38447
  • Coral Springs
    #15074
    Nem. Ebben a játékban a német gépekkel szívatnak másokat.
  • e57
    #15073
    Köszi a linket, el fogom olvasni.
  • e57
    #15072
    Köszi az infókat. Ebbe a játékba is szívatják a német gépeket? Kipróbáltam a többi nemzetet... hát nagyságrendekkel jobbak az eredményeim. Német gépekről 1-2 lövéssel leszedik a szárnyat, a Nimród Mk1, meg egy egész játékot kibírt sérülés nélkül. Kopogtak rajta a golyók, de nem sérült. A végén csaptam oda a hegynek véletlen, de másik gépet be sem bírtam hozni, mert addigra nyertünk. Valamelyik szovjet géppel, meg én lepődtem meg legjobban, hogy egy rárepüléssel kiszedtem 2 földit, meg egy repülőt.
    Ok, biztos nem nagy szám, de az eddigi német gépes tapasztalathoz képest elcsodálkoztam. Ma mindegyiket leszorzóztam, csak a németet nem bírtam.
  • vass17
    #15071
    Egy gép sem, amivel találkozhat a D Corsair, nem tudja leemelkedni, vagy utolérni (feltéve, hogy jól bánsz az energiával). "C" Corsair-em nincs, de annak már magasabb szintűek az ellenfelei is :)
  • twi452
    #15070
    Inkább csak összeadja és az összeget írogatja ki nem 480-akat folyamatosan :D A szép nagy dagadt számok szebben néznek ki :D
  • Glo
    #15069
    Ezt tudtam, pl ha lelőttem egy gépet akkor földet érésnél még kaptam Hit vagy Crit rewardot mikor letört a szárnya :)
  • CptYossarian
    #15068
    Ha felgyújtod (pl. bombázót) akkor egymás után adogatja a hiteket és a rewardokat amíg el nem alszik vagy le nem zuhan a delikvens. Ezért is jók a gyújtólőszerek, akkor is bevisznek kritikált amikor már a kövi áldozatot kergeted.
  • sikora
    #15067
    Ez a játék is egy rakás szar lett. Orosz 0-1 tier szintű gépeimet folyamatosan ismétlem FOLYAMATOSAN 4-5-6 szintű gépek ellen sorsolja a patch óta.
  • Glo
    #15066
    Jaham. Szóval minden találat 480 lion, csak ha bevisz mondjuk 5-öt akkor felszorozza? Állat :)
  • twi452
    #15065
    Elvileg ilyen sorozatonként számol és összeadogatja a hit-eket azért látsz egyre nagyobb összeget.
  • Glo
    #15064
    Azt nem tudjátok, hogy mitől függ a hit reward? Mert jött mögöttem 2 gép, lőtte az ai gunnerem (német welli), és 450 meg 2880-akat adott hitekre. Kicsit nagy a difi :)
  • CptYossarian
    #15063
    Olyankor szoktam hulló falevelet játszani a lavórkákkal.
  • Amaymon
    #15062
    8 db mig 15 várja a que-ban, hogy etessék a tier 16-ok (esetleg 15) :)
  • twi452
    #15061
    Az már költségek alapján egy másik kategória :D

    Egyre inkább hajaz a magassági hb-s csata a középkori lovagi tornákra... meglátják egymást az arcok aztán lesz ami lesz nyíl egyenesen mennek egymásnak egy kis bátorságpróbával fűszerezve mert ahogy láttam kitérés fogalma az teljesen ismeretlen számukra :D
    Így szokott elfogyni a csapat fele a 10. percre a másik fele meg ugye lent szaladgál a mezőn.
  • Fellner
    #15060
    C-s corsair nem jó? :D
  • twi452
    #15059
    Én meg újra azt érzem, hogy ma is csak a retardáltak játszanak :D
  • Slewy
    #15058
    Úgy érzem a legjobb gép HB-n az F4U-1D

    Ezt akkor is tapasztalom, amikor én megyek vele és akkor is, amikor ellenem jönnek vele. Simán kipicsáztam vele egy Spit MKIX-et és vica versa amit most kaptam az FW190-ben ülve...
  • kisokka
    #15057
    Csak ez lehet a magyarázat, mert felrobbant, pont ott voltam felette. Először azt hittem, hogy dezertál a különbség miatt, de megnéztem közelről és robbant(az ellennek volt még 8-10 földi célpontja, szal annyira nem volt kiegyenlített, de hamar vesztek volna).
  • vajakos21
    #15056
    igen (persze van aki szerint nem ) de igen
  • kisokka
    #15055
    Na csak azért néztem vissza valamit, mert történt egy érdekes eset. Nagyjából kiegyenlített helyzetnél maradt egy med tankunk, gondoltam odamegyek védeni, hogy nyerjünk, vagy valami...Erre sehol senki a környéken(bombázó se), erre valahogy mégis kifingott.
    Sokszor veszem észre, hogy jelzi valahol a találatom a hud, holott egy gramm lőszert nem lőttem sehová az elmúlt másodpercekben. Az ellen ugyanúgy meg tud halódni a tűztől esetleg?
  • kisokka
    #15054
    Sztornó, megoldva!
  • kisokka
    #15053
    A Replayeket hogyan kellene megnyitni? Nekem a játékon belül az Open folder-re nem akar egy átmásoltat elindítani, hibát ír ki(Another instance of the game is running). Ez eddig oké, de akkor minek van ilyen lehetőség, ha így nem engedi? Vagy hogyan kellene lejátszanom azt a replayt?
  • vajakos21
    #15052
    Ilyesmi?
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/10004-x-52-pro-profile-and-guide-by-glodark7/
  • vajakos21
    #15051
    szemüveg nemsokára meglesz..igaz 2D ...a sok monitornézés miatt :)
  • Glo
    #15050
    Nem használom a switch-et, a rakéta meg a bomba külön gombon van nálam.
  • bardocz
    #15049
    Te a pinkie switchet tudod használni? Driverben látja hogy nyomom, de egy játék se ismeri fel se shiftként se gombként. Pedig jó lenne rakétát meg bombát egy gombra rakni, és azzal választani, hogy melyiket használom.
  • Glo
    #15048
    Sajna nincs ilyen lehetőségem. Ez lesz a jövő? Majd ilyen 3D monitorral, szemüvegben kell játszani? Tiszta biorobotok leszünk :D

    Joy, pedál, TrackIR, 3D szemüveg.. a gépünkre meg egy mini atomreaktort kell majd kötni. Tony Stark játéka lesz ez, már látom :D
  • Amaymon
    #15047
    Nézd meg valahogy 3D-n eszméletlen jól kijön a távolság ahogy befogja őket. (Olyan formátumban van feltéve a video.)
  • Glo
    #15046
    Elég mázlis. Bakker nem tudom hogy a fenébe látta a gépeket, nekem 1080 HD-n is gúvadt a szemem. Főleg a 3. killnél.

    Kéne valami jó FRB beállítás az X52-höz, hogy ne tudjam túlhúzni a fordulókat. Mint il2-ben, ott a max kitérést levettük 90%-ra, és sose estünk át :) Valakinek valami tapasztalata erre?
  • vajakos21
    #15045
    Glo hogy könnyebben dönts( ha még nem tetted :) )
    http://www.youtube.com/watch?v=peo9VSBBs1c&feature=player_embedded
  • Amaymon
    #15044
    Oly formán igaza van vass-nak, hogy a JAP-al rendkívül jól lehet fighternek lion-t keresni. Pörgősebbek a mapjaik sokkal. US-el fel kell menni és lassan elkoptatni az ellent.
  • Glo
    #15043
    A Corsair az új K mesza :D

    Hajj, ha lenne nekem 20mm-s változat, lenne ám nemulass. De eljön még az én időm >o]
  • vass17
    #15042
    Gyanítom, hogy sok panasz érte az előző patchben és javítottak rajta, annyira, hogy most nagyon ütős lett. A japánok most az oroszokat és briteket könnyen leamortizálják, USA-t viszont maximum akkor, ha a Corsaireket nem használják jól, egyébként nem lehet mit kezdeni velük, annyira gyorsak.
  • ikarus44
    #15041
    egy ideje nagyon kevés 15-17 körüli az FPS-em, de ha zoom-ba váltok, vagy földre nézek akkor 50 felett lesz. van-e másnak is ilyen problémája, vagy csak nekem?
  • ikarus44
    #15040
    ezek szerint akkor pont olyan mint a Airacobra. annak is hatékony a 37 mm-es ágyúja, de pillanatok alatt kiürül.
  • Fellner
    #15039
    Tőlük lehet tanulni, még régen wotban én is lestem el tölük egy-két trükköt :D
  • Amaymon
    #15038
    303-as klántól lestem el. Általában szólok a társaknak, hogy csináljuk ha értik.
  • robi3
    #15037
    szerintem nem rossz az E-sem csak azzal nagyon megfontoltan kell játszani ott tényleg maximálisan BnZ mert nem egy gyors gép de viszont a 2db 20-as elég ütős mindemellett pont ez a hátránya mert nagyon gyorsan kiüríti a tárat, én mondjuk jobban csípem az E-t mint aG-2-őt, azt nem is értem miért magasabb szintű mint az f-esek. (talán a fejlettebb műszerek? de azoknak javarészt csak FRB-n veszi hasznát az ember)
  • ikarus44
    #15036
    kösz!
  • ikarus44
    #15035
    jenkik az EU szerveren? (még szerencse hogy a felhasználónevem utal a magyar származásomra, így talán nem fognak "siemkának" nézni.)
    (am ikarus44 a játékban is a felhasználónevem)