy vele simán levadászod a jetet,föleg a sabre-t. Én csak 163b-n és a 262-ön vagyok kiakadva nem is játszanak vele sokan nem is op és nem is 20-as, jézus mennyi lesz a hg széria? :D
  • Amaymon
    #14845
    Németet jól bedrágították (109-es ág), a hanyagolt fóka ágat erőltetik rá a népre. D13-nak így egyedül kell harcolni, néha majd bekeveredik mellé egy FW F8 (tier 12) vagy D12 (tier 15) vagy a gyenge 109-ek. A drágákat biztosan nem fogják spammelni.

    TA152-nek egy baja van. Jet kategóriába esik. (15-20)
  • vajakos21
    #14844
    D12 egész baráti lett.Bár g2 -t sajnálom. egyik kedvencem
  • twi452
    #14843
    ennek szerintem a német oldal jobban fog örülni mint az amerikai :)

    sokan fognak menni, sokat le lehet kaszálni a nagy dög ágyúkkal
    de majd meglátjuk :)
  • Susarc
    #14842
    hmmm na majd letesztelem simán is....most hogy mondod mindhárom esetben én is szőnyegbombáztam....valóban mintha nem is történt volna semmi...robbanás effekt volt,de sebzés semmi
  • Amaymon
    #14841
    B-17 22 ezer O.o
  • Glo
    #14840
    Én is észrevettem, hogy a szőnyegbombázásnál mintha elveszne az éterben a bomba hatása. Egyesével simán kiszórom a tankokat, de ha rárepülök akkor az 5 bombából mintha csak 2 érvényesülne. Kicsit laggolni is szokott a robbanásoknál.
  • Pluskast
    #14839
    A 262-es mi a jó büdös francért lett még drágább? 92k ezek megőrültek?? Nehogy már a Sabre rosszabb gép legyen mint 262 és nehogy már egy szinten legyen a Mig-15-el? Komolyan lassan nem lesz komoly német gép amivel érdemes lesz HB-ni.
  • Susarc
    #14838
    bombáztatok?? 36 db 500 fontos bombát dobtam ki egy 8-as tankoszlopra és egyetlen db tank se semmisűlt meg:DD

    kidobtam 16-ot az ellenfél repterére is mind az épületeken/kifutón robbat és EGY!!! db HIT-et számolt.....wait what??
  • Amaymon
    #14837
    Megvettem a TA-t az bírja 900+-t menekülésnél érje utol a corsair :)
    Aztán lehet kukába megy. Mondjuk a G-10 46000 lionját ki lehet termelni.

    Érdekes lesz este látni mikor beszabadul a jónép milyen lesz a que.
  • Glo
    #14836
    Akkor irány a D12-es Fóka :) Éreztem, hogy a G10-et nem szabad megvenni :))

    A D Corsair 5K-ért egész tűrhető :))
    Aminek nem örülök az az A26c emelkedése.. viszont cserébe már faszán gyors az a gép is, tartja a 610-es sebességet, nem csak vánszorog mint a csiga..
  • Amaymon
    #14835
    Most hogy felére csökkent a yak9p javítása vett már valaki?