38447
  • Glo
    #14954
    Van gépágyús verziója is. Nagy hosszú hurkapálcák állnak ki a szárnyából.
  • ikarus44
    #14953
    a hirricanekhoz csak a 7.7-esek érhetők el, mert megmernék esküdni rá hogy gépágyúkkal is láttam.
  • kisokka
    #14952
    És ez valami repülési trükk, vagy bug kivédés? Egyébként kösz
  • CptYossarian
    #14951
    Takeoff flaps -> Brake benyomva -> WEP (ha nincs akkor csak padlógáz) -> Brake kienged.
  • kisokka
    #14950
    Typhoon 1a ugyanez, legalább 15 mp mire elindul, viszont nem értem miért. Az igaz, hogy lehet két 500 kilóst rászerelni, de anélkül is szintén.
  • Pluskast
    #14949
    Nem kaka csak valami irgalmatlan lassan és hosszasan száll fel. A D-12 is ezt produkálja, megfejelve azzal, hogy még a levegőben is kb így viselkedik (egy tetű).
  • kisokka
    #14948
    Ezt a "nem éri meg a vesződséget" azért visszavonom, mert nincs még teljesen fullon, de eddig a Hurricane jobban bejött.
  • kisokka
    #14947
    Mert a Typhoon 1b kaka? Azt tudom, hogy az 1a nem éri meg nagyon a vesződséget, de abban reménykedtem, hogy az 1b már közelít valami Hurricane színvonalat, csak nagyobb tierben.
  • ikarus44
    #14946
    csodaszépen duruzsol a BMW motor. (bár a BF 109 daimler-benze, a Mustang merlinje, és a P47 Pratt & Whitney R-2800-sa sem rossz)
  • Glo
    #14945
    Korábban Ruhr-on is azt figyeltem meg, hogy a Sabre-kat hatékonyan szedik le a Ta152-esekkel, mert a Jeteket se tudják használni az amcsik közül sokan. Mig-eket nemtom, de Koreában kiegyenlített a Jet harc, ha egyenlő számban vannak. Szóval nem lehetetlen lenyomni senkit sem :)
  • Amaymon
    #14944
    15 felettit írtam az előzőben. :)
  • Pluskast
    #14943
    Én meg még életemben nem mentem annyira borzalmas köröket mint tegnap. Kész katasztrófa volt.
  • Glo
    #14942
    Nemtom, én tegnap kb 10 kört mentem T15 némettel (D12), de egy darab Jet sem volt, és végig nyertünk.
  • Amaymon
    #14941
    "Én úgy tudom, hogy a tier 15 is csak ritkán kerül HB-n jetek közé."

    Igen de pont addig drágították, alatta meg átlag gépek vannak. a K és Ta már jet kategória.

    - 15 vagy az alatt mész, nagy számok törvénye miatt hosszú távon csak veszítesz, mert a többi nemzet olcsóbb
    - Ha 15 felett mész megesznek a jetek.
  • Glo
    #14940
    La5FN-el már érdemes a németek ellen is, addig meg reménykedj a Korea pályában :)
  • MitsuMishi
    #14939
    Oroszokkal hanyas szinttől érdemes HB-zni? Az 5-ös Yakkal az amcsik ellen egész jól ment, 2 meccs alatt 3 légigyőzelem a koreai pályán, gondoltam megy ez, aztán berakott a németek ellen... egész gyorsan parkolópályára állítottak :/
  • Pluskast
    #14938
    Egy kicsi off. A világ egyetlen teljesen eredeti 190-e :)

  • Glo
    #14937
    Lesz még ilyen event, ha előbb nem jövőre (bár akkor már a tankos rész eventjeire fogunk várni) :))

    Nekem is az a bajom, hogy 3 nemzetet nem lehet húzni egyszerre. Az amcsikat szeretem, az oroszok is jók lennének, de csak a németekkel szeretek repülni :))
  • bgabor
    #14936
    Én úgy tudom, hogy a tier 15 is csak ritkán kerül HB-n jetek közé.
  • CptYossarian
    #14935
    Yak 9P-t éppen nem volna butaság megvenni, csak ahhoz XP-t kellene konvertálnom mert még nem vagyok 14-es oroszéknál. 1000GE-t viszont nem ér meg nekem, inkább majd valami event-prém repcsire várok. Attól is tartok hogy 14-es mellé már simán berak jetet és akkor nettó bukta van esetleg fejvesztve menekülés...
  • bgabor
    #14934
    Lévén hogy event van.
  • Amaymon
    #14933
    Igazad lesz vass17 nem csak a repairral próbálják elvenni a németek kedvét, hogy sokan legyenek a que-ban. Ráeresztették a nemzetre a mig-eket.
  • Amaymon
    #14932
    Diszkont ára van pár gépnek figyelitek?
  • Glo
    #14931
    Aszondják a WT fórumon az okosok, hogy felszállásnál el kell engedni egy kis sorozatot, akkor jobban gyorsul. Lehet nem 30, hanem 3000mm-esre van számolva a lőszer súlya? :D
  • Pluskast
    #14930
    Ja én ezen röhögtem mikor tegnap először felszálltam vele:) Mintha a Typhon 1b.-vel repültem volna :) Mondom magamban, ez meg mi a franc?? :D
  • vass17
    #14929
    Elvileg már tudnak a bugról és gondolom javítani fogják.
    Egyrészt alig tud elemelkedni a földről, nem tud emelkedni és aki már próbált vele megállni Kuban-i kifutón, az tudja, hogy kb lehetetlen. a kifutó mindkét végében egy lejtő van és többszöri próbálkozásra sem sikerül ott megállni, a lejtő alján pedig crash...Igaz, már a patch előtt is megvolt ez, csináltam is magamnak egy 50+k-s számlát egy ilyennel. Minden más géppel probléma nélkül le tudok ott szállni, de ezzel képtelen vagyok.
  • Pluskast
    #14928
    A D-12 és a D-13 között ég és föld a különbség. A D-12 egy lomha tetű. Persze az adatlapja szerint ugyanazt tudja de saját magam tapasztaltam, hogy sokkal több idő kell neki a felszálláshoz mint a tesójának. A repülési tulajdonsága meg kész botrány. Nagyon rég játszottam vele mert Ta-t használtam helyette. Tegnap kipróbáltam mondván, hogy olcsóbb a javítása. Nagyon komolyan lenerfelték a repülési tulajdonságát. Akármelyik 109-es jobban repülhető mint ez a darab tégla.
  • Amaymon
    #14927
    Me 163 vadállat kis gép, tegnap néztem mit művelnek mig-15 mig-9 jet osztag ellen.

    Felszállt az egyik, kinyírt 3-at. A másik kivárt felszállt és kivégezte a maradékot. Amíg az első a szárnyletöréses bug miatt lent volt.
  • vass17
    #14926
    Főleg a legutóbbi dora fix óta lett borzalmas, egyszeűen nem tud emelkedni szerencsétlen 12 annyira, hogy szerintem egy nehézbombázó otthagyná emelkedésben.

    és amennyire imádom a Corsairt, el lehet ismerni, hogy egy ideje nagyon op lett, nekem az az érzésem, egyszerűen egy propelleres gép sem emelkedik ilyen jól, nemhogy a saját szintjén, de magasaban sem, talán a K4..és a 950el való zuhanás is egy nagy plusz neki. Persze élvezettel használom és ajánlom is mindaddig, ameddig le ne csap rá a nerf..mert hogy ne 8as szinten a helye ilyen tulajdonságokkal az biztos.
  • Glo
    #14925
    Én a D13 után a D12-n csodálkoztam, mert a 2 gép ugyanaz, csak az egyikben 30mm-s van, ami 17 kg többletet jelent :) Viszont a D12 egy feldobott, félszárnyú, döglött anyatetű a D13-hoz képest :)
  • Amaymon
    #14924
    Megvették a d13 packet és utána, ha más gépbe ülnek csodálkoznak, mi ez a retarded plane? Hosszan rá kell tartani a célra, furán mozog, stb.? :))

    Félre értés ne essék a szélsőséges dorasok csoportjára igaz, de sok van belőlük.
  • Glo
    #14923
  • Glo
    #14922
    Egyszerűen annyi történt, hogy az amerikaiak megtanulták használni a Corsaireket, a németeknél meg az árcsökkentés miatt sok az új, tapasztalatlan, "fehérzoknis" () játékos.
  • bgabor
    #14921
    Én sosem értettem miért fáj a Bf-109 playereknek, hogy végre amerikai oldalon is van KÉT használható géptípus, a D és a C Corsair.

    Hiába na, előző peccs alatt nagyon hozzászoktak ahhoz a németet játszók, hogy szite erőfeszítés nélkül nyernek. Most már nincs ez, és állandó a hőbörgés. Ezért UFÓzzák a Corsaireket. Bezzeg a múltkor három hónapon kereztül a messzereket nem OPozták.
  • Amaymon
    #14920
    A 7. tieres bf majdnem 800-al tud zuhanni valóban. Csak utána szedje ki törés nélkül :) (egy G10 széttörne a K-t nem ismerem.)

    Ezt a Corsires dumát és is sokszor megkapom, de teszek rá nézzen bele a logbookba mivel mentem és megyek felváltva.

    "csak azért sikerült lelőnöm mert az utóbbi patch -ben nerf -elték az összes Bf -et"

    A menettulajdonságokat is nerfelték, én úgy tudom csak az árat?
  • Coral Springs
    #14919
    Ez egy jó menet volt.


    Majdnem megvolt az 5 -ik is, miután kilőttem egy SB 2M lövészeit egy társam végzett vele.

    A következő két meneten viszont csak felidegesítettem magam. Az egyikben 700 -nál nem tudtam lekövetni egy Bf 109 -et, ő lazán manőverezett, ám a Corsair szétesett. A csata elején ráadásul megjegyezte az egyik köcsög, hogy mennyi UFO (Corsair) van az amerikai oldalon. Ok, erre inkább nem reagáltam semmit. De jött a következő csata, megint egy német map. Itt harcba keveredtem egy Bf 109 -el, meg még valami olasz szarral, csak hogy véletlenül se fair legyen a felállás. Sikerült kisakkoznom őket, lelőttem a Bf 109 -et, az olasszal még forogtam kicsit, végül földre küldtem azt is. Majd a Bf 109 -es csávó kikelt magából a chat -en, hogy én egy lucky köcsög vagyok, csak azért sikerült lelőnöm mert az utóbbi patch -ben nerf -elték az összes Bf -et. Itt elpattant a húr.



    Ez jellemzi a Bf user -ek intelligenciaszintjét, egyik se bírja elviselni ha lelövik. A vas op, ész sehol, pro -nak hiszi magát az összes.
  • f24sg
    #14918
    a végén lévő de Gaulle szöveg jó kis befejezés!
  • f24sg
    #14917
    LEHET, hogy ez a patch visszafelé sül el?
    Alacsonyan turn-fightoló Fókák és Messzerek...

    Vártam a leárazást, de megjöttek vele a fehérzoknisok is:
    ua., mint mikor beülteted a majmot az űrszondába, arra jó, hogy a G erők hatását teszteld...
  • vass17
    #14916
    Ha kész lesz valamikor, linkeld :)
  • Coral Springs
    #14915
    Jó lett, tetszenek a zenék. Nekem is van egy ~90% -ban kész videóm, ám egyelőre nem tudom befejezni egy vga probléma miatt.