38447
  • twi452
    #36164
    na lefrissítettem ma én is a játékot gondoltam úgysincs meg 1-2 gép ezekből amit adnak lenyomom gyorsan a régi jó reserve orosz módszerrel árkádban..
    aha :D

    spitfire, fw meg a-20 hordák wellingtonokkal karöltve xD


    szerk:
    áh user error... felnyomták a kedvenc mészáros madárkámat magasra azért dobott be a genyók közé vele :D
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.11.02. 09:26:38
  • SigS
    #36163
    Lagg 3
  • Luciferkee
    #36162
    HMM ez mi? Lagg 7 közelében nincs senki, lelövöm az elevatorját, ég, meghal, kill assist. De hogy ki kapta a killt nem írta. WTF?
    Utoljára szerkesztette: Luciferkee, 2014.11.01. 23:48:25
  • Rev Hard
    #36161
    Nem sokat lassít a rakéta, minden esetre a hivatalos fórumon felvilágosítottak hogy ennek a szarnak van egy mokányabb verziója is valami 4.3 -as BR -el, lehet hogy pont azt fogtam ki. Mindegy szarom le mostmár mert nem lőtt le, semmin sem kell itt csodálkozni megtanulhattam volna már.
  • vajakos21
    #36160
    Japó gép egyáltalán nincs.Helyette két ruszki....csak hogy lássák melyik nemzettel mennyire foglalkoznak...
  • lexlutor
    #36159
    Most ertem en h ingyen van, meg ajandek, de ez a he52 hydroplannal megis mire gondoltak? meg csak nem is premium vagy gift gep. wtf???
  • AnuluWork #36158
    A rocketek miatt picit lassabb voltál. Nem lehet, hogy az volt a gond? Bár azért tényleg érdekes. :)
  • robi3
    #36157
    német hidroplán... az egyetlen amit nem akartam :) ez van
  • AnuluWork #36156
    F-86F-25. Felgyújtom, kiég, de fullra, csak én lövöm, de nem döglik meg, sőt, repül tovább úgy felfelé, hogy nem tudom vele tartani a lépést, majd jön egy társ, lövi, a gyerek a sabreban meg forog mint a picsa. Nekem is van, fullos, tudom milyen amikor elkezd kiégni, meg milyen vele forogni. Az meg forog, forog, majd a barom csapattársam nekimegy, na akkor megdöglik. :D

    Én ilyet még sosem láttam. Olvastam hasonlóról ruszki gép kapcsán, de látni még soha. Most ez vagy valami extra külsős valami, vagy a jó k. anyját a gazsinak. :)
  • Rev Hard
    #36155
    Eddig is tisztában voltam vele hogy az I-153 sürgős FM változtatásra szorulna, illetve minimum egy BR emelésre mert nonszensz hogy ez az op geci tier 1 -es gépek között repül, de ez már mindenen túltett. Kb 4km -en kezdett el üldözni és képtelenség volt lerázni, 8km -en már a Cobra se nagyon bírt gyorsulni, ez kétfedeles szar meg csak jött és jött. Lehet hogy nyitok erről egy témát a hivatalos fórumon, ez a dolog most rendesen felbaszott.


    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2014.11.01. 18:41:24
  • Eagle16
    #36154
    No comment ez az F7F, a Gaijin is pont olyan mint a WG.
  • Rev Hard
    #36153
    Pont a DB-7 -et kaptam, ég és föld a különbség az A-20G -hez képest. Mentem pár csatát vele hátha sikerül valamit kihoznom belőle, de egy rakás szar.
  • AnuluWork #36152
    Teljesen megértelek. :(
  • gstup
    #36151
    3 crit.3 égő gép.3 assist.Na ez már szánalmas...
  • Luciferkee
    #36150
    Minnél többen csinálják, talán annél előbb javítják ezt a faszságot.
    Csináltam még anno bug reportot erről, akkor azt a választ kaptam, hogy nem bug, hanem feature. Hát kösz
  • Torzonborz
    #36149
    Erre írtam hogy a legundorítóbb dolog amit csak tenni lehet. Vágd földbe a gépet vagy inkább ugorj ki de ezt ne.
    Ez a legalja.
  • Rue East
    #36148
    Te mit szólsz, amikor valaki neked megy direkt, bármilyen okból?
  • Luciferkee
    #36147
    Mármint ellenségnek ütközni, nem csapattársnak. :)

    Legalább akkor magaddal rántasz egy ellenfelet is.
  • AnuluWork #36146
    Na, fullos a német MIG-15 bis is. :)
  • Torzonborz
    #36145
    Ez a legundorítóbb dolog amit csak tenni lehet, ilyet inkább ne is ajánlj senkinek se pls.
  • Luciferkee
    #36144
    Ha már tuti meghalsz, valakinek nekik kell menni, én úgy vettem észre, ha crashelsz olcsóbb a javítás! :D
  • AnuluWork #36143
    Amikor valakivel összeütközik, lófasz se jár. :)
  • Eagle16
    #36142
    B-6/R3-mal leszedem a szárnyát egynek, egy másikat meg felgyújtok és se kill, se assist. Oké...
  • Indi69
    #36141
    Hali. Elfelejtettem a jelszavam, kértem másikat. Mikor kapom meg ? Üdv
  • DasIsFuck
    #36140
    A targetinget hány méterre optimális állítani?
  • Torzonborz
    #36139
    Mitől is szarfos ? 2.3-as BR-el besorolással sztem az egyik legjobb ingyen gép amit kaphattunk.
  • AnuluWork #36138
    Most nézem, hogy a Me-262 C-2b 8.0s lett? Muhaha! :D
  • AIexx
    #36137
    3x500lbs, fix, nem lehet választani mást.. 7.5mm gun..
  • Rev Hard
    #36136
    Az XF5F nekem megvan, de nem használom. Tier 3 -ban van 4 -es BR -el, és van rajta két 7mm -es, és két 12.7mm -es puska ami nevetséges. A DB-7 -nek örülnék, ha lehet rakétát szerelni rá akkor én elleszek vele. Több mint 1000 kill -em van az A-20G -vel.
  • AIexx
    #36135
    érdekes csata volt.. 5 -ös túlerővel indult, a végén már 2 maradt, mert a többiek lezuhantak.. :D
  • Volfram42
    #36134
    Nekem meg van a TB-3 és az X5F5 is. A Hidroplánt vagy a DB-7-et szerettem volna erre Lagg-3 lett. No nem baj ingyen volt.
    Utoljára szerkesztette: Volfram42, 2014.11.01. 13:21:38
  • AnuluWork #36133
    Üdv. a klubban. :)
  • AnuluWork #36132
    Mondjuk annyit legalább ért az egész, hogy a szovjet MIG-15 bisem is fullos lett. :)
  • AIexx
    #36131
    igen, nekem pont az a 23 -as tetszik, szemből, akárhonnan kilövök bárkit, már elég jól megy a célzás.. tegnap 6 csatát mentem vele árkádba, és 21 gépet lőttem ki, úgy hogy csak 3x tudtak lelőnni (azt is saját hibámból..) eddig szemből még egyetlen egy gép se tudott kilőnni.. head on -ra nagyon hatásos.. csak kurv* lassú szegényke.. :( rem ha fullos, 1 fokkal jobb lessz..
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2014.11.01. 13:04:28
  • Overburner
    #36130
    Kaptam egy német hidroplánt, sosem fogok németekkel repülni szóval.... useful.
  • AnuluWork #36129
    Amiért a Kingfisher. Még egy skin, pontosabban a Kingfisher esetében kettő. :D Amúgy meg semmire sem jó. De legalább prém lenne, amit nem kell grindelni, de nem. :D

    A H51re 6x10 kg bomba fér fel. Ha legalább bugos lenne, és 6x1000 kgosnak venné, akkor nem mondom! :D

    Mondjuk én erre vágytam, de még ezzel is szoptam.


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2014.11.01. 12:51:35
  • JethroHUN
    #36128
    Akkor jobban megszívtad mint én :D Az mind1 volt melyik nemzettel mentél, véletlen szerűen adta gépet... gondolom X5F5 nem nagyon kapott senki se. De az a német ótvar biplane nem is értem miért van egyáltalán a játékba.
  • AnuluWork #36127
    Hihetetlen, de nem prém gépet, hanem egy H51/B2t adott, ezért nem találtam. Ahhoz, hogy egyértelművé váljon a csata acsi részébe kellett elbandukolnom. (Bezzeg, ha hülye prémeket osztogatnak, csak a havert fogjam be szinten, akkor bazi nagy kép jön fel a képernyőre, mindent pontosan leírva.) Szóval ez vicc. Pedig direkt az oroszokkal mentem a japán ufohoz hasonló ruszki bomber miatt, erre ad egy T1es német gagyit, ami még csak nem is prém gép. :D
  • JethroHUN
    #36126
    Írták páran a WT oldalon, hogy nem kaptak. Lehet valami hiba. Jelentkezz be megint hátha megjelenik.
    Utoljára szerkesztette: JethroHUN, 2014.11.01. 12:31:56
  • AnuluWork #36125
    Honnan lehet megnézni, hogy mit kaptam? Csak mert nézem, de nem látom. Lehetséges olyan, hogy olyat kapok, ami már megvan?