38447
  • Susarc
    #15234
    estére játszottam pár Corsair HB-t,hogy megnnyugtassam a lelkem nem én vagyok a béndzsó:P 5 ből 5 win....amíg UFO élvezkedjen/keresseb vele aki tud!
  • robi3
    #15233
    nekem sem jó
  • vajakos21
    #15232
    Van valami gond a szerverrel?
  • ikarus44
    #15231
    az E aránylag jó fordul.
  • bgabor
    #15230
    Controls menüben kiválasztod a fenti fülek közül a mouse aimet.
  • Koridor
    #15229
    Hogy lehet az egérre áttenni az irányitás? Probáltam a billenytüzettel, de ugy nem megy.
  • bgabor
    #15228
    Én még nem láttam Bf-109est, ami jól fordulna az utolsó peccs óta(billegés). Talán az Emil fordul átlagosan, a többi mind kritikán aluli. Másra valók.
  • Amaymon
    #15227
    Nagyon kicsivel jobban emelkedik. Pár hónapja legalábbis úgy volt.
  • RiCSi1234
    #15226
    a G2 egy fos, szarul fordul. :D f4 trop ezerszer jobb. :) evvan. :)
  • jocking
    #15225
    Kérdés:
    A Bf109 G-2 miért magasabb szintű (és emiatt drágább) mint a Bf109 F-4? Adatok alapján az F4 tűnik a jobbnak...
  • Slewy
    #15224
    Mindegyikkel kicsit máshogy kell játszani HB-n. Legalábbis én eddig ezt tapasztaltam. P63A-val is volt jó köröm pedig HB-n szerintem az egyik leggyengébb gép a kategóriájában (tier 10). Yak9-t vel nagyon lehet pirítani, machine gun-nal terelgeted, aztán ráengeded a cannon-t is és vége. Egy tény, pl ezzel a két géppel menekülni nem lehet, tulajdonképpen fölösleges is.

    F4U corsair a "gyenge" fegyverzete ellenére elképesztően jól mászik, nagyon gyors, jól bírja a "zuhanást" nagy sebességnél is (nem úgy, mint akár a Spitfirire MKIX, hogy 550-nel fordulok és overspeed crash...) és egész jól fordul már a D.

    És tényleg mindenki azzal megy, úgyhogy aki erre panaszkodik én is csak azt tudom mondani, hogy be kell szerezni egyet. :D
  • Amaymon
    #15223
    Valóban, gyorsabbak már észrevettem, nem csak papíron. Az a baj elégetnek mindent a fordulózásban és aztán nincs akkora sebesség különbség, hogy amikor utána fordul egy Zero ne küldje le a földre.
  • ikarus44
    #15222
    "Addig meg amíg ez nem következik be, szerintem szerezz be te magad is egy Corsairt, hogy lásd, az sem legyőzhetetlen csodafegyver."

    ezt tanúsíthatom. d-s Corsair-rel játszom, de elég sokszor kiszednek.
  • Susarc
    #15221
    azt,hogy még ha vmi Isteni közbeavatkozás folytán megasból tudok támadni és mondjuk misselem a hitet elméletileg a sebesség fölényemből adódóan ezerrel elkéne húznom a célponttól,de most annyi történik,hogy egyszeráen vizszintből utánamjönnek és kinyirnak....

    vizszintbe ha elkezdem kergetni esélyem nincs utólérni egy tier 8-as gépet a 13-14-es gépemmel....
    OFC leforul az még oké,mert nem fordulózni akarok én se a BF-el

    de általában sokkal magasabbról jönnek,gyorsabbak mint bármelyik BF....a mai 9 v 10 HB ben 95% ban corsairek voltak és csont nélkül nyerték az összes csatát nem létezik,hogy a 100-150 német oldali játékosból mind fakezű lenne:P

    magamat sem tartom kezdőnek,de esélytelen vas vagyok amióta van ez a peccs.....

    oké ha elkezdenék fordulózni lőjjenek le ,de az egyetlen erősségét is csonttá nerfelték a BF nek.....nagyobb sebességgel kevesebbet emelkedek mint a Corsair alacsonyabb sebességgel! azt hogy úgy mégis?
  • bgabor
    #15220
    Persze hogy, mert a Zerok a saját műfajukban, fordulóharcban verik meg a Spitfireket. Csakhogy a tier 10-11 Spitfirek sokkal gyorsabbak náluk, szóval nem kéne ennek így lennie. Megint csak, ki hogyan játszik.

    Plusz az angol - japán HB jelenleg a legkevésbé kiegyensúlyozott.
  • bgabor
    #15219
    No de mit értesz az alatt hogy bohócot csinál belőle? Én a kis MK V Spitfire-emmel szedtem le annó Dorákat is, minden a játékosokon múlik.
  • Amaymon
    #15218
    "A Zerok után ezek fordulnak a legjobban"

    Nekem a kedvenc célpontjaim, 2-3-at JAP-al biztos kiszedek egy tank-al. GER-el nem biztos, az másfajta harc. Hasonló a GER vs Corsair-hez, taktikusabb.
  • Susarc
    #15217
    semmi baj sem lesz vele,hogy a 14-es gépemnek majd szenvedni kell egy másik 14 es géppel!! de az baszki,hogy egy nyomorék 8-10 tieres gép bohócot csinál a 3x drágább és sokkal magasabb gépekkel az enyhén szólva dühítő!
  • Slewy
    #15216
    Az egészséges, hogy már alig játszom arcade-ot?
    :D
  • Slewy
    #15215
    Én amúgy mindig azt nyúzom HB-ben, amin van még free repair, msot pl A6m2 :D
  • Slewy
    #15214
    Igen, csak sajna, mint az előbb írtam 24000 a javítása, ami kicsit borsos és ha rosszul sikerül a kör, könnyen mínuszban vagy.

    Én is szeretem a Spit-eket de így sajna nem gyakran játszom vele, az MKVB-t néha beviszem de az esélytelen sajna, mert marha lassú.

    Az energia HB-ben tán többet számít, mint a forduló, ezért az F4U a király sztem.
  • bgabor
    #15213
    Ebben az az érdekes, hogy amíg az előző patchben a németek voltak halál OP gépek, amiatt kevesen rinyáltak. Most meg hogy van az amcsi oldalon egy géptípus, ami méltó ellenfele a német és a szovjet gépeknek, megy a Corsair rinya ezerrel. Elhiszem hogy a sok német pléjernek nagyon megfelelt az az állapot, amikor az összes amerikai gép csak céltárgynak volt jó, de tudható volt, hogy ez nem lesz mindig így. Idővel amúgy majd a fejleszők kikalapálják a Mustangot, Lightninget, Thunderboltot is, aztán már nem csak Corsair lessz mindenfelé. Addig meg amíg ez nem következik be, szerintem szerezz be te magad is egy Corsairt, hogy lásd, az sem legyőzhetetlen csodafegyver.

    Én most a gépágyús Corsairt nyúzom, remek gép, de 44000 pénzért javítják, szóval nagyon észnél kell lenni vele.
  • bgabor
    #15212
    Nana, a Tier 10-es és 11-es Spitfirek nagyon gyilkos gépek ám! A Zerok után ezek fordulnak a legjobban, a gépágyújuk erős és sok bele a lőszer, a kiskaliber meg jó célmegjelölésre, így nem kell feleslegesen pazarolni az ágyúlőszert. És simán lehet fordulni velük, semmi szárnybillegés kanyarodáskor mint a BF/FW/F4U szériánál.

    Én sokkal jobban szeretek menni velük, mint akármelyik német vadásszal.
  • Slewy
    #15211
    HB-n az F4U viszi a prímet. Múltkor Yak9-t-vel is volt egy nagyon jó meccs...

    Spitfire MKIX már nem rossz az angoloknál de 24000-ért javítassa, akinek két anyja van...
  • Susarc
    #15210
    9 Hb loss csak Corsairek mindenhol mára befejzetme a játékot! le*****hat a mocskos fejlesztőcsapat!!!!!!!!!!!!!!!
  • Fellner
    #15209
    Elnézést fontban értettem.
  • Amaymon
    #15208
    "Amaymon: H-h csak 13-14-től lesznek jók a britek HB-n? Ennyire gyengék a spitfire-ök a németek ellen?

    Talán a legutolsó spit nem olyan rossz. Hátránya a német gépágyú vagy jap, ha megkarcolja szétloccsan, mint egy érett dinnye.
    Jap sokkal fordulékonyabb, szinte gyerekjáték vele spitet lőni.
    Német pedig gyorsabb, bár a t13 typhoon könnyen utolérheti zuhanásból, a t14 tempest már balanszos minden téren. Egy a baj drága, magas tier és nem spammelik.

    "Ha már itt tartunk: Melyik nemzettel hanyas szinttől éri meg HB-zni?"

    Ezt nem lehet megválaszolni, nagyon összetett gráf lenne, ami mindenkinek kicsit eltérő.
  • twi452
    #15207
    és itt a vége is, nagy élmény a hétvégi játékosokkal menni..:D
  • twi452
    #15206
    engem ilyen meccsekre rak be..ez is nagy móka ám :D mondanom sem kell senki nem emelkedik a csapatból rajtam kívül :D
  • twi452
    #15205
    Érdekes :)

    akkor az enyémből hiányzik valami utánégető funkció mert én kis kerülővel is kb egy magasságban szoktam találkozni a bf-ekkel 7ezren
  • Susarc
    #15204
    5. Hb loss....mindenkit szétqrnak a Corsairek.....felemegyek t9kéletes szögben 7000-re mikor a gyerek a 8-as Corsairrel röhögve írja " Oh hai G6 i am on 9500 above you"......menjenek a picsába!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • MitsuMishi
    #15203
    A britek nekem nagyon megtetszettek, 8-12 géppuska, és nagyon agilisek, igazi kis gyilkológépek.

    Amaymon: H-h csak 13-14-től lesznek jók a britek HB-n? Ennyire gyengék a spitfire-ök a németek ellen?

    Ha már itt tartunk: Melyik nemzettel hanyas szinttől éri meg HB-zni?
  • ikarus44
    #15202
    a gyorsulás jelentősen, mert ha nem akkor nem dobok ki pénzt érte.
  • CptYossarian
    #15201
    Nem kicsit spammelik pudingzabálóék a búkat, erre az egyik messerünk fűnyír, a másik meg az AI búkat kergeti. Arcpálma...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://kepkezelo.com/images/84gku7hzt8lh4vhkyzzr.jpg

    Plusz tök nehéz őket levadászni, API lőszert úgy ették mint a popcorn-t.
  • bgabor
    #15200
    Az új motornak mindenképpen van, jobb lesz a gép gyorsulása tőle. Elvileg az air resistance a sebességen javít, se az szerintem nem olyan fontos már.
  • ikarus44
    #15199
    az új motor szerelése a repülőkbe, az "air resistance",-nek mi értelme van, és hogy segít?
  • ikarus44
    #15198
    ha nem a legjobb...
  • bgabor
    #15197
    Én is így állok hozzá, jó lesz az egyszer, ha már a háború egyik legjobb vadászgépe volt.
  • Susarc
    #15196
    4500 on megyek a bázis fele...uccsó haver tőlem kb 4-5 km-re a bázisunk felett épp halnmi készül egy Corsairtől....szét is kapja....olyan 1000 méter körül....majd a gyerek kiszúr engem is feljön kb 1 perc alatt SE 5500-ra mert nekem addig sikerűlt emelkednem mig neki fordulóharc után földközelből 4000+ métert.....menjenek a büdös picsába!
    azelőtti Hb ban szétlőttem az aileornját szintén a Corsairnek na gondoltam akkor most megújjazom erre olyan manővereket csinált mint egy légibemutatón a vezérgép és 1 hitelte a pilótámat az első burst fire ből:D

    direkt választanak ki peccsenként 1 gépet amiket félIsteni hatalommal ruháznak fel?? ez vmi hülye teszt?
  • Amaymon
    #15195
    "angollal még kevés a tapasztalat. ott a spitfire-re meg a hirricane-ra vagyok igazán kíváncsi"

    Angol nagyon jó AB-n, tier 13-14-től ütőképes HB-n.