38447
  • Amaymon
    #14994
    Ta 80%-ban mig vagy angol jetek ellen megy. Csak akkor nem, amikor nem tud mit kezdeni az MM épp vele, beteszi alacsonyabb tierbe. Egyetlen jó matchup van az US.
  • Glo
    #14993
    Thx, akkor Ta lesz, a FW stílus úgyis jobban fekszik.
  • vass17
    #14992
    A G10 drágán javul, a TA meg elég sokszor megy jetek ellen, amúgy nagyon jó gép, csak 6 Meteor ellen nem olyan sok esélye van az embernek, hogy a legutóbbi csatát hozzam fel :D
  • Fellner
    #14991
    Ta, annyira cuki és op, hogy bele lehet halni:D G10-et most hanyagolni kell sztem
  • bardocz
    #14990
    Néha a légvédelem kicsit megijesztett, de amúgy igen, én is azt szoktam nézni, hogy ők hova lőnek.
  • Dezinter
    #14989
    Így már érthető a dolog köszönöm.
  • Amaymon
    #14988
    Egyébként valóban, mind a kettő kiváló gép lenne.
  • Glo
    #14987
    Egyszer élünk, de nem mindegy mennyiből :))
  • vajakos21
    #14986
    Egyszer élünk...vedd meg mindkettőt :)
  • MitsuMishi
    #14985
    Hát, én úgy szoktam, hogyha gépágyús géppel vagyok, akkor először eleresztek egy sorozatot a géppuskákkal, és ha talál, akkor eresztem bele a gépágyúkat, olyankor elég gyorsan elpukkannak, lehet veled is ez történik.
  • Amaymon
    #14984
    Óriási repairt akarsz fizetni vagy sokat akarsz jetek ellen menni? :)
  • Glo
    #14983
    G10 vagy Ta152, ez itt a kérdés.. Szerintetek?
  • Dezinter
    #14982
    Értem szóval ha olyan jön tegyem le a gépet arra legalább kapok 50 xp na jó csak vicc :). Köszönöm a választ.
  • vajakos21
    #14981
    Mentsd el külön ami szimpatikus...igaz a köv. nagy frissítésnél már nem tudod lejátszani :)Szóval csinálj videót. Az a biztos.
  • ikarus44
    #14980
    játékosfüggő
  • ikarus44
    #14979
    a visszajátszásokat nem őrzi meg a játék valahol, ha már a "replays" menüpontból kiesik?
  • Dezinter
    #14978
    Sziasztok! Nem rég kezdtem a játékot de nem hagy nyugodni az a tény hogy elég sokszor égek ki vagy szakad le valami a repülőről egy-két sorozat bekapása után.(Persze van hogy akár 3 perc után még mindig üldöz valaki)
    Na már most azt szeretném kérdezni hogy ez az én szerencsém hogy így bekapom vagy egyszerűen olyan lő aki tudja hova kell?
  • vajakos21
    #14977
    Megint vadász bombával...Más is kérdezte minek. Halál utániban látom csak hurcolja a bombát maga mögött egy spittel fa magasságban. Írtam is neki hogy dobja rá a bombát!

    Kiszáll az ÁNTSZ a tanyára, hogy ellenőrizzék a kutak vízminőségét. Az öreg gazda mondja nekik, hogy bárhova bemehetnek, csak a gépszín háta mögötti mezőn lévő kúthoz, oda ne menjenek. Na, erre nagy arrogánsan előhúzza az ellenőr az igazolványát.
    - Látja ezt az igazolványt bátyám! Én ezzel minden mezőgazdasági létesítmény, akármelyik részlegébe bemehetek, úgy hogy nem maga fogja megmondani nekem, hogy mit csináljak.
    - Rendben van, maga tudja. – mondja az öreg
    Az ÁNTSZ-es átlép a kerítésen, és eltűnik, majd kisvártatva üvöltözve sprintel visszafelé, mögötte a svájci díjnyertes tenyészbika. Láthatóan az életéért fut, és a bika minden egyes méteren teret nyer. Az öreg azonnal eldobja a kezéből a vödröt, rohan a kerítéshez és teli torokból kiáltja:
    - AZ IGAZOLVÁNYT ! MUTASSA NEKI AZ IGAZOLVÁNYT !!!
  • twi452
    #14976
    Elvileg teljesítmény alapján osztja ki csata után és egy kis random is van benne. Gyakorlatilag senki nem tudja pontosan hogy működik.
  • ikarus44
    #14975
    ezt már én is megkaptam. de miért lehet ezt a kitüntetést?
  • twi452
    #14974
    jee kaptam az új battle trophy-kból egyet :D persze a legkisebbet..:P

  • f24sg
    #14973
    Az egész szerver és weboldal leállt. (nálam, legalábbis)

    Más.
    Tegnap megvettem a Me410 B1-et, és csináltam vele 4 killt éjjel (HB-n)
    Ezek voltak az ellenfelek: 2x F4Ud, 1x F4F-3, 1x B-25, Az fasza nem?
    Ez persze lehet, hogy megint azt indikálja, hogy tegnap hirtelen megjött mindenki, ügyességtől függetlenül.
  • vajakos21
    #14972
    Ilyenkor földit szoktam keresni. Bár nagyjából ugyanott mennek a harcok mint HB-n csak alacsonyabban legtöbször. Ha nézed a légvédelmet lehet látni hol lehet balhé. De az is öröm valóban ha túléli az ember és nem golyók pattogásából tudja meg hogy valaki rátalált:)
  • bardocz
    #14971
    Mentem egyet FRB-ben, de egy darab ellenfelet nem találtam :DD Viszont így először túléltem :DD
  • vajakos21
    #14970
    Néha mintha WOT lenne.. Leming vonat..vadász bombával...lelkesen lövöldözik gpu val az AA-t ( a térkép másik végén)...majd sikítozva kér segítséget...öten mennek egyre...
  • vajakos21
    #14969
    Number of gunners. HE111 re 5 kell pl. A lövészeknek külön kell pont.Ha nincs minden lövész kifejlesztve,hiába raksz a precizitásra mert minuszban lesz. Az első 160 aztán 200..vagy ilyesmi...jó sok..hogy megéri -e?..nem tom
  • kisokka
    #14968
    Én már gyilkoltam vele HB-n, azok ellen jó, akik lassabban fordulnak. Jól el lehet vele manőverezni, viszont nagyon oda kell figyelni a hátsó csúzlira is, jobb alulról fingatni. Ha sikerül. Kell hozzá némi mázli is, hogy a többi ne rád figyeljen.
  • ikarus44
    #14967
    valaki el tudja mondani, hogy mitől függ a "tapasztalt lövészek száma" mert már jó ideje nem emeltem a a bombázóm legénységi skilljét, de még mindig nem tudom növelni a képességet.
  • twi452
    #14966
    :D
    Én nem vagyok ügyes úgyhogy nem nagy érdem lelőni, úgyhogy meg is kérek itt mindenkit, hogy ha meglát kerüljön el messzire.. nem éri meg :DD
  • Coral Springs
    #14965
  • ikarus44
    #14964
    csak találkozzunk egyszer egy csatában majd meglátod hogy romlott-e.
  • Glo
    #14963
    Megfelelő mennyiségű célzóvizet kell inni előtte :D
  • twi452
    #14962
    azt hogy romlott az ügyességed :DD
  • ikarus44
    #14961
    engem már nem egyszer az szedett le az új patch óta, előttem meg mindig én őket. szerintem ez sokat elárul.
  • Glo
    #14960
    Lehet vele aratni, mostanság jobb lett az FM-je. Egy igazi gyilkos, ha valami az útjába kerül annak reszeltek.
  • MitsuMishi
    #14959
    Ha már britek: Beaufighter mennyire jó? A kategóriája heavy fighter, ez mennyire takarja azt, hogy lehet vele légiharcolni? Eléggé bombázófelépítése van
  • bgabor
    #14958
    7.7-es HB-ra nem jó. Megrongálni lehet vele csak a másik gépet, hogy a manőverezését lerontsd, killt én még nem láttam vele HB-n. Amin 7.7-es van, az felejtős gép. Britezni úgy érdemes, hogy az ember kihúzza arcadeban az első gépágyús Spitfiret, és onnantól azzal megy tovább HB-n.
  • ikarus44
    #14957
    oh, pedig megmertem volna esküdni rá. köszönöm.
    de 7.7-sek hatékonyak? mert még csak most kezdtem el tolni a brit ágat, és jó lenne tudni hogy érdemes-e arra menni, mert a thyphoonokról nem sok jót hallani itt.
  • bgabor
    #14956
    Tévedés áldozata lettél. Nincs gépágyús verzió belőle a játékban, de a MkII-es szárnya alá rakétákat lehet függeszteni. Te a rakéták előrenyúló indítósíneit láttad.
  • ikarus44
    #14955
    de az hol van? nem találom a tech treen.