38447
  • twi452
    #15114
    az F4U-k simán mennek 850-et tartósan egy kis zuhanással. Az rendesen meg lett építve és volt benne anyag :D
  • kisokka
    #15113
    A Wellington IC és a Wellington IC/Late között mi a különbség? Azon kívül, hogy a törzsön van egy hosszabb ablak, de a Late-en már nincs, mást egyáltalán nem vélek felfedezni...Most komolyan hajítsak ki 65ezret azért, hogy vegyek egy ugyanolyan gépet, vagy van valami lényeges differencia is?
  • ikarus44
    #15112
    köszönöm!
  • Susarc
    #15111
    felmész totál függőlegesbe 0-100 kmh ig...majd"átejted" a gépet és GYIHÁÁÁÁÁÁ:D:D
  • ikarus44
    #15110
    hammerhead mit jelent?
    (am az F4U is 750 körül esik szét)
  • Susarc
    #15109
    a free raperjeimból 4 et baxtam el mert szétesett fight közben:S:((
  • Susarc
    #15108
    helyezkednék,de a 750 lófax....legalább 850-900 ig birnia kéne,mert ez igy gyenguszka 750-re ripssz ropssz felgyorsulsz mégha hammerheadből inditod is az akciót
  • Amaymon
    #15107
    Szétesik, a G-10 3x30mm+2x13mm-re van tervezve. Nem is tudom, hogy van e nagyobb tűzerejű gép a játékban azon a tier-en. Igazi egyhitelő, csak célozni és helyezkedni jól kell vele.
  • ikarus44
    #15106
    ne is mond... az előbbi csatán annyira felidegeltem magam, hogy mára abba is hagytam a játékot.
  • vajakos21
    #15105
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/45321-thousand-bomber-raid-custom-battles-live-stream-give-away/
  • Susarc
    #15104
    750 en széteseik a G10??? MIVAN??????!!!!! noooormálisak ezek?? a nyomorék wellingtonnal 700-al zuhanóbombázok erre az egyik legkomolyabb Messza meg szétesik??? 'nyád:P:)
  • Amaymon
    #15103
    Hivatalos warthunder fórumon is tiernek írják.
  • ikarus44
    #15102
    gondolom a WOT-os időkből ragadt rá a szintre a tier elnevezés.
  • R3nton
    #15101
    level 20 vagy tier 20
  • bgabor
    #15100
    Nem, a pénz az marad, ezért pénzfarmolásra a csík betelése után is kiválóak a prémiumgépek. Csak XP-t nemigen fognak már hozni.

    De mi az a t20-as???
  • R3nton
    #15099
    Szóval így oldották meg, hogy kistierű géppel ne nagyon húzzál ki egy t20-ast. Pénzt is kevesebbet hoz?
  • bgabor
    #15098
    Tökugyanakkora, mint a többi Spitfire.
  • ikarus44
    #15097
    tudom kissé nevetséges a kérdésem, de a Mk 1-es Spitfire-nek nincs elrontva a méretezése? nekem kissé aprónak tűnik.
  • bgabor
    #15096
    BnZ gépek, fordulóharcra teljesen alkalmatlanok. Ha szereted a stílust, akkor édemes. De én csak a G6-ot venném, azon alaból van 30mm-es. A G10-be bele kell csavarni vagy egymillió XP-t, mire 30mm-ese lesz.
  • vajakos21
    #15095
    Jó gépek csak drága a a javítás.Illetve ha tudod már hogy milyen gépeket szeretnél későbbiekben venni, úgy dönts. Értem ezalatt FW-vagy BF, Persze ha van miből akkor mehet mindkettő egyszerre.
  • Susarc
    #15094
    megmerjem venni a g6+g10-et??
  • vajakos21
    #15093
    Szép kötelék! Néhány képet csinálhatnál külön is.Ritkán látni ilyet a játékban ( igazából csak az AI B17eseket :) )
  • Amaymon
    #15092


    Hatalmas feeling lehetett, mindkét félnek.
  • twi452
    #15091
    De xp-t ugyanúgy hoz továbbra is mint egy azonos szintű sima gép aminek nincs betelt csíkja pénzt meg talicskával ugye :)
  • Amaymon
    #15090
    Szvsz a prémium gép főleg a lion miatt kell. XP az sosem ég el, a lion igen.
  • bgabor
    #15089
    Nem, éppen ez az egyik legnagyobb hibája a játéknak. Amelyik gépnek betelik a csíkja, az onnantól 80%-al kevesebb XP-t hoz. Épp ezért nem éri meg kistierű(10 alatti) prémiumgépet venni, mert minél kissebb a gép tierje, annál hamarabb telik meg a csíkja, és a 10 alattiaknak alig van csíkjuk.
  • Dragunow
    #15088
    Sajnos a bázist itt éppen nem sikerült kiszedni mert egy bombázót kilőttek egyet meg leszedett a légvédelem. Egyébként ha sikerül mind a 8 bombernek 2 tonnát rádobni a reptérre HB-ban az azonnali win.
  • Dragunow
    #15087
    Esti program a PUMA szádnál! Itt éppen sikerült 8 bombázóval és 4 védővadászal egy csatába bekerülni.
  • ikarus44
    #15086
    helyesbítek:csak a bulge pályán van FPS probléma.
  • Glo
    #15085
    Fordítva. Ha betelik akkor 1/5 xp-t kapsz.
  • ikarus44
    #15084
    "Igazából a D13-t sírom vissza, csak betelt a csíkja"
    az XP bar-ra gondolsz?
    (csak mert én úgy tudtam, hogy ha betelik akkor magasabb jutalmat ad)
  • ikarus44
    #15083
    egy ideje 15-17 körüli az FPS-em, de ha zoom-ba váltok, vagy a földre nézek akkor 50 felett lesz. van-e másnak is ilyen problémája, vagy csak nekem?
  • Susarc
    #15082
  • Pluskast
    #15081
    Ahogy Vass kolléga is írta, a D-12 el van cseszve és ezt a fejlesztők is tudják és ígéretet tettek a kijavítására. Bár (olvasva a hivatalos fórum eme topikját) az azért aggodalomra ad okot, hogy az a német srác aki a német gépek FM/DM-ért volt felelős és elég komoly történelmi és technikai tudással rendelkezett, az otthagyta az egész bagázst...
  • Glo
    #15080
    Hja, igen. A BnZ is kicsit kegyvesztettebb lett az utóbbi időben, mióta a Corsair és La7 hadak magasabban érnek a csatába, mint mi :)) A Corsair ráadásul szét se esik 700-nál :)

    Megvettem a Ta152-t, de még nem éreztem rá az ízére. Igazából a D13-t sírom vissza, csak betelt a csíkja :) A D12-nek meg valami elkúrt FM-je van, pedig ugyanaz a két gép, csak épp ég és föld őket vezetni.

    A Corsair az új D13, csak kéne rá a 20mm :)

    Soon (tm)
  • vass17
    #15079
    Hozzáfűznék még egy tanulságot, a kanyarodásra építő taktika folyamatos figyelmet igényel, szó szerint egy másodperc kihagyás sem engedhető meg :) Márpedig, ha valaki BnZ-hez szokik, ahol úgy lehet berepülni 4-5 ellenfél közé is, hogy nem kell folyamatosan hátranézni, annak eléggé át kell szokni :D

  • Glo
    #15078
    Az a baj a magas Tierű játékkal, hogy ott már az ellenségnél is nagy %-ban olyanok vannak akik értenek is a repüléshez :)) Az a mai nap tanulsága :))
  • bgabor
    #15077
    Szerintem a reserve gépekből ne vonj le túl messzemenő következtetéseket. Majd tier 15-ön. :D
  • vass17
    #15076
    Corsair-el 3 BF109 az előző körben, nagyon jó érzés őket tizedelni, még ha német párti is vagyok, kihívás :) Igaz, az utolsó nagyon tudott repülni, körülbelül 20 percet szenvedtünk 1 vs 1 és végül az üzemanyag döntötte el a csatát, de nagyon élvezetes párbaj volt, egyikünk se adta fel az energiáját és sajnos a corsair nem tud rendes hammerhead-et csinálni az instructor miatt, pedig többször is próbálkoztam vele, kb egyetlen esély egy ilyen csata eldöntésére.
  • Amaymon
    #15075
    "Ebbe a játékba is szívatják a német gépeket?"

    Próbálják a valódihoz közeli, bár elég butított paraméterekkel beállítani a gépeket. Nem igazán szimulátor, de az értékekhez viszonylag makacsul ragaszkodnak, néha kiigazítanak valamit. A javítási költséggel szabályozzák, hogyan legyenek elosztva a játékosok. Ezért tanács, hogy ne feküdj rá egy nemzetre. Húzz többet egyszerre, amikor már nem zárolt.