38447
  • AnuluWork #36204
    Off! Kikapcsolódásnak hamarosan. (Én anno imádtam.)
  • AnuluWork #36203
    Ha nem wotoztam volna előtte és az nem lenne orosz, nem gondolnék semmi rosszra, de ott a random átütések, itt meg a sebzés, hát muhaha. Viszont néha meg mókás, mert pl a j7w1el négy killem nem is tudom mikor volt? Szerintem még soha. :D
  • vajakos21
    #36202
    Egy meccsen belül volt bad network és perfect kapcsolat.Persze lehet összeesküvés elméletet gyártani.:-)
  • AnuluWork #36201
    Na jó, de ha már vesztésre állunk, nincs PL? :D
  • AnuluWork #36200
    Szerintem ezzel is csak meg kell tanulni célozni, mint a többivel. Szvsz remek ágyú, csak kevés a lőszer hozzá.
  • Cobra.
    #36199
    Ez nem mostani dolog, már jópár patch óta bent van. bár lehet még szigorítottak rajta. Mondjuk nem is volt normális, hogy egy T3 vadász hamarabb felért 2k-ról 5k-ra, mint én a bombázóval 4k-ról.
  • mabbak
    #36198
    Én vagyok a hülye vagy ezek a Mig15-ön levő 37-es ágyú baromira előnytelenek jetek ellen? 12.7 millisekkel meg 20 millisekkel semmi bajom, de ezzel alig tudok eltalálni valamit. Egy B17-re kétszer kellett mennem az előbb...
  • jocking
    #36197
    Újabban a túl sok WEP már AB-ban is megfőzi a motort?
  • AIexx
    #36196
    szovjet T5 -ben mehetnénk RB -t.. sajna nincs partnerem, egyedül meg nehéz..
  • vajakos21
    #36195
    Nêzd a packet lostot...sokszor az a magyarázat.Volt úgy mintha diafilmet néztem volna.Az előttem repülö spit oldalra teleportált 50 métert.
  • AnuluWork #36194
    Nevessetek ki, de komolyan azt érzem, hogy a játék találat szempontjából hol az egyik, hol a másik oldalnak kedvez. Amikor a meccs elején azt látom, hogy biza ez most 100%os szitu volt, és még el sem találtam, akkor tudom, hogy ha megszakadok se fogunk tudni nyerni. És egészen addig, míg el nem dől, a gép egyszerűen nem hagy érvényesülni. Amint vége (nekünk), és már menthetetlen a meccs, akkor hopp, jön a kisördög, és utána minden amit kilősz oda megy ahová szánod, sőt, amit nem oda lősz ki és elvileg nem találná el az ellent, még az is betalál. Nyerni persze nem nyersz, de miközben megveregetik a vállad mondják neked mosolyogva: "Dögölj meg!" (mint a Halál ötven órájában ...).

    Hasonlót a WOTnál éreztem sokszor, bár most ott nem tudom mi van, mert nem játszom. :)
  • AnuluWork #36193
    Ez igaz. Ha valamilyen úton-módon visszakeveredek T4-T5ből T3ba, ismét rámtalálnak a hülyék, nem mintha fentebb nem lennének, de ott a csalók kivételével már semmi sem tűnik fel. :D
  • jocking
    #36192
    Sajna az én tapasztalatom is az, hogy T3-ig feltűnően magas azoknak a gyökereknek a száma, akik sértődötten lelövik a csapattársukat, ha az kinyír valamit, amit ők is lőttek. Mintha meg lenne jelölve minden ellenség a játékban, hogy melyik kinek a tulajdona és ki lőheti le...
  • Luciferkee
    #36191
    Mai történés: Lelöttem egy Japán bombert, amit a csapattársam nemtudott 10 perc után sem, utána lelőtt engem (idióta orosz), majd az egy maradék zero lelőtte. GG
  • SigS
    #36190
    Az csak nálam van hogy nem írja rendesen a karaktereket? # -msg- stb. ? Ahogy észrevettem akkor van, mikor a launchert indítom, és csak később, pár perc múlva a játékot.
  • f24sg
    #36189
    PaganiZonda, a méltán híres Fw 190 skinek szállítója, így kockul otthon:
    katt
  • AnuluWork #36188
    Ez valami ruszki perverzitás, mert nagyon sok ilyen van. Amúgy szerintem még vannak éjszakai mapek, mert tegnap is kifogtam egyet. Nyertünk is.
  • vajakos21
    #36187
    Saipan normál méret .Spanyol ,Norvégia ami nagy .
  • Luciferkee
    #36186
    Öröm ilyenkor a játék

  • Luciferkee
    #36185
    Élvezet játszani az ilyen mapon. Amit én még nagyon rühellek a Saipan. Túl nagy propos gépeknek!
  • Rev Hard
    #36184
    Kiszedték az éjszakai pályákat mert hogy azok nem kellenek, viszont vannak ilyenek mert ezek meg nagyon kellenek. (Az alja másfél km -en volt.)

  • Luciferkee
    #36183
    Spitfire MK IX:

    Most lett meg de szvsz valami brutál OP egy gép. 16.8 Turntime mellé 25.7 m/s emelkedés. Ez most komoly?
    Ki sem szállok belőle. 4,5 perc alatt eléri az 5000m magasságot. Szárnya pedig csak 13-15 g között szakad. OP FOS
  • gstup
    #36182
    Ugyan azok.Azt hiszem egyik sem tud többet a másiknál.Nekem egyáltalán nem jöttek be.Folyamatosan F80c és meteorok ellen megyek velük.
  • AnuluWork #36181
    Na megszereztem az R2Y2 Kai V1et. Én nem tudom milyen lesz a V2 és a V3, de már a V1 valami überbrutál. Ugyanaz az atompontos 30as Type 5ös van benne x4, mint a J7W1nél. Már a Kitsukánál éreztem, hogy nem lettek rosszak az új japó jetek, a Kitsuka is spec a rászerelhető újabb 30as Type 5össel nagyon jó lett, de a R2Y2 minden eddigi várakozásomat felülmúlja stockként. Sajna pilótafülke nincs benne, de ez van. A V3ra kíváncsi leszek.
  • jocking
    #36180
    Nem tudom, én a Meteorokat általában szénné szopatom a "C" Schwalbéval.
  • AIexx
    #36179
    na most kurvára elegem lett ebből a szaros játékból.. vízszintben megyek head on -ba La -9 -el, és jön velem szembe egy Yak 9UT.. na most: 1km -en kiírja hogy Critical hit, ég mint a szar, felhúzom a gépet, forgok össze vissza, és leszedi a szárnyam?? HOGY A BÜDÖS KURVA ANYYÁBA TUDJA LESZEDNI??? ILYEN NINCSEN A FASZOMAT!!!!!!!! MILYEN MUNKA EZ??
  • Rev Hard
    #36178
    A Spitfire -t azt rühellem én is, még a Zero -hoz is több skill kell mint ahhoz a szarhoz, semmi tudás nem kell hozzá.
  • AIexx
    #36177
    mi az OP az fw 190 a5/u2 -ben? csak a fegyverzet, és ennyi.. azért nem mondtam rá.. nemtud emelkedni, se fordulni.. akkor meg??
  • AnuluWork #36176
    Me-163, 8 lelőtt gép, mellette 2 assist, vesztes csata, és ad 1758 rpt ...
  • JethroHUN
    #36175
    Gondolom amikor folyton nyerted a csatákat a T2-3 német gépeddel a britek T2-3 ellen, 2 killes átlaggal RBn, akkor a németre nem mondtad, hogy OP.
  • gstup
    #36174
  • AIexx
    #36173
    nekem a Spitfire az ami nagyon OP, az egy undorító tárgy.. emelkedik, gyors (tengerszinten lehagyta a fullos D fókámat), 4x20mm, és 16 -os turn time.. hagyjuk már ezt a baromságot.. 1 valamit tudjon, de hogy mindent, az azért ne.. JÁÁ, és 5.7 -es br -el.. (RB).. GRAT GAIJIN!!!
  • gstup
    #36172
    Elérte a játék hogy a Hokkaido pályáról 6.0-ás br felett ahogy betölt kilépek.Nem érdekel hányan vannak a csapatban és kik.Játszhatatlan.Ezek a **** meteorok(mint ahogy az egész angol ág) szintén "noskill" repülők.Semmi esélye az embernek ellenük.Ha jetel megy,ha propelleressel.
  • AIexx
    #36171
    mennyi noob -van t5 -ben, RB -ről beszélek.. megint egyedül maradtam a végére 5 ellen.. La-15 -el.. head on -olnak, nem emelkednek.. akkor mire számítanak??? MI EZZZZ???
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2014.11.02. 14:43:54
  • AnuluWork #36170
    Nana! Iván faszagyerek és nem fullad meg. :D
  • Torzonborz
    #36169
    Hajráááá ! ~4k magasság felett mondjuk nem is nagyon repkedhetne mert megfulladna a szerencsétlen pilóta. :D
  • RiCSi1234
    #36168
    Én is felraktam majd 3 hónap után, és.. Lőni még annyira sem tudok mint előtte RB-ben.. Minden gép szétszakad alattam.. Még egy jó 3 hónapra most el is teszem a "szekrénybe". Rémes na. :)
  • twi452
    #36167
    na megkaptam a német csodagépet én is...
    a három éves évfordulónál találkozunk újra :D
  • twi452
    #36166
    nagyon :D
    jó ha 2 gépet le tudok lőni árkádban :D
  • vajakos21
    #36165
    Tudja a gép hogy profi vagy :-)