38447
  • Susarc
    #15194
  • twi452
    #15193
    Nyugi ígérik már egy pár hónapja, hogy jön hozzá rendes flight model lehet, hogy lesz olyan idő amikor nem csak szép lesz hanem ütős is :D
    Most perpill nem vetekszik szerintem a hasonló szintű gépekkel, házon belül meg főleg nem. Nem is véletlenül olyan olcsó a javítása :)
  • ikarus44
    #15192
    2X250 kilóval még mindig viszi.
  • ikarus44
    #15191
    köszönöm!
  • twi452
    #15190
    P-51et nem fogod szeretni. Vagyis nézegetni jó mert szép gép és lesz is időd nézegetni mert olyan ócskán emelkedik. Most mentem vele egy kört, szerencsére sok corsair volt a csapatban így tudtam csipegetni ilyen berepülésekkel és nem nagyon cseszegettek de amúgy sehova nem értem oda időben olyan lassú a drága :D
  • bgabor
    #15189
    Ejj, bezzeg amikor még egy darab 250 kilós is vitte a Destroyert. amúgy félreértések elkerülése végett érdemes lenne utánaírni a mértékegységet, hogy tudjok, "milyen 1000-es" ről beszélsz. Nagyon nem mindegy hogy kg vagy font.
  • ikarus44
    #15188
    az US-t már én is csak HB-ben használom, én ott az F4U-1c-re, meg a P51-re hajtok, mind kettő nagy kedvencem. (azt nem tudom a játékban milyenek)

    nem rég kezdtem el az német, meg a brit ágat.
    a német nagyon bejön mióta az első Bf-t meg vettem, és a bombázói sem rosszak (az első HE111, meg a JU88 van meg.)

    angollal még kevés a tapasztalat. ott a spitfire-re meg a hirricane-ra vagyok igazán kíváncsi, a bombázókból még csak a blenheim van meg. az eddig bejött.
  • Fellner
    #15187
    Destroyert viszi az 1000-is csak ügyesen kell dobni :D
  • Amaymon
    #15186
    Az meddig bírja fuellel, mert az nagy szívás hogy gondolom, se elegendő fuel, se leszállni nem tud a jap mapok miatt?
  • vass17
    #15185
    Gondoltam kipróbálom a patch óta először az Invadert. A japánok ellen tett be és sajnos véletlenül a kis bombák voltak kiválasztva, amivel nem sok kárt okozhattam a hajókban.
    Azért bementem alacsonyan, nem elég hogy 2 japán FW-t kaptam a nyakamra, de még egy Sushui is megérkezett (a képen a legfelső, talán először találkoztam vele HB-n):


    Ha feltenném ilyen esetben a 2000 lbs bombákat, azzal mit lehetne kiszedni, a Destroyert viszi 1 db?
  • Nortai
    #15184
    Hú én speciel átugrottam tier6-os Yak-ot. Maradtam tier5-nél (Yak-7B) legalább 9-10. tier-ig. Rakétái előnyt élveztek nálam, főleg bombázók és minden egyéb ellen. Nagyon hasznos tud lenni, főleg Arcade-ban. Persze minden egyéb tulajdonsága rosszabb, de így is előnyben számomra. LAGG-3-35-öt is megtartottam addig a szintekig. LAGG már rég maxos. 66-os társára is elférne pár rocket, remélem raknak rá később. :D Lehet túl rakéta mániás vagyok... Hmm...
  • vass17
    #15183
    Nem kell velük foglalkozni. A Corsair amugy most tényleg képességein felül emelkedik, de nagyon jól van, lwgalább az amcsi ágon egy használható gép. és kiegyenlített a küzdelem, leglábbis a németek ellen, a többiek ellen már nem annyira :)
  • Amaymon
    #15182
    Nagyon függ a játékmódtól mit érdemes húzni és meddig. Vagy hol kezd el bevadulni. Elég komplexen körbe ütik egymást a népek.
  • MitsuMishi
    #15181
    Na akkor megvettem a 6-os yakot, az La még várat magára, nincs túl sok pénzem, aztán 6-ig ki akarom húzni a japánt meg a britet (meg talán a németet), az amcsik egyáltalán nem jöttek be.
  • bardocz
    #15180
    Most vettem észre, hogy már több yak is van :)
    FRB-n az ágyúja nekem pár meccs alapján jónak tűnik. Na persze leginkább engem szedtek le vele, nekem eddig találatom sincs, csak valami megöl hirtelen...:D
  • Amaymon
    #15179
    Egyébként a 9P nem lenne rossz. Egy probléma van vele, HB-ban túl magas a tier-je. Majd kiforr, még nincs 2 hete a játékban.
  • Amaymon
    #15178
    Arcade-ban igen 9P-ig.

    HB-n még nem találtam ki hogyan tudnám kamatoztatni. Ott nagyon easy target, amikor GER, US, JAP-al megyek. Nem láttam embert aki tudná FRB-n kívül használni. Kb. ugyanolyan könnyen le is szednek, ha 9P-ben ülök.
  • bardocz
    #15177
    A Yak-ok kurvajó gépek, hiba lenne kihagyni őket.
  • MitsuMishi
    #15176
    A yak ágon megéri feljebb menni, vagy az La-ban van a jövő? :D
  • Amaymon
    #15175
    Minden oldalon megy a duma, nem érdemes vele foglalkozni. Pl. Corsair pilóták Korea-n gyorsan, egyszerűen akarnak nyerni. Az LA7, ha kerülővel megy és nem frontálisan a találkozópont 7k-n lesz. Na ez szokta kiverni a biztosítékot, hogy mit keres ott fent egy LA :)
  • Coral Springs
    #15174
    Jó az 1d Corsair, ám az 1c már vetekszik a német vadászok tulajdonságaival. Olyan manővereket is megmerek csinálni vele, amiket a többivel már nem. A négy darab 20mm -es pedig kőkeményen büntet.

    Beszólogatnak a német oldalon állandóan, de a jó kúrva anyjukat, ha nem easy kill a műsor, akkor már nem is jön be a sok műbuzi köcsögnek ? Rá is kérdeztem az egyik majomra, 10/7 csatát a németek nyernek, akkor még is ki az op ? Erre ő azt válaszolta, ez azért van, mert a pilóták tudnak. Tudnak az apja faszát, a generációkkal rosszabb gépeket levadászni azt tudják, ha beleköpnek a levesbe már finnyásak. És a legfőbb baj hogy ezek ott vannak a hivatalos fórumon is, és nehogy a rinyálásnak nerf legyen a vége. Eddig se látogattam sűrűn a HB -t, de a két említett Corsair teljesen rászoktatott az utóbbi napokban, ha elkúrják akkor inkább hagyom a francba az egészet, és tolom only Arcade -ba.


    Prémiummal komolyakat lehet így akasztani rövid idő alatt, következő hónapra mindenképp befizetem.

  • Glo
    #15173
    Ez az MM :)

    T8-ban is találkozol majd T16-os gépekkel :)
  • sikora
    #15172
    valaki tapasztalta, hogy 0-1 csatában jóval magasabb szintű gépek vannak. a német reserve és falco gépeimmel 0-1 szintű csatában il2 meg hasonló szintű gépek tucatjaival találkozom. ez mi????????????
  • ikarus44
    #15171
    köszönöm!

    lenne még a valami a az új motor szerelése a repülőkbe, az "air resistance",-nek mi értelme van, és hogy segít?
  • vass17
    #15170
    A 12,7es amcsi fegyverekbe pl érdemes minél több APt rakni, tehát armored vagy ground vagy mi a neve, mert úgy esélyesebb a pilótakill. Japánoknál nálam az omni vált be, németeknél meg az anti air. De az alapnál vszínűleg mindegyik jobb :) a stealth pedig megosztó, én pl nem tudok vele jól célozni.
    Jah igen és oroszoknál is mehet AP, nekem az volt olyan kör, hogy az orosz 20mmes egy kör alatt 3 pilótát lőtt ki, ami takán a legjobb módja a killnek, mert gyors :)
  • ikarus44
    #15169
    a stealth-ot értem, de a többinek. (elnését rosszul tettem fel a kérdést)
  • Glo
    #15168
    Van haszna, persze. Én pl mindig Stealth lőszert használok, így nem hívom fel magamra a figyelmet mikor hátulról sunnyogva rálövök valakire.
  • ikarus44
    #15167
    az egyes pályákon lassú FPS sebesség a játék hibája?
    a másik: a lőszertípusoknak van gyakorlati haszna?
  • Susarc
    #15166
    erről beszéltem:P nekem 3 beszámitható ismerősöm van aki jástzik Pcn de egyiket se érdekli:((((
  • Nortai
    #15165
    Itt csak annyit ír apró betűs résznél, hogy első bejelentkezéskor, ha játszik és elér bizonyos szinteket akkor lehet további 50k pénzt, majd 100 gold, 500 goldot kapni. Lehet, hogy hivatalos oldalon van erről még további apró betűs rész, azt nem néztem.

    Bár ismerősök közül kb. csak én játszok. Szóval esélytelen így. Két havernak szóltam régebben, akik felrakták de tutorial nekik bőven elég volt. Mondom jó van, lehet Dota 2 után ez sok(k) volt nekik. Azóta nem erőltetem. :(
  • bgabor
    #15164
    Minden meghívottért, aki ténylegesen játszik X időt a játékkal, és elér X player szintet.
  • Susarc
    #15163
    még 5 embert sem nem tudsz összehozni úgysem:P:)
  • Nortai
    #15162
    Most vettem észre, hogy minden meghívottért jár 50 gold cucc. Hmmm...
  • Susarc
    #15161
    szééép

    ui: rohadt burzsuj_D
  • Coral Springs
    #15160
    Ez még tegnap volt. Próbáltam bemérni egy Me 410 -et hogy lerakétázzam, ott voltam mögötte. Erre két társam oldalról nagy sebességgel érkezett, az egyik ahogy illik telibe kúrt. Ez már önmagában is egy vicc, hogy az agyonistenített HB -n ilyen előfordul, de utána jött a csattanó.


    De végül is nem probléma, van zseton.
  • Coral Springs
    #15159
    Leszedtem a rakétát a Corsair -ről, kegyetlenül szétkúrja a fordulékonyságot.
  • ikarus44
    #15158
    így már világos.
  • twi452
    #15157
    3-4 km távolság volt mert én általában fentről szeretek körülnézni mi történik. Így tudtam végignézni mindhárom barmot h mit csinál mert nyilván egyikre sem értem oda időben így, szépen beült mögé a tag és mintha ai gépekre kellene lőni kiszedte.
    És ezek nem csapatjátékra alkalmatlanok hanem a játékra magára.
    Hihetetlenek szoktak lenni.

    És akkor mondják h az USA az easy mode most, ilyen játékosokkal? XD
  • ikarus44
    #15156
    "Következő csata.. 3 csapattársa mentem rá sorban, hogy leszedjem az ellent a seggéből. Mind a három nyíl egyenesen 500 méteren kullogott, és totálisan semmit nem csináltak."

    mondjuk, látták hogy jössz segíteni nekik, és egy irányba repültek hogy könnyen rá tudj repülni az őket lövő ellenekre.
  • bardocz
    #15155
    FRB-n mikor vált a pálya?