38447
  • Fellner
    #15034
    Eltaláltad :)
  • Fellner
    #15033
    Még a végén kiderül ,hogy ez a jó taktika :D Amikor amcsik ellen vagyok valahogy mindíg idióták, na hát meg amikor velük vagyok akkor is, nagyon ritkán találkozok okos jenkikkel én legalábbis.
  • ikarus44
    #15032
    a Bf "sorozat" az F típustól kezd ütős lenni? mert megvettem az E változatot, de eddig nemigen győzött meg.
  • Amaymon
    #15031
    Japán a prém corsairek tömegesen mennek az aaa-ra. Idiotizmus mértéke nemzet független :)

    Tegnap US teammel 5-en mentünk 6,5k-ra (max játékosszámmal, ami bent lehet) onnan lehajtottuk, mint valami birkatereléskor az összes GER bf, fw-t a lent uzsonnázó és fene tudja mit művelő p63-ak, corsairek nyakába. Annyi eszük már volt hogy arra ímmel-ámmal rámenjenek. Végül több bf maradt mint mi, de üres tankkal és ammo nélkül, mert ellőttek mindent a lenti szájtátókra. Jött is rájuk az úthenger. :)
  • Fellner
    #15030
    Érdekes ,hogy csak a németek ellen sírnak, semmi op japán noob zéró stb :D
  • vajakos21
    #15029
    sírni lehet :)
  • Fellner
    #15028
    Technikailag biztos üti, de az emberi tényező miatt mindenképpen le vannak maradva, pl jó látni amikor 2 mustang és a cobrák aaa-kat lőnek,ezzel mit lehet kezdeni? :D
  • vajakos21
    #15027
    Én japó fegyvereket gyengének érzem,főleg bomber/attacker ellen. 3an ütöttünk egy A20at mire nagy nehezen méltóztatott leesni..azon a meccsen volt még +2. Hasonló szenvedés. Igaz 12.7es.És közbe éld túl a rizspapírban a lövészeit.
  • Amaymon
    #15026
    Én az US-el egyenlőnek tartanám, ha a corsair nem lenne gyorsabb. RU, JAP, GER ezeket üti most jórészt az US. N1K az egy külön kategória, de addig el kell jutni, viszont onnan Ta szindróma baromi sok jetet kapnak a nyakukba. :)
  • Fellner
    #15025
    A japànok pedig most a legjobbak a jàtékban szerintem, bár ha végre megtanulnák használni a corsairt az amcsik lenne esélyük , de így ,hogy a b-25-el megteszek 3km-t és a f4u-kat már benőtte a korallzátony nehéz lesz.
  • Amaymon
    #15024
    A JAP-ot én azért nem szeretem most bár durván jól manőverezik, jól sebez a mod 22-től felfelé. De egy alap Corsair kifekteti 2-3 találatból kis kaliberrel. Ha sok van belőlük, mindig akad egy amelyik offguard-ban elkap, vagy a felhőből vagy a napból vagy mert nem figyelek.
  • CptYossarian
    #15023
    Játékosod szintlépésénél néha bónuszpénzt kapsz. A célzókörnek a géptől távolabbi érintőjére célozz. Fordulónál hasznos kiengedni a combat flaps-et, növeli a felhajtóerőt és lassítja a gépet, kisebb körben fordulsz vele. Jellemzően a német gépek vannak fentről rácsapásra tervezve, többivel inkább fordulózz. Mindig abba a rangú meccsbe tesz amilyen a sorodban a legmagasabb rangú. Tehát ha tier3-4 gépeid vannak és vettél mellé egy tier 7-es prémium gépet akkor tier 7-es árkád csatákba tesz a MM. Egy nemzet reserve gépei között minimális különbség van.
  • ikarus44
    #15022
    először találkoztam a híres nevezetes dórával a játékban: másodpercek alatt kiszedett.
  • vajakos21
    #15021
    Én pont fordìtva ézem.Pont mintha gyengébbek lennének a japók....lehet én vaguok fordítva bekötve
  • Pluskast
    #15020
    Tegnap mi is pont ezt beszéltük a többiekkel! Tisztára mintha 30mm-es lennének.
  • ikarus44
    #15019
    *figyelni
  • ikarus44
    #15018
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/21362-kezd%C5%91knek/
    itt sok mindent el tudsz olvasni.
    a manőverekről annyit hogy ez gép függő.
    de ezeknek a többségét tapasztalatból meg lehet tanulni, csak játszani és figyelini kell.
  • e57
    #15017
    Megnéztem ezt a játékot, és érdekesnek találom.
    A WoT-ot ismerem, így az alap mechanizmust értem. Amit nem értek, hogy itt szintet kaptam én mint játékos, és külön szinteket kaptak a nemzetek is. A nemzetek szintjét értem... az kell ahhoz, hogy a magasabb rangú gépeket meg tudjam venni. Viszont azt nem értem, hogy az én játékos szintemnek mi a jelentősége.

    Arcade csatákat szoktam vívni. Segíthetnétek, hogy egy légi csatában hogyan is kellene manővereznem. A célzást nagyon nehéznek találom. Lőttem már le gépet, értem, hogy a mozgó gép elé kell célozni, amit jelöl egy kis kör a gép előtt. Viszont abba a körbe iszonyat nehéz betalálni. Talán nem jöttem rá valami trükkre.
    Illetve, hogyan célszerű megközelíteni egy ellenséges gépet? Gondolom valahogy mögé kellene kerülni, viszont a sebességtartással mindig gondom van. Vagy túl gyors vagyok, vagy túl lassú. A fordulók sem mennek jól.

    Még egy dolog. Mivel abszolút kezdő vagyok, hogyan lenen jó összeállítani egy csapatot? Vettem egy 4. legénységet, így most van 2db Rank 0 és 2db Rank 1 gépem (német). Szóval azt szeretném, ha egyelőre minél alacsonyabb Rankú csatába sorolna.

    Egyébként az ingyen (német) gépek között van valami külömbség? Van 4 látszólag egyforma gép, aminek más a színe, meg az altípusa.
  • Susarc
    #15016
    az komoly! ennek ellenpéldája lehet a d13 3x 20 milise amivel egy tárral éppenhogy lelőttem 2 B17-et HB ben,de mind a kettő lezuhant...komolyabb rombolást nem is láttam rajtuk pedig zoomolva kapták 300 méterről az áldást....olyan érzésem volt,hogy kenyérgolyóval lövöm őket....oké leestek,de még ki sem gyulladtak:P
  • ikarus44
    #15015
    ma HB-ben zero ellen mentem F4U-val és 1-2 lövéssel a szárnyamat, meg a törzsemet sikerült is ellőni.
  • vass17
    #15014
    Valami történt a japán 20mm-esekkel, legalább olyan erőt érzek benne, mint egy 30-37mm-es, az ellenfelek többsége így végzi. Azért ez nagyon durva, gyakorlatilag szétrobbantja őket, ez egy LA-5, de tegnap két LA-7B is pont ugyanígy járt:


  • Susarc
    #15013
    engem az idegesít momentán, hogy megint tönkrecseszték a bombázást meg a lövészeket:(((((((((
  • bgabor
    #15012
    Mostmár megy, de így úszik el az 5X event... Elég kezdők még eventezés terén, egynapos eventekkel szivatnak minket, két órával később kezdik a kiiírtnál, aztán fél napig áll a szerver az event alatt.
  • Pluskast
    #15011
    Megy már a szerver vagy még mindig áll?
  • Glo
    #15010
    Az hagyján, én lenyomtam egy meccset USA-val, németek ellen, 47 perc volt(!) és nem kaptam meg érte semmit amit a report írt. Pedig ez lett vóna az 5x reward..
  • jocking
    #15009
    Network limited... mi a tosz ez?
  • Paladin
    #15008
    Ja, szerintem biztos ők kutyultak el valamit, bár nekem simán indult meccs hamar (amikor végre sikerült bejutnom).
  • gepPista
    #15007
    :D
    ez tényleg preciz és érzékletes root cause analysis a mostani szerverproblémára.
  • gepPista
    #15006
    érdemes lenne csinálni egy szavazást, hogy melyik a legbénább nemzet, ill. melyiket játszák a legszarabbul. Az oroszok ugye már felszálláskor stabilan 1-2 gépet odacsapnak, de a britek nálam mostanában alulmúlnak mindent. Kezdem azt hinni, hogy itt még a földi egységekben is looserek ülnek.. Távolban közelednek a 109-esek, a spitek meg vidáman leboritanak az 1 db AI ellent kergetni, ottmaradtam Beaufighterrel fordulózni a 3 109essel. Szerencsére ezekben sem ászok ültek mert 2-t kiszedtem. Hazavergődök, szállok fel, szól a sziréna, jön az AI gép head-on a Beaufighterre :), elporlasztom, de az AA még mindig lövi a repülő roncsot és azzal a lendülettel 1 találattal lecsapja a szárnyamat. Saját AA, saját reptéren..

    Eddig T11-12-ig vittem az összes népet, de az angolt leállítom. Amúgy sem a stilusom, energiaharcra alkalmatlanok. Nálam ez az esély sorrend a csata bebukására:
    ENG,RU,US,JP,GER
  • Torzonborz
    #15005
    server oldalon is van gebasz , már több mint 400an várunk és semmi meccs nem kezdődik .
  • Paladin
    #15004
    DNS server gondok vannak. Nekem (digi) nem ment. A google egyik dns serverével este működött nagyjából, most már azzal sem.
    Kipróbáltam egy másik ingyenest (156.154.70.1), és gond nélkül megy így.
  • stork13
    #15003
    Jó neked. :)
    The authorization server in unavailable.
  • vajakos21
    #15002
    megyen
  • robi3
    #15001
    Grat! szeretem az ilyen gondosan felépített cifra monológokat. :)
  • CptYossarian
    #15000
    Biztos átesett a bucira bevodkázott takarítónő az üvegkábelen és kirántotta a csatlakozóból a szervert. Gazsiéknak nem tűnt fel, éppen brainstormingolnak közben, egy ozerovi dácsa kokaincsíkokkal és malájkurvákkal gazdagon dekorált jakuzzijában próbálják megfejteni hogy vajh miért utálják a népek az új ekonomit és mivel lehet kivakarni a kaviárt a lábkörmük alól.
  • stork13
    #14999
    Nekem 8002233a error-t dob és nem lép be.
  • polluxware
    #14998
    meg van halódva minden.. (honlap is)
  • RiCSi1234
    #14997
    Más is tapasztalt most olyat, hogy a launcer ugyan elindul, de semmit nem csinál?! Network Limited, annyi van kiírva.
  • vass17
    #14996
    Hozzá kell szokni, igazából ha nem lépne ki a fél csapat, még akár valami esélyünk is lehetne, legalábbis nemrég megkergettem néhány MIG-9-et, ugyanis nagyon jól őrzi az energiáját a TA, szóval még hosszabb szakaszon is lehet közeledni hozzájuk zuhanásból. De amikor azt kell figyelni, hogy 4 ellenséges jet, éppen melyik másodpercben ugrik rád, akkor nem megy, ezért lenne jó, ha nem lépkednének ki az emberek..
  • Glo
    #14995
    Látom most is ők vannak a német max tierben, ellenük meg 8 T19-20 orosz meg 3 USA jet vár.. esélyes :))