38447
  • Coral Springs
    #14914
    Amit ő írt az akkor állna helyt, ha mások nem mouse aim -al tolnák. De mivel a játékosok 99% -a így irányítja a gépét, nem hiszem hogy emiatt lenne bárki kiemelkedő játékos. Aki tud lőni, az bármilyen irányítással megállja a helyét. Ám a többi irányítási mód Arcade és Historical -ban el van baszva, tehát az egyáltalán nem kihívást jelent, hanem idegeskedést. Én gamepad -al kezdtem anno, de egyetlen értelmes beállítást nem tudtam beállítani, mire meguntam a több órás bohóckodást, és váltottam mouse aim -ra.
  • Amaymon
    #14913
    Jó lett a video :)
  • Amaymon
    #14912
    Yak9p van valakinek mindennel kifejlesztve? Mennyire jó gép? Páran mennek velük, de általában meghalnak :)
  • vass17
    #14911
    Csak az a gond, hogy ennyire nem lehet összekeverni a szinteket, meg az, hogy ez sem lesz a végleges, csak kicsit felkavarták az állóvizet, de az biztos, hogy ez sem maradhat sokáig: igaz, hogy nem egyszerű jetek nélkül játszani, de ma bekerültem olyan csatába a TA-152-vel, ahol rajtam kívül volt még egy TA, 2 K4, 2 G6. Nincs a világon olyan propelleres csapat, aki ilyen felhozatalt le tudna győzni. Szóval egyszerűen felterelték a németeket nagyobb szintre, bár lehet, hogy az a céljuk, hogy a Mig-15-öknek adjnak néhány könnyű célpontot, nem tudom..

    Köszönöm a hozzászólásokat, nem volt egyszerű összerakni, mondjuk nem szavazatok döntenek, szóval csak úgy belinkeltem :)
  • Susarc
    #14910
    mini peccs volt,de a bombákat megint nem fixálták....rádobtam a 16 500-ast a bázisra és 3 hitet írt megint:S:((
  • Amaymon
    #14909
    "mert úgy tűnik, hogy a sokat használt gépeket büntették, a ritkán használtat meg enyhítették."

    Mi az érthetetlen azon, hogy néhány nemzet játszhatatlan volt, mert spammelték a jó gépeket. Még1x írják át a gépek repülési tulajdonságait vagy inkább tereljék a tömeget, akik könnyű win-t akarnak?
  • Susarc
    #14908
    én mostmár /la7b20/ alacsonyan berepülök lejönnek a majom messzák meg fókák és felszeletem őket földközelben:P:)
  • CptYossarian
    #14907
    Na, ide is eljutottam, megvolt az első kör a La-7B-20-al. :)
    Kicsit mintha alacsonyabb sebességen kezdene el berezonálni a La-5-nél, de kontrollálhatóbb, kevésbé lifegős. A fegyverzete meg érezhetően karcolósabb. Első áldozat egy D-13 volt a KO3AK csapatból, második egy Do 217 E-4. A D-13 majdnem belengetett mert a wingmanje is támadott (G-10-ben), de fordulóban lekaptam 500-ról egy rövid sorozattal.
  • Slewy
    #14906
    Szerintem nagyon jó lett! Gratula!
  • RiCSi1234
    #14905
    Tetszik, nekem az a rész, ahol rakétával lövi ki a tankot, és kicsit utána mintha becsapódna a gép, de mégsem, vagy mi a pö*s. :P Az olyan kis. :D
  • CptYossarian
    #14904
    Nagyon nagyon jó!!! Remélem lehet majd rá szavazni. :)
  • gepPista
    #14903
    sajnos az A6M3-ak reward-ját levitték rendesen most 190%, 220%-ra. Kár, mert kedvelem őket, igazi samurai-spirit velük a harc.
    A corsairek rewardja meg nőtt, még többen hozzák majd. Holnap meg 25% discont is ráugrik az árakra:

    25% special discount for purchase, specializations and modifications of the following aircraft: Yak-9P, MiG-15, F-86-A-5 Sabre, F4U Corsairs (all modifications), P-51 Mustang, Meteors (all modifications).
  • Susarc
    #14902
    AZTAROHADT!! GRATS!!!!
  • bgabor
    #14901
    Meg bizony, a Zerok most nagyon jók, a legjobban ők fordulnak a játékban. Mondjuk igazán jók az A6M3 verziótól lesznek.
  • vass17
    #14900
    Gondoltam beszúrom, hátha érdekel valakit, első próbálkozásom:


    A leárazásról meg annyit, hogy enyhén szólva is logikátlan az egész: a statisztikák alapján alakították a javítási költségeket, de nem is értem, hogy, mert úgy tűnik, hogy a sokat használt gépeket büntették, a ritkán használtat meg enyhítették....Így jött ki az, hogy az A-5-öm javítása annyi mint a TA-m és így jött ki, hogy a G-10 javítása már az olcsóbb jetekével versenyez. Ez olyan, mintha a nevén nem nevezett játékban a KV-1s, vagy éppen a Hellcat a Maus javítási költségét kapná, csak azért mert jók (ott legalább van egy kis rendszer az egészben..)
  • kisokka
    #14899
    Kiválasztom a vadonatúj Ki-45 ko-mat, hogy megyek vele egyet HB-n. Erre beadja nekem a B5N2-t, amivel még véletlen se mennék HB-re. Gyakran előfordul ilyen seggbekufirc a játékkal?
  • CptYossarian
    #14898
    Játékstílusodtól függ. Japán és brit legfordulékonyabb, amerikai és orosz emelkedni és fordulni is tud, német emelkedésben és rácsapásban erős. Javaslom hogy mindenképp játsszál legalább 5-ös 6-os szintig minden nemzettel, addig nem lehet érezni a különbséget. Enélkül nem tudhatod meg hogy melyik repülési stílus tetszik. Legjobb ha idővel kitolod 9/10-ig mindet, utána jönnek a drágábban fenntartható gépek.
  • MitsuMishi
    #14897
    Sziasztok!
    5-ös szinten tartok az oroszoknál, és szeretnék egy másik ágat is húzni. Nektek melyik a kedvencetek, és melyik gépek miatt?
    Kinéztem magamnak a japán 7-es Reisen vadászt a fegyverzete miatt, szerintetek érte megéri elindulni a jápoknál?
  • ikarus44
    #14896
    a gyakrabban használt gépekén pl:F4U (gondolom a HB-ben.)
    de a más gépekén (pl:B17, P47) csökkentettek.
  • kisokka
    #14895
    A repair cost-ok meg szépen felkerekedtek, gondoltam, hogy van valami hátulütője.
  • kisokka
    #14894
    Mármint a töltési időre gondoltam, de ezt is kösz
    @Amaymon: Sose bánom az ilyesmit, csak az zavar, ha kimaradok belőle
  • Amaymon
    #14893
    De szoktak leárazni mikor úgy tartja kedvük történelmi események napján. Ritkán gold-ot osztanak, vagy mint az uccsó hogy ingyen low lvl pémium gépet adtak.
  • ikarus44
    #14892
    itt: http://gaijin.ru/upload/files/new_prices.html
  • kisokka
    #14891
    Sejtettem, hogy ez a ludas, de ilyen leárazások nem szoktak lenni egyébként?
    Azt a valamennyit meg lehet nézni valamilyen táblázatban?
  • ikarus44
    #14890
    pont a mai peccsben lett minden olcsóbb.
  • ikarus44
    #14889
    valamennyit javít.
  • kisokka
    #14888
    Meg most nézem, hogy egy rakat gép olcsóbb lett, valamiről nagyon lemaradtam...
  • kisokka
    #14887
    A Ground service "Reload speed" tényleg gyorsítja arcade-ban is az újratöltést? Csak mert még egyik gépemen sem vettem észre, hogy jobb lenne(már amelyikre több RS-t dobtam).
  • twi452
    #14886
    Na viszont én b-17et továbbra sem fogok nagyüzemben használni..csak fejfájást okoz :D
    Még japán gépen is csak szikrázik a lövészek tüze és semmi nem történik :D
    Megyek vissza idegesíteni a népet a corsair-rel :D
  • ikarus44
    #14885
    papíron az utóbbi, de a gyakorlatban , szerintem a köv. peccsben visszadrágítják.
  • twi452
    #14884
    Most olyanokkal lehet menni amikkel eddig nem érte meg repülni, mert azok lettek olcsóbbak lényegesen. Majd pingpongoznak ezekkel még össze vissza :)
  • Slewy
    #14883
    jah, a repair cost... :S
  • Slewy
    #14882
    Ez a drasztikus árcsökkenés bug, vagy ennyire jófejek? :)
  • Glo
    #14881
    Az EU szerveresek ráadásul dimenziókkal értelmesebbek is.
  • Amaymon
    #14880
    Nem nagyon szorult hátra a 14-es GER, megint 22-en állnak sorban. :o
  • Glo
    #14879
    A 30mm nem kérdez vissza :D

    20-assal meg simán lehet ütni a pilótát is :)
  • Susarc
    #14878
    viszont azthiszem kikapcsolom,hogy orosz szerveren játsszak...össze vissza lagolnak az orszok hiába normális a pingem és nincs pocket lossom sem
  • Susarc
    #14877
    jaja szakítják szét rendesen a B17-et:P de legalább olcsó szerelni:D
  • twi452
    #14876
    Na nem kell annyira félni b-17től, mondtam h ennek inkább a németek fognak örülni :D

    G6-os messer 1 lövéssel egy egész szárnyat elvitt és vége is volt a dalnak :)
  • Susarc
    #14875
    elbaxtam:D